Phantasy farms pets (18+) (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Phantasy farms pets (18+)

Pán Jeskyně:

Erinye

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Kouzelné elfí království bylo napadeno démonickými zvrácenými bestiemi, jejich odpor byl odvážný a zoufalý, ale neúčinný. Démonické hordy perverzních legií nyní již okupují veškeré zbylé nezdevastované území a zbytky vznešených ras elfů, používají je pro svoji zábavu jako otroky, hračky a majetek. Nyní zbylá elfí rasa i ostatní obyvatelé království přežívají, či přesněji jsou chovány v farmách jako zvířata či majetek a kříženy podle přání a chtíče svých majitelů. A právě tito majitelé mají se svými zvířátky stále nové a perverznější plány a choutky ...

Klíčová slova:

Plnoleté - Magie - Farma - Démoni - Orgie - Hentai

Jaké hráče:

1)Plnoleté
2)Perverzní
_______________________
A) Dva hráče mám pozvané, jednoho mohu vzít na blind
B) Kontaktovat PJ prosím poštolkou
_______________________
I) Perverzní monster tématika s dějem utvořeným na postavu
II) Sexuální jeskyně s fantasy okořeněním na přání

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Jeskyně pouze pro dospělé (18+) -Ve výrobě- PJ: http://img2.megabooru.com/images/36/3601d267b765a8a3f25df5157409a387
Hráči: (1/2) Devakar

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 9 ⇒|

Pán Jeskyně - 4. června 2019 18:45
Pán jeskyně Erinye

//aktivita

Pán Jeskyně - 12. května 2019 22:07
Pán jeskyně Erinye

//Píp hním :)

Zalisa - 21. dubna 2019 21:54
Zalisa

//proti

Zalisa - 19. února 2019 18:45
Zalisa

//proti smazání

Zalisa - 29. července 2018 15:44
Zalisa

Snění

Pobveně jsem se usmávala. To že má celá stáda mě vůbec nepřekvapovalo pro takový to zábavní park potřebovala. Ale věděla jsem že si ráda prohlíží svoje stádečka když mi temná vysvětlvolala jak je sestra kříží se zvířatky usmála jsem se na ni. "Oh to se dalo čakt možná bych ji mohla požádat o pár chovných kousků." Pronesla jsem pobaveně.

Když vysvětlovala křížení chápal jsem že se jí to nechce moc chápat a nsoudil jsem ji k vůli tomu ale na druhou stranu to bylo yhtré od mé sestry ale nehodlala jsem to komentovat bylo by to totiž zbytečné.

...

Překvapeně jsem zamrkala. "Ale opravdu?" Zeptám se začkočeně. "No výborně toho bych mohla využít.ů Pronesu a políbím ji na rty. "Děkuji za infromace. Za to se postarám aby si zajisté jejich osud znala velmi dobře." pronesu pobaveně.

...

"je to lepší než žít jen pro práci. Tohle mnohem přijemnější né? A láska je navíc úplně zbytečná věc.ů pronesu pobaveně a pohladím ji po vlascích jako malé děvče. "Ale nebojte se když budete dávat mladé můžná si vás koupím a nebudete muset užvíc rodit." pronesla jsem s vřelm úsměvem. "Ale po odrození půjdete do arény."

Kdyžjsem se ponořila do jejich niterních snů rozhlížela jsem se kolem byla to nadherná perverzní vina velké rodině. To jak se měnil tím jsek se udělali mě vůbec nepřekvapovalo. Pokračoval jsem ve sledování Když jsem se blížila ke konci začala jsem upravovat jejich vize kousíček po kousku. Dětí si hrali spolu snimi starší se snimi učili poznávat vlastní tělíčka a tak podobně. Nakonec jsem je uzamknula v jejich vizi. Nyní se dívali na svět úplněně jiníma očima ve mě a v temné viděli své milence ze snůa a z ostatních dětátka. Takže svou štítonočšku políbila pošeptala svému štítu sladce. "Budeme pokračovat a´t na nás dětičky nečekají?" zeptám se ji sladce a vykročím dál zatím co ona vidí dál jen palouček s dětmi. Jak společně dovádějí a troku pervezně si hrají.

Salon

Její mléko mi opravdu velmi chutnalo když zmínila že dá své mléko jen mě tak se usměji a políbím ji. "To doufám něco tak úžasného bych se nechtěla hned tak s někým dělit." pronesla jsem a usmála jsem. "Koupit? Si na prodej? kolik orgsmu budeš stát?" zeptám se ji s pervezním úsměvem na tváři.

"To ano jsem. Předpokládám že jsem poprvé někdo tak blízký s tvou paní kdo se tu objevil navíc někdo kdo je tak vysoko v hierachi školže?" Zeptám se ji blahoskloně.
Když řekne že neochutnala podivím se. "A to mi to nabízíš?" Pokárám ji a pak se usměji a nabýdnu ji skleničku aby to vyzkoušela. "Ochutnej." pronesla jsem jako rozkaz.

...

