Matingmon - Wonderland (18+) (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Matingmon - Wonderland (18+)

Pán Jeskyně:

Erinye

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Úžasný svět rozromilých a zároveň smyslných kočičích dívek jenž jako mladé trenérky chytají, posléze trénují a chovají, dokonce i bojují navzájem s matingmony (hentai verze pokemonů). Že Vám to zní jako jako ráj příšerkovitých moster, jenž mezi sebou bojují aby se nakonec dostali k trenérce protistrany? Jakýsi to ráj perverznosti a chlípnosti, místa kde kalhotky častěji letí vzduchem než aby je měla nositelka tam, kde mají být? Jistěže! Přijďte se přesvědčit!

Klíčová slova:

pokemon, neko, hentai, 18, sex, anime, harém

Jaké hráče:

1) plnoleté
2) úchylné
3) chlípné
...
99) perverzní
100) hraje se na fóru, četnost dle nálady
101) obsazení:
-jeden lidský kluk --OBSAZENO--
-jedna lidská dívka **volné** (po dohodě lze změnit na jiné, ale lidskou dívku upřednostním)
-jedna kočičí dívka --OBSAZENO--

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
...ve výrobě ... (průběžně bude aktualizována po schválení a během hry)
Hráči: (1/3) Devakar

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3

Pán Jeskyně - 19. prosince 2019 11:42
Pán jeskyně Erinye

--ANISMAAVACKA--

Pán Jeskyně - 7. října 2019 12:47
Pán jeskyně Erinye

//pardon, byla sem zavalená prcí, dostanu se k tomu až odpoledne :/

Asi tak kolem třetí bych už měla být volná snad :)

Pán Jeskyně - 6. října 2019 15:57
Pán jeskyně Erinye

Chovný tábor "Kobka"

Přestože označení tohoto chovného tábora je poněkud neesteticky fádní B-0017(tedy tábor stupně B, 17.tý vybudovaný v této kategorii), nikdo mu neřekne jinak nežli "Kobka" protože je vybudován v podzemním komplexu krystalových lomů, štol a dutin, narozdíl od většiny povrchových chovných táborů jenž byly zřízeny z obsazených měst, paláců, farem či chrámů. Vlastně jej to staví díky tomuto umístění do trochu jedinečné situace mezi chovnými tábory, nejen svým umístěním, ale i mnoha jinými specifiky!

...

Posledních několik hodin jsi strávil v nevelké železné kleci na povozu čtyřkoláku jedoucího z chovné farmy zveře kde jsi byl zrozen, a jsi odvážen na své nové působiště! Do "Kobky"! Jak jsi zaslechl mezi rozhovory temných elfek, jenž se pohybují kolem povozu s klecí, nebo ještě předtím, nežli jsi byl naložen a vyslán na svojí první a poslední cestu. Z Kobky totiž není návratu, i když to neznamená pro chovná zvířata nic tak děsivého, jako snad pro jejich zákaznice. V Kobce prostě budeš sloužit po celý život k rozsévání semene, dokud neuhyneš, to bude tvá práce! Nepočítá se s tvým jiným účelem.

Klec je ovšem přehozena plachtou, takže jen slyšíš hlasy temných elfek, cítíš jejich vůni, ale nevidíš je. Jen vnímáš drnčení pod koly vozu směrm do nového domova.

Behem cesty slyšíš oplzlé poznámky svých průvodkyň, i když nepatří přímo tobě, nebo nemají smyls tě urazit. "Ten se bude mít!" Pronáší jedna, zatímco druhá kvituje. "Chtěla bych ho pak vidět v akci, můžem říct, že nás zdrželo počasí!" Což první hlas nejspíše kvitoval jen kýváním, protože jsi nic neslyšel v odpověd. "Stejně je to tam úžasné, do se s třináctkou a patnáctkou nedá srovnat!" Ozve se po chvíli a nejspíše se mluví o jiných táborech, odkud nejspíše z farmy na zvířata dovážejí tyhle dvě své svěřence. "Viděla jsi ty kobky, jsem málem vytekla, když jsem šla kolem!" Pronese a slyšíš zahihňání, ale i vzrušení, to tedy cítíš, je mámivé. "Jo! Sou skvělé! Slyšela jsem, prej je tam zařou s nima, zakovají mříže a nechaj je tam, jentak, jen jim tam hází žrádlo!" Pronese druhý nadržený hlas. "Se musím podívat, až je budeme míjet! Sakra, sou fakt zakovaný?" Znělo nadšeně!

Cesta ubíhala, když jsi náhle zjistil, že vůz zpolauje, a pak zastavil. Někdo sejmul z povozu plachtu, a odhalil tak klec s tebou uvnitř. "Dobře! Tak jeďte!" Pronesla temná elfka v brnění, a s mečem u pasu a kopím v ruce. Několik dalších jich stálo okolo. Nejspíše hlídaly vstup do Kobky! Tvé dvě průvodkyně kývly, a popohnaly koně mlasknutí a pobídnutím byče, aby se rozjel. Když se podíváš dopředu, uvidíš koně, pod nímž je připoutaná dívka, netušíš zda elfka či člověčice, vidíš jej nejí nohy a boky, a je spojená s koněm! celé hodiny po které jste jely!

Ovšem zajímavější je pohled dozadu, uvědomíš si totiž, co jsi mohl považovat za šero lesa, když se nad plachtou začalo zatemňovat je vlastně jeskyně! Jste v ústí štoly, vzídu za sebou vidíš otvor jímž jste do hory vjely, a poslední pohled na světlo, slneční svit a les. Dál už je jen temná skála, kobka, klesání, dřevěné a železné trámy a krystalové lampy, tedy svítící krystaly, tu a tam koš s ohněm.

Klasání je pozvolné, je patrné, že to dříve byl důl a šloly, ale nakonec vždy zajedete na nejakou zatáčku a ucítíš klesání intenzivněji. Minete několik strážných, nežli se dostanete před ohromná vrata, kde povoz zastaví. "Tak jsi doma!" Pronese jedna z temných elfek, zatímco druhá zazvoní na vrata, což je na řetězu visící pyj, za který zatahá nahoru a dolů, a pohyb nejspíše někde na druhé straně rozezní zvon, protože je tlumeně slyšet. Vrata se otevřou skoro okamžitě! "Už na něj čekáme. Doufám, že cesta byla bez problémů? To je on?" Pronese temná elfka, nahá, krásně vonící pářením a nakoukne u klece docela zblízka, natěšeně, hodnotíce, se zájmem opírající se o bednění vozu. https://cs.sankakucomplex.com/data/sample/71/c3/sample-71c3763934f1128d607aadb04aa89be2.jpg?e=1570450271&m=Kky_XciFelc4E-W-yuPVaQ "Pěkný kus, s tím se bude pracovat!" Usoudí pochvalně! A poyne rukou aby vůz zajel dovnitř, za vrata a pokračoval dál v jízdě. Přitom jde pomalu vedle vozu, prohlížející si tě. Kroutíc zadkem tak, že nebýt mříží, asi se na ní vrhneš, protože je jasné, co ty pohyby mají nabudit! https://cs.sankakucomplex.com/data/06/35/0635c03b5586094f761950064e88496a.gif?e=1570449744&m=Dd4V6z0zZL-o1sR_SQCrtQ

Ihned se za vámi vrata opět zavřou, a ty ucítíš pach páření, potu, sladkých šáv sexu z kundiček samic. Vrata je držela vcelku neprodyšně uvnitř Kobky! "Hele, támhle!" Uslyšíš náhle tlumené zvolání jednoho hlasu tvé průvodkyně. "No jo, vážně!" A když pohlédneš tím směrem spatříš příčnou krátkou chodbu proti té vaší, ne hlubší než deset sáhů, jenž je předělena mřížemi zakovanými, zapuštěnými do skály, od stropu po podlahu, neprotupně, bez jakýchkoliv dveří či možnotí vyndání. Kobka je obsazena jakýmsi tvorem, jenž bez jakýchkoliv skrupulí šuká temnou elfku! https://jasmine.paheal.net/_images/3c348c1e986e9bdfa3503a247ebdc587/2066428%20-%20Dark_Elf%20Skyrim%20Source_Filmmaker%20The_Elder_Scrolls%20animated%20noname55.gif Aniž by mu vadilo, že jsou v tak malém prostoru uvězněni a zakováni. Navždy! Nebo přinejmenším, po dobu životnosti elfky. "Troglogit! Jedna z našich spěcialit!" Pronese jejich průvodkyně, když se s úsměvem podívá na místo, kam ty dvě koukaly. Takových kobek je po cestě mnoho, a v těch, kde je osazenstvo vidíš temné elfky v nerůznějšm stupni gravidity. https://img2.gelbooru.com//images/ae/1f/ae1fb31325b99b7d43397460bc1356df.png Pokryté semenem, či z nich tekoucí, a šukané nejspíše bez jakékoliv přestávky. Však také k tobě doléhá zvuk mrdu a rozkoše a jejich hekání, kníkání, volání a steny. Začínáš to najednou slyšet! Tedy mnohem silněji, intenzivněji a nabuzeněji. Vzrušuje tě to! Nebo spíše? "Hmmm! Skvělé! Už je připraven, takže hned začneme!" Pronese temná elfka a nejspíše myslí tvůj ztopořený penis! Ale že by to bylo jen tím zvukem a pohledem? Nebo to teplo, vůne, pachy? Možná tu je i něco ve vzduchu. Ony dvě elfky se zahichňají, otočí se na kozlíku a kouknou na tebe, a zasmějou se, když vidí tvojí připravenou výbavu. "Asi se mu to líbí!" Pronese jedna a mávne rukou kolem. "Chtěl by taky!" Dodá druhá. Což průvodkyně okomentuje zahihňámím. "Tady chtějí všichni a pořád, výpary co tu rozfukujeme jsou pro samce silně afrodiziakální!" Pronese a dodá. "Ale na samice to naštěstí nepůsobí, jinak bychom byly při chuti i my!" Zahihňá se. Stejně jako ty dvě. "Né že by to vadilo, ale nedalo by se pracovat." Pronese pobaveně!

(Získáno: permenentní nadrženost - dokud budeš v Kobce, nejde se sexuálně uklidnit)

Povoz jede ještě nejakou dobu, míjíte zamřížované kobky, i různé odbočky do neznámích chodeb a směrů, odkud se linou nejrůznější pachy a nese sténání, chroptění a dlaší vyluzované zvuky. Načež zahnete do jednoho bočního tunelu a sjedete dolů do jakéhosi kulatého dómu, jenž má po obvodu nekolik dalších menších chodeb, zatímco prostředek dómu vypňuje kulatá ohrada, to vše tu a tam přerušeno sloupem od podlahy ke stropu a dřevěným vystužením. Vlastně dóm není o moc větší nežli chodba, slíše je prostorný na plochu, asi vykutaný uměle. Vidíš, že u jedné stěny také odpočívají dvě drowky. Také nahé! Nahota tu nejspíše je jako neustálá stimulace chovných kusů úplně běžná, nebo možná to je i tím pachem, teplem, na jeskyni vcelku obstojným, asi vznikajícím živočišným vyhříváním při páření, šaty by tím asi dost načichly a tak se tu nenosí. Vůz zastaví, a obě dvě drowky seskočí z vozu, a podají drowce nějakou listinu. Ta jí rozbalí, velice zbežně prohlédne, a pak jí položí na stolek u stěny jeskyně. "Tak vám ho vezu!" Pronesezatímco se drowky zvednou a odlepí ze svého místa a jsou si tě prohlídnout.http://rule34.paheal.net:81/post/view/649286#search=Spike4072 a http://rule34.paheal.net:81/post/view/649287#search=Spike4072 vypadající jako sestry, možná i dvojčata. Trochu i podobné průvodkyni, ale možná za to může podobně uniformovaný účes, velká prsa a temná pokožka.

