Nabito a odjištěno (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Nabito a odjištěno

Pán Jeskyně:

Netopir

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Hra pro domluveného hrače

Klíčová slova

Tato jeskyně nemá nastavena klíčová slova.

Jaké hráče:

Nehledám mám

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (1/1) lone.frostwolf

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 6 z celkem 6 příspěvků1

Akeno Himejima - 7. listopadu 2021 18:07
Akeno Himejima

//ps

Akeno Himejima - 9. června 2021 11:55
Akeno Himejima

//ber to tak jak to je hod by mohl být horší a 15 procent je sice málo ale mohlo být hůř

Akeno Himejima - 2. května 2021 22:16
Akeno Himejima

//Tímto se omlouvám bude tu ted delší neaktivita bohužel jsem po operaci ramene a psaní delších textů nezvládám. tímto se omlouvám

Pán Jeskyně - 6. června 2020 22:33
Pán jeskyně Netopir

Mac se na tebe usmál a Samanta se zamyslela. "No to budeš muset otestovat sama." pronesl a mávnula na barmana který se ihned objevil u vás. "Saké nejlepší pro naši přitelkyni." pronesla klidně. "No tak Sam víš pro saké nemůžu dokud někdo nevyčítí ten sklep. Slibyla jsi mi to už před týdnem." pronesl krapet dopáleně barman. Pak se podíval na tebe. "nebo to uděláš ty?"

Pozor nový úkol!

Sklep s alkoholem v baru U Střelnice je zamořen velkými krysami. Proto je nabýdka omezena. Dokážete vyčistit sklep.
Odměna: +50 bodů reputace u barmanů Přistaviště, Prvotřdní saké zdarma.

Postih za nesplnění: Žadný

Akeno Himejima - 4. května 2020 11:31
Akeno Himejima

Opětuji palbu na pátrací dron. Hned jak vystřelím tak změním pozici, znova vystřelím a při další změně pozice přebiji zásobník.

Pán Jeskyně - 24. dubna 2020 19:14
Pán jeskyně Netopir

Realní svět

Začal pravě rok 2040 pět let po tříměsíční válce mezi Amerikou a Ruskem. Ke které se schylovalo něklik desetiletí. Boužel samotný konflik nezasáhnul jen ty to dvě mocnosti ale většinu Evropy která se stala bojištěm obou bojišť. Jeidným štěstím bylo že nedšlo k žádné atomovému bombardovaní. I když několikrát k němu nebylo zrovna daleko.
Vše nakonec skončilo neklidným příměřím mezi oběmi mocnostmi a všichni se snaží lízat si rany a vybudovat to co bylo zničeno.

Některé státy jako Irael, Japonsko zůstali neutrální a podařilo se jim zachovat celkově své země v pořadku zatím co jíné se prostě zhroutily potom co se zapojily na té či oné straně.

Přičemž se začala rozšiřovat Virtuální sí´t jako možnost odragovat se. I když mnozí konspirační teoretici tvrdí že se jedná o možnost vycviku vojáků. Nebo možnost vést vojenské konfrlikty bez nutnosti ničit skutečný svět. Ať už je pravda kdekoliv došlo k masivnímu civilnímu rozmáchu v herním či virtálních filmech. Což e stálo hlavní odechovvou naplnit. I tak byl svět Virtuální reality brzy spoustán mnohými zákony reality. Nepřiklad omezením pro stravený čas do plnoletosti. Nebo nutnosti svolení rodičů dokud nedosáhne plnoletosti při určitých věcech.

Svět Virtální reality jsi podmanil všechny herní žanry které mohl. Od RPG fantazi přes starategie po střílečky.

Do hry se připoju skrze speciální helmu která pracuje přimo s lidským mozkem a umožňuje tak užít plnou Virtualní realitu. Proto je doporučovano ležet při připojení v posteli aby nešlo k tomu kdy budete připojení a technicky mymi své tělo nespadnuly ze židle nebo si něják jinak neublížily.

Pozor: SPolečnost VirOnli (vyrobece virtulaního hardveru) upozorńuje všechny že zranění při použití Virtuální reality při pohybu nebo v sedě bude považovat porušení pravidel. Vlastníci kteří mají problemi se srdcem. By měli konzultoval lékaře.


Virtuální svět

Poslední tři roky plně běží hra GGO. Která nabízím hráčům obrosvkou paletu možnosti ve volném světě i zbraní. Jedná se střílečku na planetě která střídá oblasti zničených válkou s pustinami plných bestii. Ať si radi užíváte PK nebo přestřelky rozhodně svoje najdete.

Pravě dnes se spouští rozšíření Pekelný ostrov. Který nabízí mnoho nových oblastí pro boj. Typů nepřátel i schopností. Konečně byl zaroveň s tímto rozšířením potvrzen i Turnaj zabijáků. Turnaj jednotlivců v tom kdo je nejlepší střelec sponzorovaný neznámím sponzorem.

GGO je věkově omezená od 18 let. Kvůli jeho nasilnému prostředí.

Vypisuje se 6 z celkem 6 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)