Nechala jsem ji nadzvedat se a příráže a přitom jsem si hrala se jejím poprsím zatím co jsem do úst vzala jeden prs světlé alfky abych ji vyzkoušla. "Ráda bych aby si byla .... na štít by tě bylo škoda aby si byla jednou z mích bojovnic. Ale mít tě na sobě by nemuselo být špatné pokud mi ukáže že si toho hodna tak příští rok pojedeš na mě." Pronesla jsem vážně.

Když jsem viděla jak to v ní bouří políbila jsem ji na rty. "Ale no tak uklidni se zlatíčko tak nadech výdech. ano tak je to správně." Pronesu klidně. "Příjdou sem i další velitelky že?" Zeptám se ji nakonec se zajmem. "Ráda bych aby si je trošku více pozdržela ve svém podniku ano?" nadhodím přáteslky. "i tak mi velmi posloužíš a neporušíš pokyny své paní."

...

maka mě pobavila natolik že jsem se zasmála nahlas. "Nádherná maska možná bych ji pro exipici mohla taky nechat udělat." Zamyslela jsem se nahlas a popleskala sjem temnou elfku lehce po naditých prsech. "Co říkáš?" zeptám se ji s úsměvem.

Katrina nasedla a hračka se pustila poté co jsem zavrhla nápad že by ji mohli spoustat ruce. Zas tak moc ji znevyhodňovat nechci přece jde jen o odměnu. I tak sem se musela smát jak jsem viděla jak to sní hází a poprskka jsem pitím svou milenku. První kolo ústala dobře druhé taky ovšem závěr kdy už jsem ji povzburovala nesmála jsem se ji jenom spanula. "Ale notak." Zabučím naštvaně a napiji se a pošlu jednu svou bojovnici zkotrolovat zda je v pořádku. "Tak co vyhrála?" Zeptám se barmanky pobaveně.

Pán Jeskyně - 29. července 2018 15:03
Pán jeskyně Erinye

Boje o vesnici

Temná elfka se na tebe podívá a usměje se, jakoby něco takového asi čekala. "Paní připouští mnoho světlých se světými, a temné s temnými, má nás ... celá stáda. A tak může tvořit i barevné, ty mají pro paní zvláštní využití, jsou jiné než světlé i temné. Páří nás i se zvěří. Je lepší pářit se se světlou než, třeba s prasetem." Pronese pobaveně a pohladí světlovlásku ve vlasech. "Že buddš radši mít dítě odemě, než od nějakého prasete v prasečáku?" Zakení se. "Paní má mnoho stád, určitě jí pár smíšených barev, nevadí." Pronese světácky, jako by s tím, že nebude čistého rodu nevadilo, a důležitejší pro ní je, přežít a skončit jako menší děvka a hračka, než jako větší děvka a hračka, a to, že bude křížit svojí rasu se světlou, je asi menší zlo a daň, než se křížit třeba s pasetem. Z jejího pohledu, to je asi kromě páření se s temnými jen na chov, asi docela lukrativní způsob přežívání.

Takže elfka se pak zasměje a kývne. "Ó to ano, mnohé světlé rodí světlé, a temné temné, a pak barevné, je zajímavé se dívat, paní pak dává možnost hádat, zda ze sbvětlé polezou víc podobné temným, nebo víc podobným světlým, nebo barevně od obou. Někdy, prý tomu říká, křížení, když má dvě barevné, zase z toho je světlá, nebo temná, paní si s námi hraje v barvách!" Pronese, ale moc asi ten systém nechápe, nebo mu ani nechce rozumět, ale nejspíše ho sestra při takovém masovém plození používá k zachování variability krve a šlechtění genetických informací a proti degeneraci? Vlastně proti ostatním farmám, kde se jen plodí, si ona z chovné farmy udělala zábavní park, ale účel nezměnila, jen ho udělala mnohem, zábavněji výnosnější, kdo by to byl řekl!? A přitom jsi stále vlastně asi na chovné farmě, když to tak vezmeš.

...

Temná elfka se pak jen usmívá a nechá tě hovořit, až do okamžiku, kdy se začneš rozplývat na d speciální edicí, a tím, že by sis je koupila. "Ale to můžete paní! Paní všechny kusy co jsou z hry na konci prodává, a teprve co se neprodá, umistuje zpátky do farmy, nebo do, přípravy na další roky. Pokud se vám cokoliv zalíbí, můžete si to koupit!" Jak vidno, kromě všeho, slouží tyhle hry i jako ukázka reklamního marketingu? Užijsi živou reklamu a ochutnej, a pak si kup? A když si nekoupíš, farma bude díky ipmpregnaci masově vyrábět na další rok? Důmyslé, až démonicky!

...

Elfka nesená temnou elfkou se podívá na tebe, s jistým odporem, funením, ale i tázavě a rezignovaně. "Tohle není, není láska ... jen nás nutíte, rodit ... my už nechceme! Musíme rodit, s kým nás, nutíte ... a naše děti pak rodí také. To není láska." Vyheká ze sebe. No, možná to není láska, ale je to rozkošné! Zvláště, když jí během toho hekání tvá elfka saje prso, a vypadá to dost zamilovaně, tedy, perverzně a hladově.

