Matingmon - Wonderland (18+) (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Matingmon - Wonderland (18+)

Pán Jeskyně:

Erinye

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Úžasný svět rozromilých a zároveň smyslných kočičích dívek jenž jako mladé trenérky chytají, posléze trénují a chovají, dokonce i bojují navzájem s matingmony (hentai verze pokemonů). Že Vám to zní jako jako ráj příšerkovitých moster, jenž mezi sebou bojují aby se nakonec dostali k trenérce protistrany? Jakýsi to ráj perverznosti a chlípnosti, místa kde kalhotky častěji letí vzduchem než aby je měla nositelka tam, kde mají být? Jistěže! Přijďte se přesvědčit!

Klíčová slova:

pokemon, neko, hentai, 18, sex, anime, harém

Jaké hráče:

1) plnoleté
2) úchylné
3) chlípné
...
99) perverzní
100) hraje se na fóru, četnost dle nálady
101) obsazení:
-jeden lidský kluk --OBSAZENO--
-jedna lidská dívka **volné** (po dohodě lze změnit na jiné, ale lidskou dívku upřednostním)
-jedna kočičí dívka --OBSAZENO--

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
...ve výrobě ... (průběžně bude aktualizována po schválení a během hry)
Hráči: (2/3) Devakar, Katara67

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2

Pán Jeskyně - 1. září 2018 06:01
Pán jeskyně Erinye

//Nažhav si kočičí chloupky :D

https://www.deviantart.com/ambient-avalancher/art/Caramel-Bimbo-Remix-721621806
https://www.deviantart.com/ambient-avalancher/art/Caramel-Bimbo-721432060

čičiči
https://www.deviantart.com/ambient-avalancher/art/STOCK-Ethiopian-Neko-Tests-ab-599796025
https://www.deviantart.com/ambient-avalancher/art/STOCK-I-Own-You-Lil-Boy-622655019
https://www.deviantart.com/ambient-avalancher/art/STOCK-Grain-and-Darkness-Test-621505960
https://www.deviantart.com/ambient-avalancher/art/Theory-of-a-Goldie-MILF-613029827 (takle by mohly vypadat i knežky u Sanii, hezky od klína nahoru se to čte i jako příběh o stvoření, o vzniku v lůně a rozlévání mléka z kalicha bohyně do světa)

https://www.deviantart.com/champra/art/Tits-Lover-293229434 a do téhle podoby pak vystavět oltář kojení, a obalit ještě od kotníků po bříško chapadly co je drží na místě :)

Kiyotaka Ayanokōji - 19. srpna 2018 19:51
Kiyotaka Ayanokōji

Bouřka

Sotva jsem se dokázal vzpamatovat z toho šíleného plaveckého výkonu. A už jsem měl nad hlavou hotový uragán. "Do ha..." Zarazil jsem se zaklení protože tu byla koťata sice byly na úplně jiném mentálním kanále než já ale proč bych je měl učit takové sprsťázny po půlhodině co se známe. Já bych seměl začlenit mezi ně ne je měnit na nás. *Tedy rozhodně neuškodí to že chtějí se vším užívat. Ale to že mě mají jako hračku se mi dvakrát nelíbí. Na druhou stranu ledová královna kdyby roztála. Mohla by být velmi zajímavá.* Pomyslel jsem si. "Jak daleko máte dům?" Zeptám se nervozně.
Bezmyšlenkovitě jsem chytil ručník a rachle jsem se otřel a začal utírat nejblížší kotě. Než jsem se sám rychle zabalil do osušky. Sice to nebylo něco co bych si obleknul do bouřky. Ale co se dalo. Tričko jsem jsem chytil mechanicky. A odfknul jsem si zničeně to nebylo něco co bych na sebe normálně oblékal. Ale te´d jsem potlačil každičký kousek sebe sebe sama a nasadil jsem svůj normální netečný obličej a natahnul jsem si ho. *No paráda. Moje noční můra ožívá. Ještě tomu chybí kraken vynořující se z moře a je to všechno.* Pomyslel jsem si a podíval jsem se lehce na moře a podvědomě jsem se otřásl. Při vzpomínce na tu chapadlovou hoku co byla dole. *Blééé nechat se znásilnit chobotnicí? Nebo Žábou? Bože tenele svět je úchylný. I když ty koťata a chapadla. Hmmmmm. To by mohl být opravdu skvělí pohled.* pomyslel jsem si zatím co jsem pomáhal balit. Tedy spíše nacpat věci do tašky. "Jo." pronesl jsem klidně a do tašky jsem vrazil ještě svůj přehrávač aby se nenamočil A čapnul jsem přidělené kotě. Ale tak něják jsem se nemohl dopočítat. Moje dvě koťata, ta málem utopená a ještě jedná co si hrala s mímy. *Moment proč o nich uvařuji jako o svých? No to je teď putna.* Rychle jsem se rozhledl jesli ji jedna z nich nemá u sebe. "Nechybí nám ještě jedno kotě?" Zeptam popřípadě.

Nikdo mě nemusel dvakrát pobízet abych vyrazil z pláže. Nechtěl jsem si zažít bouři na holou kůži. Sice jsem taky nechtěl aby mě někdo viděl v dívčím třčku s sukní z osušky. Ale momentálně měl život nebo spíše zdraví vyší hodnotu než moje důstojnost. Kterou pak snad zhrabu na hromádku jako hromadu spadaného lístí. Směr do hor mě celkem překvapil na druhou stranu jestli tady měli zkušenosti s přilivovými vlnami nebylo se čem divit že chtějí být od pobřeží co nejdál.

Potlačil jsem touhu poslat matku přirodu do hazlu spolu s těmi dvěmi co mě k tomuhle ukecali mít reinkarnaci byl bych teď v klidu a nějáká bouře by mi byla šumák a měl bych k dispozici pár velkých vemen a mohl bych spát jak by se mi chtělo. Prostě úžasný život místo toho tady zdrhám před kroupama. Do noh mě mlatí moje vlastní koule o velikosti kopačáku. A Ledová královna mi upírá pohled na záda a všímá si všeho co dělám. A já bych přitom nejraději naplácal na zadek.

Ta budova ke které jsme mířili vypadala tak něják mysticky a přitom zláštně povědomě. Připomínala mi horské prameny ve vesnici kde bydlel děda s babčou. Kam jsme jezdili na prázdniny se sestrou. na okamžik jsem se ztratil ve vzpomínkách na domov na pokusi šmírovat v lázních a dalších věcech. O Rejim který se věnoval kendu a od malal běhal za mou sestrou jako ocasek. Na Min se ktrou sem se poprvé v životě opil. Ze vzpomínek mě vytrhlo zatahání za ruku. Podíval jsem se na koťatko a usmál jsem se konejšivě ale zdálo se že to nepotřebuje. Popravil jsem si tašku a přidal jsem do kroku.

Najednou jsem však něco zaslechl překvapeně jsem ohlednul odkud to slyším pak jsem odhnul listí protože jsem čekal zatoulané kotě. A to jsem tu nechat nechtěl. Krom toho že by mi to mohlo dát plus body u těhle kočiček tak jsem nebyl necitelný zmetek za ktreho mě zbytek světa měl. To co jsem spatřil mě celkem překvapilo. "Víla?" Zamumla jsem polohlasně. Když mě kotě tahalo za ruku uhnul jsem a naznačil aby na minutku počkala. A rychlím pohybem jsem dupnul na kořeny abych ji osovobodil a vydal jsem se za plavčicí a koťatem projistotu jsem počkal na ledovou královnu abych měl přehled kudy popřípadě a pokračoval sjem sní k cíli.

Pokud bylo potřeba vzal jsem kotě na záda aby ji mohl nést a mohl trošku zrychlit k bezpečí. Když jsme byly konečně pod střechou vydechl jsem si a podíval jsem na koťata. "Všichni v pořádku?" Zeptám se když se snažím vydechnout a popadnout dech.

Pán Jeskyně - 19. srpna 2018 18:38
Pán jeskyně Erinye

Kočičky

Bouřka

Najednou se začnou mraky zatahovat, klesat daleko rychleji, než do tohoto okamžiku. hromy jsou stále čatější, i když zatím nespadla jediná kapka. Vítr fučí jako zblázněný, a je jasné, že na moři by se neudržel ani surf, ani nafukovadlo, ani průměrný plavec. Je třeba vyklidit pláž! Listy a měnší vetévky zlámané větvem bičují otevřenou krajinu pláže, písek lítá do očí, jako nepříjemný prach a lepí se na mokrá těla. Plavčice se rychle zabalí do ručníku, spíše osušky a otře, a jeden to hodí, zatímco druhým začne otírat jedno z koťat. "Tak rychle, mizíme, tohle je blízko! Domů!" Pronese, docela i na svůj hlas a hravou povahu autoritativně. Zatímco ledová královna otírá děvče z nafukovadla, která se poněkud cuká, asi jako dít, které si myslí, že je dost staré na to, že to zvládne samo, než aby jí s tím někdo pomáhal, a tím zdržuje ještě víc. Koťata neštěstí drží! Plavčice si rychle na sebe přehodí tričko s krátkými ramínky a natáhne šortky. Přitom ti hodí něco, kus látky co vypadá, no přesně řečeno je, dívčí tričko? Asi jediný kus oblečení, který ted můžeš použít, spolu osuškou, pokud nechceš běžet nahý! A to jsi asi říkal, že běžet v sestřině tričku s oblíbenou kapelou na prsou, a sukni, tedy z omotané osušky, se ti může sát jen v šíleném snu? To že přitom z jakési pletené taky vypadnou kalhotky kterými se vůbec nezdržuje netřeba řešit. Stejně tak, i oblečení koťat zredukuje jen na šaty, natažené přes hlavu plavovlasého kotěte, a vše ostatní nahází do pletené tašky a do té nakonec navrh hodí osušku. "Hotovo?" Podívá se na tebe, kotě a pak na ledovou královnu spolu s posledním dvčetem. "Fajn, tak rychle!" Otočí se na tebe. "Né že jí ztratíš! Drž se za mnou! Každej vezmem jednu a rychle domů!" Pronese iniciativně, čapne za ruku jedno kotě, druhé t téměř vsune do dlaně její dlaň, a vůbec se nerozpakuje na tebe ještě zavěsit tašku s vším obsahem z pláže. Když vběhnete pod koruny stromů, do lesíka, kde vůbec nějak neregistrujete nebezpečí Rýb, na pláž dopadnou první těžké, mohutné kapky. Udělají v písku důlky, a začnou bušit do listoví nad vámi.

Všimneš si, že stánky jsou na místě, nikdo se o ně nestaral, při takovém nečasu, jen jsou stažené jejich rolety, tu a tem ještě nekde leží plechovky s pitím nebo láhve s vodou. Ale jinak se zdá být všechno uklizeno, anebo alespoň sklizeno. Ale o tom, zda to při tom dešti neodletí, težko se dohadovat, máš pocit že asi ano. Výklenek kde si hrála, maminka, s synáčky, kojila je a bezstudně s nima souložila, je prázdný. Zůstal tam jen nafukovací balon s kterým si pohrává vítr. Nejspíše matka, i dětičky vzaly do zaječích, nebo spíš medvídkovských už chvilku před vámi. Ale patrně stejnou cestou jakou se vydáváte vy. Nevidíš totiž z pláže jiný východ, jedy pokud se nechceš drát travou nebo lesem. "Poslěšte!" Ozve se, a jako podrhnutí, hned potom se ozve hrom. Před sebou vidíš jen potemnělý les, ale nejspíše děvčata vědí kam beží, pod loubím vetví je vidět, zatím, cestička z písku, mezi keži, kmeny, ravou, tu a tam menící se na devenou lávku, aby překnenula kameny, písek, nebo prohlubeň. Máš pocit, že směr vede někam pod horu, ale přesný směr, nyní pod stromi, težko určit.

Cesta lesíkem se pomalu, vlasně rychle změní v běh, jak se z oblohy začnou spouštět prudké proudy deště. Pod stromy sice není nával proudů tak silný, spíše jen děsivě znející burácení zní z korun, ale přesto je kolem pošmourtněné počasí a zatažená obloha jakoby klesala níž a níž. Bubnování o koruny stromů najednou prolínat i zvuky pleskání a k nohám se tu a tam, začnou valit mimo vod i ledové kuličky krup, které nebyly zachyceny listy.

Všude je temno, né snad tak, že by jste neviděly, ale šero, a spolu s vodou která stříká zeshora je orientace docela obtížná. Vlastně se dá orientovat jen podle cestičky v písku, který bělostně září mezi trávou a keři, ale tu a tam je písečná cesta přerušena dřevěným můstkem, nebo delší lávkou. Ty jsou kluzké a tak musíte postupovat pomaleji, nebo riskujete uklouznutí. A hlavně se musíte držet při sobě. Tedy, přinejmenším ty by ses měl držet u nich, jinak tu nejspíše nic nenajdeš, a zabloudíš. Takle v dešti, kroupách a chladu, jak se prudce ochladilo, postupujete asi deset minut, nyní se zdají mnohem delší než normálně. Když se zdá, že se údolíčko dvou kopců rozevírá do široka. Sice je na druhém konci, kam skoro nevidíš, přez tmu a černotu mraků, opět uzavřeno kopcem napříč, ale na úočí jedné strany je osvětlená dřevěná budova. Nízká, ale svítíci do temnoty a dálky jako maják. Její stavba je velice podobná japonským dřevěným letním domům, jakýmsi hotelům nebo spíše budovám lázní. Pod střecho na verendách je rozsvíceno několik lampionů, jenž nejspíše nyní neslouží k oslavě, ale prostě jen k orientaci, skutečně jako maják. Budova budí dojem tepla, krásného žlutě sytého oranžového světla a bezpečí. Jakoby to byla nějaká stará mystická budova z počátku přelomu minulého století. "Tudy, támhle. Už tam budeme!" Pronese, spíše křikne plavčice, a ukáže směrem k světlenému domu. Ovšem přímou cestu skrze údolí nevidíš, musíte se asi ještě ponořit do lesů, údolíčka, aby jste se pak vynořili až pod budovou. Soudíš, že dalších dobrých deset minut cesty v dešti. Ale bouře se nezdá, že by chtěla pominout tak rychle, takže se asi cesta vyplatí!

Jedno z koťat tě stiskne za ruku, chvilku to vypadá, že v obavě, před bouřkou. Ale když se na ní podíváš, i když má splihlé vlásky, culíky, usmívá se, jakmile jste zahlédli budovu a její hřejivé světlo. A dokonce tě táhne za ruku dál. Aby jste pokračovali! Plavčice s druhým kotětem je kousek před vámi, a za vámi běží ledová královna s dívkou z nafukovadla. prodíráte se lesem (tedy běžíte po cestičce a můstkách, ale občas semtam váš šlehnou nějaké nasáklé větve a teče na vás voda, nebo vás praští kroupa a vodní tříšť) když máš pocit, že zaslechneš jakésí pískání. Snad vítr? Ale pak se ozve znovu. A znovu! Zní to jako dětský kvičiví, spíše pískavý vysoký hlásek, který se dere z křoví? že by nějaká jiná zraněná kočička? Ne! https://www.deviantart.com/martymartyr1/art/Earthbind-Homage-743160410 Pokud se tím místem jen ohlídneš, rozhrneš listí, nebo jej prostě jen rozhrne vítr, uvidíš pod jedním stromem něco, někoho, napřed si myslíš, že to je dívka, děvčátko? Ale pak si uvědomíš, že má plné ženské, nu přinejmenším, smyslné tvary, ale je, maličká! Tedy, přinejmenším řikrát menší než koťátko, tedy to které držíš za ruce. Vypadá jako velká panenka, jen s ženskými tvary! Omotávají jí šlahouny nějaké rostliny, ona se s nimi snaží bojovat, ale nemá žádnou šanci, jak jí snad kořeny, zablokovaly ruce, nohy, a obtočily se i kolem bříška. Chvilku nechápeš, než ti dojde, že dívka, panenka, nebo co to je, má na zádech křídla! Proto je pod tím stromem?! Pod stromem neprší, ale to neznemená, že tam je pro ní bezpečno, to už určitě, naprosto jasně poznala! Děvřátko pištivě kníká, marbně bojujě, snaží se mávat křídly, natahuje ručičky, kope nohama, ale šlahouny jí omotávají víc a víc, a její pískot zaniká v burácení deště. kdyby jste kolem právě neprobíhaly, nejspíše by jí nikdo ani nezaslechl. Kotě tě zatahá za ruku, aby jsi šel, přidal do kroku! Za vámi dobíhá ledová královna s děvčetem z nafukovadla. koťátko běží po tvé druhé straně, a tak děvče pod stromem asi nezaslechla nebo neviděla. nad vámi se zablýsklo, a hned hlasitě zahřmělo! Bouře je přímo nad vámi. Do zad tě udeřila ohromná kroupa, a kotě netrpělivě tahá za ruku, asi i jí, i ostatní bičují kroupy. Plavčice s druhým kotětem vám zmiteli za ohybem keřů po cestě.

