Noční Praha (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Noční Praha

Pán Jeskyně:

Lego

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Domem se neslo naprosté ticho. Po stěnám se mihotali odrazy světel z vánočních svítících řetězů. Pod stromkem je plno dárku, nejvíce pak zabalené v papíru s dětským motivem. Ti pro které jsou však dárky určeny si je už nerozbalí.
V kuchyni se na mramorových dlaždičkách objevuje kaluž krve. Kousek od ní leží muž. Vzhledem tak kolem třiceti. Je oblečen do padnoucího obleku. Jeho ruce jsou jemné, nikdy nezažili pořádnou práci. Pár stop od něj sedí žena. Opřená u kuchyňskou linku. Její oči jsou prázdné, bez života a radosti. V rukou pevně svírá malé miminko. Sotva půlroční. Naposledy ho tiskne k sobě. Dnešní noc jí sebrala vše co tak milovala.
"Přišli jsme pozdě Rozmetale. Už jim nedokážeme pomoct." přerušila to ticho žena oblečená v černém armádním overalu. Akorát se zvedala od ženy s dítětem. Vysoký mohutný muž jen zavrčel. "Příště je už musíme dostat. Zmařili už spoustu lidských...." Snažila se žena pokračovat. Muž jí ovšem umlčel mávnutím ruky. Zaujali ho kroky co byli slyšet v horním patře. Oba dva se tam pomalu přesunuli. Zbraně měli připravené k palbě. Ale i sem přišli pozdě. Okno v ložnici bylo otevřené. Pachatelé zmizeli. Stejně jako minule.

Klíčová slova:

Krev, smrt, sex, aklohol

Jaké hráče:

Hráče starší Osmnácti let. Jeskyně bude na způsob nočního klubu. Přidejte se k partě lidí, co berou zákon do svých rukou. Kde jejich rozsudek je vždy trest smrti. Dělejte společnost Rozmetalovi, Karolíně nebo Mazlíkovy. Možná přijde i Hanako. Jen upíry tentokrát vynecháme.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (4/4) Kamikatze, Lady Noktis, Michiyo, VonHoleczek

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 3 z celkem 3 příspěvků1

Pán Jeskyně - 25. července 2021 15:21
Pán jeskyně Lego

Tomáš Maxner 25. července 2021 15:14
//co by jsi mi měl provádět? Chudák Ivča má o tebe strach :D

Pán Jeskyně - 26. ledna 2020 19:24
Pán jeskyně Lego

//Ne ne neseptate to byl můj omyl :D

Martina Suchdolová - 19. ledna 2020 17:35
Martina Suchdolová

//Jůůů, vítám nového člena klubu! :)

Vypisuje se 3 z celkem 3 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)