A pak, když si svojí elfku natočíš za bradu k sobě, od úst jí teče mléko, a ještě si krásně krkne, takže cítích vůni mléka jak jí vylítla z hrdla. A slintajícím opatlaným obličejem ti hledí do tvého, rytmicky se pohupující v rytmu tvých přírazů, začíná se do tvých očí propadat! Hlouběji a hlouběji.. Hýká, směje se, tlemí se! Pak se usmívá, a najednou, jakoby jsi viděla co vidí ona, i když stále vidíš i realitu, jak jí nosíš na svém klíně a kupuluješ a semeníš do ní!

Elfka si představuje krásné zelené místo, jakýsi parčík, možná břeh jezera, všude je nízká tráva a stromy, sbad vrby, a kolem, kolem pobýhají různě staré elfí holčičky. některé nahé, jiné v jednoduchcých rouškách nebo štičkách! Smějí se, pokřikují, tedy naprosto tiše, protože vnímáš jeej její vidiny, a slyšíš její hekot. Pak vidíš elfku naproti, nabodnutou na penisu temné elfky, jakoby pak vystoupila ze svého obrazu. Drží se za bříško, krásně zakulacené. Jde k tobě, vám, k elfce která si toto představuje. A usedne na deku, jakýsi piknový povlak na trávě, kde je plno jídla. Nikde žádný démoni! Děvčátka stále pobýhají, některé starší si hrají s maldšími, nějaké malé přibehnou k maminkám. Náhle jakoby nějakým kouzlem, jak se elfka asi udělala! hekání to prozradilo, se sen trochu zmenil. Vidíš druhou elfku nahou, a z jejích prsů sajou dvě holčičky mléko, další dvě to sledují, zatímco asi šest dalších si dál hraje na louce, další devčátko saje mléko z prsů elfky která sní sen. Dokonce jí hladí po hlavičce, stejně jako druhá elfka. Elfátka dovádějí. Piknikový koš je prászný, deka je zválená, ale všude je krásně, pohoda, klid, elfky se usmívají a tetelí. Jen sen se stal poněkud perverznější! Náhle další knikání, jak jsi se tenroktáte do elfky udělala ty! Tvé semeno do ní proudí, rozehřívá jí klín, pulzující d v ní kmitá! A sen elfky se opět zmení. Dva elfové, nemají vůbec jasné rysy, jsou spíše jako figurýny, přejdou k elfkám, každý k jedné, a začnou se s nimi líbat, hladit jejich prsa. Hladit jejich boky a zadky. Dětátka jim pobýhají kolem nohou, jiné vše se smíchem sledují, jiné si hrají v trávě a na louce. Obě dvě elfky, snící i její společnice, si lehnou na deku pikniku, a elfové je začnou hladit, líbat, a nakonec se s nimi spojí! Napřed bokem a v misionáři. Dívky okolo sledují soulož rodičů jako nějakou normální zábavu a poučení, nekteré se dívají, jiné si hrajou dál, některé se dokonce rodičů dotýkají nebo sají mamince mléko, která je hladí po hlavě. Elfky posléze změní polohu a svých elfek jedou na koníčkách, přitom kojí devčátka co se přilezou k jejím prsům. Tráva se vlní v rytmu jejich jízdy, vítr jim hraje s vlasy, okolo běhají v trávě jejich děvčátka, jedno dokonce mamince z lučního kvítí upletlo korunku, veneček a tak si ho souložící elfka nasadila na hlavu, a jede dál na elfu, ale rukou si věneček přidržuje, vypíná prsa, za které ji drží elf, a ona hladí druhou rukou elfátko co jí dalo věneček. Zatímco druhá dostane pugét lučních větů a drží ho v ruce během soulože. Tvá elfka vzdychá, slintá a lemí se. Sen se pozvolna mění, a elfové se postaví, obě dvě elfky ted jsou v pozicích, jako by si je elfové nesly držící je pod zadky, zády k jejich hrudi, skoro ve stjné pozici v jaké jste vy! Elfka má na hlavě veneček, druhá drží květiny. Kolem pobíhají dětičky, hejna dívek, některým už může být dost let, díky rostoucím prsům, už jsou mladé smelčny, další a další dívky, elfátka pobíhají pod nohama rodičů, haldí je, dotýkají se jich, usmívají se a zpívají si, tancují, dovádějí! Elfové pohazují svýma elfkama, nahoru a dolů. Elfka natahuje ruku s květinami, druhá pro věneček. Ale jejich pohyby jsou stále tuhnoucí a tuhnoucí a elfky ze sna se stále více podobají a dostávají do polohy v jakých je nesete a držíte přikované vy dvě! Veněček a květiny se rozplynu, elfky jsou v polohách v jakých jsou nyní, jen na obličeji mají ještě iluzi úsměvu a tetelícího se blaha z iluze! Snové děti se rozplynou. O velké blažené rodině nejspíše sní ty elfky, o rodině bez perverze, ale zdá se, že ona nucená perverze si k nim našla cestu i ve snech. A když sní o perverzi a velké rodině. Ach, nebožádka, nemohla bys jim s obojím pomoci?