Pán Jeskyně - 10. srpna 2018 21:36
Pán jeskyně Erinye

https://madpanda.cf/g/1268559/b1fd31733d/
Tohle se vám bude líbit - cca. něco jako pokedex xDDD

Zkusím to najít na nějaké jiné stránce takle kompletní (tahle má dost často výpadky a hlavně blbý limity na počet otevřených obrázků)

Kiyotaka Ayanokōji - 17. července 2018 00:52
Kiyotaka Ayanokōji

Kiyotaka Ayanokōji

Kočičky

Lehce jsem přivřel oči ve snaze rozluštit co by ta zkratka mohla znamenat. *IQ to nebude. Spíše nějáký identifikační kod. To totiž dává mnohem vetší smysl než cokoliv jiného. Nebo taky nějákou rasovou pitomost.* Napadlo mě ještě. Po vysvětlení ledové královny jsem přikývnul a sledoval jsem jak to vypadalo to úchvatně pokud byly opravdu o tolik technicky ve předu jak je mohla rozhodit věc jako přehrávač. Proběhlo mi hlavou a lehce jsem trhl pohledem ke koťátům.
Zamračil jsem se a poslouchal jsem ji. *Ano vyhody to jsou ale pokud jsou všichni takhle sledování. Co soukromí nebo co jim zajistí že to nebude zneužito? Taková věc by umožnila vyhledávat cíle aniž by o tom věděli.* Pomyslím si trošku nejistě protože se mi to nelíbí. Ale pokud chci alespoń nějákou svobodu budu to muset zkusit udělat. Když pokračovala přejel jsem si rukou po tváři. "Bože Bikracie je všude? To se ji nezbavím ani po smrti?" Zeptám se trošku šokovaně a lehce ztuhnu ale lak se usměji jako bych žertoval jsem si jistý že jsem nic neprozradil. I když ledová královna mohla něco postřehnout.
Podíval jsem se na ni. "Hmm. To bych mohl i když mám takové podezření že dostat se tam by mohl být docela problém." Prohodil jsem a podíval jsem se na Ledovou královnu jestli semnou souhlasí.
"Do města bych se dostal ale na registr bych to sám asi nedotáhnul." Vysvětlím plavčici svůj problém.

Chtělo se mi něco říct ale tím bych nás oba jen zdržoval proto bylo lepší to nekomentovat a pokračovat ve snažení dostat se hlouběji do vody abych mohl plavat.

Když jsem si všiml ledé královny přemýšlel jsem kam se rozprchnuli ty krabí holky. Ale možná vycítili počasí a skryly se do ukrytů před počasím. Napůl jsem se bál že se objeví Ryba nebo jak se ta obří žába vůbec jsmenovala. A pokusí se má stáhnout dolů. Sledoval jsem skvělou filmovou scénu. Na kterou bych si s radostí počkal v kině. Ale te´d mi to tak super nepřišlo. Proto jsem zrychlil když sem viděl jak se dívka zmítá ve vlnách. Dopad kruhu má docela rozhodil. Ale intiktivně jsem jej popadl kousek mě si uvědomoval že se bude hodit pro holku v jejím vyděšeném stavu. když jsem se k ní přibližíl zpomalil jsem a tla čil jsem před sebou kruh. "No tak chyť se." Pronesu trošku udýchaně a pomůžuji chytít se kruhu aby se udržela nad hladinou pak jsem kruh přetočil tak aby do něj zapadnula. "Tak se drž se ano a dívej se na mě ano." Pronesl jsem a rychle jsem se rozhledl k vlnolamu který se mi nezdal nejschůdnější ale byl blíž. Zaklel jsem a začal jsem kruh tlačit k pobřeží. "Tak budem dělat pěné tempa. Tak ruce a nohy. Díchej nosem tak pěkně nosem pusu zavřenou." pronesu a vyprsknu vodu a tlačím kruh před sebou využívající především k plavání nohy. Když jsme se dostali do míst kde už jsem dostáhnul vydechnul jsem si a postavil jsem se a tlačil jsem ji před sebou dokud nedosáhla taky.

(pokud byl opravdu silný proud tak zamířím k vlnolamu)

První jsem zkontroloval kotě. Když jsme vylezli z vody jestli je v pořádku a pak jsem si konečně sednul s jistou ulevou díky tomu kruhu to nebylo tak špatné. Ale byl jsem docela vyfluslí. Nerad někoho zachraňuji.
Když přišli ty dvě pozvednul jsem obočí. "neměli jste je náhodou hlídat?" zeptal jsem se nakonec trošku kousavě.

Pán Jeskyně - 16. července 2018 12:20
Pán jeskyně Erinye

Kiyotaka Ayanokōji

Kočičky

...

Děvče se na tebe zadívá, okamžik tě měří od hlavy k, ke klínu ... a pak od klůnu k patám. "Trenérem, no ze všeho nejdříve budeš potřebovat své íké." Pronese jako by to byla naprostá samozřejmost, a ty jsi měl tušit, co to nějaké íké jakože má být? Ovšem dívka s fialovými vlasy, ledová královna, přistoupí k plavčici, děvčeti s kruhem zezadu lehce tí zatlačí na ramena a zátylek a odhrne vlasy do boku, takže odhalí temeno a šíji. "Íké, identifikační kód, licenční číslo přidělené každému ternéru." Pronese a dotkne se místa asi dva tři palce pod koncem vlasů na šíji dívky. Tam se objeví něco, co doslova vypadá jako by proteklo, nebo snad prosvítilo její kůží! Skoro by jsi řekl, že to kombinace čárového kódu, a změti čipových obvodů, podobné tetování v pokožce, v barvě zlata, lesklé a vznáší se to nad její šíjí? Skoro to vypadá jako nějaký hologram nebo projekce. Když to náhle vše opět pohasne a tetování, či co to vůbec bylo zmizí. "Každá trenérka ho má, když projdeš registrem můžeš přez něj spravovat svůj status i peníze a tak, dokonce i body nebo se sledovat na mapě." Začne vyjmenovávat všemožné výhody registrace plavčice. I když, vzato kolem a kolem, bystré mysli neunikne, že to určitě má i své nevýhody, být pod takýmsi jakýmsi sledovacím dohledem. Protože to až moc nápadně připomíná GPS a platební kartu, tedy alespoň podle toho co říká děvče, ovše otázka je, jaká je pravda a úroveň místních technologií? "Samozřejmě jsou ještě potřeba drobné administrativní věci, dotazník, a souhlas rodičů u mladších dětí, mít vlastní matingball a lékařská prohlídka a ..." Vyjmenovává docela jasnou a jednoduchou birokracii asi jako kdyby jsi se chtěl zapsat do sportovního kroužku turistů po kráse cestování japonskými ostrovy. "Nejbližší centrum je v Kei" (jméno města) "Tam by jsi se mohl registrovat." Pronese a zasměje se, spíše poťouchle pousměje. "A rovnou se zapsat do ligi. Pokud máš íká, matingball a matingmona." Nadhodí s úsměvem, což přeruší chladné či spíše strohé. "Tři." Chvilka ticha. "Pro vstup do ligi musíš mít tři matingmony." Ozve se na vysvětlenou.

Náhle je váš rozhovor přerušen událostí ve vlnách a větrem, děvčetem které se na vlnách na nafukovadle řítí poněkud nebezpečně sem a tam, hnaná více větrem než svojí vůlí. Obloha se od hor, kopců docela zatahuje, v dálce je už docela tmavo, a vítr, dosti chladný je rychlejší a rychlejší. Krásné počasí končí! Zdá se, že se něco blíží, po horkém dopoledni a kusu odpoledne, to bude asi pěkný slejvák, když se podíváš nad kopce! Vběhneš do vody a dereš se proti vlnám. "Plavala moc daleko." Sikne jen ledová královna a odhodí plechovku, sevře pěst a rozeběhne se po vlnolamu, do míst směrem, kterým vlny unášejí děvče na nafukovadle. Plavčice chvilku kouká kudy kam, pak se rozeběhne pro svůj kruh a běží pro něj, načež se rozeběhne po vlnolamu za ledovou královnou.

Ty se prodíráš vlnami, vlnou za vlnou, napřet to jde docela dobře, dokud máš vodu tak nějak ke stehnům, poté co ji máš u zásobníků a pasu, jsi dost zpomalený a každá vlnu tě zpomaluje víc a víc. Ale na ponoření to ještě není. Ztratíš rochu času, až je t voda někam nad pupek a může se začí pořadně věnovat tempům a podplavávat vlny vždy když k tobě nějaká míří. Čímž se stá rychlost konečně zvýší, a můžeš plavat vstříc děvčeti na nafukovadle.

Na vlnolamu mezitím vidíš ledovou královnu jak z matingballu vyvola stvoření které jsi již viděl, https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=2141735 napůl ženu, napůl chobotnici, a ukázala jí směrem k děvčeti a nafukovadlu. Tvor, žena, dívka, chobotnice, nebo co to u všech rýžových placek je skočí do vody a pluje to nejspíše pod vodou, vidíš jen dráhu bublin a proudu, podobnou torpédu, směrem k nafukovadlu a dívce. A pak! Místo výbuchu, tohle chtělo natočit, výjev jak z hororu! No vážně, takovouhle svénu by dobrej filmař nenatočil za míň než oskaza za efekty. Zpod hladiny vyrazí několik chapadel a obalí nafukovadlo i vřeštící dívku a začnou oboje omotávat a stahávat pod hladinu. Ovšem samotné nafukovadlo je nejspíše pro chapadlo dívku moc velké a silné, takže se jí nedaří jí pod vodu stáhnout, naopak, stáhne jen jednu polovinu, takže druhá se zvedne nad hladinu. Kde si všimneš, že nafukovadlo má mimo jiné lodní šrouby, jako pohon! Ty nyní pracují na hladině a rozstřikují vodu do všech stran. Tím však se ztratil odpor šroubů které nafukovadlo drželo proti tlaku chapadel, to se obrátí jako míček na hladině, chapadlo dívka je vytažena nad hladinu a pak plop plop efektem odpálkována dobré tři metry na hladinu kde zahučí s velkým žbluňk! Nafukovadlo nyný nezatížné se začne hnané větrem a vlnami hnát na vlnolam a tak jediný kdo asi potřebuje záchranu je děvče trčící hlavou z vody a mávající ve vlnách.

Než k ní stihneš doplavat, přistane jí téměř na hlavě růžový kruh, který jí doneslo nad hlavu jakési létající stvoření, z kterého jsi zahlédl jen stín a křídla, ale nejspíše, zcela určitě patřilo děvčeti s růžovým kruhem, plavčici. Takže nyní už je tvým úkolem jediné, chytnout se kruhu, a dotáhnout přez vlny a proud, vítr děvče v kruhu do bezpečí. Tedy buďto k vlnolamu, kde čěkají obě dvě dívky, což je blíž, ale břeh je příkřejší, kamenitý a vlny se o něj víc bijí, ale je blíž a devčata tam čekají, nebo využít sil a proti vlnám z boku děvčy odtáhnout či dotlačit až na písečnou pláž, kde dokáže vycupitat sama po písku?

Pán Jeskyně - 15. července 2018 13:27
Pán jeskyně Erinye

Kiyotaka Ayanokōji

Pláž (1/2)

Kočičky

Během lehkého slovního škádlení, kdy si trošičku dobíráš děvče s růžovým kruhem, ale i fialovlásku si všimneš zajímavé věci. Když na fialovlásku ukážeš pobaveně ukážeš, a oznámíš její bod, děvče zůstane chladné jako kámen. Ani nehne bevou, nic. Ovšem poté co se škádlíš s děvčetem s růžovým kruhem, jenž odolává tvým sexuálním nabídkám, a odtáhne se s tím, že už není malé koťátko. A ty oponuješ tím, že *Né, jen je o něco větší* Všimneš si, jak sebou fialovláska zaškubala smíchy a vyprskla trochu limonády do písku. Což je docela zarážející, ale co?

Jak se pak k tobě lehce děvče s kruhem nakloní, tvůj plán se povede askutečně jí dokážeš vyvést z rovnováhy! Jenže s něčím takovým nejspíše nepočítala tvá dvě koťata, jedno které ti sedí doslova na klíně a tře se zadečkem o tvůj úd a zásobníky, i druhá, která se o tebe otírá z boku. Takže valná hromada, která z vás zbude, zůstane ležet v písku by sice byla pasbou pro nějaké úchylného porno fotografa, ale tobě se nepodaří mnoho z kýžených dílů. Sice přejedeš jednou rukou některé po zádech, a druhou některé dokonce po ocásku, ale v té změti těl se nedá dost dobře poznat která je která! Nejspíše skutečně máš ruku na zádech své vyvolené, ale ocásek nejspíše patří plavovlásce. A to co máš v puse určitě není prso! Chvilku oblizuješ nos a tvář stříbrovlásky a pak dokonce ucho. Než se konečně vaše tváře dostanou k sobě tak, že už můžeš dýchat. Obě koťata se vesele smějou a nejspíše se jim ta mumraj míchanice i líbí. Prvotní reakci kočičky s kruhem jsi však nemohl díky svým milenkám zaznamenat, neboť ti strhly výhled jak na tebe dopadly. Ale nyní když se zvedá se zdá docela v pohodě, asi to zakopnutí věnovala navrub písku a ne tvému úmyslu. A pád na dvě dívčí těla jí nevadil, otázka je, jak by reagovala, kdyby jsi jí nyní ocucával prso, a vše byl úmysl, kdo ví? "Všichni v pořádku?" Jen se omluvně zeptá a kouká na vás a zvedá se a dřepne si, a podává ruku jedné z kočiček, aby se zvedla a vytřepala si písek z vlasů. Přesto máš pocit, že jsi zahlédl, že fialovláska tvůj úmysl pochopila a viděla, ale neřekla ani ň.

Tvá poznámka o lákání divokých manigmonů fialovlasou dívku nejspíše v prvém okamžiku nijak nerozptýlí, a pokud ano, nepostřehneš jediný pohled, údiv nebo záchvev obličeje. Pouze přiloží k ústům plechovku s limonádou, dlouze se napije, čímž docela mazaně zakryje svůj obličej, nejspíše o tom přemýšlí. Chvilku pak na tebe kouká a rukou s plechovkou na tebe ukáže prstem a lehce s ní mává sem a tam. Těžko říci co si o tom myslet, když na tebe míří ukazováčkem. Snad jediná výhoda je, že tentokrát má v ruce plechovku a ne loveball. "Zajímavá úvaha. A otestovat jí nemůžeme, protože pokud máš pravdu, odchycením by se to zrušilo?" Chvilku to znělo nadějně, pak spíše jako nedůvěřivá otázka. Svěsila ruku a položila plechovku do písku. "Takže řešení je, pouze tě sledovat a chytat matingmony které na sebe budeš lákat? Tak jsi to myslel?" Pronese bez skrupulí. Pokud ano, nejspíše nejenže se dá dost těžce odhadnout, ale i jí to zatraceně pálí! "Ovšem ty zůstaneš nechycený, aby jsi je lákal, tak si to představuješ?" Ještě dodá. Což nejspíše udiví růžovokruhové děvče, jenž se na ní otočí a s údivem se zeptá. "Myslíš, že by to šlo?" Načež místo pokrčení rameny, nebo obligátního vysvětlování fialovláska vstane. "Ne. Ne tak jak si to představuješ." Pronese a lehce se natočí jakoby k odchodu. "Co, co tím myslíš?" Pronese děvče s kruhem, a dokonce cítíš, že i placovláska i stříbrovláska vedle ebe poněkud znervózněly, nebo jsou zaujaté, a tentokrát to není asi vzrušením z tvého laskání a přítomnosti. "Divokého matingmona bude každý zkoušet ulovit i když bude v přítomnosti trenérky. Jestli ho chceš mít sebou jako divokého, každý ho bude chtít ulovit. Aby zůstal nechycený a mohl chodit volně, musí ukázat, že není matingmon, ale stát se trenérem. Pak můžeš jít s ním a chytat to co k němu přileze. Nejspíš." Pronese fialovláska a protáhne se jakoby jí ta věc už trochu začala nudit, to všem vysvětlovat. I když, zvláštní je, odkud vůbec má a ví všechny takové informace?

Když se však začneš s růžokruhovou dívkou bavit o loveballu opět se usadí. Zdá se, že jí to zaujalo, nejspíše jsi pro ní jakási záhada, kterou se rozhodla vyluštit, nebo alespoň, být pro ní alespoň dočasným rozptýlením? "Ne, to teda není, je skoro nemožné nemožné je získat! Je jich jen pár." Pronese fascinovaně děvče. "Čtyřiadvacet." Ozve se tiše, rázně, ale spíše doplňkovým hlasem. "Cože?" Koukne růžovokruhá dívka na fialovlásku. "Je jich čtyři a dvacet. Loveballů. Nebo přesněji bylo." Pronese děvče bez emočně, jako by četla zprávu z novin. "Jak to víš?" Napůl chladný, napůl bezemoční pohled. "Vím." Což fialovláska ještě doplní o. "Ne." Když se děvče s růžovým kruhem nadechuje k nějaké další otázce. "Ale ..." Opět to samé. "Ne." Pronese fialovláska. Děvče se tedy jakoby, spíše naoko uraženě otočí, a považuje to za ukončený, prohraný rozhovor. Vrátí se pohledem k tobě. "Tak kde jsi jej vzal?" Fialovláska nehla ani brvou. I když, možná přeci jen by takovou záhadu taky ráda rozluštila? V jejích očích přeci jen jakýsi zájem vidíš, i když je hluboko, hluboko někde dole, v hlubinách kam se nedá snad ani ponořit. "Její zodpovězení?" Pohlédne děvče nechápavě a rohlédne se okolo sebe, koukne na své společnice a zpátky na tebe. "Co chceš?" Zeptá se poněkud nechápavě, se skutečně podivným výrazem, ne nijak uraženým nebo soudícím, spíše udiveným, že chceš zaplatit za informaci. Nejspíše asi tento svět na to není zvyklí, nebo přinejmenší ona není.