Obě dvě docela překvapeně, ale příjemně a natěšeně, obstoupí klec. "Pěknej!" pronese jedna. "Hezký kus, a on taky není k zahození!" Pronese s tím, asi jako první hodnotila jen tvou nejdůležitější čast a až pak celek. "Tak ho přikovejte, a můžete začít!" Pronese průvodkyně. Což obě dvě kvitují hichnáním, poštuchováním a nakonec přitáhnou řetěz visící na něčem jako kolejnici u stropu! Zdá se, dost dlouhý na to, aby jsi mohl pohodlně chodit, nebo i se sklonit, ale nemohl utéct nikam mimo rozsah kolejnice a posuvného řetězu! "Tak vylez!" Pronese jedna z tvých eskortních společnic. "No neboj se, tady budeš mít zábavy!" Dodá druhá a přidá si. "Ostatní by se sem těšili, tak honem!" Nadhodí, a otevře klec, a nechá jednu z drowek aby ti nasadila ohromný kovový límec a zamkla do řetezu! Pokud se tedy necháš, což bys nejspíše měl, jednak pro jejich vyzbrojení, ale i pro to, že to je asi jediná cesta k tomu, jak se spářit. Tedy pokud ně některou nechceš skočit? "Dříve jsme je zamykaly do kruhu v nose, ale trhaly se, límec je pro ně pohodlnější a nám se s nimi líp manipuluje!" Pronese jedna z drowek na strážnou, jenž se pohledem podiví, že ti řetez neupnuly ke kruhu v nose. Asi už slouží jen jako přžitá ozdoba!

***

(Pokud napadneš nekterou náslidně, je tady stopka, a odehrajeme to)

***

Pokud se necháš přikovat, nechají tě vystoupit z klece a jedna z drowek otevře ohradu. Poté co vstoupíš do ohrady, zavřou ji za tebou a kolejnice, tedy řetez na ní se zastaví přesně nad prostředkem ohrady, takže se zdá, že máš pohodlný pohyb po celé ohradě, až k jejím nejzasším místům. "Tak my to otočíme, a pojedeme." Pronese jedna z drowek a začne otáčet povoz, ale jede s ním pomalu dokola ohrady, a pak jej zastaví směrem ven z dómu, jsekyně, do hlavní chodby. A seskočí z kozlíku. "No, kůň by si měl odpočinout!" Pronese, ani by zmínila dívku k němu připoutanou. Což jedna z chovatelek kvituje zasmáním. "Tak se aspoň podiváte, co jste přivezly!" Nadhodí. Zatímco její společnice zmizí někde v jedné z bočních chodeb a po chvilce přitáhne na řetezu čtyři elfky, lezoucí po čtyřech, díky poutům na rukách a nohách v postroji, ale volných, aby se daly rozevřít, spojené řetězem na obojcích, límcích podobných jako je ten minotaurův, ale mnohem menší.https://preview.redd.it/jw094a6ij3h31.jpg?width=216&crop=smart&auto=webp&s=7c400b202b2b664d65a349b8d54cca3ee8bf1bfa Tyhle čtyři. https://pbs.twimg.com/media/D1AyaymUcAU8_ch.jpg U vrat ohrady se zastaví, vždy jednu elfku odpojí od řetězu, tak že řetez z jakési karabiny vyvlíkne z límce, a zatlačí elfku dovnitř! Tedy se o to snaží! Protože elfky sem po čytřech lezly docela ochotně, asi vyděly, že nemají na výběr, ale když viděly v ohraně svůj osud, a pochopily, začali se zpouzet! "Ne! Ne!" Zní od první, která je lačena vraty ohrady dovnitř. "Tak zalez!" Pronese vcelku v poklidu drowka a tlačí jí za boky, načež přiskočí její společnice a začne jí pomáhat. V tom se však pobavěne a se smíchem rozeběhnou pomáhat tlačit i dvě drowky z vozu. "Pomůžeme vám!" Vypískně jedna. Načež druhá pleskně elfku před zadek. "Manžel čeká!" Což vzbudí chechtání u ostatních. Přesto elfku vtlačí dovnitř, a aby ne, běžně to dělají dvě, roti čtyřem nemá elfka šanci! "Prosím ne! Prosím! Cokoliv jiného ale tohle ne! Ne! Né! Né!" Piští druhá, když jí odpojí od řetězu a clou jí do ohrady. "Čím dřív tam vlezeš, tím víc na tebe zbyde lásky!" Pronese jedna připouštěčka, zatímco druhá přikyvuje. I třetí se snaží klást odpor, a volá maminku! Což průvodkyně zazdí slovy. "Nepotřebuješ maminku, za chvilku jí budeš sama!" Načež je výbuch smíchu takový, že pustí čtvrtou elfku, z rukou. Jenže protože jí nesundaly řetez, není jí to nic platné, a po odháknutí je nacpána do ohrady také i přes ujišťování, že ona sem nepatří a pářit se nechce! (tři světlé, jedna temná) Načež je ohrada uzavřena. Elfky se rozlezou, po čytřech, na nejrůznější strany, a snažejí se v ohradě prtáhnout mezi kováním, nebo ji přelést, ale ani jedno není fyzicky možné! Nemohou prostřčit hlavu, ramena, natož pak pánev, a výška ohrady je nezdolná! Pro ně, drowky z druhé stryny jsou o ní opřeny v loktech a pobaveně se dívají dovnitř! "Tak která bude první?" Nadhodí jedna. Zatímco ostatní překotně ukazují na jednu, druhou a další, dohadujíc se, kterou zvolíš, zatímco ony se nejspíše dobře baví. "Koukej, už jdou nato!" Prohodí pak jedna z připouštěček a drkne do své kolegině, když tě vidí blížit se k jedné z elfek. Mezitím průvodkyně o ohradu, tedy její bednění kde se opírají i ostatní při sledování, obpe rozevřenou knihu s čistými pergameny. Ty runy na přebalu poznáváš! Plemenná kniha! Že by bylo v plánu tam něco zapisovat?

Kiyotaka Ayanokōji - 14. června 2019 20:48
Kiyotaka Ayanokōji

//tož to je jasné ty vedra zahram tady něco?

Pán Jeskyně - 14. června 2019 20:32
Pán jeskyně Erinye

//Kvák, kvák xD

Pán Jeskyně - 23. května 2019 18:42
Pán jeskyně Erinye

?WATH E HELL? FAKT ?

Kiyotaka Ayanokōji - 21. dubna 2019 21:54
Kiyotaka Ayanokōji

//proti

Pán Jeskyně - 31. března 2019 15:16
Pán jeskyně Erinye

//bhglhlecht chrcht ughééé uchg ghhhfgh .... sakra, zaskočilo mi, chtěla sem říci "nemazat"

Kiyotaka Ayanokōji - 9. března 2019 23:45
Kiyotaka Ayanokōji

Masérské zaškolování

Alfa

Snažil jsem se potlačit polknutí ale nešlo to ty předsastavy které mi vyřili hlavou byly neskutečné kdyby mohla číst mé myšlenky mohla by se pokochat spírkou nastudovaných stranek pozic s kamasutry jak si představuji jak jněkteré sni procházím. Když jsem se pak začal věnovat masáži začalo to v mé mysli šrotovat kamasutrou od předu do zadu. A potlačil jsem slintání opravdu opravdu jen silou vůle. Pokračoval jsem pomalé masáži abych si vychutnal každý kousek jejího těla. *Jako šelma dokonale stavená udržovaná. Vlastně jě to kočka ale uplně jinej level než ty co jsem zatím potkal.* Pomyslím si než se mi podaří něco zpracovat usmál jsem se lehce. "Už dlouho jsem nepotkal někoho kdo by byl v tak dokonalé kondici jako vy." Pronesu uchvaceným hlasem. Misto abych zkoušel nějáké otřepáné kličky které by vyšli u gejši nebo jiných holek. Když jsem našel několik ztuhlích míst na které jsem mohl udeřit přesně a chyurgicky jsem se lehce pousmál. "To znělo až moc sebekriticky na někoho u koho jsem narazil jen na maličkou vadu." Nadhodím vážnou tváří ale věnuji se těm místům s obzlášť velkou pozornosti aby se ty místa co nejvíce uvolnily a rozehřály.
"Aha." pronesl jsem zamyslel jsem se představa jí jak jede jen na sto procet své sexuální vykonosti mi nepřišla správná i když jsem přemýšlel jestli bych ji byl tak schopný alespoň trošinku stačit. Přesto jsem se ovládnul abych to neeřekl. Tedy neovladnul ale kousnul jsem se včas do jazyka. Vážně rad bych zkusil nějákou pozici zda bych dokázal udržet její zřejmě naruživé tempo déle než pět vteřin. *Ale možná by v tom kamastutka mohla pomoci.*
Zatím co ji pečlivě masíruji prsa aniž bych si to uvědomil mnohem pečlivěj a déle než když jsem masíroval její ztuhlá místa u kterých jsem si byl jistý že jsem je stoprocentně rozehřál. Nakonec jsem se odhodla a sklonil jsem se začal jsem masírovat její prsa i svými ústy a jazykem. Představa že uvidím jak se formuji mě vzrušovala stejěn jako ji masírovat.

Masírovaní pomocí zásobníků které si dnes užili rozhodně více než bylo zdroava a ještě nelyly prázdné a já bych řekl že si jen tak neodpočinou stím co mám dnes v plánu nebo spíše co maji ony v plánu semnou abych byl vážně přesný.
Zkušeně jsem ji masídval klin jestli ta masáž varlaty v klíně udělá něco sní ale nakonec jsem se přesouval po hrudi k jejím prsoum které jsem zkusil taky masírovat zásobníky ale taky svům údem jsem začal masírovat její prsa nebo spíše jejími prsy jsem si jej masíroval já. Když jsem pak přesunul k jejímu krku zdálo se že se jí to velmi líbí. Nakonec jsem se přesunul tak abych mohl namasírovat její obličej pomocí svých zásobníků než jsme se pustily do pleťové masky.
Ušklibnul jsem se a pokrčil jsem rameny. "Omlouvám se něják se to zaseklo a nemám dost sil." pronesl jsem omluvně nechal jsem si ji honit abych si užil i její prace. Když mi začala pak kouřit měl jsem pocit že by mi ho snadno mohla i ukousnout. Když použila zoubky stačilo už jen málo a já jsem sténal važně jsem měl kousíček než se udělal. A ani jsem nestihl vytáhnout úplně a něco jsem ji nastřikal do pustinky než jsem ho vytáhl z těch přijemných hlubin a začal pracovat na té masce. Přičemž jsem stále masíroval svými zásobníky její krk přejížděli jimi kolem jejich prsou.

Sledoval jsem jak se vstřebává maska do její tváře než jsem se pustil do rozhovoru s Gejšou. Když zmínila že jsou to solární lázně pokýval jsem hlavou. "Jistě pravě jsem si myslel že by to bylo vhodné pro naši zákmaznici a když se vydala je zapnout." plácnul jsem ji po zadečku.

Ten úsměv mě mátl nevěděl jsem si jak jej vyložit když nakonec souhlasila teatrálně jsem si odechl a když podala tu ruku sklonil jsem se políbil jsem ji na obě prsa a potom jsem ji teprve pomohl vztát a opatrně jsem ji vedl do solární lázně a přitom jsem ji podpíral tak aby nespadla že jsem se vlasy otíral o její nádherné prsa. A přitom jsem pronsel. "To jsem rád že souhlasíte." pronels jsem nakonec vdečně.

Když sem zjistil že celá stěna je ze skla lehce mě to zrazila. Přesto jsem se ovládnul. *Tohle jim musím vykecat stím že tajuplnost by mohla být lepší. Ale kdo to vymýšlel měl rozhodně rad podívanou ale takhle tu nebudu moc dávat speciální služky nebo si dávat dvacet ve svém volnu.* Napadlo mě nesouměrně protože se mi těžko uvažovalo.