Pán Jeskyně - 29. července 2018 14:05
Pán jeskyně Erinye

Boje o vesnici

(ten sen/iluzi rozhovor s prznením hned dodám, jen musím restart PC/antivir)

...

Salon

Zběžná ochutnávka a ohodnocení mléka bylo báječné, a tak když proneseš chválu, elfka se vůbec nebrání když si její prs strčíš do úst a necháváš si mléko stáčet přímo do hrdla. Necháváš se kojit a ona odsávat, a dává t své zásoby! Cítíš v ústech její nalité tuhé dvorce, zduřelé bradavky a mohutnou tuhost prsů, jenž jsou zvednuté jen tím, jak jsou mléka plné, takže nemají šanci změknout nebo povadnout, protože jsou natlakované k prasknutí a našponované tlakem a obsahem. A tak uvolnování mléka pro temnou elfku musí být neskutečně slastné! O čem svědší i její zavřené oči a blažené oddechování. "Budu jen vaše, když budete chtít, dám své mléko jen vám." Pronese a pak dodá. "Můžete si ... pokud vám tak chutnám. Mě koupit!" Nadhodí blaženým hlasem, nejspíše z odsávání, než z toho, že by změnila majitelku? A kdo ví, tedy krom tebe? Co by jí čekalo? Kdo ví, zda nějaký sud už nenese její jméno? Ale možná by se pak dala koupit jako čerstvě naražený, nebo zapečetěný sud?

Tvoji zmínku o tom, že tě sestra nenechala nakouknout do sudu, aby si jí nemohla nápad ukradnout nechá bez reakce, nejspíše cítí, že jí nepřísluší komentovat plány a rozhodování a počínání vládců, bohů, majitelů. Ale když zmíníš, že to je sestra, lehce se zarazí, znejistí. A pak se usměje. "Paní je vaše sestra! Oh, to je úžasné! Je zde mnoho vážených hostů, ale sestra paní, tu jsem ještě nehostila!" Tlemí se, jako by jsi byla něco extra, co se jejím předchůdkyním vůbec nepodařilo. A když zatleskáš, uculí se s ohlášení, že to je dokonalé, se zachvěje blahem. "Děkuji! Paní je hrdá na své sklepy!" A přinese ti mlíčí a mléko. "Já? Ach ne, neochutnala jsem." Težko říci, jak opravdově to zní, ale sleduje džbán s mlíčí, a nejspíše by ráda ochutnala, nebo upíjela a azachutnalo jí to, a přípitek by neodmítla? A tak raději zmení svůj pohled a hovor a kývne na tvojí objednávku, a přisune si pod sebe džbánek, postaví jej doprostřed prsů světlé elfky kterou má na sobě, slyšíš sípání a knučení, jak jí současně šuká i začala dojit, a začne jí hnět prsa a odstřikovat z nich mléko, střídavě z pravého, a z levého prsu, aby stříkalo do džbánku, jenž nejspíše po naplnění a orgasmu elfky, přesune k temné elfce stojící za barem, aby se i ona osvěžila.

...

Barmanka se usměje, šibalsky až zvráceně. "Jistěže, až se sklidní, opět to začne." Pronese a nechá zavěšenou elfku, štít viset bez dráždění na háku, zatímco jí z klína vytéká tvé sperka do kaluže pod nohama, a elfka se szaží marně vykroutit z věšáku, což ale nejde a jen se zamotává do řetězů na nohách a rukách. A pak jen bezmocně visí, zatímco z ní tvůj přebytek teče a pak jen kape. Nejspíše se i uklidnila, ale děsící se toho, až to začne nanovo!

Při usazení do boxu si tedy po počátečním usazení temná elfka dle tvé vůle sedne na tebe tak, že ji máš proti sobě čelem, a jsi zasunutá v její horké těsné prdelce, její půlky cítíš na svých stehnech, zatímco na tvůj klín, podbřišek se tiskne klín světlé elfky, ve kterém cítíš před kůži a svaly pohyb temno elfčina penisu a škubání elfčiných svalů a rozkoše, jak je svým podbřiškem přitisklá na tvůj, a ony spolu souloží, zatímco ty jsi zasunutá v temné elfce. Temná elfky má přivřená oči, nejspíše si užívá sltného průniku a posezení, na tvém údu, hrátky v zadečku a přitom být zasunuta ve světlé elfce. Ta naopak nevidí nic, ale tím jak cítí tvůj klín a dokonce i dech, prsa, jistě vnímá, že se něco zmenilo azačne trchu více sebou škubat a hýbat se, i hýkat. Před, tedy těsně pod svým obličejem máš hned čtyři mohutná prsa, světlé elfky a stačí ji jen trochu odsunout bokem, dostaneš se k prsům temné elfky. "Vy by jste mě chtěla? Jako štít? Já ... je to tak nádherná představa! Být s Vámi, na Vás! Ano! Já chci být, být váš štít paní!" Pronese smyslně, perverzně, s očima planoucími perverzním nadšením a chlípností, a odevzdaností, jakoby jed v tobě působil přesně tak, že co si přeješ, je i její přání a rozkaz. "Vezměte si tedy přespříště pak mě? Budu tu pro vás!" Pronese nadšeně! Jako by se další rok měla jen těšit na to, že si jí příští rok nasadíš, asi nepochopila, jak jsi to myslela.

