Naruto - Země za zrcadlem (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Naruto - Země za zrcadlem

Pán Jeskyně:

Netopir

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Uzavřená jeskyně pro dohodnuté hrače

Klíčová slova:

Naruto

Jaké hráče:

Nehledám mám.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (1/1) lapras

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 16. dubna 2019 23:50
Pán jeskyně Netopir

Před pěti dny

Tvůj návrat ze speciálního klanového tréninku nebyl přiliš radostný tedy až do okamžiku kdy jsi zjistil tu smutnou zpravu. Tvůj přitel Kenjiro zemřel. Nepřijemná studená sprcha po pochvale za to jak sis vedl. Bylo pravě po dešti když se poslední zbytky lidi vytrceli ze hřbitova. Tedy né že by jich bylo něják moc. Kenjiro nikdy neměl moc přátel byl spíše uzavřený a tajemný. Na druhou stranu ti kteří pronikly pod masku děsivosti zjistili že se jedná o docela milého chlapíka. A taky velmi schopný Shinobi což dokazoval fakt že byl brní z vašeho ročníků který to dotáhnul na Jonina.

V pláštěnce u hrobu jsi viděl postávat nevysokou dívku (http://pressreleasejapan.net/wp-content/uploads/02-1.jpg) když se otočila došlo ti že je to Mioko Kenjirova nevlastní sestra. Vypadala hrozně. Opuchlé, vyděšené oči. Pomalu se pložila pryč. Poté co se proploužila kolem tebe ze hřbitova zahlednul si další postavu která tam rozhodně před chvili nestála. Měla na sobě čený nepromokavý plášť. Zahlednul jsi na zádech katanu. Něco hodila na na hrob a zmizela.

Současnost


Na oplákávání přitele ti moc času nezůstalo protože hned druhý den jste dostali misi. Doprovodit obchodníka do vzdáleného města brnkačka. Ovšem při návratu do vesnice se to celé pokazilo. Když jste na cestě do vesnice potkali muže s katanou. Na tom by ovšem nebylo nic zláštního kdyby si tvá kolegyně z Týmu Mikoto (https://weheartit.com/entry/51577397) která Kenjira hluboce milovala. Nebo spíše jím byla posedlá podle některých. Byla přesvědčena že patří Kenjirovi. Což nakonec misto vyptávání skončilo bojem.

Chlapíkovi se podařilo uniknout tedy alespoň si to myslel než jste jej dohnali u jejich ukrytu v jeskyni. Což nakonec skončilo hodně trvdým bojem ze kterého jste nakonec vyšli vítezně. Když jsi se vyčerpaně rozhlednul po spustošeném okolí napočital jsi pět mrtvých Nukenů. Mikoto leželav bezvědomí pod stromem kde ji ošetřoval poslední člen vašho tými Juto. Nedaleko ni seděl i váš sensei s ovázanou hlavou a nohou v dlaze. Ani ty jsi neváznul bez šrámu. Rana na čele kterou jsi utržil sice nevypadal zle ale docela krvácela.

Najednou ti něco došlo bylo tady jen pět těl ale mělo by jich být šest. Podle stop krve se poslední člen bandy odlížil do jeskyně kde se ukrývali. Nezdálo se že by si toho někdo všimnul kromě tebe. Navíc Juto měl prlné prace s Mikoto aby ji udržel pohromadě.

Bylo to hloupé zceůa impulzivní ale pocit že by jeden z tech zmetků unikl potom všem ti přišla nemyslitelná. Vyrazil jsi za ním do chabě osvětlené jeskyně pto co jsi se musel protáhnout úzkým vchodem jsi se dostal do široké chodby a pa dál do jeskyně osvětlenou svíčkami zaplněnou nakradenými věcmi.
Zahlednul jsi na konci mistnosti pohyb rozběhl jsi se za ním nakonec si muže dostihnul na okraji strže v rozlehlé jeskyni. Kdyby ses nepřipravoval k boji na život a na smrt s mužem před sebou který krvacel z rany v rameni v jedné ruce držel katanu která tohle všechno spustila mohl by jsi se pokochat nádhernou scenerii. "To mě nemůžeš nechat jít do háje?" vyštěkl vzteklím hlasem. "Copak nevidíš že užmám dost?" Posunul se ještě kousek za ním byla už jen strž. Tvé instikty na tebe najednou řvaly že je něco hodně špatně. Na poslední chvili jsi všimnul pohybu na kraji tvého zorného pole kdy se ze snínů u vchodu vynořila druhá postava a zautočila na tebe katanou. Kousek tvé mysli si uvědomil že je to ten sami muž.

1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)