Sledoval jsem léhatka a hlavou mi běželi ty možnosti. Když jsem pomáhala usazovat Alfu do křesla a zasmál jsem se poprve tady snad uplně upřimně. "Ano v tom máte samozřejmě pravdu. Myslím že budete spokojena." pronesl jsem nakonec. A podíval jsem se na Gejšu omluvně že přednost má zákaznik. A pak jsem se postavil nad ni a přemýšlel jsem co teď mohl jsem říct něco o další tubě. Ale pak jsem odešel a vzal obyčejný krém jako bych chtěl použít ten a dal jsem ji ho do rukou aby jej otevřela zatím co jsem ji očividně zklamal jsem si začal honit abych ji mohl ostříkat a nanést speciální opalovací krém se vší pečlivostí když jsem do jehé klína zabořil hlavu a zapracoval jazykem než jsem konečne nanesl i opalovací krem na ni.

Nakonec jsem přešel k Gejši a nakloním se k ni. "Dáte jsi první něco k vnitřnímu prmazaní?" Zptým se ji a nabýdnuji tubu opalovacího krému než začnu nanášet svůj opalovací krem a pečlivě jej roztírat abych ji co nejvíce vydráždil. "Jak dlouho tady může být než ji musím přimět odejít nebo se otočit?" Zeptám se šeptem než pokračuji v roztírány opaloavacího krému. "Doufám že jste zatíms poskojená?" zeptám se Gejši než stejnou otázu položím i Alfě.

Pán Jeskyně - 9. března 2019 22:34
Pán jeskyně Erinye

Masérské zaškolování

Alfa

Alfa vylezla z bazénku a za tvé pomoci se uložila na záda aby jsi se mohl dostat pohodlně k jejímu tělu a promasírovat jej. Teď když ležela na zádechy jsi mohl konečně skutečně a plně docenit tvar, plnost, hebkost a jistou měkkou formovatelnost jejích prsů, které stále držely příjemný kulatý tuhý plný tvar a přesto je jemně měkkce rozplácly do plochy jako tuchý rosol nebo pudink vyklopený z formy, skutečná nádhera svěžesti a přitom zralé ženskosti. Ovšem tohle nepatřilo k těm největším přednostem. Nejvíce působící bylo dotýkat se jejích rukou, stehen ramen, třebaže jsi se snažil nahmatat nějaká zatuhlá, vazivá nebo nepohyblivá místa, dařilo s to velice těžko a vypracování jejího těla bylo dokonalé, ne spotrovně atletické, svalové nebo přehnaně asexuální, ale rozhodně neslo stopy dokonalé péče o vzevnějšek nejen co do krásy, ale i do zdraví a pobyblivosti! Měl jsi pocit, či spíše jistotu, že by se se dokázala prohnout do pozit o kterých si jiné samice dávají jen zdát. Vastně její doteky v tobě trochu evokovaly listováním si knihou kamsutry, protože co dotek, to nápad pozice do které by se dala ohnout, prokroutit, přehnout nebo stočit. Samozřejmě se povedlo nahmatat několik zatuhlejšíš, namáhanějších svalů, ale bylo jasné, že vybafnout naní jentak svojí většinou úspěšnou masážní kličku asi nebude nejúspěšnější fígl. Ovšem nakonec se přeci jen povedlo několik míst nahmatat a udeřit na správné místa a noty. "Ach ano, tam vždy cítím největší pnutí svalů a nejhůře se mi ty svaly hahřívají." Pronesla profesionálně a při trochu delším věnováním se několika místům které zmínila tichounce předla, pokud jsi se masírováním rozehřál a promnu. "Přímo to nebolí, ale jsou tužší na bohyb." Odvětí na otázku pohybu, protože se nezdá, že by měla bolesti, jako spíše ne všchno funkční na sto dvacet procent. Ale, ale divoký sex s ní nejpíše přirovnat k roztoužené hárající tygřici bude dosti slabý odvar, a tak je jasné, proč takovému tělu ani tři samečkové nejspíše nestačí, nebo jsou jakýmsi minimem jejího sexapealu.

Poté co započneš s masáží svými varlaty po jejím těle, kdy varlaty přejíždíš a talčícš jimi podél její páteře, kolem bradavek, u ramen, zjistíš, že se jí velice líbí když jí varlaty masíruješ pod hrdlem v oblasti po bradou, u madlí, hrdla a směrem ramenům. Skoro spokojeně pomlaskává, jak dvojice těžkých citlyvých varlat, kruhových, oválných těles jezdí po jejím měkém hedle. A nejinak tomu je v oblasti tváří a obličeje. Asi má velice citlivý obličej, nebo možná samotnou přítomnost na semeno, i skrze kryt jejich zásobníků, když jsou ještě uskladněny v tobě? Určitě jako by už už čekala a věděla, kam má náklad namířeno! Což potvrdí tím, že když si nad ní klekneš s tím, že potřebuješ otevřít tubu, zahihňá se a vezme tvůj úd do dlaní, chvilku ho honí, sem a tam a trochu jím kroutí jako by vše šroubovala, ale nakonec úd vsune do úst a olizuje jazykem žalud, nechá ho klouzat a třít se o patro, zajíždět hluboko dovnitř, takže žalud cítíš jak se tře o její horní patro. Zatímco z úst cítíš něco jako mumlání , jenž nakonec pochopíš *Nechce se otevřít, musím to vzít zubama, drží a nechce to ven* Což ještě dopní jemným kousáním zoubky do penisu a podlatem v puse, kdy cítíš jak polyká sliny nalepené na tvém údu a poté tlačení údu jakykem ven, když sebou začně škupat a tuba se nejspíše otevřela!

Poté co jsi provedl na alfině pleťové masce a zábalu psolední úpravy a její jemná pleť vstřebávala živý posilující balzám jenž se do ní pohybem bičíků sám zavrtával, aby vyživoval svými bílkovinami tkáň, měl jsi okamži chvil na zjištění situace. Tvůj pohled směřující k místu které tě zaujalo nejpíše geiše neunikl. Možná měla jen okamžik problém přefurlovat si tvůj výraz solárko, ale poté kývla. "Sluneční lázně, skvělá volba k vyživení pleti i když je pod mrakem. Hned je zapnu, stačí rozložit lehátka!" Usmála se, i když jsi měl nad jejím úsměvem, spíše pod jejím úsměvem neblahé tušení, že znamená přsně to, co od ní očekávt, že se na nějaké to lehátko uvelebí s vámi a bude vše sledovat, neb nedej bože, když je tu možnost opalování, bude se chtít opalovat s vámi, a pod dohledem, či spíše natřením tvého opalovacího krému!

(Pokud tam chceš být nutně vyloženě jen s alfou, bez geiši, tak jí ignoruj, že třeba po nanešení masky, když viděla, že jsi to provedl dobře, se šla opláchnout od nánosu, opláchnutím, vykoupáním, nebo sauněním a není tam)

Jakmile se vrátíš k alfe, všimneš si, že se usmívá aniž by otevřela oči, na kterých, víčkách, má napatlané semeno. Buďto má tak dobrý sluch, nebo možná čich a cítila tvé, pižmo, že jsi opět u ní. Přesto její usmívání nic nenaznačovalo, dokud jsi nepromuvil, že je potřeba aby tě následovala do sluneční názně. "Dobrá, to může být velice příjemná alternativa." Pronese s úsměvem, aniž by si zničila masku na čele nebo víčkách, takže ani nezkabonila čelo, že slunce nevyšlo, a ani nezvedla víčka, že musí někam jít. Jen ti podala ruku, jako by si jí měl políbit, nebo snad uchopit a jako nevidomou malou holčičku tam odvést? A skutečně, aniž by otevřela oči, poslušně se nechala odvést do sluneční lázně.

Tam nastala jedna drobná potíž, nebo možná snad nepříjemnost. Ne snad problém ale zjistil jsi, že celé lázně jsou vyprojektovány tak neskutečně perverzně, že tu vlastně žádné soukromí mít nemůžete. Nebo to možná je jen projekt slunečních lázní? Celá stěna i velké šoupací dveře, či spíše dveřní stěna je skleněná, takže i když jí zavřeš, z místa u bazénu je dovnitřku slunečních lázní vidět, a naopak. Což svým způsobem je logické. I v horkých dnech, může být celá stěna otevřena a slunce může fungovat přirozeně spolu s kameny, naopak v zimě se může chodit do teplé vody, dívat se na plavčice a koupající, ale v teple se slunit, stejně jako za špatnho počasí a v nejperverznější rovině, každá zákaznice uvidí masáž a kvalitu služby a dívce a ženě před sebou a tak si jí spíše také objedná, než když bude služba příliš osobní a jajuplná. Není kam utéct!

Při prohlídce místnosti, velice zběžné si všimneš několika druhů lehátek, některé jsou udělané tak, aby mohla žena ležet na zádech, buďto rovně, nebo v jakési polosedačce, některé jsou naopak udělané tak, aby mohla ležet na břiše a dokonce s otvory na prsy, aby si je nemačkala, a pohodlně vysela dolů. Dokonce máš pocit, že jedna vyšší dvojvrstvá lavičko lehátka, či jak to nazvat funguje tak, že jedna dívka leží na břiše nahoře na břiše, sluní se zády a opaluje se, a prsa má v otvorech, a druhá dívka leží dole pod ní a saje jí prsa, nebo je masíruje, během slunění! Jak zvráceně relaxaxní!

Ovšem podle toho, jak má alfa nanesenou masku, nejlépe bude jí uložit jí do lehátka na záda, do leho sedu, aby měla ke kamenům prsa, obličej a tělo a stehna, a toto jí natřít krémem. Bude stačit si za ní stoupnout a dokážeš jí pokrýt obličej, prsa i břicho. Poůžeš jí galantně a obratně si lehnou na lehátko, dokonce tu jsou jakési osušky které jsou na lehátko předtím rozložit. Alfa se zasměje. "Toho tu není dost nikdy! Ale neslyšela jsem, že univerzálnosti nového produktu co máte jako výživnou masážní směs, určitě poslouží nejen jako masáží a krycí maska, ale i k slunění, když se dobře vetře?" Pronese aniž by otevřea oči a nejspíše čeká, že hned ucítí na obličeji, nebo prsech dávku, jako bys jí stříkal z tuby a ne z penisu! A není nejspíše sama! Na druhém lehátku se totiž rozvalila geiša, pěkně rozcapená, nahá, sledující tvé počínání a s očekáváním, a pohledem jako by říkala. *Nechám mě se připálit, nebo mě namažeš taky?* Což nejspíše znamená, že určitě nebudeš v mazání a svém krémování moci vystačit jen s jednou tubou a jednou dívkou k službě! Přitom děsivější je počet místních lehátek a situce, kdy by kolem šly dívky k bazénu a viděly nově zavedené služby! U sladkého mléka z démonických ceck!

Kiyotaka Ayanokōji - 9. března 2019 21:40
Kiyotaka Ayanokōji

Masérské zaškolování

Geiša

To jeji sténavé pochcitávání mě vyburcovalo k větší praci jazykem protože mě momentálně nic jiného nenapadlo. Okrajově napadlo že bych se měl i v tohle ohledu poučit něják speciálně. ALe pochybuji že si tady na kabelovce navolím poroko kanál a budu studovat jak spravně kočce zpracovavat prsa.
Přerušil jsem sání abych začal lehce kroužít kolem její bradavky j jazykem a několikrát jsem ji lehce hravě kousnul. A pokračoval jsem. Když jsem měl pocit že něják reaguje pokusil jsem se k ni zvednout pohled ale moc jsem popravdě neviděl musela by se hodně naklonit nebo co já vím by musela udělat abych od jejich ňader vyděl víc než no vlasy a čelo možná o trochu víc i když o tom docela pochybuji.
Ovšem neměl jsem čas něják horečně rozvyjet mozkouvou aktivitu protože veškerou mou vypočetní kapacitu najednou zabírálo stříkání. A pocit blaha který se mnou šířil. Rozhodně jiné než když jsi to člověk udělá rukou sám.