(Tváří se skoro stejně nechápavě, jako by jsi se na ulici někoho zeptal kolik je hodin a on řekl, že ti to řekne za pětikorunu - prostě jakýsi údiv jiných morálních zvyků světa, nic víc - asi čekala, že to vybalíš)

Když tak sedíte na pláži, máš najednou pocit, že se trochu zvadá vítr, vlny se poněkud staly většími, rychlejšími. Trochu se ochladilo. Objevilo se několik rychle letících mraků! Ale co je nejdůležitější! Všimneš si, že děvče které jezdí v laguně na nafukovacím čímsi, se ve větších vlnách dostalo do potíží, nejspíše jí vlny ztěžují ovládání čehosy, a vítr jí žene více mimo lagunu a na vlnolamy a ona má co dělat držet se na nafukovadle. Ovšem asi vítr, vzdálenost, a vaše zábava nedovolovala slyšet její volání? (Reaguj podle libosti nebo hodu, čím vyšší hod, tím dříve zareaguješ, pokud bez hodu, ber to až na konec rozhovoru - pokud chceš reagovat - s vyšším hodem to můžeš kdykoliv přerušit a reagovat dřív)

Kiyotaka Ayanokōji - 7. července 2018 23:22
Kiyotaka Ayanokōji

Kiyotaka Ayanokōji

PLÁŽ

Bylo to úžasné stačla jednoduchá hrozba a balo to najednou jako bych zmáčnul mute a poslouchal v dálce jen nějáké švitoření malích holek nádhera tak kdyby to fungovalo v realiteě asi bych si medil neskutečně. Bohužel to zafungovalo jen takdy a kdo ví na kolikrát. nerad bych aby si pro mě přišel někdo jiný než se něco dozvím nebo si trošku užiji.

Když mě přivedli do svého malého ráje nahého dokázal jsem si představit právě teď scénu kdy ze křoví vyskočí jejích starší sestra a zakřičí. "Úchylák." a nakopne mě nebo pračtí holí mezi nohy než se stihnu vzpmamatovat. Ovšm tyhle koťatka vypadali o hodně smyslněji než malé holky. Byly sice vzhledem tak kolem dvnácti a třinácti let ale ve skutečnosti byly rostlé jako mnohem starší holky. Dokonce vyvinutější než některé naše holky na vyšší stradní. Ta myšlenka mě upřimně pobavila. myšlenka s kruhem mě fascinoval na tolik že jsem se olíznul ale pak jsem se zarazil. *To jsem přece nejsem já. Že by na mě zapracovala ta démonka a nechala mi v hlavě něco na památku?*Zamyslím se skoro se mi to zdá pravděpodobné nikdo by si moc rád nepřipouštěl že to má v sobě.
Když mě z myšlenek a obáv vyručí právě stříbrnovláska usměji se na ni je roztomilé že se dokáže radovat ze zásahu na tak strašně krátkou vzdálenost. Přesto nemám srdce ji to brát a zatvářím se jako by mě opravdu dostala a pak ji to vrátím a rychle se přikrčím abych ji další vystřel znesnadnil. Když pak začně stříkat na mě vodu ručně zaskočeně ji to vrátím než mě oslapí. Než jsem se stihl vzpmatovat skočila mi kolem krku. Takový vívoj údálostí jsem vůbec nečekal a tak sem ji ji objal a přitom jsem se opřel zády o ostrom abych se udržel na nohách. Vážně stačilo malinko a šel bych k zemi. Když si uvědomím kolik málo stačilo aby se na mě nabodla zarazím se uvažuji zda to byl její záměr vypadal jako malá holčička ještě měší než byla moje sestra. A to bylo co říct. Když mě mě tiskla své člo a nosík stejně jako prsa políbil jsem ji a jednou rukou ktrou jsem ji předžoval jsem ji přejel opatrně po ocástku jak se jí to bude líbit trošku její honit nebo čechrat všechny možnosti kromě prudkého zlomení to by asi nebylo nejlepší přesto mě zajímal vysledek,. "Tohle je nečekaný útok víš o tom?" zeptám se ji tiše a spiklenecky a pak ji zajedu rukou pomaličku do klína a chvili ji líbám než se natáhnu a pošeptám se. "Asi si se netrafila chceš zkusit něco jiného mám tě trošku popravit?" zeptám se nevině a pomohu ji popřípadě na mě nasednout.

Když si pak všimne přehrávače nechám jis klouznout a vydám se k němu abych uchránil svůj majetek když jsem ji evidetně zmátl svím požadavkem vypadal jako by vážně nevěděla o co kráčí ovšm ty její očička bly dokonale odzbrojující že jsem se pohnul ještě než řekla prosím teprve pak můj mozek probral z hypnozi kočičchý očiček. "Výborně." pochválím ji spokojeně akdyž ji dávám sluchátka začnu ji trošku hladit aby si to užila zdá se že ouška jsou tak vzrušivá nebo možná jen u nich to budu muset ještě vyzkoušet. Pak jsem se usmál a pokýval jsem hlavou. "Ano je tam hudba." přitaká a upřimně doufám že to Mimimi patří k písničce ne k tomu že si myslí že si to nechá.

Sledoval jsem její očika a přemýšlel jsem co si mám myslet určitě to byla jen hra světl nebo má bůjná představivost. Naklonil jsem se a políbil jsem ji a nechal jsem ji s přehrávačem a přešel jsem k druhému koťátku. Sledoval jsem ji jak se opatlává kréme. "Ukaž pomůžu ti.ů pronesu přátelsky a posadím se k ní a začnu pomaličku roztírat po jejích prsou když vidím jak se vyprsuje políbím ji načelo a pak ji lehce polechtám v podpaží. Ale pokračuují dál vypadala nádherně k zulíbíní nebo jiným věcem když jsem se přesouval níže a roztíral jsem krem po jejím bříšku náklonil jsem se k ni. "Vypadáš skutečně dobře. Moc se mi líbíš." Pošeptám ji dověrně než nám dojde krem ale to mi nezábrání chvili jí přejet prsty po klíne a lehce roztáhnout nohy od sebe.

Když jsem jim vysvětlil co mám v plánu a začali zase s Cumou zamračil jsem se z kontextu bylo jasné že jde o něco pěkně perverzního ale netušil jsem co. Když pak obě požili ručky ukázala jsem jim jak na to a nechál jsem je udržvoat tempo a přitom jsem obě hladil po ouškách nakonec jsem je zrazil a končil to sám abych je mohl ostříkat sám. Překvapilo mě kolik se toho do mě vešlo nebo spíše kolik dokáži dostat ven první jsem plavovlásku postříkal od prsou dolůů a pak jsem postříkal i stříbrnovlásku. A vydechl jsem si a přešel jsem k plavovlástce a začal jsem ji roztírat noví operova rém po těle. pak jsem se usmál a přivolala jsem k sobě stříbrno vlásku a posadíkl ji tak abych ji měl pohodlně na dosaha oaptrně jsem do plavovlásky zajel samozřejmě s jejím souhlasem a začal přirážet proti ní pomaličku a přitom na druhé roztíral opalovací krem aby se nám nespálila to by byla škoda.
Když jsem se do ni udělala vyklouznul jsem z ni spokojeně a postakal jsem se aby se udělala i střibnovlaska i když jen tím jak jsem ji roztíral opalovací krém pokud se vyloženě nedožadovala dalšího namázaní zevnitř.

Když jsme je sledoval jak se válejí na písku a poslouchají muziku zamrkal jsem přkvpaneně když jsem viděl srdičko. *Né to se mi jen zdálo.* Pomyslel jsem si vážně a usmál jsem se aby to zapudil. nechal jsem je mluvit. Pohybem ruky jsem pavovlásku vyzval aby mluvila dál. "Opravdu to by znamenalo že bych nemohl být váš že?" nadhdím trošku škádlivě. z toho jak to nazvala jsem vyvodil dvě věci bu´d jsou iné druhy nebo tomu říkají jinak. "Slyšel jsem jak tomu říkají Lovebal.ů nadhodil jsem pak s lehounkým úsměvem.
Po jejím poprosení jsem se na ni podíval a políbil jsem ji. "Zatím ne. Až přijde čas ano?"

První boj

To že byl jazyk slizký alepkavý mě nepřekvapilo. na okamžik jsem si vzpomněl na jeden Hetai se slime ale když jsem viděl jak si to zatracená ropucha vyložila. *Ne ropucha ale ryba. Netušil jsem kde se vzal ten pitomí název když já bych ji prostě nazval žabou nebo žabincem. Ale nebudu jim tu přepisovat slovník. Když ani nevím v jakém postavení tady vlastně jsem.* pomyslím si v té cvhilce kdy můj mozek neni vyděšený tím že se ke mě ta ropucha přiblížila. Vlastně ani nevím která část mého mozku převzala kontrolu že jsem vydšeně nevykřknul ale v momentu děsu jsem byl na svou sebe kontrolu nesmírně hrdý i když mi tu ropuší holka olízuje ptáka a chystá se semnou spářit.

Bohužel jak se zdálo ropucha si můj boj o nádech a osvobození vyložila po svém pokud byly všechny bytosti přibližně jako ona tak to že jsem chlap bude opravdu opravdu velký problém. Naštěstí když ji koťata hodily do vody jsem si vydechl a spadl mi ze srdce betový blok. I když malíčká část mě se ptala jak by to bypadalo se sní opravdu spářit a nesnažit se jen bránit a výt přitom vyděšený k smrti. Možná ro byl jen můj pocit ale když kvákla na posled nebyla uražená? *Doufám že ji vidím naposledy.* napadlo mě nechtěl bych zrovna rybí společnost an cesty kamkoliv se hnu.

KOČIČKY

Plechovka se zdála být v pořádku samozřejmě byly metody jak něco dostat dovnitř. I když jsem si nedovedl představit jak by to za takouvou chličku zládnula. Nebo proč by něco takového připravovala dopředu. Přesto malá část mé osobnosti plně paranoidní bušila na poplach ale stejně jsem měl žízeń a nic jiného bych asi nedostal takže nemám na výber. Samozřejmě mohl jsm si vybrat další lechovky ale to by asi nic nezměnilo byly metody jak se uchránit i tak.

Neubránil jsem se súsměvu když sse obě usadily po mém boku každá pěkně jedna po káždé straně jinak řečeno jedna na dosah ruky. Na chvili jsem stříbrovlásku i její faialová odzrojující kukadla ignoroval dokud mě nechupila za ruku a nepřenesla si ji na hlavujednou nebo dvakrát jsem ji pohladil a pak jsem přejel rukou pomaličku plavovlásce prsty po boku ke klínu. Když tomu kontrolovala stříro vlaska že si umístila ruku na své prsa začal jsem se věnovat jí i když jsem měl v merku i starší koťáta před sebou nebo spíše kočky. jejích nevole mě překvapila i když no upřimně né tolik jak aby asi měla ale ještě cvhili jsem pokračoval než jsem přestal abychom spolu mohli mluvit.

Naoko přikývnu a pak se ucilím. "A asi i pro tvé vlastní dobro že?" prohodil jsem nakonec s lehkým pobavením bylo to tak očividně že jsem si nemohl pomoci. Když ji s taktkním odkašláním přerušila fialovláska ukázal lsehce na ni prstem a usmál jsem se. "Bod pro tajemnou kočku s fialovími vlasmi." Pronesl jsem s hravím úsěvem. *Kde se to ve mě bere? Takhle přátelský jsem nikdy nebyl.* Napadlo mě.
Když se pak dívka s kruhem odtáhnula odemně s tím že neni žádné malé kotě usmál jsem se. "Né jsi jen o něco větší." poškádlím ji a pokusímk se ji uchopit za ruku abych ji přtáhnul blíž k sobě jako bych chtěl pokračovat kde jsem přestal a přitom jsem nepatrně posunul nohu skoro nevině ale dostatečně abych ji nenadálím zatáhnutím vyvedl z rovnováhy a povalil ji na sebe. Při čemž jsem se svalil do písku a doufal žemě nekopne do mých zásobníků pokud se to povedlo dám ji chviličku na zotavení ale pak ji přejedu prsty po zádech a po ocásku jak jsem zjistitl od koťátek bylo to velmi citliví bod a tak jsem jej u zadeku začal čechrát a hrát si ním a přeunul jsem se pomaličku nahoru. když se začala nadzvedávat uchopil jsem její jedno ňadro do úst a lehounce jej kousnul a začal jsem po bradavce přejíždet jazykem a teprve po chvilce pokud se bránila jsem ji nechal zvednout se.

Když pak na mě nasedne střibnovlaska kterou skrpím svou smetanou začnu ji pomalčku stírat ze zadečku a jednou rukou si hraji s jejím ocáskem a druhou ji nabýdnu prsty k mlsání. Sleduji jak se jako kočka hová a ukazuje jak se dobře mlsá a jak ji to chutná její přírážení vyustilo v další výron smenky. Který jsem dal ochutnat i plavovlastce pak jsem posunul střibrnovlásku a zvedl jsem prst se smetankou k dívce s kruhem aby ochutnala pokud se k tomu nemá dám jej zpět střibrnovlastce kterou políbím. A chvili obě dívky krmím než se rozhodnu pokračovat v hovoru.
"Vídíte jak jim to chutná o tohle se připravujete.ů pronesl jsem nakonec nevině.
Upřimně doufám že ve starším věku nemyslí na cudnost ale jen na to užít si sami bez dělení.

Pokrčím rameny. "No to je v podstatě jedno a to samé né? přece jste viděli že lákám divoké samice né? Být samotní by pro ně mohlo být riziko stejně jako pro mě." Pronesu trošku na notu soucitu s koťaty aby to nevypadalo že mi jde jen o mě.
"jak řekla tvá kolegyně musela by si mě oslabit aby si mě mohla chytit. A to by se nemuselo přece jen povést což by mohlo vést ke strapnění nebo k tomu že by mě pak chytil někdo jiný. Na druhou stranu to vypadá že lákám divoké matigmony což asi jako chycený nebudu že? Což by vám ubralo možnost lovit." pronesl jsem prostě jako by bylo v nejlepším zájmu to neudělat. Viděl jsem jak přemýšlí určitě měla něco v plánu to poznám. "Jak bych se snimi mohl přit nadhodím nevině."

Sledoval jsem jejich reakci byla rychla zatraceně rychlá být profi pistolník mafie byla sakra nebezpečná kolegině s kruhem vypadala trošku jinak. byla pomalejší takže jsem mohl zhodnotit její techniku a možná bych mohl následně vyzkoušet sám. Ale znamenalo to že i když u nich nic nevidím jsou i tak kočky hrozba což dávalo jasně na jevo že bych potřeboval jednu jako štít.

*Holka ty máš pokerface jak žula.
* Pomaylsel jsem si bu´d už toho viděla tolik že ji nic nepřekvapí nebo to uměla skrývat dokonale. Když mi položila otázku mrknul jsem na ni. Rychlím pohledem jsem se podíval n akoťata a došlo mi proč se potom nenatahují. "hmm zajímavá věc že tyhle Lovebali slyšel jsem že jich moc neni." nadhodil jsem nakonec byl to blaf ale z jejich reakci jsem vytušil že to tak bude. Sevřel jsem ho v ruce a mile jsem se usmál. "To je zajimavá otázka ale co stojí její zodpovězení?"

Pán Jeskyně - 7. července 2018 21:48
Pán jeskyně Erinye

Kiyotaka Ayanokōji

PLÁŽ (2/2)

Jakmile dívkám pohrozíš, no informuješ je, že by někdo mohl přijít je zkontrolovat, což by vedlo k tomu, že by tě viděl, a mohl tě odchytit, dříve než ony, zabunguje to jako kouzelné slovo, nebo tlačítko mute na přehrávači! Dívky jako zázrakem skoro umlkou, sice potichu ještě švitoří, ale proti křiku a vískání co vydávaly předtím to je ticho letního nudného dopoledne. Slyšíš nyní i vlnky oceánu.