Tvoje nabídka, či spíše otázka temnou elfku poněkud zaskočila, vidíš na ní notný neklid, touhu, rozkoš, lákání ve snaze přes otravu tvých polibků ti vyhovět, snažně ti udělat co nejlépe a kývnout, ale i jakýsi děs a notnou formu naprosté odevzdanosti a vycepovanosti, že jsou tvou sestrou vycepovány tak, že přijímají osud zvěře, služek a odtrokyň, i co následuje poté a nedovolila by si opustit své místo, dokud by k tomu nedostala příkaz. "Já ... já bych ... nemůžu, musím tady ... být tu pro hosty! Moc bych chtěla ... s vámi." Bouří se to vní.

...

Pomocnice kývly, a někam odběhly, chvilku to trvalo a vrátily se s elfkou kterou vedly na řetězu, jenž měla mohutná kravská vemena, na obličeji kravskou masku, tedy jakousi kombinaci masky s rohy a zakrytým obličejem, a na nohách a rukách kopyta na něčem co vypadalo jako boty a rukávy, kolem krku pak kožený řemen se zvonem.

Krávu přitáhly k býčímu udělátku, položily jí na záda na udělátko, a za nohy, ruce, krk a stehna jí připoutaly. Obratně a zkušeně. Pak na elfí krávu umístily jakési sedlo, které mělo dva dlouhé třmeny na nohy jezdkyně, a nakonec, když už byla elfka bezmocně upoutána na býku, udělátku. Vsunuly elfce do klína ovoce! Takže jsi mohla vidět, jak jí roste mohutný úd, vyvalují se varlata, a její nádobíčko trčí vzhůru. Katrína si pak mohla vcelku pohodlně udednout na býčí tělo, elfku býka, a zasunout nohy, do třmenů. Kromě třmenů se neměla však za co držet, možn za prsa býčice, ale to bylo tak jediné! A samozřejmě sedět na býku, skrze jeho úd. Když Katrína seděla, jedna z děvčat jí ještě podala jakýsi klobouk, a dokonce koenou vestičku s třísněmi. "Můžete jí tim spoutat ruce, aby se nmohla ničeho držet." Ješt pronese temná elfka, že vestička může sloužit i jako kazajka. Načež pak, po chvilce, začala devčata točit jakýmsi rumpálem se řetězem, což začalo hýbat býkem na jedné straně nahoru, s druhé dolů, a naopak. Nejprve pomalu, ale pohyb se díky ustavičnému točení pozvolna zrychloval. Zvláště když začala točit i druhá dívka a býk se začal naklánět i do boku nebo klesat a stoupat, což vedlo k tomu, že Katrína i dky nohám ve třmenech začala na elfí kravě, vlastně býku klouzat sem a tam, nasouvat se na pyji, sklouzávat a nabodávat se, hopsat a musela se až srandovně kroutit boky a trupem, aby vyvažovala pohyby! A přitom se třela klínem o úd býka, jenž kňučela a funěla. Schválně, zda to zvládne až do výstřiku? (Hody na % 3)

Zalisa - 29. července 2018 11:29
Zalisa

Salon

Pobaveně jsem se na ni usmála a poplácala jsem ji po zadečku. "To doufám jinak bych se na to ani netěšila." pronesla jsem pobaveně. Když se patk tváží jako by vůbec nechápala o čem mluvim protčil jsem oči v sloup. "Pfff. No Přece kombinovat krásnou temnou efku se ssvtlou mi přijde nesprávné." Pronesu vážně. "Jako by si míchala jablka a hrušky do sebe to prostě k sobě nepatří víš." Pronesu svůj názor. "Na druhou stranu by mohla být celkem zajimav kombinace. Takže se těším co uvidíme." pronesu nakonec zamyšleně.
*Navíc se zdá že sestřička to má všechno dokonale naplánované. Uplyne serzoná a všechny najednou odrodí a ona bude mít hodně zvířátek na hraní. Co taky od někoho kdo vede tenhle zabavný pár čekat že?* pomyslel jsem si pobaveně a usmála sem se na ni.

"oh to ti se svou sestrou rozhodně domluvím aby si to mohla vidět uvidíš jak si to budeš užívat ten pohled bude opravdu k nezaplacení." pronesl jsem pobaveně. "Jsem si jistá že i má sestřička si to bude nutně užívat ten pohled možná je dokonce bude používat jako speciální edici." pronesla jsem zamyšleně. "Já bych si je určitě koupila." pronesla jsem pobaveně. A podívám se na její štít. "Tak tak raduj se budeš mít to nejlepší co tě může potkat.ů pronesl jsem spokojeně a usmál jsem se na ni a políbila ji na tvář.