Nechál jsem ji hrát se i když mi po chcilce zase stál vzrušením zajel jsem ji rukou do klínu a vracel jsem ji dráždění. "No myslím že tady se budu těšit na každičký pracovný den tak že je jen otázka kolik zákaznic zládnu." pronesl jsem nakonec potlačovaným sténáním při její praci a podívám se ji do oči.
Když se ke mě naklonila nadechl jsem se a přičichl jsem si k jejím vlasům. "Vlasntě ano navrhuji. I když myslel jsem že by jste si to možná chtěl a vyzkoušet vy sama. Přece jen tvářila jste se tak neustupně a neukojitelně." Nadhodím nakonec A uchomím ty jeji prso a nkolikrát jej políbím a lehce ji zatahám za bradavkou zoubky. A pak se nani podívám. "Možná kromě těch dvou koťátek rad bych se k nim dnes večer vratil ... nebo rano ... podle toho jak uznáte za vhodné." nadhodím nakonec s úsměvem.
Vylím na ni kukadla a hltám každičké jeji slovo. "Hmmm. To zní velmi zajímavě." Pronesl jsem nakonec. "Velmi rad se od vás budu učit jen od vás. To znamená že budeme často zde a na ostatní mi nezůstane čas? Ty dvě mám docela rad." Pronesu nenápadně abych zjistil jak na to bude reagovat.

Pán Jeskyně - 9. března 2019 20:57
Pán jeskyně Erinye

Masérské zaškolování

Geiša

Mléko které saješ z prsu geiši necháš ve svých ústech a pak ho vyplivneš na dvored prsu, a když mléko začne po prsu stékat, začneš ho olizovat, sát a slízávat, což geiše vykouzlí na rtech sténavý úsměv kombinovaného vzrušení a pochichotávání, že si s jejím tekutým darem, ale i obdárovávací částí jejího těla hraješ i jinak, než bezduchým sáním, i když se zdá, proti vzrušíve odlehčování své mléčné příteže nic nemá. Ovšem když se pak zmíníš o tom, že by jsi možná byl pro zavedení pleťové masky z kombinace mléka a semene, geiša na tebe shlédne dolů skrze její prsa, jak máš obličej přilepený na jednom znich, z jejího obličeje moc nevidíš, ale obličej dává značit, že to asi nebude tržní nápad, který by ocenila. Ne, že by se tvážila naštvaně, aličatě nebo uraženě, spíše. Zvláštně, podivně roztolime, pobavěně, ale přitom trošku nepřejícně, jako by mlíčko které ti dává a dopřává byla delikatesa, která se dopřává za odměnu, rozkoš, a nebude se jí plýtvat na nějakou pleťovou masku, kterou si může koupit každý zákazník. Na rozstřikování na zakázku a k vůli zákazníků tu jsou přeci tvé zásobní a to, po čem zákaznice touží, semeno, ně něco tak delikátního jako je její mlíčko! Už víš co to je za pohled. Asi jako pohled učitele gastronmie, o němž na škole traduje historka, že mu jeden žák na otázku čím nejlépe flambovat hovězí biftek odpověděl, že Napoleonovým koňakem. Naneštěstí nemáš moc času přemýšlet o tom, jak tvá otázka na geišu působí, nebo zanechává důsledky, protože se ti slabinami šíří rozkoš, vystřeluje v celém podbřišku, a najednou se nezajímáš o koňak, masku, ani její odpověď, ale úlavu v klíně, fontánu horké živé sprchy tekoucí, přýštící jako pramen jejími dlaněmi a nejčerstvější mlíčko, jenž do tebe proudí zatímco semeníš v křečích rozkoše která ti pohled i mysl zaplavuje do barev a mlhy extáze semenění.

Geiša posedávající naproti tobě si bezostyšně hraje s tvými zásobníky ve svých dlaních, jemně je mne, nadzvihává, potežkává, hladí a nejspíše jí vůbec nevadí a nezajímá, že ti tím působí další vzrušující extázi a jitří pářecí a stříkací chutě. Spíše tě dráždí ještě změrně, možná právě proto, aby tě zkoušela a dráždila? "To je samozřejmě moc dobrý nápad! Zátežový test? Kolik toho za den dokážeš vyprodukovat, za noc doplnit, a kolik sil a zádob budeš mít další den, kolik jich obnovích, abychom věděly, kolik za den budeš moci zvládnou zákaznit a jejich přání, aby jsi za den ze sebe vydal maximum." Zahihňá se. "A další den byl opět plný a mohl pokračovat, aniž by tě nezmohla únava a těšil ses na další pracovní den." načež se na tebe pohlédne skoro jako tvá sestra, přiblíží se skoro tak, že cítíš její dech, jako když jste se se setrou v nečem hecovaly. "Takže navrhuješ, vyzkoušet si, kolik toho ustojíš? Poslat tolik zákaznic, kolik ustojíš a obšťastníš, abych viděla jaký máš potenciál?" Usměje se vyzývavě, jako by pro ní nebyl problém poslat za tebou do večera každou dívku v tomto areálu aby si jí omatlal krémem, a zude li ti dost sil a mazadla, některé ještě přemazal, aby viděla, zda to zvládneš. Jako by tě hecovala do šukacího maratonu s tím, že zařídí vše na šukací jízdu tvé výdrže a semeno produkce, dokud budeš schopen stříkat, a ona zařídí vše ostatní, jen aby zmeřila, kolik jsi schopen toho ze sebe vystříkat! Chvilku je blízko, hecuje tě k tomu na její výzvu kývnout, a pak se zasměje, výtězoslavně s tím, že jí nazveš učitelkou a pronese pobaveně. "To je má povinnost, nesmí u nás praovat nezaškolený personál, musím tě proškolit, zaučit a sesznámit se vším co budeš muse umět znát!" Jakoby důraz byl na to, že si vychutná to zaškolování tě do všeho co po tobě bude chtít, aby si pak prováděl, protože nelze pochybovat o tom, že čím perverznějším věcím tě naučí, tím větším oblibu u zákaznic asi vzbudíš!

Kiyotaka Ayanokōji - 8. března 2019 12:42
Kiyotaka Ayanokōji

Masérské zaškolování

Možná jsem v tohle byl až moc neobratnýv porohnání s jejíma ručkama rozhodně. Abych spokojil skušené ženy jako je ona budu muset ještě hodně potrénovat ale byl jsem si jistý že to dokáži. Její zahihňání mě dostalo. Proto jsem sám vyprkl lehce ten smetanový pohklad co jsem z ni vysával na její prso a otáhnul jsem se i když s jistou neochotou jsem se začal pomaličku opatrně rozmazvat vléko a slízávat z jejího prsu. "Hmmm. Co kombinovaná maska z mléka a metany?" nadhodil jsem nakonec. A dál jsem pokračoval zatím co jsem ji sál zatím co jsem stříkal jsem uchopil druhou ruku její prso a začal jsem jí ho mnout přece ho nechám aby se cítilo opuštěněně a nevužitě.

Když to všechno skončilo opíral jsem se o kraj bazenku a snažil jsem se zotavit a urovnat si myšlenky. Když hodnotila moje zasobníky ušklbnul jsem se hravě. "Hmm. Plánujete toho promě hodně. Možná bychom mohli první vyzkoušet kolik toho vůbec zládnu. Myslím jakou zásobu mám." pronesl jsem nevině a usmál jsem se na ni. "Je zde celkem velké množství zakaznic na zkoušku." Nadhodím pak ještě poslušně a potočím se tak aby měla když tak volný pohled nebo ruku kdyby chtěla. Čast mě neustále nadržená by nejraději pokračovala zbytek by se tomu raději vyhnul ale nebranil se.
Rychle jsem pokýval hlavou. "Uf. Docela se mi ulevilo že budu mít tak zkušenou učitelku jako jste vy. Předpokládám že honěná se vám taky libila. Třeba by mohla zůstat jen mezi ... nami." Pronesu s lehkým zaražením když jsi všimnu alfy.

Její autorativní hlas mě lehce překvapil ale přesto jsem sklonil lehounce poslušně hlavu. Zatvářim se na okamžik zarazeně a pak se zatvářím trošku radostněji. "Jistě viděli jsme se jen okrajově." pronesl jsem zklamaně sice na oko ale to vědět nemusí.
Podívám se ji klidně do oči možná maličko vzdorněji než normální zdejší sameček. Tedy né že by mi to přišlo a mohlo by ji to zaujmout ač to nebyl účel. Na oplátku ji přejedu možná drze rukama po křivkách jako bych ji taky hodnotil. Pokud si mám hrátna divokého nebo ještě neskroceného mohlo by to vypadat že se snažím vybrat jsi tu nejvhodnější trenerku tady.
Bez toho abych ji neco řekl nechám ji chvili si hrát a pak ji jemně zvudnu ruce tak aby měla mistku u úst. "Ochutnejte." pronesl jsem s celkem milím úsměvem. Potom co vychrlila co všechno chce ukázal jsem k bázenu. "Jistě to neni problém sice větru dešti neporučím ale pomohu se vším co mohu." pronesl jsem nakonec a pomohl jsem ji popřipadě svléknout se přitom tak abych si j co nejlépe prohlednulu a skoro nevině i ohmatal.
Pomohu ji úslužně do bazenu a vklouznu lehce za ni za začnu ji prvu docela nevíně umívat nejpeve zepředu se posadím tak aby mohla vicetě mé zasobníky neustále a při umívání se pohanuji tak abych se jimi o i otřel veličvě ji umívám nohy tedy vlastně předně klín a pak se pomalu propracovám nahoru. Kde misto vody na prsou použiju trošku ji jazyk než se přesunu za ni abych ji umíl záda a přitom ji masíroval svými zásobky. A Samozřejmě nezapomenu za zadu opět omívat její prsa abych se na ni trošku nalepil.

Po koupeli ji pomohu si lehnout na zada a začnu ji masírovat jak ruce tak nohy přičemž po úvodní zcelala profesionální masáži. "Hmmm tady cítím to je uplně ztuhlé." Pronesu a promasiruji lítka. "Už vás to muselo i bolet že?" Pronesu napůl profesionálně. A bezpřemýšlení se pohnu tak aby lépe viděla moje zásobníky. "Tady taky cítím nějáké napětí." Pronesu s vážnou tváři a zapracuji prsty v jejím klíně než přesunu masáž dál na její prsa. "Hmm tady je ...." zamumlam a začnu ji je mnout a lehce drážtit palci několikrát zakroužím kolem jejich bradavek. Než ji nechám posadit se a začnu ji masírovat zada chvili pořadně když se zarazim a zaměřím se na místo kolem krční pateře nyni zcela bez komentáře se soustředěným vyrazem dokonce jsi pomůžu i masírovacím gelem abych tu ztuhlost rozehnal a skutečně ji ulevil. Najednou jsem měl stoprocetně soustředěný vyraz a pracoval jsem abych ji co nejvíce ulevil. Když jsem skončil nechal jsem ji zavřít oči. "A teď samozřejmě maska." pronesl jsem ji a posadvil jsem se tak nebo spíše napůl nad ni klekla a nechal jsem ji aby mě uchopila za úd aby si nadovkovala kolik chce. "POtřebuji trošku pomoci s tubou." Pronesl jsem nakonec.

Nechám ji chvili ležet potom co matku trošku upravím a podívám se na mraky nezdálo se že by chtělo pršet ale všiml jsem si vyklenku který působil jako solárko. Zamířil jsem ke Gejše klidně. "Ta mistnost to je solárko?" zeptám se tiše.

Pak se vrátím k Alfě. "Bohužel nevyšlo slunce ale máme pro vás alternativů pokud by laskavě šla semnou vedle mohu vám namíchat opalovací krém a plikovat jej a vy si budete moci užít opalovaní i za deště." Pronesu poslušně. A uveduji tam potom zavřu abychom měli soukromí a rozhlednu se. Absolutně ignoruji opalujici gel stojicí na poličce vlastně hned několik a zavrtím hlavou. "To je škoda že tu žadny neni." Pronesu omluvně a pak se rozhodnu použít vlastní doufám že dnes už absolutně naposledy. Abych ji namazal svou smetanou a ona se mohla v klidu opalovat.