Dvojice děvčátek koťátek tě dovede ke svému koutku, kde nejspíše odpočívají, hrají si, dovádějí. Dětský bazének, dečky, hračky. Připadáš si skoro jako v nějakém ráji či snu úchylného pedofila! Tedy kromě toho, že děvčata vlastně mají docela dospělá těla, prsa a stavba těla, jen v malé podobě, tělíčko celé a obličej, kolik jim může být let, hádáš mezi dvanácti až třinácti, ale tělo, prsa, jsou zmenšenou verzí možná dvacetileté dívky! Ještě pedofilnějí úchylnější! *WOW* Co si to rozdat v bazénku, nebo s plovacími kruhem kolem pasukdyž na tobě budou sedět? Jedna na údu, druhá na hlavě, ještě po sobě stříkat pistolkami? To sou myšlenky! Poté co stříbrovlasé děvčátko nabídne společné hraní a stříkne na tebe vodu, zapíská pobaveně, a směje se, že se jí povedlo tě trefit. No, na takovou vzdálenost by se trefil snad i pitomeček, ale to děvčeti na radosti neubírá. A když jí zasáhneš vodou kterou si nabral dlaní, místo pistolky, a postříkal jí, děvče tě chce zasáhnout pistolkou, ale pak jí hodí do bazénku, klekne si do něho, napčed tedy spíše žuchne na všechny čtyři, a stříkne na tebe dlaní taky. "Tumáš!" A nastříkne na tebe vodu. Což po asi trojité výměně splýchanců vody ukončí tím, že vyšplýchne výš, čímž tě na okamžk oslepí a když už vidíš, vrhá se ti kolem krku! Přitiskne ti svá prsa na hruď. Jsou docela tvrdé, velké, ne moc, ale pěkné, ne ani přímo dětské, spíše malá verze ženských prsů! její tělíčko je však dětsky drobné, a obličejíček, váha, prostě dítě. Přijde ti svým způsobem ještě mladší než tvá sestra. Obejme tě nohama a posadí se na tebe, moc nechybělo a posadila se ti na úd! Takle jen trčí proti jejímu klínu u stehna a klínu. Svá prsa na tebe tiskne a místo líbání se k tobě tiskne nosem a čelem.

Ovšem chvilku pohody, a možného prvního pohlavního spojení vyruší stříbrnovláska tím, že si všimne tvého přehrávače co jsi odložil a sleze z tebe, a chce jen a zkoumá co to je. Při tvé otázce ohledně kouzelného slovíčka na okamžik znejistí a ukáže ješt víc protočená, prosící, psí, vlastně kočičí očka. Té by jsi snad dal, nebo prominul cokoliv! "Eééch? Prosím?" Pronese nejistě, trošku nechápavě, s tím kukučem to vypadá tak opravdově, že netušila co myslíš! Když jí pak nasadíš sluchátka, máš pocit, že si užívá každého doteku na svých ouškách, na hlavě, ve vlasech. A když zapneš hudbu, napřed se trošičku lekne. Pak se podiví, několikrát se rozhlédne okolo, jako by něco hladala. Pak dokonce zvedne přehrávač a prohlídne si ho zespodu, zeshora, zesdola. "Jéééé! Tam je hudba! Mí mí mí!" Pronese víc nahlas než normálně, což asi má na svědomí to, že se nyní sama tak nelyší? A i to mí mí mí, lze sotva poznat, zda si neuměle recitují píseň, nebo si přivlstnila přehrávač pro sebe?

Děvče se na chvilku zabavilo, ale její fialové oči úplně fascinovaně hledí na přehrávač a na tebe, máš pocit, jako by jsi v nich viděl srdíčka! Pohld kdy naprosto fanaticky touží po tom, být tvoje a tebe mít jen pro sebe. (hodila 2x 92% a 1x 96% neřeším - totálně zamilovaná) Ovšem to si všimneš plavovlásky, jak na sebe patlá krém, který jí v nejnevhodnější okamžik došel. A protože stříbrovláska si nyní recituje mímímímí mí mi mi. Můžeš plavovlásce pomoci s rozpatláním krému po její hrudi a prsíčkách. Což v okamžiku uvítá, protože když tvé dlaně přejedou po jejích prsech, zčásti proto aby jsi si to užil, z části aby jsi nabral zbytky krému, cítíš, jak děvče vyprsilo hruď, prsíčka, aby se zdály větší a hluboce se nadechlo, snad i ochtná se udusit, jen aby měla prsa pěkně vztyčená, když na nich budeš mít své prsty a dlaně. Její pokožka je neskutečně jemňounkatá, příjemná, hřejivá. Lehce opálená, zatímco u její kamarádky je skoro mléčně běloučká. Je vidět, že to nejsou sestry, i když se tak skoro chovají, spíše je spojuje skoro identický věk! Jedna však má bělostnou srst, stříbřitou, jedna zlatavou, žlutě ohnivou. Jak tvé prsty jsou na její prsech cítíš její bradavky, jak se zduřely, a i dvorce vystouply. Děvče skoro nedýchá, tedy dokud nesjedeš prsty níž, nebo výš, aby se rychle nadech, tedy vydechlo a dál bylo vyvinutější, než veskutečnosti je. I když asi netuší, že tě okáže fascinovat jen to samotné co má, bez jakýchlkoliv příkras. Tedy nejspíše (Jen názor proti niormálním dívkám, nechci za tvé preference rozhodovat) Ovšem jak vidno, krému rychle ubývá, až není žádný. Ovšem šikovná a hravá mysl si ví rady!

Když si začneš přejíždět po údu rukou, děvčata chvilku sledují co děláš, a když jim řekneš, že tam možná máš řešení, tedy krém, no asi tuší co tím myslíš. Zadívají se na sebe a zavískají! "Cumá!" "Cumá!" Což netušíš, co znamená, ale asi to bude něco pěkně perverzního. Děvčata totiž chviličku jen sledují tvé počínání a pak každá použije jednu ruku a přiloží jí na tvůj úd, poněkud nejistě, asi spíše tak, aby jsi jim každé tu ručku dovedl, podržel, ale lepší než si to dělat sám! Po chvilce trénování už stačí dívkám jen držet zápěstíčka, a každá sice ne moc odborně nebo zručně, honí tvůj úd, a stačí si jen udávat tempo. Už jen nějak vyřešit, aby jsi vystříkl tak aby krém byl použitelný a ne aby dopadl někam do písku a byl takříkajíc, v písku. Hehe! Škoda jen, že máš jen dvě ruce, jak krásně by se teď ty dvě mláďata dalo dráždit, když se starají o tvůj úd, a mohly by použít obě ruce, nebo i jazýčky! Ale zatím se zdají, že jim vyhobuje tvé udávání tempa, díky ahání za jejich zápěstí. Možná by měli dostat větší lekci samostatnosti? Nebo instrukce?

(Hraj si dle libosti)

Poté co děvčata, opatlaná, nakrmaná, postříkaná a unavená, (možná i ošukaná) odpočívají vedle tebe, spokojená, fascinovaná novým sefuálním zážitkem (fanatismus/láska od obou) začneš si pohrávat se svým loveballem. Děvčata se sice zrovna zaposlouchala do nějaké písničky, ležící v horkém písku, bez ohledu, že jsou jejich zadečky, prsa, bříška i obličeje, vlasy, prostě všechno možné opatlané semenem, a dělí se o sluchátka. Pohupují nožkama ve vzduchu a zubí se! Trošku to díky ostrým zoubkům vypadá divně, ale i smyslně exoticky! jejich ocásky dokonce se pohupují a v jeden okamžik se prokroutily a máš pocit, že se smotaly tdotvaru srdíčka, jen na okamžik, ale z tvého pohledu to tak vypadalo! No fakt! Poté co však vyndáš loveball, v prvém okamžiku si ho vůbec nevšímají, až když jim ho ukážeš, a zeptáš se co to je. Obě kouknou udiveně na tebe a na kuličku, míček ve tvé dlani. "Ty máš svůj matingball! Jé! My ho ještě nemáme!" Pronese plavovláska. Zatímco stříbrovláska se podiví. "Ale matingmoni nemají matingbally. Kde ji ho vzal? Dáš mi ho?" A hned zkusí to, co fungovalo u přehrávače. "Prosím?" Zkusí to na tebe. Ovšem o tom, že by to poznaly nějakou zvláštní, legendární, nebo nadřazenou věc, o tom ani šajna! Ale určitě alespoň vědí co ta věc je, svým způsobem, ale zda to je loveball, pokeball nebo matingball asi pro ně moc rozdílu není, proto o něj taky nejspíše žebrá, když svůj ještě nemá.

Pán Jeskyně - 7. července 2018 21:01
Pán jeskyně Erinye

(dovádění hned dodám, sem to radši odeslala, kdyby mi to žuchlo, nebo odešel net, nebo jako minule se to neodeslalo - abych si nehodila mašli)

Pán Jeskyně - 7. července 2018 20:58
Pán jeskyně Erinye

Kiyotaka Ayanokōji

PLÁŽ (1/2)

PRVNÍ BOJ

Uchopení jazyku ríbi vedlo k tomu, že jsi zjistil jak slizký, lepkavý a mohutně silný tento kus jejího těla je! Tedy, pomineš li fakt, že o lepkavosti, a slizkosti již věděl tvůj úd, kolem kterého se obtáčel. Když jsi pak za jazyk zatáhl, vlastně škubl ríba naneštěstí pro tebe, asi zvyklá svým jazykem získávat nejen kořist, ale i milence, to nebrala jako pokus o tvé vyvedení z její rovnováhy, ale o přitažení si jí k sobě! A skutečně! Jakmile jsi za jazyk škubl ríba skoro elegantně přiskočila blíž. Sakra!

Druhá ríba, zmatená, praštěná loveballem se mezitím dala na útěk po vlnolamu.

Ovštěm roztoužená ríba, lákaná přitažením za jazyk, a ještě tím, jak jsi si předtím úd pohonil, aby jsi se s ní připravil na spojení, se nedala dvakrát pobízet! Skočila na tebe a nechala, no nenechala, protože jsi nechtěl, ale prostě se na tebe nabodla a vsunula si tvůj úd do sebe v pářící poloze něčeho mezi kovbojkou a koníčkem. Tvůj pokus o shození si nejspíše vyložila jako divokou kopulaci a tak se jen blaženě usmívala, rychle, až neskutečně rychle škubala pánví, a její spodní nohy se drželi tvé pánve, zatímco její prsa se ti houpala před obličejem. Až do okamžiku, kdy vaše kopulace, spíše její, byla ukončena koťátky. Což ríba nesla velice nelibě, dle jíjího kopání se ve změti látky. Svým způsobem, i ty by jsi si docela rád po škubání ve svém údu dopřál výstřiku!

Koťátka se zasmála, odtáhla nebohou roztouženou ríbu pod vlnolam a s sotva láskyplným "Pápá!" Jí vykoply z deky do připlouvající vlny. Ve které ríba s želostním a poněkud nakrnutým *Ríb* Zmizela. A koťátka se vrátila zpátky, culící se a dokonce pokukující po tvém opět ztopořeném penise. A přitom jste si spolu dohrály skutečně před pár okamžiky. Ale asi okolnosti setkání nejsou pro to, si to nyní rozdat, když je kolem tolik jiných kočiček.

(Přesunuto na kočičky a uzavřeno)

KOČIČKY

Plechovky které fialovláska přinesla jsou jedna jako druhá, dokonce když je děvče přinesla, nepřed ti podala, spíše nabídla, aby jsi se jedné chopil, takže jak by dokázala omámit tebe, pomocí zavřených plechovak, když si navíc můžeš sáhnout pro kteroukoliv z nich, vlastně sám říci nedokážeš. Tedy pokud by jed nebyl ve všech, i takové případy travičství znáš, zvláště když jsi odborný výklad měl od matky, kdy například jedna znepřátelená rodina druhou otrávila tak, že si každý den dávala do jídla trochu jedu, dávku postupně zvyšovala a pak nepřátelskou rodinu pozvala na akt usmíření. Kde na znamení přátesktví všichni jedly a pily z jednoho stolu, stejná jídla. Takže žádné nebezpečí nehrozilo, ovšem v noci, zatímco navyklou rodinu jen nevolnost upozornila, že pozřeli jed, protože si měsíce v malých dávkách zvykali, z konkurenčního rodu nebyl ráno naživu nikdo! Ovšem takovými myšlenkami se nemůžeš zaobírat! Limonáda se otrávená nezdá, prozatím minimálně. Plechovka při otevření normálně zašumí, trošku vypění a když se i ostatní kočičky napijí, a ty se napiješ také, ucítíš zvláštní chuť limonády ve které snad je i trochu, velice málo alkoholu a má příchuť nějaké citrusového ovoce, něco mezi grepem, limetkou a pomerančem, ne úplně hořkou nebo kyselou, ale ne vyloženě nasládlou. Asi nějaký místní druh ovoce?

Jakmile se usadíš do písku, koťata si sednou hned vedle tebe, plavovláska z levé strany a stbrnovláska z pravé. Když však u plavovlásky s culíky projevíš náklonost, nyní tedy culíkem a rozpuštěným pramenem vlasů, díky tvé myšličce na zápěstí, stříbrovláska začne poněkud pokukovat na to co děláš, a dožadovat se hlazení taky! Políbíš jí do vlasů které lehce rozhneš prsty a pohladíš, poškádlíš jí za uchem. Asi doteď by to ještě šlo, ale když pak plavovlásce začneš hladit, dráždit prso, stříbrnovláska na tebe chvíli kouká svými fialovými kukadly, a pak tě uchopí za zápěstí, dlaň a položí si jí na temeno, aby si jí taky hladil a čchral mezi ušima, a pokud snad neprojevíš dostatečný zájem, tak si tvou ruku přesune na svá prsa, jedno, a pak druhé. Ovšem, pokud ani snad pak nevyvineš zájem (i když počítám, že asi ano) bez okolků se zvedne a poposedne si před tebe, protože sedíš v tureckém sedu, a zadečkem se nasune přímo na tvůj úd. Nesice že by jste se spojily, ale svůj kořen máš přesně mezi jejími půlkami a děvče se schválně vrní a ošívá a dožaduje se pozornosti! Aniž by jí vadilo, že na vás všechny koukají, dokonc s jistým pohledem, ve kterém není sice nelibost nebo odpor, sex jim nejspíše nevadí, ani na veřejnosti, ani s mláďaty, spíše jakési nedůstojnosti, zda se chceš skutečně mrouskat s koťaty když se s nima bavíš? Otázka je, zda by se raději na jejich místě mrosukaly ony, nebo prostě jen nechtějí se bavit když se jim plně nevěnuješ a koťata poněkud rozptylují? Ale nic k tomu neříkají, ale jistý lehký náznak údivu, ne přímo nevole, spíše nevhodnosti postřehneš, ovšem zda závisti, nebo nedůstojnosti, kdo ví?

Děvče s kruhem se zasměje a kývne. "Ulovila, přeci bych tě tu nenechala pobíhat? Takle velký a vyvinutý kus. Bylo by to pro tvé dobro!" Uculí se, ale tušíš, že i pro její, asi v několika ohledech, včetně závysti nad tím, jak pěkného, tedy velkého a dospělého matingmona získala. "Vůbec se mi nechce věřit, že nemáš trenérku, nejspíš si utekl, nebo se ztratil." Což ovšem fialovláska přeruší taktně nejdříve odkašláním. Pak přímo hovorem. "Vážně nebude odsut, takže ho nikdo nemohl ani chytit. A nemyslím, že by se ti to povedlo, pokud bys ho dost neoslabila." Pronese, jako by jsi nebyl hned vedle. Nejspíše tě považuje za něco částečně podřadného, nebo nehodného zájmu, či, kdoví? Ovšem pak přijde docela nemilé zjištění, když se totiž pokusíš dotknout děvčete z kruhem, přeject po jejích křivkách. Nechá si sice přeject po prsech, přes dvorce, bradavky, změřit si bříšky prstů tvé ruky profil svých krásných, plných mohutných prsů. Ale když míříš dolů po bříšku. Odtáhne se! Ne snad odporem, nebo nevolí. Ale se smíchem! "Hej, já nejsem řádné malé kotě!" Pronese pobaveně, o co se snažíš, ale potěšeně, že se asi líbí a že se snažíš, ale nic nechce dát zadarmo, kromě ochutnávky jenž jsi vyčerpal. Což tě pak všek dostane je reakce fialovlásky. "Ale hravá jako ono jsi tak doteďka." Což je její první skutečně emoční, pobavená reakce. Zdá se, že aby jsi se dostal k dalšímu ohmatávání a dotekům, musíš se poněkud, více snažit. Děvče bude asi obtížnější než hravá koťátka na to, dostat se jí do klína! (Původně to mělo být naopak, ale koťata byla prostě střelený nápad a tak úvodní kočička šla dozadu) Což má za následek, že mlíčí jenž ti vytriskne vlivem neustýlých nahých, sexi dívek, a nejspíše i vlivem zadečku stříbrnovlásky, která si přd tebe přisedla, pokud ne dříve, tak v průběhu rozhovoru, vytryskne na její záda a zadeček. Stačí pak nabrat na prsty smetanu a kotěti jí vsunout do úst. Kotě se natočí bokem, a začne olizovat tvé prsty, dokud na nich nejsou jen její sliny. Dokonce zrychlí šoupání zadečku, čím začne semeno patlat po tvých varlatech, stehnech, svým zadečku, a stékat jí po zádech. Ale vždy stačí nabrat nové, a vsunout jí mlsání do pusinky! Párkrát se natočí, a pak, jako prvá kočka, se už líně ani neotáčí a nechává si prsty vsouvat do pusinky a jen kouká na kočky, jak se s tebou baví, a ukazuje jim jak mlsá, a že už je velká kočka! Smetana jí určitě chutná, slyšíš její lehké sténání, funění, a jak se občas chvěje cítíš na svých nohách. Dokonce se pro smetanu natáhne i plavovláska, která se nakloní nad tvé břicho a záda stříbrovlásky a kouká co jste udělaly. A když neseš smetanu, mlíčí do úst stříbrnovlásce, otevře pusinku, že jí jsi zapomněl nakrmit!