To jak sebou házela byl jasné proč je temná pořád v tohle stavu i to jak vypadala se zdálo že je zaslouženou rodičkou a její tělo nejspíše dalo žívot celému klanu elfátek. "Och ty by si chtěla lásku k tomu? Zeptám se ji s lehkým úsměvem a po chilce kdy přestane moje elfka pít její mléko a udělá se nadzcevnu ji ji lehce bradu a podívám se ji do oči. Mé zlaté tepřirozené oči se v píjí do těch jejich. Přitom vytváří vyzi jejich nejnitěrnějších snů která se kolem ní formuje jako unik. Zatím co jeji tělo sebou dál háže a je zneužíváno vytvořím proni přelud jejího snu zatím co bude dál przněna.
Abych si sni mohla trošku hrát.

...

Sledovala jsem vytrisk mléka s jistým pobavením pak jsem zvedla ruku od mléka a plinulím pohybem jsem si ji olíznula a mlasknula. "velmi dobré." Pronesu lehce pobaveně. Pak ji pokynu aby přišla blíž nakloním se a uchopím její prs d úst a začnu jej chvili olizovat než se pustím do sání mlíčka abych si to co nejvíce užila a vychutnala si to mlíčko.
"hmm beru tě za slohovo." pronesla jsem pobaveně když jsem se napila. "Chutnáš opravdu lahodně asi bych si tě měla nechat jen pro sebe." pronesu zaujatě. Už nedodám že bych ji používala jako soudekm mléka ve své ložnici ze ktero bych pila před spaním zatím co ona by bal zakutá v šukácím mechanizmu.

"Ale ano jednou nebo dvakrát ale do sudou mě nechala nahlednout už vím proč bála se že bych ji ten nápad ukradla i když mé zájmy jsou úplně někde jinde než její." pronesl a jsem pobaveně.
"Předchudkyně sem sní určitě bude velmi chutná." pronesla jsem nadšně a jen tak tak jsem nezatleskala. *Oh na tvém místě bych nebyla tak nadšená patrně skončíš za tři roky jako ona.* Pomyslím si ale nahlas to neřeknu proč ji brát náděje že?
Napila jsem se a olízla jsem si rty a vykulila jsem oči. "No tohle je dokonalé." Pronesla jsem užasle a nabýdnula ji. "Už si ji ochutnala i ty?" Zeptám se ji užasle ta chuť byla na zcela nové úrovni než to předtím prostě doknalé.
Když zmíní zda budu chtít něco pro svůj doprov podívám se na ni jako bych na ně zapomněla a pak se obrátím na ně. "myslím že ocení trochu světlého mlíčka aby zahnali žízeň ale nic víc nebudou potřebovat." Oznámim ji spokojeně.

Když mě zbaví štítu vydechnu si a protáhnu si ramena. Bylo to úlevné i když bych unesla ještě větší váhu jako démonka. Ale přesto se mi ulevilo především v dolních partíí. "ne nechte ji odpočinout o to hůře ji pak bude až si ji opět nasadím." pronesla jsem pobaveně.

Spolu sní jsem se osadila do boxu napila jsem se mléka. A pak jsem si přítáhla barmanku blíže k sobě a posadili si ji tak že jsem do ni zajela a měla její obličej přímo před sebou a její mladou světlou elfu u ssvyhc prsou aby se mohla napojít zatím co jsem si já hrala s temnou klidně. "Hmm Byl by z tebe krásný štít. Skoro bych si tě nejraději vzala sebou." pronesla jsem nakonec pobaveně a podívala jsem se na ni.

Sledovala jsem ji a potalčila jsem nelibost protože jinak to nešlo viděla jsem vypatlanost témné elfky a povzdechla jsem si alespoň mohla chodit mohli jsem ji použít jako navnadu a hnad ji před sebou abychom se chránili před šípy.

Řekla bych že bude nejlepší připoutat k němu elfku a pak ji na ni nechat nasednout tak uvídme jak obratná ve skutečnosti je než abychom z ní dělali býčk určitě si to užije a bude to proni vetěší výzva." pronesla jsem pobaveně a políbila jsem ji. Zatím co její pomocnice to chystali. "Nechtěla by ses k nám přidat na naší cestě určitě bychom to ocenili." Nadhodím během připrav než Katrinu odzrojí a posadí na býčka aby se předvedla.

Pán Jeskyně - 29. července 2018 10:45
Pán jeskyně Erinye

Salon

Temná elfka se sfuněním zakření a hekne. "Zplodíme pro Vás to nejlepší, nádherké a zdravé, dítě!" Zaheká spokojeně, avšak v okamžiku, kdy proneseš o jejím štítu, že nejspíše nebude kvalitní, temná elfka nasadí poněkud nechápavý výraz, ne uražený, spíše nechápavý a podívá se na tebe spíše pohledem, jenž říká, že nevěří tomu, že by její paní své hosty odbyla něčím podřadným. "Ale paní, svým hostům, dává to nejlepší. Ta, elfka, my, i štíty, jsou nejlepší z chovu, paní." Vyhekala ze sebe, jakoby nechápala co myslíš, asi nepoměr tvé dokonalosti a elfího odpadu? Ale z otrokyní na hry, a zábavu, to asi může být pravda, že sestra vybrala nejlepší kousky, alespoň co se obětovatelných elfek týče. "Naše dítě bude, moc dobré! Při hrách paní ráda, kontroluje, přírustky." Pronese světácky, jakoby už nejméně jednou toto měla zasebou a věděla o čem mluví. Zdá se, že hry slouží i jako hromadná elfí inseminace? No, má to logiku, všechny elfky jsou během her oplodněny během jediného měsíce, takže pak rodí v jednom termínu a není v tom zmatek! Jako zvířata, ne hala bala, kdy se jim zachce.