Pán Jeskyně - 8. března 2019 11:59
Pán jeskyně Erinye

Masérské zaškolování

Poté co se tvé rty přilepí na dvorec gejšina prsu a začneš jemně kousat do bradavky a neobratně ji i stymulovat jazykem, zajímco tě geiša v rozkroku stymuluje svými zkušenýma ručkama, zjišťuješ, že toho ve svých mléčných dárkonosičích má na výměnu tekutin opravdu hodně, a lahodně dobrého. Jak jsi ji obdaroval smetanou semene, ona tě nechává pít bělostnou smetanové sladké mlíčko, teblé mazlavé poněkud husté, je to dosti jiná chuť než lahodná svěží sklenice vychlazeného mléka z lednice, spíše naopak, ale vzhledem k balení z jakého to podává to je, delikatesa! Když pak skrze prso vyhuhláš, že hra kterou hrajete by se mohla jmenovat *Honěná* Geiša se zachichotá, zahihňá a začne tvůj úd místo honění třít tak, že penis vezme mezi dvě otevřené dlaně, napřed jimi jedzdí soběžne nahoru a dolů, ale pak začne jezdit dlaněmi vždy jednou nahoru a jednou dolů, takže nejenže tě rytmicky honí, ale stahuje a natahuje předkožku tak, že se stahuje a natahuje jakoby ve spirále a při obnažení žaludu její bříška dlaní jezdí po špici žaludu a dráždí ho žhnoucím třecím drážděním které tě přivání k šílenství! Skoro jako by rozdělávala oheň! Po indiánském způsobu. Navíc tu a tam ukápne trochu slin na žalud, čím se rozttavená třecí hřídel sice zchladí, ale o to chychleji po ní dlaně kloužou sem a tam, takže se rychleji opět zahřeje a vyschne, a opět přidá sliny, čím se začne dlaněmi o žalud třít rychleji a takle pokračuje dokud do soukolí, spíše soudlaní nevystříká a nenateče nová chladící, spíše hřející bělostná živá kapalina, která pak při tření dlaní slouží spíše masážně a příjemně, protože geiša ještě nějakou dobu pokračuje ve tření zatímco pri orgasmu saješ její mléko.

Poté co spolu hrajete několik dalšíh semenoprodukčních, odgasmozpůsobících her a tulících masáží se nakonec rozhodnete pro skákanou, šukanou k okraji bazénku, jen žakončíte tak, že souložíš a nakonec i stříkáš so geiši zatímco ona líže misku se smetanou, zatímco do ní pumpuješ a přirážíš. A pak, pak následuje úleva a snad zasloužený odpočinek? Možná! Geiša se spokojeně či spíše uspokojeně culí. "Ano, myslím, že to by bylo dobré jako komplexní služba nejlepším zákaznicím, komplexní servis. Koupel, masáč, zábal, pletová maska a pak možná i večerní služba nočního servisu, zábal nebo maska na noc a tak. Ano!" Usměje se a podívá se na tvá varlata, jako by propočítávala, kolik v nich asi můžeš mít zásob, tedy kolik klientek ve VIP režimu by jsi za den mohl plně pokrýt, namasírovat, obalit a pošmajchlovat svojí produkcí semene. A zdá se, že jí její propočet uspokojil, protože s úsměvem natáhne ruku a uchopí tvé zásobníky do dlaní, potežká je, hladí je, jemně mne a mačká a i když je dosti nakrmená, postříkaná a ty vyprázdněný, nejspíše soudí, že by jsi dnes ještě dokázal dosti vystříkat! "Samozřejmě tě zatrénuji, a zaučíme, budeme aspoň ze začátku dohlížet a instuovat." Usměje se a tváří se napůl jako učitelka, která tě snad bude hodnotit za tvou snahu učit se a zvládat své školení stříkání a varlatov masáže a napůl jako mnažerka která hovoří ani ne tak se zaměstnancem, jako spíš prohlížející nový stroj na kývu. I když, asi to zde je běžné, když si vezmeš, že jsi sameček a tenhle svět je, no přinejmenším divně šílený.

Další rozhovor a mazlení a geišiny hrátky s tvými zásobníky, a opět nabíhajícím údem utne příchod alfy. Geiša se usměje nad tvou otázkou. "Ale určitě ne." Pronese nad tím, zda by jí mělo vadit, že vás dva tady načapala. A když se sám zvedneš, aby jsi se s alfou pozdravil a neseš jí misku se smetanou, asi nějaký asijský znak přátelství, dar na připití a uvítanou, usměje se. "Zdravím." Pronese mile i když s jistou autoratitativní dávkou tónu v hlase, ale spíše jako matka mající své dítě pod kontrolou, než majitelka a otrokářka. Trošku ti ten tón hlasu připomíná vlastní matku, intonací, dechem a fázováním. "Novou specialitu podniku?" Zeptá se udiveně a pohlédne na geišu a pak zpátky na tebe a pronese pobaveně. "My jsme se ale viděly na pláži že? Takže specialita je produkt, služba nebo, pracovník?" I když se zdá, že její očekávání je nejspíše všechno od každého trochu, aby si všeho mohla dopřát plnými doušky. Do toho vstoupí geiša s ujištěním, že skutečně. "Nové služby budou obsahovat všechny druhy touženého, nemusíte se strachovat ani omezovat." Načež kývne hlavou, spíše jen bradou na tebe, což alfa nejspíše pochopí tak jasně, že si přistoupí blíž, uchopí tě prsty pod bradou a přitáhne si tě obličejem k sobě, olízne ti obličej, od ús přez nos až k čemu a tam dá polibek. "Výborně!" Asi je spokojena. Převezme od tebe misku se semenem, a namočí do ní prst, poté druhý, chvilku si semenem hraje mezi dvěma prsty jako by zkoušela konzistenci a kouká na tebe co jí řekneš, že to je, jako by se ptala, zda to je k pití, k masáži, k zýbalu, nebo nějaké univerzální omlazovadlo nebo plácadlo. Nejslíše si i ráda hraje? Nebo spíše, ráda hraje se samečky, možná hledající nějakého nejlepšého pro sebe, mezi stádem průměrnosti. Načež se podívá na místo kde jste před chvilkou souložily s geišou, což nějakou dobu i sledovala a usměje se. "Chtěla bych osvěžit, omýt tělo a poté masáž pokožky a plěťovou maskou, zábal s pleťovou bličejovou masáží. A chci ať už vyjde slunce, abych se mohla opalovat. Mohu se v tom krému opalovat?" Pronese nejistě, jako by ten zábal měl samozřejmě mít i účinky UV filtru a opalovacího krému? A nejspíše být během opalování být i masírována, o doplňování tekutin nemluvě? Asi poněkud rozmazlená, nebo výstřední, ale sahra sexy horká panička.

(Pokud chceš, může buďto přestat pršet a začít vycháte slunce, nebo může geša nabídnout dřevěný výklenek s horkými kameny a umělým sluncem i přideti, tedy opalovací sluneční místnost)

Pán Jeskyně - 27. ledna 2019 19:35
Pán jeskyně Erinye

Lázeňské jezírko ve kterých teče, pramení a stříká kdeco

Tvé myšlenky o přirovnání sebe sama k fláku masa, nebo hrci smetany kolem kterého krouží hladové, ne mlsné, aby to bylo ještě horší, kočičky v tobě mohl mimoděk vyvolat ještě horší představu. Pokud je jejich část více zvířecí *Není tohle doba páření? Co když teprve začíná, nebo je už na útlumu, ale jaký je probůh její vrchol, a i kdyby tohle byl vrchol, tady jich je jen, několik. Jaká musí být situace ve městech? Tam se se svými zásobníky snad v době páření ani nevydávat!* Ovšem druhá myšlenka je snad ještě děsivější! *Co když totiž tyhle kočičky se svými zvířecími příbuznými nemají zase až tolik společného, a jsou připravené k páření a svádění, celoročně, bez nějakých biohodin na to, kdy se pářit a kdy nikoliv! Co když jim takový přístup vydrží celý rok, rok za rokem, neustále? Je pak lepší být vyšťaven a vyčerpán jistou čás roku dosucha od genetických zásob každou samicí v okolí, několikrát a kdekoliv na potkání, a po zbytek seróny odpočívat ... nebo být odčerpáván bez přestávk neustále den podni, navždy, sice slastně, ale bez naděje na to, nebýt něco jiného než dojná mašina živé smetany?* Nějak se poslední dobou, dle poznání světa nedá určot, zda ten posmrtný život je vlastně ráj nebo peklo, nějak to má prvky obojí, ty dvě by zasloužilo do úsměvu nejen nakopat, ale i možná nastříkat!

Geiši nakonec spokojené s tím, že jsi ochoten pracovat a podřídit se jejich odzkoušení a přezkoušení zaučení na sebe spokojeně pohlédnou a pousmějí se. Máš pocit, že kočička chytila svojí rybu a ještě si hraje se splávkem jako s klubíčkem, zatímco se mrskáš na háčku, a myšlenka na to, že jsi pracovní síla které nemusejí platit, je až druhořadá, a možná i to je pořadí hodně štědré oproti jiným důvodům jenž mají!

...

(Takové jakoby přemýtání o situacei, aby sem přeskočila dění rozhovorů v jídelně, za myšlenek o tom, jak to asi je, zda se tu vše točí kolem sexu, to můžeš pomalu típnout)(Psala jsem to delší, ale nechci to protahovat)

...

Tvé masérské umení na zádech, kdy se z počátku venuješ spíše napůl nesmylým a ještě trošku neohrabaným dotykům jejího těla, tě vydráždí při pohledech které znáš jen z pouštění porna, či občasného nakouknutí při maáži do jistých partyjí dívek, jenž se ti odevzdaly, ovšem s tím co máš nyní v rukách se to nedává srovnat! Když pak jsi vydrážděn nejen na nejvyšší míru, ale i přes míru a do dlaně ti vystříkne živá smetana, kterou jsi v sobě už neudržel, za což může i tření tvých zásobníků o záda geiši, a pak několik zkušených dotyků, máš okamžik pocit, že samice se při prvním okamžiku chce od tvé dlaně odvrátit. Ale poté (beru to, že stojíš/klečíš za ní, třel jsi se jí údem a zásobníky o záda a napumpuval si to do dlaně) zaslechneš jakési eňupání, jakoby si ke tvé dlani čichala a dokonce cítíš jak sklonila hlavu a dokonce k dlani přiložila nosík a rty, má je těsně nad hladinou tvého bělostného patladla na rude a stačilo by udělat by jen *plesk* a uděláš jí pleťovou masku jakou asi nikdy předtím neměla! Ani nevíš jestli se živé hladiny dotkla napřed její nos nebo rty a jazýček, ale uslyšíš jakési srkavé mlaskání a bublání, určitě ochutnala! A poté se k tobě otočí, jen na půl obličeje, a vypadá neskutečně! To, že to bude mít na rtech, i když mohla použít jen jazyk vypadá smyslně, ale to jak jí smetana teče i ze špičky nosu, vypadá rozkošně, jako by byla malé koťátko, co smetanu lízalo poprvé, úplně dětsky hravá! Nic neřekla, a jen se otočila zpátky, čekajíc na pokračování, jen lehce kroutíc rameny, asi proto, aby jsi pokračoval v masírování.