Děvče s kruhem se podivá na dvojici koťat, otázka o ochutnání tak tedy vyzní vyzní do prázdna (pokud se zeptáš, pobaveně děvče zakroutí hlavou, až se jí vlasy roztočí kolem dokola hlavy, a koukne na koťata) "Né, ani né, děkuji." Pronese, ale mrkne do tvého klína a máš dojem, že se přemohla, aby nevyplázla jazýček, a nechtěla do pusinky prstík taky vsunout, nebo na jazáček prsty otřít, aby ochutnala, kort když sleduje stříbrovlásku, jak mlsá a přitom vrní blahem! Přitom má na uších nasazený přehrávač a tře se ti zadečkem o penis v ritmu hudby a vůbec jí nezajímá o čem se bavíte, hlavně že sedí na tobě, ukazuje, že je tvá, tedy spíše ty její, sedí na obě, před tebou jako na trůně, nechává se krmit a je jí blaženě! (můžeš zkusit si jí posunout a nasadit si jí na penis, zadečkem nebo klínem, zda bude povolná, pokud chceš) Takže otázka na fialovlásku vyzní stejně negativně v odpovědi, i jen svým pokusem o zaznění. Asi starší koťata rády mlsají v souromí, o samotě, nebo důvěrněji, zatímto malá koťata to s nějakým studem nebo párováním k jednomu partnerovi a jedné partnerce nepřehánějí! Asi s věkem u kočiček nabívá cudnosti? To snad ne!?

Děvče s kruhem se zasměje a koukne na to, co děláš s dvojicí koťat. Ovšem předběhne jej fialolasá dívka, a změří si tě pohledem, která varianta je asi pravděpodobná. Ne nějak chladně, ale se zájmem, jak jsi průhledný či odhadnutelný "Máš strach o ně, nebo o sebe?" Což nejspíše chtěla říci i její společnice, beb se zasměje pobaveně, když sleduje co vše děláte, a ty mluvíš o tom, nenechat je s tebou bez dozoru. "A jak by jsi se chtěl vykoupit? Co můžeš nabídnout, když tě chytíme, budeš nám patřit, takže to můžeme zkust a nic s tím stejně nezmůžeš. Jen by to asi bylo obtížné." Což ale odmítne plavovláska. "Ten už je můj, já si ho chytla!" Pronese. Když stříbrnovláska dodá. "Já! My!" Pronse raději smířlivě. "My!" Opraví se plavovláska, protože cítí, že asi raději se bude dělit s kamarádkou, než o tebe přijít a tak v ní hledá oporu a otočí se i na tebe a chytne tě i za ruku s mašličkou. "Že jsi náš?" Pronese. A děvče s kruhem se optá. "Vždyť ani nemáš matingball, tak jak může být tvůj?" Což děvče sice na okamžik rozhodí, zamyslí se, ale pak odpoví. "Už brzy ho dostanu a on mě poslouchá!" Dodá spokojeně, že to určitě bude stačit. Což děvče z kruhem, asi spíše aby se nehádala, nebo děvčeti nebrala iluze, jaký to musí být nesmysl, ukončí s úsměvem. "No dobře, když mysíš." Ale je jasné, že si to nemyslí. Zvláště, že by se tě vzdala, pro spokojenost písklete? Máš pocit, ne, máš jistotu, že něco kuje, něco co asi už má jako záložní plán! To ty poznáš!

...

Poté co svůj loveball přehodíš z jedné ruky do druhé obě dvě dvčata zareagují, i když si jsi spíše jistý, že to bylo pohybem který jsi udělal, než tím, proto, co máš v ruce. *Jejich reflexi jsou sakra rychlé!* Ty jsi se je jako zluděj musel učit, ale přinejmenším fialovláska bůhví odkud, skoro ani nechceš vědět odkud, vytáhla svůj loveball a zamířila jej na tebe. Ale jen jej drží v ruce. Nic zatím nedělá. Ale rychlost s jakou to udělala by pro myš znamenala smrt, a být to například pistole, značilo by to katastrofu! (Hoď si, pokud hodíš víc jak 51% můžeš reagovat na dodatek barevně) Dívka z kruhem byla o něco pomalejší, takže jsi měl možnost pozorovat co se dělo, sice si nejsi moc jistý tím co se událo, ale nejspíše jsi zahlédl, jak něco udělala s prsty, asi lusknutí, nebo nějaké překřížení, pak se jí snad na nehtech objevila třpytící srddíčka, která se proměnila do většího srdce (viz. obrázek na její profilovce) Které se doslova zhmotnilo do koule, podobné té které máš sám v ruce, jenž jí dopadla do dlaně! Doslova z ničeho, hned jí měla ve dlani. Obě dvě dívky mají v ruce své lovebally, které nevipadají tak honesně, jako ty tvoje, zato je jasné, že narozdíl od tebe s nimi umí zacházet. Fialovláska řekl by jsi přími mistrovsky, tedy, pokud to srovnáš s ostatním co jsi viděl, a i to je na tebe zatím nepřekonatelně nebezpečná úroveň. I když, v mlácení loveballem do hlavy bys možná mohl fialovlásku překonat!

Děvčata chvilku hodnotí nebezpečí, ale když loveball místo otevření a aktivace na dlani jen roztočíš, děvče s kruhem jej zase nechá rozplanout. Což se stane v podobě srdíčka ze tpytek, jenž se jí vznáší nad dlaní, a pak se rozplyne úplně. Jen fialovláska si svůj loveball drží v ruce. Ta se nezdá tím co vidí nijak překvapena, a pokud je, nedává to najevo. Spíše jí asi sám o sobě překvapil fakt, že vůbec máš loveball, jakéhokoliv typu. Zatímco děvče s kruhem se zadívá na loveball docela udiveně. "Páni! Kde jsi ho vzal?" Pronese a podívá se na fialovlásku, zda to taky vidí, ale ta nereaguje. Docela vypočítavé. Nechává mluvit tebe a sostatní, aniž by sama něco prozrazovala, nebo dávala najevo. Přitom pozoruje. Možná nemá výcvik zloděje, možná ano, třeba to je jen zvířecí, kočičí instinkt? Ale rozhodně je jasné, že běžné triky a úsměv na ní asi latit nebudou, to už jsi pochopil. Tahle bude oříšek! Nebo lepší přirovnání, výzva! Děvče s kruhem se naopak zadívá na loveball a prohlíží si ho. "Tak odkud ho máš?" Vyzvídá. Což by možná nejspíše zajímalo i fialovlásku, lehce se natočila bokem, asi možná aby si nepostřehl, jak se na okamžik předklonila, aby se podívala také. Zatímco koťátka jsou kuličkou úplně fascinována, i když, ne asi tak doslova. Spíše je asi fascinuje to, že jejich hračka má něco takového, a protože ty patříš jim, asi to tak nějak považují za to, že hračku jim nejspíše kdykoliv půjčíš a ukážeš. Teď totiž o ní nejeví zase takový zájem, aby ti jí braly, spíš si tě prohlížejí a slastně sténají, protože, tedy alespoň jedna z nich, jak si hraješ s jejím tělíčkem. A i druhá, opřená o tvůj bok a shlavou na tvém rameni. Když ti dojde, proč se po loveballu nenatahují. S rukou v klíně a druhou aby si tě držely a objímaly, to jde ztěžka, proto to sténání a kníkot, tlumený, s dlouhým dechem. A to jedna z nich je ještě ošizena o to, že její společnici laskáš prso, nyní krásně tuhé na dvorci i bradavce, vystouplé a hutné.

Kiyotaka Ayanokōji - 7. července 2018 08:19
Kiyotaka Ayanokōji

Kiyotaka Ayanokōji

PLÁŽ

Když jsem je sledoval zalitoval jsem že nemají oblečení s vodními pistolkami by to vypadalo rozhodně líp. Nepatrně jsem se při té mýšlence usmál a skoro jsem se začal smát na hlas ale ovladnul jsem se. Což bylo docela těžké ale povedlo se.

Jíjí vyjeknuní a a olíznutí rtů mě překvapilo a vlastně svým způsobem i potěšilo. Sledujíc její pohled od shora se na ni jsem si lehce přejel prsty po údu ale nic jsem neříkal. Když poloižla otázku pootočil jsem hlavou ke stankům. A pak jsem se podíval na ně vymluvně. "To neznamená že by sem mohli klidně podívat co se tu děje. A pak mě chytit." nadhodil jsem klidně. Abych je trošku utišil zatím. co jsem ji škrábal za ušima a duchu si udělala poznámku že se jí to líbí. Když jsem viděl jak reaguje na dotek na prsou. Přemýšlel jsem jak by asi reagovala kdybych ji přejel prstem po klíně. Jestli by se rovnou udělala.
Třetí dívka se nezdála zase tak nadšená vychutnal jsem si polibek a lehce jsem ji ksobě přitáhnul a pohladil ji po tváři a podíval se ji do oči než se obrátila k útěku. *Člověk?* Napadlo mě trošku šokovaně ale neměl jsem moc času to řešit. Teprve po chvilce se mi v hlavě rozezněl polašný zvon toho co by mě čekalo kdyby mě prásknula. Otřásl jsem se lehce.

Nechál jsem se vést za nimi a rozhlížel jsem se po okolí vypadalo to tu rozhodně zájímavě. Zhodnotil jsem jejich hřiště a které připomínalo brouzdaliště pro malé děti tedy až na ty plavky o kterých podle mě ani nevěděli k čemu jsou tedy né že by mi to teď něják vadilo ale pokud tnebyla nuda pláž tak to dost říkalo o místní společnosti. Tedy to že se mi bude sakra líbit. Když mi oznámila že si budeme hrát usmál jsem se. "Dobře a jak?" Zeptám se ji když na mě stříkne vodu. Zarazím se pak se skloním k bazénu astříknu nani tlaní vodu abych ji to oplatil a vápláznul jsem jazky. "A máš to." Pronesl jsem pobaveně.
Podíval jsem se na stužku a pak jak se začíná patlat krémem a přešel jsem k ní a odložil věci mimo dosah vody a začal jsem ji krém pomaličku roztírat po celém těle začínaje jejími prsy. Když se začali dohadovat o opalovací krém zarazil jsem seobě jsem počastoval karavým pohledem. "Možná bych měl řešení." Nadhodil jsem nakonec a lehce jsem začal honit aych je oobě opatlal bílím opalovacím krémem když jsem se zarazil. "Ale budete mi must pomoc." pronesl jsem k oběma. A ukázal jsem na svůj úd zda to pochopí pokud né udělám to sám.
Ovšem když se začne vyptávat na moje věci ten kukuč mě na okamžik odzbrojí že se málem natáhnu bych ji to ukázal. "A magické slovo neznáš?" zeptám se ji.
Ta myšlenka mě pobavila ale nakonec jsem ji nasadil sluchátka a pustil jsem první sklabu která naskočila (https://www.youtube.com/watch?v=tVfJi4giw84) Pak jsem ji ho vzal a zamyslel jsem se. "Aha takže já mám být tvůj první? hmm Ale nebude tvá kamarádka žárlit?" zeptám se a přejedu její kamarádce rukou po vnitřní straně stehen až ke klínu a jemně jej přejedu prsty. Ztím co s jednou mluvím druhou dráždím. "Mohla by si mi říct co je tohle." pronesl jsem nakonec a ukázal jsem ji Lovebal. Nevím jestli je to chytrí tah ale mohl bych od nich vymámit víc infromací zláště pokud je dokáři trošku zmanipulovat zkrze vrušení. A přejdu ji přitom rukou po prsecxh a pak se nakloním a vezmi její na chvili do úst a chvili si sním hraji. čekájící na odpověď se pak odtáhnu.

PRVNI BOJ

Moje taktika uvnitř chlavy dávala větší smysl než v realitě bohužel když na vás skáčí tři ohormné žabí holky tak má jeden problém trošku myslet. Pootočil jsem se abych se vyhnul jejímu jazyku což se úoplně nepovedlo a pak jsem ji uchopil za jazyk a trhl jím ve snaze vyhodit ji zz rovnováhy. A na chvili se jí zbavit.

Dálší jsem alespoń na okamžik zahnal Lovebal. Bohužel třetí měla na celou věc trošku jiný názor a skočila po mě. Možná bych ji dokázal vyhnout kdybych celou věci nebyl tak šokiovaný. Přece jen když v jeden den umřete pak špásujete s koťaty a nakonec na vás naskočí ropucha tak máte problém se s věcmi celkem srovnat. Překvapně sem vyjek jak my vyrazila vzduch z plic. Chvili jsem se bránil tedy spíše to tak vypadalo jak jsem sebou házel ve snaze poadnout dech. Ale nakonec jsem se na krátky okamžik spojili a díky mé snaze popadnout dech jsem proti ni i párktár nechtěne přirazil než jsem byl zachráněn svými koťaty. vydechl jsem si a popadnul jsem dech. Bylo přijemné se nadechnout aniž by na mě někdo seděl věnoval jsem jim opravdu vdečný úsměv. "dík." vysoukal jsem ze sebe nakonec.

Kočičky

Přijal jsem nabízenou ruku a skoro bez pomoci jsem se vyhoupnul na nohy. A postavil jsem se.razím co jsem si rychlím pohybem opáršil zády od písku jsem prohodil. "Díky." pronesl jsem nakonec. Přičemž se ke mě ihned přilepily ty dvě koťata. Plavovláska se tvářila jako by čekala že mě každou chvili ukradnou. Zatím co střídbro vláska se přimo nabízela k laskání. Představa toho že by se tohle stalo v Japonsku byla směšná už touhle chvli by tu bylo přes tisíc kamer a já bych měl nejspíše na místě kastrován a pranířovat za tu nechutnost. Ale tady to nevyvolá aní pozvednutí obočí. *Opravdu jiný svět.* Napdane mě a lehce si dofrknu a přejedu střibrvlasé dívce vlasy prsty a poškrábuji za ušima a pak lechce pohladím i prsa.

Sledoval jsem dívku s kruhem a pak jsem se podíval na fialovlásku za ní. *Docela taktické postavení na to jak pitomně bojovali.* Pomyslím si než začnu odpovídat. "Tak by si mě ulovila?" zeptámse s lehkým úsměvm aniž bych si to uvědomil nasadil jsem lehce děsivý kukuč který jsem míval běžně na tváři. "no tak tohle krapet složitejší otázka." pronesl jsem nakonec. A pohladil jsem obě koťata najednou abych je uklidnil. nechal jsem se osavávat a přitom jsem se usmál a přejel jsem ji lehce prsty po prsou zkoumavě jsem přejel prsty po bradávkých a pak jsem je lehce promnul. Zatím co jsem přejížděl prsty po jejich křivkách jsem vzal jedno její ňadro do úst a začal jsem jej sát a zakroužil jsem jí špičkou jazyka kolem bradavky než jsem se odtáhnul a volnou rukou ji plácnul lehce po zadečku a zajel prsty do jejího klína. "Hmm krásně tvarovaná. Ty jsi taky maminka?" Zeptám se ji s lehkým úsměvem na oplátku. A krátce ji prsty dráždím v klíně zatím co se mi staví při jejím ohmatávaní a ze všeho toho vzrušení jsem ji trošku smetany vyprskl na ruku aniž bych si to uvědomil. Jeden musí být poměrně dost vzrušenáý z toho všeho dokonce i tou ropuší kolkou. Naklonil jsem se k ni a pošeptal lákavě tedy tak jak jsem jen dokázal. "Nechceš ochutnat trošku smetánky?" Otřel jsem ji prstem tu trošku z ruky a nabínul ji to k olíznutí. "Tam dole na tebe čeká mnohem více." Pronesl jsem jsem sladce. Pokud se neměla k odchutnání nechám ochutnat stříbrnovlasé kotě.
Pokud se pustí do ochutnávání pohladím ji po vlasech a poškrábám ji lehce za ošký a přitom se blaženě usmívám. A pokynu Fialovlastce s mlím úsměvem. "než se rozhodneeš mě chytit nechceš taky ochutnat?" Nabídnu ji nevině. "nenabízím jen smetnku umím to i s prsty." Dodám svůdným úsměvem. Doufaje že to zabere rád bych viděl jak se zrovna ona snaží mě vykouřit. (Samozřejmě tohle platí jen pokud se nechá ta skruhem zlákat k ochutnávce)
Podívám se na maminku a bouří ve mě vlna emocí a myšlenek. Kdybych měl jiný dar anděla neváhal bych ani na okamžik zaní zaběhnout a ochotčit si ji ale takhle jsem musel rychle zvažovat možnosti. Moje přemítání přerušila fialovláska. Když promluvila o druhém ostrově podíval jsem se na hnědovlásku. *že by ty dvě sem přitáhli tak malou holku? To sna né nebo ano?* zamyslel jsem se. *Démonka možná ale pravidla musí mít nějáké věkové omezení ne?*
Podíval jsem se směrem ke chlapcům a znejistěl jsem nebyl jsem si jistý kam sem se to vlastně dostal. Jestli je to ráj nebo sexuální peklo. Když odešla jedna z nich protáhnul jsem se a zvedl jsem ruce. Abych ji ujistil že se k ničemu nechystám a pomalu jsem se vydal pro svůj lovebal. Pak jsem se vrátil a podíval jsem se na plechovku s limonádou a otevřel jsem si ji a napil se (pokud byla otevřená nebo vyhlížela podezřele dám první napít koťatům abych zjistil zda v tom neni uspávadlo).