Pak se elfka poněkud zklidní, ze šuku a vzrušení a usmívá se. "To bude krásné, až bude dost stará aby byla nošená, bude úžasná jako štít, nebo nosit matku, to bude zábavné, dcera dělat dcery matce. Doufám, že budu ve stejné skupině abych to viděla, snad za pár let budu vše vidět, a vzpomenu si na Vás!" Olízne se a čumí funí do vlasů své elfky, štítu. "Budeš semnou mít úžasné dítě, nemusíš se bát o její budoucnost! Paní už o ní, o Vás rozhodla, raduj se blahem, máte jí zajištěnou. Budu se smát až tě bude nosit dcera!" Heká jí do ucha a to olizuje. Je neskutečně perverzní, kdo ví, co s n sestra dělala, ale asi proto je nosička a bojovnice a ne pouhý štít?

Světlá elfka kníká, škube sebou, ve snaze sesednout alespoň klínem z penisu temné elfky, i když už dávno v sobě má její mlíčí. Jak se kroutí, napravo a nelevo boky, vypadá to jako nějaký břišní taneček, kroucení se klínem, kmitáním, a není divu, že temná stále funí a sténá blahem. Světlá nahatuje prsty, kroutí rukama, pokouší se vykroutit zápěstí, a škube nohama, nárty a svérá nohy a povoluje je, stejně jako ruce,v pěsti a naopak. Ale pouta drží. Z úst jí tečou sliny na prsy a bradu, jak je nemůže setřít a z očí slzy. "Nechc už žádné dcery. už ne, už ne, už ne." I podle prsů a širokých boků to musí být zasloužilá rodička, sice mladá a pěkně rostlá, ale na chov dostatečně využívaná, nejspíše rodí každý ročník! A zatímco se k sobě přiblížíte natolik, že může tvůj štít olizova prsa štítu temné elfky, elfky k sobě natahují prsty. Nakonec se jim dokonce na jedné cuce prsty zachytit a proplést a drží se spolu. Zatímco je obě dvě šukáte. Dívají se na sebe. Hekají! Funí nuceným blahem. Ale dlouho si do obličeje nevidí, protože se seneš tak, aby tvá elfka byla nucena druhé elce olizovat prso. Sic to nějakou dobu odmítá, má zavřená ústa, její obličej se po prsu smíká, a odmítá si jej dát o úst, až má obličej upatlaný mlékem, slinami, slzami. Ale i díky šukání, nucené rozkoši, a dost možná i žízni, nakonec začne prs druhé elfky olizovat a nakonec začne i sát mléko, sát prso a drží ho, notně neohrabaně, jen ústy a snaží se z něho napojit. Temná elfka to pozoruje s pobavením, světlá elfka na temné poněkud znechuceně, dívající se šokovaně tu na tebe, tu spíše milosrdně a chápavě na nebohou kojící se elfku, jenž přitom šukáš, a zase zděšeně na tebe. A zatímco elfka na tobě pije, saje a moc nevnímá co jí říkáš, naopak elfka na temné elfce se otřese odporem. "Vaše dítě! Jak si může užívat! Porod! Leze to z nás, nuceně, bez lásky, jako kusy masa!" Vyrkne ti do obličeje, během funení jak to na ní jde, zní to až směšně jak při tom kroutí obličejem při nadcházejícím vyvrcholení, nejspíše i díky sání svých prsů.

...

Hraní si s mohutným prsem temné elfky, krásně rostlým, náramně tvarovaným, tuhým, ale pržným a vláčným, je neskutečně příjemný. Krásně se v rukách tuze pohuje, drží tvar, jen se při zmáčknutí poněkud promáčkně a s tím vytryskne mléko a elfka ještě více sikne, nebo ještě častěji, hekne a zasténá. "Děkuji! Můžete ochutnat kdykoliv paní, nebo vám nadojím své temné, pokud si nechcete nadojit sama? Krásně čerstvé." Ukáže na sklenice, ale rozhodně by se asi nebránila, kdyby jsi si pípu strčila přímo do pusy, nebo si načepovala sama. A v okamžiku, kdy si všimneš louže z ejího klína, jak teče z elfky na jejím postroji, temná se pousměje. "Těším se tím, že tu jste!" Pronese snad pravdivě, snad naučeně? "Paní nás drží naplněné, dokud nedorazí hosté, a pak nám dovoluje vše vypustit." Pronese mimoděk, což by mohlo znamenat, že pokud to je pravda, má v sobě hodně, hodně zásob co musela držet, v prsech i v zásobncích, jen pro příchod hostů! A její štít, světlé mléko, světlá pípa, se na tom zdá stejně, jen nemá zásobníky dole. A temné v boxech se na tom zdají podobně! "Pokud však chcete nějaké zvláštní služby, nebo potěšení, jsem vám k mání paní." Pronese s úsměvem.