Když pak smetanu plácneš na její záda, mazlavě hustě lepivou, a rozmatláš jí dlaněmi od jejích lopatek směrem dolů po dl boků a páteře, její vrnení se notně prohloubí, i funění. Slyšíš jak se zahihňala. "Nápadité, použít to jako, krém. To by mohlo lákat, pleťový olejíček a krém, před koupelí, nebo, výživný krém a maska po páře a koupely, přímo od, z maséra!" Zahihňáse a otočí se s úsměvem. Na nose má stále trošku z tebe. "To by mohlo být dobré lákadlo služeb, co myslíš. Jako dodatečné služby?" Usměje se, jako by nepochybovala, že tyhle služby určitě taky zvládneš. Chvilku se dívá a dodá "Masérské a zkrášlovací kosmetické služby!" Načež ucítíš její dlaně, prsty na zásobnících, jak je jemně mne, potežkává, stlačuje něžne k sobě a poté tahá od sebe, přejíždí po nich prstem, prsty palcem mezi ukazovákem a pomeřuje je. Přitom v očích vidích naprosto neskrývaný údiv, obdiv a nadšení! "Umíš masírovat i tímhle, cítila jsem je na zádech, náramně příjemné, ale mít je na obličeji, hrudi, krku nebo bříšku, zákaznice by se spolu s krémem z nich po nich utloukly!" Mlaskne smyslně a jemně ti zásobníky poplácá, a dodá laškovně. "Pak je úplně jedno jak budeš mít nešikovné ruce, když to budeš umět s nima!" Zasměje se trilkovitě. Jak vidno, tahle samice je nejen elegantní smyslná společnice, ale docela tvrdá obchodnice a managerka, nejspíše dost rychle pochopila, že poslat tě pryč d světa, jakožto raritu co tu byla a ona jí nevyužila, by mohl být obchodní propadák její možnosti!

Asi je i zdatná manipulátorka, nebo přinejmenším obchodnice, protože když se rozhodneš se s ní dál mazlit a hrát si, v rámci jakési masáže a osahávání, aniž by hnula brvou, a jisté mručení, vrnení a horký dlouhý dech prozrazuje, že se jí to i velice líbí, vše si s tebou užívá a hlavně nechává tebe si užívat s ní. "Skvělá masáž, myslím že technika je dobrá, jen vypilovat praxi a drobnosti, zkoušet a zkoušet, a pak, můžeme otevřít." Pronese zatímco se třes o její zadeček a hladíš její prsa. A když si podruhé pomáháš k vyvrcholení, používajíc misku, nejspíše chápe, že tě nemá rušit od toho, aby jsi se udělal sám. Sice nemůžeš nepostřehnout jisté zklamání, nebo spíše zájem toho, proč si pomáháš sám (případně s její ruční pomocí), ale se zájmem sleduje co připravuješ. Přitom tě dokonce škádlí, a když hladíš jednou rukou její prs, zatímco druhou se dráždíš, ona drží misku a druhou ti mne zásobníky, ale to pak náhle přestane, uchopí tě za hlavu a během honení tě jakoby položí na bok, ve vodě, takže máš varlata pod vodou a penis nad vodou, ležíš ve vodě na boku, ona za tebou, přitiskne ti jednou svou rukou hlavu ke svému prsu, aby jsi jej mohl jakoby zespoda olizovat, a druhou tě začne honit, takže jí můžeš rukou nejvýše udávat tempo a pomáhat, nebo držet svou mističku. "To je zábavná hra, to neznám, copak děláme?" Zeptá se tě v okamžiku, kdy ti začne škubat v údu, stahovat se penis a pulzovat kořen a nabíhat varlata. Načež sleduje jak stříkáš do misky, kde skoro všechen obsah je vměsnán do jejího vnitřního objemu. Když pak misku odneseš na okraj brouzdaliště, dívá se na něj poněkud nechápavě možná trochu živočišně a toužebně, trochu mlsně a snad i zkalmaně, že jsi jí ho nedal. Ovšem pak, třebaže jsi se už udělal, začne předvádět své kočičí svádění a na všech čtyřech se vyvalí, spíše tedy vystaví, v brouzdališti!

Poté co jsi se postavil, spíše v podřepu přidřepnul za zadeček kočičky, nechala tě proniknout do svého lůna, měkkého horkého vesmíru, jenž byl o poznání jinačí nežli ruka, ale překvapivě těsný, obepínající tvůj úd tak, jako by uvnitř sebe snad měla, no ndá se to popsat, přitom jsi tolikrát slyšel, že starší ženy jsou tako *Motorka parkující v garáži pro autobus*, ovšem tady to je spíš jako by jsi se do díry 11 pokoušel dostat vrtákem či šroubem 12, máš pocit, že její útroby cítíš na každém póru a záhybu a místě svého údu, a tvá varlata pleskají o její stehna a zadeček jako, jako srdce zvonu na katedrále NotreDam při zvonení Vánoční mše! *Plesk, plesk, plesk*. Až to příjemně bolí, neskutečně příjemně, dokonce máš pocit, že víc než samotné zasouvání se sem a tam tě vzrušuje to pleskání vody. Šplouch, mlask, šplouch, mlask, šplouch, mlask. Jenž se ozýva zpod tvých zásobníků a mezi jejími stehny a tvými úderníky do nich. Cítíš hladinu vody o kterou třeš spodek zásobníků, až to elektrizuje, každý pohyb hladiny sem a tam! A mlaskání vody při nárazu na zadek!

A pak se sane neco nečekaného, kočka geiša pod tebou, před tebou tě jednou rukou pleskne přes zadek, chvilku si myslíš, že to je nějaký povel k tomu aby jso zrychlil, nebo možná v ní zůstal dýl než se vysuneš, ale ona jen pronese mezi vrněním a hýkavým dechem. "Pojď!" A aniž by jsi se z ní vysunul, stále spojení, ty v podřepu, jakoby trkající, tlačící jí, i když se spíše snažích držet jejího tempa aby jsi se nevysunul, a tak se nakonec jen chytneš jejího zadkuobejmeš jí kolem pasu (nebo dle libosti), a držíš se za ní, jak si to s tevou v klíně šine k okraji brouzdaliště. Sice to je jen několik kroků pro ni po čtyřech, pro tebe skákavě po dvou v podřepu s penisem v ní, ale nakonec se trochu směšně dostanete k okraji brouzdaliště tak, že ona sje na všech čtyřech kolmo k okraji bazénku, a hlavu má přímo nad miskou s tvojí smetanou. Zavrtí zadečkem, dokonce tě znovu plácne, asi jako znamení, že jste u cíle, aby jsi dál netlačil, že z bazénku dál vylézat nebude, a jen ti dá povel. "Hý!" Ať to znamená cokoliv. Napřed zakloní hlavu nahoru za sebe, asi aby si vychutnala tvé přirážení a rytmus, a když jej chytne, v podobě mlaskání vody a jejích sekretů, pleskání tvých varlat o její zadek, šimrání hladiny na tvých varlatech a o její bradavky, skloní hlavu, obličej nad misku a začne lízat smetanu! Napřed pár okamžiků nic nevidíš, protože zprava i zleva je vše zakryté jejími dlouhými vlasy, ale jako by to vytušila, nakonec je chvilku jen na třech, volnou rukou si prameny vlasů přehodí na jednu stranu, a vrátí se na všechny čtyři, zatímco ty můřeš sledovat, jak líže hladinu živé smetany, občas v ní noří rtíky a poté s její ubívajíc hladinou do ní noří celý obličej, takže má upatlaný jak nos, tak tváře a bradu. Labužnicky vše podle hraní si jazykem a tváří převaluje v ústech, a poté polyká, takže po nějaké době, kdy jí v misce zůstává jen trocu u dna, a mnohem více na stěnách a jejím obličeji, nastane okamžik, dy do ní smetana teče oběma směry! Z tebe směrem k jejímu pupku, přímo stříkající, jakoby nahoru! A z misky k jejímu pupku, labužnicky polykající, jakoby dolů. Jen anatomie jaxi nedovolí jejich potkání, leda bys ještě změnil její otvůrek?

Když blažene uvolňuješ své zásoby do jejího lůna, zatímco ona mlsně má obličej zanořený v krémové misce, zaregistruješ, že na ochozu, tedy přesněji pod pergolou střechy vnitřního nádvoří stojí alfa samice - Mai, nejspíše vyšla ze své části domu, ubytovacích částí pokojů pro návštěvníky a šla pod loubím aby na ní nepršelo. Nejspíše na sobě měla ještě před okamžikem župan, ale nyní zde stojí nahá, u nohou má posavené dřevěné vědro s houbou, osuškou a dřevěnou nalévací navěračkou, nejspíše se sla také vykoupat a zahřát v teplé vodě lázně, a nyní vás přistihla při souloži, jen jste jí díky svému fascinování, a smeru přirážení neviděli! Nezdá se nejak zaskočená, nebo snad šokovaná, spíše se dá říci, že vaše počínání sleduje se zájmem a pobavením, a možná i jistou neurčitou závystí? Ale hlavním viditelným aspektem je pobavení, ne smíchem, ale představením jako takovým, pak snad spokojenost, nejspíše nad partiemi, a nakonec i jistá škádlivost, jakoby říkala, že vás viděla a načapala, tak a co s tím uděláte! Asi by chtěla být, umlčena? Úplatkem? No, sice asi v tomto světe je sex tak běžný, že není co by na tebe práskla, sex tu je běžný, ale možná že ten pohled říká neco jiného! Jakoby říkal, že úplatek by byl zato, že když řekne, že ses pářil, rázem tu bude celý zástup dalších chtivých, pokud nedostane co chce ona. Nebo si to jen namlouváš? Po třech orgasmech je vyčerpané nejen tvé tělo, ale hlavně tvůj odkrvený mozek, možná proto ti přijde, že právě nyní s tvou omezenou inteligencí se na tebe kouká ještě zálibněji a toužebněji.

Kiyotaka Ayanokōji - 27. ledna 2019 16:22
Kiyotaka Ayanokōji

Jezírko horkých lázeňských pramenů a paní Haru

Přemítal jsem nad tím proč mě Ledová královna nepoderazila. Možností bylo několik. Ale z toho co jsem zatím stihl vysledovat vypadalo spíše na dvě. První byla pomsta za studena nebo možná za smetanova. Kdo ví!
A druhá byla že semnou má svoje plány. Což by nemělo být tak překvapivé. *Protože mám pocit jako by každá kočka tady semnou měla nějáký plán skoro jako bych byl flak masa ... né lip bandaska smetany která rady kolem se potlouká a ony mají ohromnou žízeň.* Přemítal jsem. Říct že se mi to nelíbí by byla ohromná lež za tu chvili co jsem zde jsem si užil víc než bych si užil v minulém životě pokud nepočítám páteční večery v obývaku se sluchátky na uších a pustěným pornem. Zatím co jsem nad tím tak přemítal jsem ppotlačil našpulení rtů při přemítaní o minulém životě. *To by vysvětlovalo proč mám tak sakra vytrénovanou pravou ruku.* Napadlo mě mezi tím.

V tom mi dojde že gejša se kterou jsme mluvil objevila něco co mohlo být zasadní chybou v mích odpovědích. Z toho co viděl v jejich očích mi přejel mraz po zadech. Byl to pohled drezerky v cirkuse takový jsem vyděl jen jednou I té holky z Evropy co knám přestoupila. *Ana nebo jak se jmenovala no to je jedno taky se namně tak dívala. Přičemž mám pocit že chodila rada s byčíkem.* Pomyslím si i když tady to asi nehrozilo ale vzpomínka na ty kluky na pláži se vynořila jako zákeřný had z mé mysli aby mi naznačilo co by mě molo čekat. *Hmmm. To by nemuselo být špatné. A možná by to šlo i obrátit. Pěkně vidět ji spoutanou s roubikem by nebylo na škodu určitě bych si to užíval.* Napadlo mě i když s tímhle jsem měl minimum skušeností. Takže bych se neodvažil o to pokoušet se pokud bych neměl možnost přitom sni být o samotě a možná ji k tomu něják přesvědčil. ALe tímhle talentem jsem neoplíval.
Podíval jsem se na ni a zvažoval jsem odpověď ale zřejmě to nebyl určeno jen mě ale i ostatním kočičkám v místnosti proto jsem se omezil na prosté. "Ano." Pronesu poslušně ale podíval jsem ji do oči abych si ještě chvili hral na někoho s vlastní hlavou a naznačil ji že si to nemyslím.