(pokud ochutnávka vyšla)

Podíval jsem se na obě starší dívky bylo jasné že budu jednu z nich potřebovat jako štít pokud se budu tady toulat. Takže jsem se posadil a přitáhnul k sobě plavlasé kotě a pohladil jsem ji po zádech a rukou jsem ji lehce protáhnul pod paží a začal jí mnout ňadro a políbil jsem ji do vlásů schlaně jak stříbrovlasá bude reagovat. pak jsem se podíval na obě starší dívky a pokynul jsem jim aby se posdily. Azměnil jsem posed tak aby měli mé nadobíčko stále na očích. "Myslím že mě těhmle dvěma malím nezbedám necháte bez dohledu. Tak že by jedna z vás mohla na nás dohlížet. Samozřejmě to že mě nechytíte budu ochotný výkoupit." Pronesl jsem s lehkým úsměvema nechal jsem pracovat jejich fantazii.

(Pokud ne)

Byl jsem naštvaný že mi to nevyšlo lehce jsem si založil ruce na prsou a podíval jsem se na koťata. "Mám pocit že bych vám jak svobodný mohl být docela užitečný né? Všimnul jsem si vašeho zápalu při boji." nadhodil jsem nakonec. *Pitomou techniku nezmiňují. Člověk by měl být diplomatický.* Pomyslím si a vyzkouším zda se bude střibrovlasé kočičce líbit i když ji poškrábu pod bradou. "A zdá se že rady lovíte tak co kdybych si svobodu odpracoval." Nadhosil jsem a nechal jsem je o tom přemýšlet. "A nebo mě necháte těmhle dvěma a´t na mě dohlídnou. Jak vidíte stejně mě mají v merku." Nadhodil jsem nakonec zvedkl jsem plavovlastce bradu a políbil jsem ji.

(pokud mě nechá sebrat Lovebal bude to patřit k jedné z těch verzí)

Skrývyl jsem Lově bal víc než svůj přehrávař v ruce. Nakonec když jsem se posadil a podíval jsem se na sledoval jsem je a olíznul jsem si rty. "Hmmm." zabručel jsem a podíval jsem se směrem k mamince a pak na děvčata před sebou byl jsem ve velmi velmi silném pokušeí to na ně vyzkoušet. Nakonec jsem se ovládnul a plínulím pohybem jsem si přehodil z jedné ruky lovebal do druhé pak jsem po plínulím pohybem roztočil na dlani a ukázal jsem jm ho a úsmál jsem se na ně. Počkal jsem na jejích reakci a popípadě jsem jím ucuknul z dosahu jen abych viděl zda něco nabídnou nebo jak se s tím porovnají.

Pán Jeskyně - 6. července 2018 22:42
Pán jeskyně Erinye

https://nhentai.net/g/207427/34/ taky pěkný kousek na pláž, jen to je medvídek, nebo má nějaké doivná ouška :)

Pán Jeskyně - 6. července 2018 22:39
Pán jeskyně Erinye

Kiyotaka Ayanokōji

PLÁŽ (2/2)

Trojice kočičích děvčat se už, už začala hádat, pokračujíc ve svém rozhovoru, dohadech o to, které z nich budeš patřit, jako by jsi snad byl nějaký pejsek, hračka, nebo plyšový medvídek. Když se opřeš o strom a vše sleduješ, skoro až s ležérním pobavením. Vlastně je možná škoda, že jsou ty děvčátka nahé! Protože k vodní bitce ke které se schyluje, kdyby jim promáčela trička a plavky, možná by to bylo zábavnější?!

Děvčata se pošťuchují ve slovní přestřelce, než se do hovoru vložíš, a stříbnovlasé kočičce pohladíš zadeček s mlasknutím, letmým plácnutím. Při kterém pískne, pobavěně a snad trošku udiveně, ale určitě ne nějak nepřejícně. Buďto ještě nechápe jaká v tom je sexualita, nebo, spíše podle toho, jaké i na svém drobném tělíčku má smyslnou výbavu, je mnohem perverznější, než lidské dívky jejího věku. "Uích!" Ozve se z jejích rtů a přitom vycení zoubky a vyplázně jazýček s výdechem skoro slastným. Že by jí ten jediný dotek vzrušil? A pohlédne na tebe, zespodu, hledíc na tebe s očima vzhůru napůl tázavě, napůl skoro fascinovaně. "Kdo by přišel?" Pronese lehce nechápavě a pak se podívá směrem k slunečníkům. "Ty si s náma nehrají!" Pronese druhá dívka, plavovláska s culíky a růžovými mašlemi. A když jí projedeš ve vlasech prsty, dlaní až k oušku, slyšíš jak vrní! Jako skutečná kočka! Pootevře ústa, ve kterých zahlédneš dvojici zoubků, řezáků které na okamžik budí dojem nějaké upírky, ale prostě spíše patří k jejímu šelmímu, kočičímu původu. A pak, když přejedeš její prs, sice mladý, hebký, ještě ne tak velký jako u dospělých žen co do velikosti, ale rozhodně plný co do tvaru. Skoro stejně jako kočička předtím vyloudí spokojené zvuky a ještě se roztřese, a zakroutí stehny o sebe! Tyhle koťátka jsou velice vzrušivá, pouhým dotekem? Nejspíše, asi je tu věk mnohem zavádějící, možná s nimi hází něco jako puberta ve věku, který by jsi u jejich tělíček nečekal? Nebo jsou prostě jen mnohem více hravé, v každém ohledu?

Polibek třetí dívky však nepřinese takový kýžený výsledek, jako u dvou předešlých koťátek. Děvče se sice nechá políbit, asi možná i proto, že neví do poslední chvíle co plánuješ, ale pak ti polibek vrací poněkud neochotně, i když zkušeně a roztěkaně. Načež se otočí, a odběhne. Ne sice s křikem, nebo odporem, ale něco se asi stalo? Ale nevipadá to, že by šla žalovat, nebo si stěžovat mamince. Naštěstí, jinak by ses nejspíše nálepky pedofila hned první den už nezbavil!

Ovšem čeho si všimneš je, že narozdíl od dvou kočičích děvčátek má tohle děvče svá kočičí ouška připevněná na čelence, vsazené ve vlasech, a ocásek nasezený na análním kolíku zasunutým v prdelce! vypadala úplně jako ostatní jako kočičí dívka, ale až nyní, když jsi jí při polibku zajel dlaní, prsty do vlasů a ona odběhla, a ocásek se jí začal díky pohupování zadečku houpat sem a tam, vidíš, že to byla jen šikovná iluze! Tahle odbíhající dívka, narozdíl od koťátek zde, není kočička! A možná proto odběhla?

Ovšem to jak se zdá kočičím dívkám vůbec nevadí, naopak, zdají se rády, že se o svojí novou hračku, nemusejí dělit s třetí kamarádkou. A každá z nich tě táhne za jednu ruku, uchopující tě za zápěstí, a táhnou tě za stánek s ovocem a limonádami. Kde vidíš nafiukovací bazének s vodou, nějaké hračky jako míč, plovací kruhy, motýlky křidélka, plavky které nejspíše nikdy nepoužily, a také rákosové podušky a utěrky, deky na ležení. "Budeme si hrát!" Pronese stříbrnovláska a vezme do ruky pistolku a stříkne ti na břicho proud vody. "Budeme na sebe stříkat!" Pronese a zasměje se, a kouká po okolí, jako by něco hledala. "Ale on nemá pistolku." Pronese culíkatá plavovláska, a dokonce si rozmotá jeden culík, růžovou stužkou a namotá ti jí na tvé zápěstí. "Na. A teď jsi můj!" Pronese se smíchem a hihnáním. A dřepne si do bazénku a vezme si do ruky opalovací krém, a plácne si ho na hrudník, a začne ho roztírat po krku, ramenech, prsech. Ale najednou jí dojde. Když si k ní do bazénku vleze i její kamarádka. "Dej mi taky." Pronese. ALe ta jí ukáže jen prázdnou pixlu. "Máš krém?" Zeptá se tě plavovláska, zatímco stříbrovláska si tě prohlíží a kouká na tvůj přehrávač. "Co je to?" Pronese. "Ukažmi to!" Pronese sice rozhodně, ale ne tak, jako by to chtěla ukrást či vzít, spíše jako by bylo běžné, že tu dívky dávají hochům tímto tónem příkazy běžně. Přitom ale udělá krásný skoro dětský a odevzdaně odzbrojující prosící kukuč. Zatímco plavovláska tě tahá za ruku s mašličkou. "Ty jsi divokej, když nemáš obojek?" Pronese a dodá. "Takže budeš můj první matingmon!" Pronese nadšeně a zetleská! Nejspíše jí je úplně jedno kde ses tu vzal, nebo kdo jsi, hlavně že budeš její, v tomhle světě asi o nebezpečí chlípných mladíků tvé povahy nikdy neslyšeli?

KOČIČIČKY

Nad tebou stojí kráska s ružovím kruhem, fialovláska je kousek dál za jejími zády, sledující tě z většího povzdálí. Dost taktická pozice myslíš si, kdyby jsi se o něco pokusil, děvče z kruhem by tě zdrželo, nebo by ti překáželo, a fialovláska by tě nejspíše dostala. Rozhodně, na to, jak otřesně bojovaly, tahle dívka, asi i proto, že je nejstarší, má něco do sebe a bude i divočejší a nebezpečnější, nejspíše. Naopak culíkatá plavovláska si tě drží jako klíště z levé strany a objíma tě, koukajíc na dívky jako by tě snad chtěly ukrást, zatímco střívláska si tě drží z druhé strany a fascinovaně tě objímá a podbízí se hlavou a zadečkem, aby si jí hladil ouška, nebo zadeček, podle toho, kam zrovna rukou zamíříš! Úplně perverzní obrázek! Být ohle ve tvém světě, nejspíše by už pláž zavíraly pro mravopočesnost a tebe zalehávalo speciální komando! Jakto, že tady se nad tím nejspíše nikdo nepohoršuje?

Děvče s růžovým kruhem se na tebe, vás podívá a zasměje se. Asi ji ten obrázek co vidí, spíše pobavil, než pohoršil. "Takže jsi se ztratil? Na divokého nevypadáš. Ale kdyby jsi byl." Usměje se a pohodí si v ruce s loveballem, asi jasným důkazem toho, že by si tě ráda odchytla! Za což si vyslouží dvojici prskání znející od tvého pasu, tedy boků někde pod úrovní hrudníku. "Víš odkud jsi, jak se jmenuje tvá maminka?" Pronese a přejde blíž, bez větších okolků, pokud ji to dovolíš, ti přejede rukou po hrudi, pak níže, a ještě níže, až k penisu a pak nakonec k varlatům, které osahá. "Nádherný kousek! Neviděla jsem ještě žádný, který by vyzrál tak, smyslně." Pronese a cvrnkne jedno z koťátek do nosu. "Ten určitě není váš, že ne?" Což vyvolá okamžitou odezvu. "Jojo!" Prolnuto s "Je!" Načež se děvče pousměje, docela smířlivě, a líbezně. "Dobře, tak pojte semnou, uvidíme. Neříkal jsi, že jsi se ztratil, víceméně? Poznáváš tuhle maminku?" Pronese a vede tě směrem k ženě, dětskému koutku, kde je zralá krásná žena v oné masce, která kojí, líbí a souloží s třemi malými hochy. "Maminka?" Zeptá se tě, a nejspíše čeká, že po vzoru hochů jenž s maminkou souloží jen zvládneš kývnout, zakroutit hlavou, nebo spíš se za ztracenou maminkou rozeběhnout a jít souložit. Nebo nikoliv a pak asi nikomu nepatříš, a budeš k ulovení? V tom se ovšem ozve fialovláska. "Nejsi odsut. Jsi jiný. Nejsi jako oni. Tebe ještě neznám." Její hlas je líbezný, ale překvapivě autoritativní, ale svým způsobem hravý, i když podivně chladný, nebo spíše, se zvláštními, nepopsatelnými emocemi. Přejde k dívce s kruhem a něco jí pošeptá. Ta chvilenku, okamži přemýšlí, nad něčím dloubá, ale pak se usměje. "Takže jsi z druhého břehu! Jako ona." A ukáže na hnedovlásku, malou dívku, tu z trojice, kterou už jsi potkal, která také nepatří ke kočičkám. Že by také byla člověk? Že by ji sem také bohině přenesly? Ale tak malé dítě, do sexuálního světa? Usměje se a sedne si nahá do písku. Asi možná její překvapení trochu opadlo, přesto zvědavě nakloní hlavu, zastříhá ušima, a prohlíží si tě, hlavně jisté partie, i když je už předtím měla v ruce! Dvojice koťátek se posadí, pokud se posadíš také, ale ani jedna se od tebe neodloučí a drží se tě jako klíště. Zatímco fialovlasá kočička odejde, napřed netušíš kam, ale za okamžik se vrátí s několika plechovkami limonády, jednu ti podá, jednu podá dívce s kruhem, jednu si otevře sama, a další postaví do písku. Ale nepromluví ani slovo.

(můžeš reagovat, pokec si nechám na pak)

Hana - 5. července 2018 23:24
Hana

Celý den to bylo opravdu hrozné. Né tedy že bych se měla nějak hrozně, ale to sluníčko! Už ani nevím kdy naposledy tolik pálilo. Nezbývalo ale nic jiného než to nějak vydržet a doufat že to večer bude lepší. A vlastně i kdyby nebylo, tak je to jedno se sestrami jsme domluveny že půjdeme do horkých pramenů!

Nemohla sem se dočkat. Hned jak jsme dorazily na místo, tak sem se svlékla, ručník si nechala jen kousek na dosah ruky a hupsla dovnitř. Áááááchh... Je to opravdu úžasné. Sem tam lehce cáknu vodu na sestry, ale jinak spíše jen tak sedíme a odpočíváme. Po takovém dni si odpočinek zasloužíme, né?

Jen kdybychom měly trochu soukromí. Už nejsme malá koťata, tak proč jsou ty dvě vždycky někde kam jdeme my?! Mohly by sem jít ze stejného důvodu jako my, ale to se mi nezdá pravděpodobné. Jako by jim to tu patřilo.. Zamračím se, ale brzy mně to přejde. Sem na příliš krásném místě než abych se zlobila. Myji se, odpočívám užívám si to. Ani nevím jak to, ale najednou je skoro večer. Zrovna když si asi už po třetí umývám ocásek si všímám něčeho velmi zvláštního. Nebo spíše.. někoho?

Hmm? Copak to je? Je maličká, docela roztomilá. Vypadala by jako koťátko, ale nemá ouška ani ocásek. Co je zač? V okamžiku když si mně všimne uhnu pohledem, jako bych ji neviděla. no a pak skutečně, stačila chvilka a je pryč. Jak je tohle možné? "Viděli jste.." Chci se zeptat sester, ale zdá se že né. Zeptat bych se mohla, ale vidím ty jejich výrazy a tak myslím že budu jediná kdo ji viděl. Jenže co to bylo? A kde se tu vzala?

Musela se nějak proplížit od skalek. No co, tady a teď to nejspíše nevyřeším a tak to nechávám být a místo toho si užívám vodu a svou společnost. Mmm, to voní.. Chvilku váhám, ale nakonec se zvedám že půjdu starší sestry poprosit o trochu toho olejíčku. Určitě by bylo skvělé když by mně tím někdo namazal. Co se to děje? Rozhlížím se nechápavě a raději se opět ponořuji do vody. Tohle přeci není normální, v jednu chvíli je vše jak má být a teď.. jsou pryč! To přeci není možné!

Nechápu co se to stalo. Musela sem třeba na chvilku usnout že už je taková tma. A zima. Ale proč by mně tu nechávaly? A braly mi i věci? Moc často se něčeho nebojím, ale teď sem opravdu nervózní. Už sem se chystala volat o pomoc, dkyž v tom si opět všimnu té malé dívky která tu byla před tím. "Ty!!" Pronesu k ní nabručeně jako by za to co se děje mohla ona. Kdo jiný? "Proč bych tě necítila?" Zeptám se poněkud nejistě. Ta malá je najednou u mně a hraje si s mými vlasy.

Její prameny? Né, ty jsou přeci naše! Nebo bé? Poněkud zmateně zastříhám ouškama a přemýšlím. Aiko.. Aiko.. No ovšem! Duch pramenů! Jak sem mohla být tak hloupá? O tom slyšel už každý! Ale.. duch.. to není možné. Sem teď nějaká zmatená a nejistá. Cítím jak mi buší srdce. D..duch. Zdá se, že opravdu ano. Jak jinak by se mohlo vysvětlit to co se děje? A že nemá ouška a ocásek?

Jako by toho nebylo málo, všímám si i někoho dalšího. Ty nebudou od nás.. Né, to určitě nebudou. Na takové kočky bych nezapomněla. Aiko si všímá že sem si všimla já jich a opět se tak podivně ptá. Samozřejmě že je vidím. Tedy, ona, Aiko je duch, což může být docela podivné že ji vidím. Ale tamto jsou obyčejné kočky, né? "Počke.. Ani to nedořeknu a sem táhnuta přímo k nim. Co se to u všech bohů děje?

