Naruto nový věk (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Naruto nový věk

Pán Jeskyně:

uzumaki naruto

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Podrobnosti o světe a o historii budou v nástěnce. Tady jen zmíním, že mimo rikudo sennina a Otsutsuki v tomto světě nežila žádná jiná postava z anime. A teď už k příběhu...
Jeden muž vytvořil uměle 3 děti a každému z nich implantoval jedno kekkei genkai, které rovněž vytvořil uměle. Ve své malé zapadlé vesničce trénuje své děti i přistěhovalé shinobi. Můžete se ujmout role jednoho z genninů v této malé vesnici a jednoho dne pokud dostatečně zesílíte můžete pomoct s důležitým úkolem a nebo hrát za gennina v mírumilovné části světa a připravit se na den, kdy budete muset obhájit mír a odrazit nové hrozby.

Klíčová slova:

Naruto

Jaké hráče:

Hledám hráče znalé Naruta
Schopné alespoň 1 reakce denně (je pochopitelné že to občas nevyjde)
Komunikativní
Schopné vytvořit si originální postavu s originálním kekkei genkai nebo originálním příběhem

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Něco málo o světě: Je to už dávno, co systém velkých vesnic padl a nahradil ho systém říše. Země ohně se stává hlavním městem zatímco ostatní země se mění na provincie tohoto hlavního města. Aby se předešlo dalším válkám stáhly se vesnice pod jednotnou svrchovanou vládu a společně tak vše sdílejí. Tento krok ukončil mimo jiné především občasné vzájemné potyčky a nesmyslné souboje. Dnes je to již 200 let od nastolení míru a Říše si užívá blahobytu. Hlavní město vedou dva bratři ale v takovém světě kde je věčný mír se nikdy nemohou zrodit silní bojovníci, kteří budou své domovy chránit před možnou cizí hrozbou... Toto si mladý Koetsu uvědomil a už v 15ti letech začal pracovat na plánu jak svět připravit o tuto iluzi míru a jak svět připravit na cizí hrozby. Ve svých 20ti letech odchází na jižní rozlehlý ostrov aby tam své plány naplnil. Tam založil menší vesnici, o jejíž existenci samotná Říše nemá doposud ani tušení. Historie: V tomto světě byly pouze dvě velké války. V prvním věku byli lidé roztroušení a někteří shinobi i některé rody menší i větší začaly spolu vytvářet dohody a takové menší aliance. Každá taková aliance ale potřebovala jídlo, nástroje, obydlí, suroviny nebo léky pokud neměli mezi sebou žádné lékařské shinobi... A jelikož bylo jen málo aliancí, které měly všeho dostatek tak musely o to často bojovat. Tyto vzájemné boje trvaly 200 let a proto je první věk nazýván i jako krvavý věk. Nakonec se vše ustálilo když několik aliancí vytvořilo první větší město a stali se tak velmocí. Měli všeho dostatek a také dostatek síly na odražení jakéhokoliv útoku a proto je brzy ostatní následovali a založily se další 4 města. Konečně nastal mír a začal druhý věk. Mír trval 150 let ale jak se říká... Nic netrvá věčně že? Každé město chtělo co největší území aby mohli čerpat maximum přírodních zdrojů a tak mezi sebou začali opět válčit. Války trvaly 5 let než se hranice jednotlivých zemí ustálily a nastal křehký mír i když občasné potyčky a souboje nebyly nic neobvyklého. Až dokud nenastoupil nový vládce země ohně. Uzavřel dohodu s vládcem země vody a společně dobyli všechny ostatní země. Ve dvou případech se země podrobily aby předešly bojům ale se zemí blesku museli bojovat. Samozřejmě vyhráli díky přesile a když boje ustaly byl celý kontinent pod jedinou vládou. Opět nastal mír a zdálo se, že konečně bude trvalý. Hranice už neoznačovaly nic víc než polohu zemí. Suroviny se sdílejí a všechny země mají náhle všeho dostatek. A tak se začal psát nový, třetí věk, který je po 200 letech trvání nazýván věkem blahobytu. Ale k čemu je takový mír? Není důvod příliš tvrdě trénovat... Není kde získat pořádné bojové zkušenosti... Už je to dávno co se narodil shinobi, který dosáhl výsledků jakých dosáhli někteří bojovníci v minulosti.
Hráči: (5/6) Devakar, Drakoun, JEforCE, Katara67, Lius

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 6 z celkem 6 příspěvků1

Pán Jeskyně - 15. února 2021 06:30
Pán jeskyně uzumaki naruto

//Pardon za zdržení. odpoledne po práci se podívám na ty úvody.

Katsu Shōdai - 7. února 2021 12:10
Katsu Shōdai

// No snad se mu něco nestalo, už je dost dlouho nezvěstný)) Ale tak předpokládám, že každý toho máme teď dost. Nemá někdo nějaké info?

Kurotkusi - 1. února 2021 15:16
Kurotkusi

// Nazdárek. Po delší době zpátky na Aragornu, tak snad nebudu moc mimo. :)

Těším se na první příspěvek ;-)

Hitoshizenkeiko Bao - 30. ledna 2021 23:15
Hitoshizenkeiko Bao

//https://youtu.be/HQ0kEKKRWzk

Zdravím spoluhráče, veliké díky Uzumakimu za přijetí a budu se těšit na hru! :)

Katsu Shōdai - 27. ledna 2021 04:23
Katsu Shōdai

//V pohodě, taky mám busy week. Budeme se těšit ;-)

Pán Jeskyně - 26. ledna 2021 06:57
Pán jeskyně uzumaki naruto

//Mám toho teď trošku moc takže úvody pošlu až v pátek.
A když už jsou oba týmy kompletní tak vás tady vítám :)

Vypisuje se 6 z celkem 6 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)