Zatím co jsem hovořil s vyzvídavou gejšou s krotitelskými choutky jsem po očku sledoval jeji společnici. První se nezdálo že by si toho všimla proto jsem se natáhnul pro čaj abych se napil a skryl v něm své zklamání a přitom jsem zkušeným pohledem zachytil její pohled. Nebýt toho že jsem se uměl a dívat tak aby to nebylo pozdeřelé.
Vypadalo to že ji to vzrušilo. *Ech. Budu se muset naučit všechny signáli v sexu co tu může chlap dávat. I mimochodem. Nebo si prostě všechno vykladají jako touhu po sexu?* Zapřemýšlel jsem a přišlo mi to docela dost možné. Její další akce mě překvapila ovšem neubranil jsem se abych se podíval na její nebo spíše do hlubin jejího dekoltu a potlačil jsem polknutí. Zatím co můj mozek si přehrával celé její představeni poupravil jsem posed ještě jednou čímž jsem ji nabýdnul opetě ten pohled ale z jejího místa si musela všímnout toho jak se latka mého županu nadzvednula.
I když se zdálo že se bavím s někým jiným věnoval jsem ji krátký úsměv a pohyb špičky jazyka jakoby k ni.

Zatvářím se jako by se mi ulevilo což i trochu jo vzdat se tolika kundiček by se mi nechtěl na druhou stranu to že jim nabýdnu pomoc mohlo odvratit to abych tu zůstal pivázaný třeba k posteli což by nebylo špatné ale nechtělo by se mi. "Ano nějáké zkušenosti mám a budu jen rad když se naučím něco nového." Pronesu a usměji se na ni a potočím se v posedu trošku k ní takže ji nabýzím nyní celkově skvělí výhled na mé zásobníky. Otočil jsem pohled k ni a přikývnul jsem. "Děkuji paní jsem si jistý že budete spokojená. I dobrá učitelka." Pronesu a podívám se ji přitom na dekolt a nabídnuji jen naznak pohledu aby si mohla jen domýšlet o co přichází. Na okamžik mě napadlo kde se to ve mě bere ale pak jsem to zaplašil.

...

Sledoval jsem ji jak se svléká byl to uchvatný pohled. Na okamžik jsem ten pohled pro bohy přerušil něčím co se rozhodně nehodilo pomalu jsem se k ni přibližil a lehce jsem ji plácnul rukou po zadečku. Skoro nesměle jako ve snách jsem ji přejel prsty o prsech přičemž jsem ji otřel i svýmy zásobníky o její zadeček.

Když jsem sledoval pak tabulku nakrčil jsem nos a snažil jsem se ty znaky nějak rozluštit nakonec to přišlo a já si odechl vypadalo to jako seznam ze školy nebo z ubytovny. v tom se dalo docela dobře orientovat jen zjistit kde kdo bydlí ... A mohl bych občas navštívit já je ne jen o ny mě díval jsem se zda je tam nějáký prázdný pokoj kdterý bych mohl využít.
Pak můj pohled padne na tucec možných nápisů kde bydlí chlapci. Od hocha po samečka s chybělo tam snad už jen jak velkého maji a kolik toho nastříkají při jednom vystřiku.

...

Pokud to nespláchla mořná voda a pak dešť mohla cítit ještě zbytky šamponů s citronem který jsem použil ve sprše než jsem zemřel když mě objala vydechl jsem spokojeně překvapením když jsem cítil její prsa zapředl jsem spokojením. "Vážně zeptám se naproto neviným tonem hlasu a jsem si jistý že si její úsměv jen nepředstavuji a rukam zajedu dozadu a pokusím se pohladit její zadeček nebo ocásek než mě pustí a přijdu o ten rozkošný pocit jejich prsou na svých zadech který mě přinutil aby se mi postavil.

Sledoval jsem jak voda stéká po jejich zádech a pak jsem se podíval po nádobách. "Ale to by ztratilo své kouzlo né paní? Přece jste chtěl osobnější prozkoumání né?" zeptám se a tenktrokrát se já ji jelce opř svými zásobníky o její hruď a lehce se otřu o její záda zatím co ji šeptám do ucha. "Ale jestli je to vvaše přání." Nadhodím pak. a jednu ruku nastavim tak aby se mivystřik kterérumu došlo neplanovaně i když jsem ho citil zachytil v rce a nabýdnul jsem ji dlaň plnou smetany. "OChutnáte?" Zeptám se ji prosebně jako by mi na tom opravu záleželo.
Pak začnu masírovat ale jako by v půlce mě napadne že nemám ten správný krem a naproavitm to tak že použiji svou smetanu na její záda jako masírovací krém a začnuji pomalu masírovat.
Nezdálo se že by její ocásek byl tak citliví. i když kdo ví čím to bylo byla starší nebo jen měla jnde ten sprvný bod. Chvili jsem si sním hrál než jsem se vrátil k masáži. Zastavím se uprostřed jejich zad a začnu skutečně masírovat. "OCh tady to cítím takový uzel." Pronesu vážně a tentorkát skutečně masíru ji její místo dokud neucítím že se ji ulevilo.

Když jsem dstal k masírovaní jejich prsou naklonil jsem se a opríral jsem se ji lehce o její tělo a přitom jsem cítil jak se mi staví ten pohled mohl být pro bohy ale ten dotyk to jak tuhly jejich tvar potlačil jsem několikatero polknutí a jednou jsem poknul abych neslintal a piřitom jsem proti plánu špičkou svým údem masíroval dál její záda. Soustředil jsem se jen na její prsa a zbytek světa mi mohl políbit prdel. Jen jsem doufal že si to opravdu užívá vrnění bylo slyšet ale ta vlkhokost mohla být z páry nebo z mích slin kdo ví.

Sledoval jsem jak se jako šelma blíží do středu brouzdaliště připomínala opravdi kočku nejsexi kočku co jsem kdy viděl. Jako tygřice na lovu tedy kdyby naše tygřice měli saxi prelku a nádherná prsa cítil jsem jak mi stojí vydal jsem se hypnoticky k ni přemýšelel jsem zda to neni chyla ale na to jsem neměl dost duševni energie. Pak jsem jsem rozhdl a zmobilizoval jsem zbytky duševní energie a vydoloval jsem kařdičký millitr krve abych mohl přemýšlet a vydal jsem k nádobám a vyzal jsem jednu docela malou co vypadala jako obyčejná miska. A pak jsem se rozho ji podraždit a po chviličece prace rukou jsem se udělal do misky a položil jsem ji na okaj jezirka aby ji viděla a pak jsem vklozl k ni a opatrně jsem našlapoval uchopil jsem ji majetnicky kolem boku a bez přešmýšlení jsem do ní zajel a začal přirážet né něják obatně prostě jednoduše divoce obyčejný živočišný sex. Když jsem se do ni udělal spokojeně jsem odechoval a naklonil jsem k ni. "Nachystal jsem vám občerstvení." pronesu nakonec než jsi vyklouznu a vyčerpaně si kecnu do vody prouzdaliště a odechuji. I když díky nyžší vodě jsou stále vidět mé zásobníky a úd.

Pán Jeskyně - 27. ledna 2019 15:13
Pán jeskyně Erinye

Jezírko horkých lázeňských pramenů a paní Haru

Haru - červená řeč
Yumiko - modrá řeč vyzvídala

Je docela těžké, nebo spíše nemožné při tvém pohledu, její ledové pokerface, i přes tvůj rodinný výcvik zjistit, jestli tě Ledovka neshodila záměrně, mající s tebou nějaké vlastní plány? *Vydírání? Pomstata kutá za studena?* Nebo prostě nevyužila příležitosti, či prostě situaci ani nepochopila, nebo takovéhle jednání nemá v povaze. No, někdo by z toho mohl docela dost vytežit, i když nadruhou stranu, dělat nezůčastněnou stranu ve při dvou jiných stran také není špatná taktika, dokud ostatní neodkryjí karty. Co tedy plánuje? Jen mlčí a zdá se, že tvůj rozhovor z geišama sleduje jen na půl svého krásného špičatého jemného šimravého chlupatého plyšového ouška, i když, kdoví jak jsou tyhle ouška citlivá vůči lidským?

Zato geiša, zpovědnice, o hover projevuje docela zájem, zvláště v okamžiku, kdy přejdeš na poněkud divočejší, přesněji tedy světáckou a rádoby zkušenější odpověď, místo toho, aby jsi po vzoru matčiny dominance odpovídal své nacvičené *Ano mami* a *Jistě paní*, okamžik máš totiž pocit, že geiša má v očích pohled a na rtech úsměv který přesně koresponduje s tím, že by si měla od alfa samice z pláže půjčit roubík, pouta, obojek a další krotící zařízení a zacvičit tě, aby jsi věděl, k čemu jsou příkazy a proč máš svou paničku poslouchat. Dokonce jisté olíznutí a polknutí, jakoby dávalo tušit, že to krocení a zaučení poslouchání by bylo jen a jen pro tvé dobro, protože samec přeci nemůže myslet sám za sebe a musí být samici na vodítku, a ty jsi až moc, neposlušný aby jsi měl nějakou zodpovědnost. A geiša by nejspíše ráda tvojí výuku vzala na svá bedra, nebo spíše do svých jiných tělní částí a otvorů! "Tohle si nemyslím, nebezpečnost některých vecí je vyší, než může mládě hhodnotit, a samotný zisk a výsledek to riziko převažuje, takže by se to nikdy nemělo podstupovat." Pronese trochu jako učitelka a už se zklidněným pohledem a hlasem, jakoby to říkala sice tobě, ale tentokráte obsáhla svým moudrem zdělením všechny, i mláďata okolo, a ty si to vzala, asi jako pokaždé a posté a nikdy, k srdci.

Poté co druhé geiše, v rámci rozhovoru a jistého škádlivého trestu za vyzvídání zakryješ část svého pohledu do klína, všimneš si, že první reakcí nebylo nic podezřelého a snad to ani nezaregistrovala, možná tvé poposednutí vnímala jen jako, že jsi si poposednu či dal nohy k sobě jak tě něco tlačilo a tak jsi změnil posed, ale v jakémsi nestřeženém okamžiku jsi zaregistroval i jistý pohled zájmu, trochu poťouchle šklebivého úsměvu, jakoby pochopila tvojí hru a trest, a to, že jsi na takovou formu dráždění přistoupil, a schválně jí zablokoval výhled který si užívala. Nejspíše jí to, že jsi si uvědomil, že tě sleduje vzrušilo, protože to znamená že tedy i ty sleduješ jí, když sis to uvědomil, a to značí zájem. Takže možná jsi jí vzal odměnu pohledu, ale prozradil jsi svojí ochotu se s ní škádlit a hrát si, což v následném okamžiku odměnila tím, že si poposedla trochu bokem a nadklonila se nad polévkou, čím odhalila něco z hlubin dekoltu, ale hlavně si opět udělala výhled do míst které ji zajímaly, a přitom si na hůlky namotala nudle, přiložila je k ústům, chvilku je srkala, pak obtáčela jazykem a nakonec hůlky zvedla a nechala nudla z hůlek sklouznout do úst a na rty, než je labužnicky vysála, jakoby to představení dělala jen protebe, protože bylo tak neskutečně rychlé, žes jej viděl snad jen ty, aby sis jej uvědomil a odehrávalo se ti v mysli jako zpomalený dráždivý film.

Posléze s trochou více či méně vhodného i nevhodného neviného i perverzního škádlení se váš rozhovor stočí a přetočí na výpomoc. Což obě dvě geiši spokojeně kvytují, když se nabídneš, že by jsi tedy byl ochoten pomoci a masíroval. "Výborně, takže jsme domluveni, ukážemě ti pak vše potřebné." Pronese spokojeně geiša (Haru), zatímco její společnice se pousměje a kvituje rozhodnutí "Dobrá, takže máš nějaké zkušenosti, pokud budeš potřebovat pomoc, jistě, musíme se podívat a vyzkoušet, jakou máš úroveň, znalosti, sílu a naučit tě našim praktikám." Což její společnice odtuší s úsměvem. "Mám si ho vzít na, zkoušku?" Pronese s úsměvem a podívá se na tebe chlípně, i když její společnice se zdá, že by si tě sama nejraději odzkoušela. "Dobře, proč ne. Pak ... pak si ho vyzkouším taky a zaučíme ho." Dodala, aby si z tebe taky rarezervovala svůj kus masa.