Jako bych byl opilá a nebo na mně někdo použil ošklivý trik. A nebo sním! Ano, to by bylo asi ono. Mohl by být tohle všechno jen sen? "Já.. Zdravím.." Dostanu ze sebe stále poněkud nervózně, jako odpověď té ženě. Ta její malá je opravdu podivná. Že by se ke své mamince až takhle lísala? Dívám se na ni a skoro se z toho až červenám. Zahradu? Nějak nevím o čem to mluví, než mně to kotě vezme za ruku a odvede kousek dál. Woww.. No páni.. Jak je tohle možné?

Ani nevím zda sem viděla takhle krásné místo. Ta zahrada je opravdu skvostná! Obzvláště když mi ta žena ukáže na matingmony, kterých si všímám až teď! Přijde mi, že je to čím dál podivnější. V jednu chvíli si užívám vodu v pramenech a teď sem.. kde to vlastně sem? Co to.. Dívám se na tu věc kterou mi kotě podává. Chviličku váhám, ale nakonec si tu kouli vezmu. "Děkuji". Řeknu jí s čímsi co by se dalo označit jako pokus o úsměv.

Chvilku je ještě obě dvě sleduji. Jsou kočky, to je jisté. Ale přijde mi, jako by na nich bylo něco opravdu podivného... Jak se tak dívám, dostávám chuť na mlíčko i já sama. Kdy sem naposledy něco pila? Dovolila by mi ochutnat? Zaculím se a z přemýšlení mně vytrhne až hlas té ženy. Každé místo skrývá svá tajupná zákoutí? Co tím asi myslí? Přikývnu že rozumím, pousměji se a pomaličku se začnu po zahradě procházet. Takže bych si měla chytnout matingmona? Hmm.. Jenže kterého?

Nějaké tu vidím. Některé z nich mi přijdou docela zvláštní, ale někteří se mi vážně líbí. Přemýšlím co dál... Chvíli to trvá, ale nakonec se rozhodnu že bych si to tu měla pořádně prohlédnout. A tak se vydám k té zíďce, podívat se, zda by se nemohl nějaký matingmon skrývat i tam. Určitě bych šla ráda i k těm jezírkům. Je tu toho spousta, ale vodního matingmona bych mohla potkat spíše u vody, né?

Prozkoumávat to tu je úžasné, ale také bych ráda nějaké informace. Takže se pořádně rozhlédnu a pokud bych viděla Aiko, tak přijdu k ní. "Aiko? Jáá.." Začnu docela nervózně. Chytnu si ocásek, začnu si s ním hrát a trošku uklidněněji pokračuji. "Co se to děje? Jak to že tě vidím a jak to že sem tady?" Zeptám se prvně. Je toho spousta co bych chtěla vědět. "Ty dvě, to nebudou obyčejné kočky, že?" Kývnu hlavou nenápadně směrem k té matce a dceři. "A.. Já.. Nevím jakého matingmona bych si mohla vybrat. Mohla by jsi mi poradit? Jestli se třeba nelíbí nějaký tobě..."

Pán Jeskyně - 5. července 2018 23:15
Pán jeskyně Erinye

Kiyotaka Ayanokōji

PLÁŽ (1/2)

PRVNI BOJ

Taktika byla možná vymyšlená dobře, ale provedení v reálných podmínách nedopadlo zrovna tak, jak jsi si představoval. Vlastně, bylo to docela fiasko, jehož jediným štěstím bylo to, že primitivní technika boje dívek jim nedovolila se soustředit na nic jiného, než na své sokyně, a tak tvé počínání nejspíše, alespoň doufáš, neviděly!

Tvůj úd, naštěstí notně vydráždění přítomností tolika nahých dívek, tedy v neustálé připravenosti a pozoru, jsi uchopil a začal nabýjet pro odstrašující, nebo možná spíše krycí, ústupovou, nebo jakoužeto palbu? Jenže Ríba si tvé počínání vyložila dočista jinak, nejspíše tak, že jsi připravený k páření a jen se připravuješ před vašim plodným, láskyplným, živočišným naplňujícím spojením, ze kterého vzejde plno. Pulců! Vidíš jak totiž z ríbi doslova odkapávají a odpadávají vajíčka, spíše snad jikry, které nejspíše touží mít oplodněna, osemeněna, a je jasné kým, a čím!

Vlastně nechápeš, jak něco takového může být možné, vyjíčka má mimo tělo, tedy co si pamatuješ z biologie a pitvy její mnohem menší a ošklivější sesřenice. Ale tahle žába, vlastně ríba, má prsa, i když není savec, k čemu tedy má mléčné žlázy? Představa obřích pulců, jak jsou svými ohromnými hlavami přisáty na jejích prsech, jako obří spermie, a kroutí ocásky, zatímco sají její cecky, ti bůhvíproč najednou nejde z hlavy! A že těch vajec, potenciálních pulců tedy má!

Ríba k tobě skočí, vystřelím jazykem, a ten se naprosto neomylně, měkký, ani ne tak lepkavý, jako oslizle jemný, obtočí kolem tvého penisu, a ríba začne tahat, a přisouvat se k tobě. Jak se zdá, nejspíše ti pomůže s tím, co jsi sám chtěl udělat rukou, ale asi to nebude proto, aby jsi jí odlákal.

Když pak vrhneš lovebal proti druhé ríbě, jenž se stejě jako první ríba šine k tobě, nejspíše ve snaze připojit svůj jazyk k jazyku jenž tě už škádlí, podaří se ti ríbu trefit přesně mezi oči! Sice to asi není přesně ten výsledek, který jsi čekal, žádný světelný záblesk, žádné záře, nebo příšerky vyskakující ze světelné kuličky, jak jsi to viděl v případě dvou podivných hadodívek a chapadlochobotnico dívek. Ale možná právě tenhle nekonvenční způsob ríbu totálně zmátl? A nebo to byl slabý otřes mozku! Což se zdá být pravděpodobnější, protoe ríba se zmateně rozhlédne kolem dokola, a pak několika skoky zmizí na vlnolamu a následně směrem k lesu. Patrně hledající bezpečí před násilností kterou rozhodně nečekala!

Poslední ríba, těžko říci zda bojechtivá, spíše páření chtivá, skočí a srazí tě do písku pod sebe. Nutno říci, že není sice tak těžká, ale její síla v pažích, a hlavně nohách je docela značná. A začne se v klíně vlnit, spíše po hmatu, hledat tvůj úd, aby se na něj nabodla a spojila se s tebou, pokud však uhybáš boky, nějak se jí to přeci jen hned nedaří. Její vcelku velká prsa se ti houpou před obličejem. A co je nejpodivnější, nezaráživější, její tělo oproti očekávání není vůbec studené, je docela teplé. Možná ne tak hřejivé jako u člověka, ale není to žádný studený plaz, ale docela hřejivá dívka, tedy až na ten tvar těla, barvu pokožky, zvuky co vydává a plno dalších, dalších divností, všetně očí a slizu po jistých částech těla, ne vždy lákavých tím jak jsou oslizlé!

Pokud se brníš, nepodaří se jí se s tebou spojit, a za okamži jí z tebě někdo stáhne, což se stane i pokud se podvolíš, ale pak okusíš svým údem její lůno. Nad tebou stojí obě dvě koťátka, každé z jedné strany, a ríbu mají chycenou do plážové deky, ze které koukají jen její nohy, převrácené vzhůru nohama, i když, možná to je ruka a noha? Kdo se v tom mumraji má vyznat? Patrně nepoužily vyvolané příšery, ale prostě vzyly to první co měly po ruce a strhly z tebe svojí sokyni! No paráda!

Ríba, vymotající se z deky, rychle hodnotící situaci, nikým nepronásledována, odskáče podél vlnolamu do lesa, stejně jako se odplouží dvě její orgasmy zmožené společnice, dokonale uspokojené, vyčerpané, ale bez chtěného spáření. Tento lov na samce nevyšel!

Nad tebou jsou nyní kromě dvou koťátek i fialovlasá dívka, a děvče s růžovým plovacím kruhem, které ti pomůže vstát. Dvě vyvolané dívčí příšerky již nikde nevidíš. Čtveřice kolem tebe utvoří kroužek, hlouček. I když není to přesné, protože koťátka tě každé chytnou kolem pasu, rozevřou lehce stehna, tak aby mezi svá stehna šoupla svá, přitisknou ti prsy na tvé boky, obejmou tě a přitulí se k tobě, každá z jedné strany. Jako by jsi byl jen jejich, a starší děvčata je už nemohla připravit o jejich novou hračku! (pokračování zítra)

Kiyotaka Ayanokōji - 5. července 2018 20:20
Kiyotaka Ayanokōji

Kiyotaka Ayanokōji

PLÁŽ

Přelézá bych zládnul ale bosí a bez kalhot byl riskatní. Do moře se nechtělo a tak zůstávál les. Když jsme se do něj dostal něják mi to nepasovalo k tomu co jsem věděl o floře. Kapradí by měla být v trošku jiném podnebí. Sindal jsem si sluchátka a zarazil jsem se. Něco bylo špatně. Neuvěřitelně špatně. Šestý smisl zloděje stál na stráži a roky bojů a pohybovaní se na hraně společnosti ječeli že nejsem sám. Ruka mi sjela k opasku. Tedy k míste kde bych měl opasek za kterým bych měl normálně svůj nůž. Nosil jsem jej jen pro jisotut větčinou jsem si vystařil s rukama. Ale tady nahý a bez něj jsem si připadal skoro bezbrany a hlavně ztracený. Prokele jsem se že jsem si nevybral reinkarnaci.

Nakonec se nic nestalo ale po dlouhé době jsem se se cítil jako kořist né jako dravec. Byl to zláštní a přitom vzrušjící pocit. Neubránil jsem se úsměvu tomu děsivému který jsem tak nenavíděl. Ano já jsem kořist. V žilách mi proudil adreanlin vypnul jsem přehrávač a rozhlednul jsem se kolem se svím úsměvem skoro jako bych dotyčného vyzíval. Nakonec jsem vstoupil na dřevěnou lávku ale nic se nestalo část mě si vydechla. Druhá část byla zklamaná.

Pohybovat se sníny mě bavilo do dětství byl to njeden ze spůsobů jak se vyhnout potížím tedy když jsem je zrovna nevyhledával. Sledovat je mi přišlo poměrně zajímavé. Právě teď tu mít kameru a ukázat to spolužákům byl bych jednička a měl bych tolik přátel že bych je všechny ani neznal. Všiml jsem si malé uličnice jak se plíží napůl jsem čekal že bude z oboru a chystá si přilepšit rychlou krádeží ovoce ale pak sem zpatřil stříkací pistole a začal jsem ztrácet zájem.

Právě v ten okamžik mě zasáhla voda. Málem jsem si nafackoval za nepozornost ale rychle jsem zvednul ruce abych si chránil oči a odfknul jsem si a opřel jsem se o strom. Chvili mi trvalo se zorientovat tahle situace byla poměrně nezvyklá tedy promě natolik matoucí že i přes rychlé uvažovaní jsem se nezmohl na to jen abych trojci sexi koťatek jen nesledoval. Chvili jsem se na ni díval jako bych ji nechápal a pak jsem sledoval jak se dohadují a opřel jsem se o strom a sledoval jsem je.
Pak jsem se usmál a položil jsem si spiklenecky prst na ústa a naklonil se k nejbližší stříbronvlasé dívce a plácnul jsem ji jemně po zadečku. "měli by jste se stišit nebo na vás přijdou ostatní." napomenul jsem je s přátelským úsměvem. A nechal jsem je pokračovat. "Nebo vám budu muset naplácat nebo udělat něco mnohem jinšího." pronesu a ppoškrábu jednu za uchem a pak jsem ji prstý jemně přejel po prsech. A třetí jsem políbil.

...

Když jsem pak vyšel na pláž cítil jsem se nevnímaný ale to mi zase tak moc nevadilo mohl jsem se rozhodnout a sledovat okolí. Zhodnotit co se tu sakra děje když jsem dostal jen minimum informací. Připadající si jako v nějákém pitomém anime co tak žrala moje sestra.
Dědský koutek vypadal zajimavě rozhodně bych se rád připojil i když nějáký kousek mého já mě varoval že je tu něco neskutečně špatně. Najednou se zamnou ozval nějáký hlas překvapeně jsem se napnul do plné víšky takže bych měl být stejně vysoký jako ona. Otočil jsem se na ni s milím úsměvem. "No svým způsobem. Ale to by bylo na delší vysvětlování pokud by si měla čas tak bych ti to vysvětlil." nabýdnul jsem přátelsky. Už od pohledu jsem byl starší než dítka v dětském koutku. "Ale možná by nebylo naškodu pár odpovědí." pronesl jsem a mírným ukrokem jsem změnil polohu abych si ji mohl líp prohlednout a částečně ji použít jako šít kdyby zkusila nějákou hloupost její kolegyně.

PRVNÍ BOJ

Sledoval jsem její vykřik a otočil jsem instiktivně tím směrem nevěděl jsem co mám čekat ale tohle mě šokovalo část mozku mě donutila couvnout o půl kroků ale to už se hrnuli dívky do boje zatím co já si urovnával myšlenky o tom co jsem zatím viděl a tohle byla nejspíše věc před kterou mě vyrovali moje smysli rozhodně vypadali zajímavě ale do domů na představení bych si je nevzal ani bych je do postele nevodil možná na dvorek jako ozdobu. *Možná hodně divnou ozdobu.* napadlo mě.

Dálší stvoření byla rozhodně stejně divná jako ty co se sem hrnuli bylo to docela dost infromací najednou. Ale Hadí dívka mi nevím proč přišla víc sexi než žáby. Možná protože jsem nesnášel žáby.

Dálší dívky se vrhnuli do boje zatím co já hodnotil jeji strategii. Nic moc prostě jeden na jednoho. Přišlo mi to nelogické a trošku pitomé. Sám jsem couvnul kousek k moři ale zastavil jsem neměl jsem možnost pokračovat voda byla jasná smrt nebo spíše past. Lehce jsem se podíval na Lovebal a pak na nádobíčko které mi poskytla démonka. Kousek mě se zarazil a pak mi hlavou blesk nápad. *Proč vlastně ne?* Napdlo mě najednou jak si poradit s touhle věci. A rychle jsem si vsunul přehrávač do úst abych si uvolnil ruku a rychlím pohybem jsem si začal honit abych docili vystříku a odlákal alespoń jednu stranou nakonec jsem se rozhoupal na druhou hodil svůj lovebal. A přitom jsem se lehce otočil na stranu a byl připravený se té druhé něják bránit pokud by to nevyšlo.

Pán Jeskyně - 5. července 2018 19:27
Pán jeskyně Erinye

Kiyotaka Ayanokōji

PLÁŽ

Procházka po pláži tě dovedla skoro až k úpatí vlnolamu, který se však zdálo jednodužší obejít lesem, nežli se přez něho pokoušet přelést, protože nahý a bez bot, bylo docela nebezpečné nejspíše dle tvého soudu, prodírat se kameny.

Vešel jsi do lesa, stín stromů tě obalil jako chladivá náruč. Vlahý vánek od moře se zde spojoval s vůní jehličí a květů. Stromy podobné píniím, trsy trávy, semtam nějaký kámen obrostlý vlhčím lišejníkem nebo blatouchy. Vlnolam se táhne ještě několik desítek metrů do lesa, třebaže ten není nikterak hluboký ani zarostlý. Tráva je nízká, spíše v rtsech vyrůstajících z písku, mezi kořeny stromů, jen v údolíškách dun, nebo mezi kmeny je zelené rostlinstvo, nebo jezírka, blatouchy dokonce i kapradí, kde se drží vlhkost. Trošku podivné, ale vcelku krásné.

Musíš tedy vlnolam, jenž zde budí dojem spíše mechem, blatouchy a kapradím porostlé zdi obejít. Přitom máš jakýsi nejistý pocit, že tě někdo, něco pozoruje! Dokonce slyšíš i jakési mlasknutí, nebo lupnutí. Ale kromě hmyzu, jenž se tu a tam usadí na kmen stromu, nebo prolétne kolem, nic nevidíš, a zvuky neslyšíš, jen vzdálené moře, a to co tě poněkud ruší, spíše tvůj šestý smysl, zní vždy jen v okamžiku, kdy tomu nevěnuješ pozornost.

Nakonec narazíš na cestu, pískečnou cestu, t a tam vyloženou dřevěnými můstky nebo kemenými velkými oblázky, která vede až na pláž! Jejíž druhá strana se vine lesíkem. Netrvá dlouho a jsi na pláži. Kde vidíš pětici dřevěných budov, spíše jakýchsi improvizovaných staveb, stanů a jednoduchých konstrukcí, v půlkruhu, a malé molo, spíše jakýsi jazyk písku, táhnoucí se do vnitřku laguny.

Dívka s růžovým kruhem se dál ráchá ve vodě u vodního náspu, zatímco fialovlasou starší dívku zprvu nikde nevidíš, až pak, náhle si jí všimneš, jak stojí pod sprchami, dlouhou dřevěnou stěnou s několika tubkami a kohoutky, pod kterými se prchuje. Je k tobě zády a právě si smývá sůl a asi i písek z vlasů. Její nafukovací lehátko leží kousek dál v písku, zatímco se na dřevěné desce, sloužící asi jako chodníčky v horkém písku, pod slunečníkem, napouští velká vana ve které vidíš nějaký bylinky. Patrně kromě sprchy tu je možná i koupel?!