...

Jakmile Ledovka se svým, pro tebe nesnášeným *Jop* Odběhne, aby jsi se mohl připravit a převléknout, no i když toho vlastně na sobě moc nemáš, zůstaneš s geišou v místnosti sám. Okamžik tě nejvíce fascinuje její vysvlékání, když odkládá skoro obřadně roucho aby se zahalila do županu, ovšem nic neuspěchávajíc a nikterak nebráníc pohledu na své tělo, jakoby tu žádný stud neexistoval a oblečení tu mělo jen tepelnou, nikoliv vizuálně krycí funkci a nebýt tepelné izoilace asi tu vždy a všichini, tedy všechny chodí nahé. Odkládá šerpu od pasu, poté si připíná pás županu a dekolt si srovnává jako poslední, nádherná podívaná, kdyby, kdyby tě nezaujalo něco podivnějšího!

Když vyhlédneš otevřenými dveřmi ven, směrem kterým odběhla Ledovka, na protejších dveřích převlékárny vidíš jakousi vývěsní tabulku, spíše dřevěnou destičku s vestavěnými kolejničkami, do které se dají zasouvat štítky se jmény. Trochu ti to připomíná tabulky domovního řádu, kam se zastrkávají štítky se jmény toho kdo daný týden má úklid, nebo ve školách kdo má z které třídy službu.

Vedle této tabulky, jenž se zdá být nějakým rozpisem ve které jsou jakoby namátkou rozmístěné cedulky se jmény, vidíš druhou, jenž je očividně nákresem půdorisu tohoto domu, a ukazuje podle zastrčených štítků kdo je ve kterém pokoji! Možná ubytovací a požární řád? Uvědomíš si totiž, že znakům na deskách nerozumíš, třebaže ti připadají jakýmsi zvláštním způsobem povědomé a přítomné. Není to úplně neznámé písmo, asi jako kdyby jsi mezi desítkami destiček s japonským textem našel nějaký korejský. Najednou si uvědomuješ, že se čte trochu odlišně, že znaky jsou podobné, splývají a ... najednou si ani neuvědomuješ, jestli se ti zmenily do japonštiny a ty je čteš japonsky, nebo je stále vidíš v jazyce jimiž jsou napsané, ale rozumíš mu!

A skutečně, jedna z tabulek, ta nalevo označuje úklid chodby, verandy a společných prostor, ale také přístup do lázně a její úklid, něco jako vyhrazený čas na úklid a čištění. Zatímco, což by jsi poznal i bez nápovědy překladu, jsou čísla a umístění pokojů a jména obyvatelek! Něco jako jejich soupiska a seznam hostů!

Nejsi si úplně jistý kdo bydlí kde a kdo je tedy kdo, koho můžeš jen určit s naprosto stoprocentní přesností, podle umístění pokoje na nákresu, jsou dvě malé koťata z pláže, stříbrovláska a zlatovláska, jenž se dle všeho jmenují Akiko a Anake. Dalších několik pokojů je po dvojicích, a znáš sice jména, ale dokud nevíš který pokoj je které dvojice, děvčata z pláže asi nedokážeš blíže určit, zatím to je tedy šance jedna ku čtyřem že by jsi Ledovku, Plavčici, kotě z nafukovadla a dívku se stříkacími pistolkami správně určil. Další jméno na seznamu je Mai, a jsi si zcela jist, že patří té samici z pláže, protože je dále od ostatních, jakoby v vzdálenější části hotelu pokojů, a hned vedle je další pokoj na kterém je vsazená trojice destiček s jednotným označením. *Hoch/Chlapec* Nebo ještě přesněji *Sameček* Pro nejpřesnější výraz. Dále jsou v hotýlku umístěny ještě další jména, po jednom jménu u pokojů při vstupu to je Haru a Yumiko, zatímco dále v hotelu jsou ještě jména Ryoko a Miyuki, jenž ti ale vůbec nic neříkají.

Z prohlížení nástěnky tě vyruší, spíše vytáhne až geiša, jenž je už převlečená v župánku, a pomůže ti přehodit tvůj župan přes ramena, utáhne ti opasek, aby se ti župan nerozevýral, přejede ti dlaní po podbřišku, jako by se chtěla ujistit, že ti župan správně padne, a tohle je ideální místo k změření správného prostoru, zda jení moc volný, nebo se naopak prostoru nedostává (Hihi) a uchopí tě za ruku. "Tak pojď." A lehkým zatáhnutím si tě odvede do lázně.

...

Tvé prvotní okouzlení lázní na tvojí společnici udělalo dojem, protože když si prohlížíš brouzdaliště, sedátka, dřevěné a kamenné obložení, vše působící krásně přírodně, a posléze se díváš na jezírko, přistoupí k tobě zezadu, jakoby tě chtěla jemně obejmout, a přivoní si ke tvým vlasům, a poslouchá jak obdivuješ krásy tohoto místa, skoro mateřsky za tebou stojí a poté tě obejme a jemně se k tobě tiskne. Se smíchem, jemně zvonivým pak pronese na tvojí otázku, o ukázání lázně. "Jen ukázat lázeň? Ale kdepak, máme tu mnohem více věcí k, osobnějšímu tématu." Pronese s neviditelným úsměvem jak právě stojí zatebou, ale určitě se, snad trochu perverzně usmívá, cítíš na své šíji její prsa, i přes župan, jsou sice měkká a hebce jemná, ale pevná. Pomáhá ti se vysvléci, přejede ti rukama po podbřišku, k opasku který rozmotá a pak obema dlaněmi vjede dovnitř županu, přímo k inkrinomanému místu tvé chlouby a směrem od něho ti rozevírá župan, až ti bezděčně spadne klouzající i z ramen.

Masérská zkouška může započít, v okamžiku kdy jste oba dva nazí, a tvoje krev myzí z mysli, aby našla využití v právě mnohem důležitějších oblastech, než je inteligence, se geiša posadí na okraj brouzdaliště a nechává se častovat tvými doteky a masáží. Tvé dlaně nabírají vodu, jenž jí přenášíš na ramena a liješ po zádech, zatímco čůrky teplé vody stékají dolů podél páteče a poté tečou cikcak úžlabinou zadečku a po po půlkách jako delta řeky. Geiša se zahihňá a ukáže na dřevěnou poličku kde je malý dřevěný kyblík, spíše menší vědro, ve kterém jsou i houba, kartáč a dřevěná naběračka na polévání se, tak jak tomu je i v japonských lázních. "Máme tu i výbavu na provedení očisty." Pronese pobaveně. Samozřejmě tedy je tam těchto kyblíků a výbavy vícero, ale pohled na jediný pro vás do páru stačí. Ovšem pokud se chceš zvednout, jemně tě zachytí za ruku a stáhne zpátky za svá záda. "Ne, pokračuj, je to takle mnohem, intymnější nemyslíš?" Pronese docela roztomile, jakoby doteky dlaní místo houby, a naírání vody osobně, místo naběrečkou byla mnohem intymnější pocty co spolu prožíváte. Jakmile pak sjíždíš dlaněmi dolů po zádech a žebrech, slyšíš jemné vrnění, není tak hlasité ani mručivé jako u mladých koťat, ale možná starší kočky, i když u nich je věk velice težké určit, jak jsou od sebe věkem vzdálené, možná vzrušení a příjemné prožívají jinak? Poté co se dostaneš dolů k ocásku a začneš si s ním hrát, geiša s ním začne trošku hravě hroutit, jakoby jí šimraly tvé doteky a ona byla na ocásku lechtivá, takže ti občas dělá problém jej zachytit a hladit a dráždit, ale zdá se, že ač na doteky reaguje vrněním, není její ocásek stejně jako záda tak vzrušivý, jako u mladých kočiček, nejspíše s věkem a možná úbytkem pohybu tyto erotogení zóny poněkud ztrácejí na citlivosti?

Ovšem poté co se svými dlaněmi pokračuješ v hlazení po jejích bocích a dostaneš se na prsa, a vezmeš je do dlaní, ucítíš jemný a přesto jakoby tuhý pozvolna se pohupující vesmír, poněkud nepopsatelné měkosti, tuhosti, pohupování, s každým pohybem se lehce a jakoby žužovitě či tak nějak, vracející gravitací a půlkulatým tvarem do své podoby výchozího bodu, ať je tvé dlaně či prsty zvednou či zmáčknou, nebo natáhnou jakoliv. Prsa navíc jakoby ještě tuhla a dvorce se napínají, společně s bradavkami, až jsou vrcholy prsů mnohem tužší nežli na začátku, přesto jakoby měkké a trnoucí vzhůru, zatímco prsa se zahřála a skrze ně cítíš mnohem rychlejší a hlubší dech geišy! Její vrnení je taktéž intenzivnější, ale oproti mládatům své vzrušení dává najevo spíše dechem a jemným opocením, třebaže to možná je vedlejším produktem páry a teplé vody, ve které jí dráždíš?

Jakmile se poté rozhodneš za geišou vlést do brouzdaliště, geiša si sesedne z okraje na kterém seděla, takže měla vodu jen u stehen a u zadečku, a po všech čtyřech doleze asi třemi či čtyřmi krůčky do prostředku brouzdaliště. To je pohled! Něco tak úžasného jsi snad ještě nevidel! Sice holky na pláži byly a jsou úžasné, mldé, divoké, krásné, a nahé! Ale tahle kočka, jako dokonalá šelma, zadeček drží nahoře, ramena a hřbet dole, hlavu nataženou vpřed, zadečkem kroutí sem a tam s každým krokem, a s každým krokem prohne hřbet dolů do té strany, kterou nohou udělá krok, přesněji, kterou přední nohou, abyna opačné straně posunula protilehlou nohu! Levá ruka dopředu, naklonení levého boku dolů a dopředu, pavý zadeček nahoru a krok, pravá ruka dopředu, natočení pravého ramene a boku dolů, levý zadeček nahoru, a krok! Jen ta čveřice kroků do prostředku brouzdaliště stačilo aby jsi mezi svýma nohama cítil inseminační mašinu "Ploditel 100.000 XXXL", když si k tomu ještě připočteš jak její ruce a nohy mizí pod hladinou teplé vody, prsa šplouchají bradavkami o hladinu, stejně jako její brada, jakoby se z hladiny chystala pít, nebo ji olizovat! Ouška nastavená vzhůru dopředu jako dvě antény, a napůl mokré vlasy na šíji a zádech, zatímco delší konečky a prameny vlasů leží ve vodě a plavou po hladině kolem jejích boků a lepí se na prsa, už zbývá jen jediné! Vzít foták, rychle, než se z toho snu probudíš! Rychle! Kočička se zdá být nedočkavá, ale co chce? Máš pokračovat v masáži? Nebo snad to je forma rychlosvádění? Neřekla ani ň, stejně jako Ledovka, ale to co předvedla je nejvyšší liga a ještě dvě úrovně navíc jako bonus! V jezírku něco šplouchlo, jako by se tam mrskla ryba.

Pán Jeskyně - 19. ledna 2019 17:27
Pán jeskyně Erinye

//uááááághhhhgr tak drž, musím to dopsat, nemám to dokončený

Pán Jeskyně - 18. ledna 2019 18:45
Pán jeskyně Erinye

//tyjo, sme tu fak nebyli dýl ja měsíc? honem, honem, honem něco zahrát! xD

Pán Jeskyně - 26. prosince 2018 09:23
Pán jeskyně Erinye

!!Aktivitní *PÍP* proti smazání!!

1 2 3


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)