Na druhé straně vidíš dvojici dtánku, přístřešků s jídlem a také nápoji, jsou tam nejrůznější nakrájené a naporcované, i celé kusy ovoce a také několik bedýnek ledu a chlazené nápoje. U nich si všimneš malé kočičí dívky, která se plíží podél stánku https://nhentai.net/g/207427/21/ a nevnímá tě, asi proto, že je k tobě zády, spíše bokem. V každé ruce má stříkací pistoli a pomalu postupuje vpřed, nejspíše v touze někoho přepadnout. Na okamžik se přikrčí a pak skočí mezi stánek s pitím a ovocem. Ovšem nejspíše nikoho nenajde, protože zbraně zase skloní a začne se plížit dál. Směrem podél stolu. Ovšem jen ten okamžik, který jsi věnoval jejímu sledování tě stál hned dva životy! "Cumá!" "Cumá!" (výslovnost je Kumá) Se ozve za tvými zády, než se stihneš krýt, téměř současně schytáš dávku z vodních pistolí do břicha a hrudi!
https://nhentai.net/g/150889/23/ Od dvou malých, ale přesto náramně vyvedených, spíše vyvinutých kočičích, spíše ještě koťátkových dívek. Jenž se několik okamžiků vesele se smíchem řechtají, ale pak se jejich pohled mění z rozjitřeného na vyloženě udivený a skoro nevěřící, ne sice vyděšený, ale nechápaví. "Cumá!" Ozve se náhle a do dívka s culíky je do zadečku zasažena střelbou od dívky, která se vynořila za jejími zády, zatímco druhý proud přistál neškosdně o asi tři metry neškodně v písku. "Neplatí!" Zapíská děvče s stříbrnými vlásky. "Platí!" Pronese hnedovláska, zatímco cupatá plavovláska na tebe namíří vodní pistolí, jako by tě tím snad mohla ohrozit. "Hrát?" Pronese k tobě, jako by jsi snad byl nějaké dítě, nebo pitomec. Ale ukáže na tebe. "Nemá obojek." Což druhá ohodnotí. "Je divoký?" A hnedovláska pronese. "Chytneme ho!" Načež hnedovláska vytáhne loveball, jen trochu jiný než máš ty. "Bude můj!" A plavovláska s culíky pronese "Nene, toho chci já!" Načež ani třetí se nenechá odbít. "Já ho viděla první!" Což plavovláska kvituje. "První sem ho viděla já!" Což vipadá, že se o tebe strhne skutečná pravá nefalšovaná dívčí válka! V kočičím, kočkovacím podáním, spojená s miss žádné tričko a vodní bitvou!

***

(pak tam je střih podle toho jak dopadne tvé dovádění s děvčaty, koťátky)

***

Na pláž se dostaneš docela bez problémů, aniž by ti někdo bránil. Vlastně zde je prostranství menší, než jsi myslel, lehátek a slunečníků tu není více než dvacet, dojromady ve třech řadách v jakési velice široké podkově. Táhnoucí se proti pláži. Stánky, u kterých však nevidíš žádného prodavače, obsluhu, hádáš, že je to nejspíše samoubslužný režim nějakého resortu lázní, hotelu, formu bufetu. Takže by jsi si snad mohl vzít i nějakou plefovku, nebo ovoce a moc by se nestalo, zvláště když by to nikdo nezaregistroval?

Dívek tu není více než deset. Fialovláska sprchující se v době tvého příchodu z lesa je nyní pod jakousi zástěnou, stříškou naložená ve vaně. Možná to vipadá divně, když má celou lagunu, oceán před sebou. Ale horký písek, slunečníky, dřevěné chodníčky. A ona pod bambusovou stříškou ve vaně s bylinkami, naložená a ráchající se, koukající se na oceán, vlastně to má něco do sebe! Zvláště, když tě naprosto ležérně přehlíží, jako by jsi neexistoval.

Děvče s růžovým kruhem vylezlo z vody a položilo jej pod lehátko, a prochází se po pláži, nahá a krásná, mávajíc na dívku která jezdí na podovném nafukovadle jako na nějakém koni. nejspíše si tě nevšimla. Zatím.

Koho jsi si však všiml ty, je kočičí žena, jejíž věk nedokážež určit, odhadnout, může jí být pětadvacet, možná i třicet, snad, možná dokonce i pětatřicet. Jenž je v jakési zástěně, konstrukci na pláži, kterou jsi mylně považoval za převlékárnu, nebo zástěnu proti větru, nebo slunci. Ta zástěna totiž nyní, když vidíš dovnitř, budí dojem jakéhosi dětského koutku. Jsou tam balonky, polštářky, ona žena, oděná v rozkošném úboru, něco mezi kočičkou a kravičkou. A u ní jsou tři, chlapci?! Těm hochům nemůže být více jak deset let, i když i to možná přeháníš. https://www.aragorn.cz/map.php?id=6179 Navíc nevypadají úplně lidsky. Mají ouška, a na nohou roztomilé, tedy pro tebe ne, jsou to kluci, ale medvědí pacičky. Vypadají trošku jako kříženci medvídka a chlapce. Určitě by z nich šílela tvá sestra! Každý z nich má však kolem krku obojek, a ona žena, vypadá jako nějaká vychovatelka dětského koutku, s nimi bezostyšně souloží! Jednoho medvídka má pod sebou, hoch má navíc nasazený roubík, jakýsi náustek. Zatímco při souloži zbilí dva medvídci se fascinovaně lísají k samici, ženě, která kromě svého klínu jenž je dávám v kopulačních phybech jednomu, rozdává druhému svá prsa a třetího zahrnuje polibky! Tahle školka vypadá velice, zvráceně. A o tom, že to je školka, dětský koutek, nepochybuješ, protože vyobrazení medvídků, balonků, veselé barvy, krychličky, kostičky, polštářky, plyšové hračky. dětský koutek je v každém větším nákupní středisku nebo u školy. Ale zde je v perverzním stylu i na pláži! Samice, žena, se na tebe usměje, a líbezně ukáže prstem, že by jsi měl přijít k ní. Nejspíše tě má za jednoho ze svých svěřenců? Co se tady děje! To tě mají za dítě, nebo hračku?! Šukacího medvídka!? Ona, i ty koťata předtím?

V tom si uvědomíš, že vedle tebe někdo stojí. "Baff!" Pronese vesele, něžně, ne moc nahlas, ale přesto tě to trošku vyleká, když jsi ji za zády nečekal! Dívka s růžovým kruhem. Pokud jsi jej dosud neměl v pozoru, nyní by jsi na svůj stožár mohl vyvěsit vlajku. "Ztratil ses?" Prones pobaveně a ukazuje na dětský koutek. Zatímco vidíš fialovlásku, jak jde k vám, a v ruce si pohrává s loveballem. Nejspíše si všimla toho, co zaujalo i koťata, že nemáš obojek. Asi tedy nikomu nepatříš, a samečci jsou tu, lovitelní? Když tu náhle ... (2/2)(První boj)

Pán Jeskyně - 5. července 2018 15:11
Pán jeskyně Erinye

Kiyotaka Ayanokōji

PLÁŽ

(2/2) (musím restart PC, hodím to sem jako 1/2 pak)

PRVNÍ BOJ

Ovšem najednou se ozve výkřik, ne zděšený, spíše varovný. "Ríbi!" A dívka ukáže směrem k lesu, přesně do míst ze kterých si na pláž vešel. A máš nepříjemný pocit, že to, co se právě šine na pláž je nečekaným a nezvaným návštěvníkem právě kvůli tobě!

Ríbi, jak se ukázalo, a už jen proto, že nepřišly z moře ale od lesa, kulišninice, nemají nic společného s rybami, ale mohou za své jméno patrně pro zvuky *Ríba! Ríba!* Které tu a tam přerušené krátkým *Ríb!* Vydávají. Vzhledem se podobají, no, žábě! A dokonce se tak pohybují. Vyskakují v podřepu z lesa a posouvají se buďto po rukou, nebo skočí dopředu, skok, skok přísun. Během pár okamžiků jich z lesa vyskáče celé čtveřice přímo na pláž, ale další ríby jsou vidět, či spíše tušené v stínech stromů, a jejich zvučivé ríbování prozrazuje další společnice, celé společné hejno, jejímž jedinám cílen nejspíše bylo. Jsi byl ty! Protože Ríby téměř hypnoticky hledí na tebe, tvé reprodukční orgány, olizují se, nebo spíše, olizují si své neskutečně dlouhé jezyky. Slintají. A i přes palčivé slunce a patrně připravovaný odpor dívek se připravují k tomu, svými jazyky ochutnat tvé samčí přednosti! Nejspíše to byly ony, ony neviditelné tajemné zvuky a pronásledovatelky, průvodkyně, které jsi v lese neviděl, ale tvé smysly tě před nimi varovaly? https://vignette.wikia.nocookie.net/monster-girl-encyclopedia-brasil/images/5/56/285_mucus_toad_L.jpg/revision/latest?cb=20150823015008

Jedna z ríb vyskočí směrem k tobě, ale je sražena za skoku ocasem tvora který vypadá jako had, ne jako dívka?! Nemůžeš se rozhodnout?! Trup od uší až po pupík je dívčí, ale pak následuje asi dobré čtyři metry dlouhé tělo hada! Vypadá příšerně, a přitom nádherně!

Další ríbu vidíš uvězněnou ve změti chapadel, jak se jí omotávají kolem nohou, rukou, krku, a. Dokonce jí dvě chapadla pronikla i do klína a zadečku, a začla jí okamžitě uspokojovat! Ríba začala pištět své *Ríb, ríb, ríb!* A pokoušela se kopat nohama, ve kterých má docela jistě značnou sílu. Chvílu to i vypadalo, že chapadla setřese, sel pak se se kolem jejích nohou omotala ještě dvě další chapadla a odpor notně ochabl, když pak ještě jedno chapadlo proniklo ríbě do hrdla, třebaže se snažila bojovat svým dlouhým jazykem s chapadlem a proodávaly se do sebe jako dva hadi, nakonec prohrála, a deset chapadel ríbu dokonale omotalo, takže jsi nakonec z jakési hroudy, chomáče viděl už jen její nohy a ruce, jak sebou škubají méně a méně, až se škubání měnilo spíše v rytmické klepání, jak koule chapadel pulzoval na ríbě v kopulačních pohybech. Nad změtí chapadel jsi viděl dívčí trup, mladou ženu, od pasu vzhůru krásnou, elegantní, jejíž klín nahrazený chapadly stáhl ríbu pod sebe a pohrával si s jejím bezvládným tělem. Všiml jsi si, že tvor, dívka, chobotnico dívka, či jak jí říkat? Se objevila z loveballu, i když trochu jinačího, který dívka s růžovým plovacím kruhem sevřela v dlani a poté z něj vyšlehl zábles, a chobotnice byla na světě. Stejně tak tomu bylo i u předešlého tvora, kterého vyvolala druhá z dívek. Taktéž pomocí svého loveballu.

Zbilé dvě ríbi nejspíše znejistěli, ale na útek se rozhodně nedaly. Každá se rozhodla zkusit se s tebou spářit na vlastní pěst. Jedna minula hadí dívku i její trenérku, a skákala k tobě směrem od stánků ve snaze tě oddělit od ostatních, skupiny, nutit tě ustupovat k vlnolamu, zpět odkud jsi přišel. Zatímco druhá skákajíc přímo tě tlačila od lesa, do moře, kde nejspíše tušila, že se budeš pohybovat mnihem neohrabaněji nežli ona. I když. Nejspíše to byla jen naivní jednoduchá taktika ríb, protože kromě pokusu je přeskočit, by mohlo zafungovat i mnoho jiných pokusů jak se jich zbavit. Nehledě na to, že váš boj přilákal pozornost a na plž se sbíhalo několik dalších dívek s lovebally v rukách, navíc, všechny větsinou ke tvému úžasu nahé!

Ovšem i dívkám, obránkyním, kočičím dívkám by jsi mohl mnoho vytknout. Každá z nich se vrhla proti jedné soupeřce, kterou se zaměstnala, a další soupeřky, sokyně ji vůbec nezajímaly! I za cenu, že by jí snad vpadla do zad, nebo do boku. Prostě se s nimi vrhly do jakéhosi férového souboje jedna na jednu, a bez jakéhokoliv pokusu o taktické pozice, nebo strategii, se s nima spíše kočkovaly, než aby je vyřadily, či je zneškodnily. Vůbec to nebylo taktické ani strategické, protože kdyby ríb bylo víc, určitě by jim kočičí dívky v tomhle směru a taktice boje podlehly. Ovšem, ty, nezbrojen, nevybaven, jsi měl i tak dost starostí jen s těmi dvěma ríbama, co se blížili k tobě! Navíc, jakmile začal bj s ríbami, jakoby o tebe, nejspíše jen dočasně, ale i přesto, děvčata ztratila zájem, nebo se chtěla předvést? A spíše než tebou začala se věnovat skoro až fanaticky boji s ríbama (ještě musím vymyslet časování a skloňování), ale co jsi postřehl, mají v očích ten stejný zápal, odhodlání, touhu a boj, jako jsi měl ty i tví spoluhráči při fotbale nebo při mistrovství karate! Jakoby tu boj s ríbi, nebo dokonce sexuální souboje příšerek byly oblíbenou čiností děvčat!

Tvůj loveball v ruce začal jemně blikat, tedy jedna jeho část, jakási stupnice, podoná teploměru, v horní části, nad třpytícím srdíčkem. Nyní ukazovala asi pětinu stupnice, a poblykávala. Ale co to znamená?

Kiyotaka Ayanokōji - 5. července 2018 11:29
Kiyotaka Ayanokōji

Kiyotaka Ayanokōji

PLÁŽ

Na okamžik jsem se zarazil když jsem si uvědomil že přirodní serfařský ráj nechávám hned za sebou ale pak jsem se ulklidnil. *Neni všem dnům konec.* pomyslel jsem si a rozhlednul jsem se kolem do kola jestli náhodou neuvídím padající jeřab nebo řítící se vlak. Ani nevím proč jsem to udělala rostě mě to najednou tak napadlo. Vydechl jsem si a rozhednul jsem se kolem a udělala několik rychlejší kroků k mému překvapení to zas tat těžkié nebilo i když běhat bych asi nemohl a měl bych přehodnotit asi svůj dosavádní život. Fotbal a Karate Si nebudou sporty ve kterých bych vinikal na druhou stranu bych zládat skvěle zaražečky a dorážečky.

Jít po písku se brzi ukáe jako nemožné a tak jsem se vydal trošku do vody. Né něják hluboko ale rozhodně jsem si to užíval. *Trošku se opálím než dojdu do města ale doufám že mě to spíše nepřipeče.* Přemýšlel jsem zatím co jsem si rukou clonil oči abych se mohl podívaqt dál vypdalo to tu úžasně teprve po chvili mi došlo že nevidím žádné znečištění. Přemýšlel jsem zda se sem dostala i Mika. A zasunul jsem si sluchátka do ušípa pustil si první song který naskočil (https://www.youtube.com/watch?v=efAmVNWW-ls)A tiše si pobrukoval zatím co jsem kráčel vodou bylo to přijemné nejraději bych si hned zaplaval nebát se že mě ty dva sudy stáhnout ke dnu.

Zvažoval jsem v richlosti své možnosti mohl jsem plavat ale měl jsem svůj přehrávač aten míček. "Proč jsem se vlastně nezeptal k čemu je?" Zeptal jsem se sám sebe i když odpoveď jsem znal moc dobře. nebyl jsem v situaci kdybych dokázal přiliš racionálně uvažovat. Takže zvývalo jen obejít to lesem. Snad to nebude moc velká obchůzka. Už už jsem se chystal na obchůzku když jsem záhlednul dívku u hráze stačil mi jediný pohled. A rozhhýbat tu čst mozku která ještě nebyla dokrvená k pohybu a uvažování a pak jsem si uvědomil že je to ta co mi ukazovali. *Náhoda? Možná. Neřekl bych.* Projelo mi myslí. Druhý dívka vypadala starší a normálně bych oni ani neuvažoval. Alete´d no možná budu mít i šanci.
Poslední vypdala jako jejich malá sestra. Už jsem udělala pár kroků do lesa když mě zaual pohyb na vlnolamu. Když jsem si uvědomil že je to krabí dívka zarazil jsem se. Možná to byla ta matigmonka o které mluvily. Podíval jsem se na Lovebal a promnul jsem si bradu ale pak jsem to pro jisotu zarvhl monetalně jsem nebyl stavěný naboj. Zamíříl jsem lesem tedy k pláži doufaje že nepotkám třeba kentaura nebo tak něco než se dostanu k pláži.

Když jsem došel k pláží obezřetně jsem se rozhlednul a litoval jsem že tam nebyl na výběr dalekohled páč te´d by se rozhodně hodil. Ale pokud tohle byla něják nuda pláž mohli by tu mít nějáké šaty. Nakonec jsem se rozhodl projít kousek podel pláže v lese a zhodnotit své unikové možné možnosti jako vždy když jsem pracoval. Než jsem polknul veškeré rozpaky a zamířil jsem napláž. A na chvili se posadil do písku a sledoval děvčata. Výt naočich někdy znamená že nepřitáhnete tolik pozornosti. A já se chtěl pokochat než sundám sluchátka zamířím ke stáhnku abych zjistili nějáké info.

1 2


↑ navigace

Záložková navigace