Poté co temná barmanka odemkne první sud, a ty vše okvituješ, tím, že jsi toto nečekala, barmanka se pousměje. "Ach, jsem potěšena, že jsem Vás překvapila, protože letos máme úžasně vyzrálé sudy! Plné chuti! Tedy soudím, že jste zde poprvé? Takže jste nebyla ani v panině sklípku, nebo naší zásobě?" Pronese a pak dodá. "Pravda, minulý rok si Vás nepamatuji, až letos, a předešlé roky jsem zde ještě nebyla, to zde byla tři roky má předchůdkyně." Pronese a pak dodá pobaveně. "Oh, chcete jí ochutnat?" Otevře jeden sud, kde je temná futanari elfka, připoutaná, zpola vypatlaná, zmožená nezustálým stříkáním, protože hladina sudu je tvořena jejím mlíčím. Nabere do sklenice mlíčí a pak odebere i mléko. "Vedla salon pedemnou!" Usměje se, a podá ti mlíčí a mléko. "A paní jí zde nechala i po její službě, jako inventář a sud." Pousměje se. (Také si všimneš, že některé sudy jsou velice nové, řekla by jsi letošní, nové dřevo, čertvě natřené, ještě neobsazené, temná elfka je ani neotevřela, nejspíše sou prázdné, čekající na letošní várku?)(Pokud si prohlížíš jednotlivé sudy)Načež ti však dodá do velkého džbánu milostné štávy nejmladší elfky, postaví je spokojeně před tebe, že jsi si vybrala. A v okamžiku, kdy zmeníš svůj požadavek, se jí rozzáží očíčka, dzbánek s mlékem i milostnými šťávami jednoduše odsune. A do nového nabere milostné štávy a nadojí mlého elfí hradní matky, z prvního ročníku, a přesune je na místo před tebou. Nejspíše spokojená, že má složitou a vybíravou zákaznici, a vyhovuje jí v každém směru. "Znamenitě! Ták! Prosím! Nektar hradní paní. Budete si přát ještě neco pro svůj doprovod?" Usměje se a kouká na dívky okolo, tedy temnou futu.

Ukáže ti náhle ke stropu, kde jsou něco jako řetězy, háky a popruhy. "Sundat štít, ale ovšem, prosím!" Trochu si tě nasměruje. "Hej, vy dvě! Hned sem pojďte pomoc!" Dvojice děvčat s okovy na krku ihned vystartuje, jemně a lehce se tě dotýká a nasměruje si tě na speciální místo, poté pomocí kladek spustí řemeny a háky. Připnou háky a třmeny, postroje na postroj elfky, a odepnou jí od tebe! Pak začnou točit kladkou, a ty cítíš úlevu váhy a toho, jak ti elfka stoupá z penisu. Škube s sebou ve snaze se vymanit z postroje, řemenů háku a zavěšení! Ale marně, jen sebou hází visící ve vzduchu. Děvčata jí nemilosrdně vyzdvihnou ještě asi o dva sáhy, zavěšenou bezmocně ve vzduchu, a pak pomocí další kladky posunou dál do salonu k jedné stěně. "Má si odpočinout, chcete jí udržet ve stavu stálého vzrušen, v jakém byla doteď, nebo jí dopřt neustálé uspokojování, jako by jste jí stále nesla, bez přestávky? Pak až budete odcházet, ji na Vás zase spustíme!" Pronese temná elfka barmanka, a děvčata každá v ruce drží tyč se stojánkem, na jedné je něco jako hlavice která vrní a na druhé je dvojice didel, údů, které se pomocí řetězu kolem točícího mechanismu stále hýbají sem a tam. Očividně stačí jednu z tyčí postavit na zem pod elfku, a trochu jí spustit dolů aby se klín nabodl na tyč! A tak bude bez tyče visící odpočívat, nebo jí jedno, či druhé bude celý tvůj odpočinek dráždit! Stačí si vybrat. A podle háků na sropě, sem lze zavěsit dobrý tucet štítů naráz!

Poté sama barmanka, dle tvé volby sejmutí štítů, přenese tác s nápoji do boxu, a nechá tě usednout. Tak, že vedle sebe z jedné strany máš připoutanou temno elfí futu s svetlou elfkou na sobě, které obě mají klapky na očích a uších, a souloží v boxu, aniž by věděly, zda tam někdo je, nebo není. Ale stačí se jen natáhnout, a můžeš je hladit, dráždit, dojit si znich mléko! Nebo odsávat. Pak sedíš ty, takže máš krásný rozhled po celém salonu, a vedle tebe sedí barmanka, stejná jako futa souložící pár z druhé strany, jen nemá na svých očích a uší klapky, pouze její světlá polovička.

...

Poté co dorazí Katrína, kývne a pronese hekavě. "Ano madam!" Což neodpovídá drezúře, kdy by si měla kleknout na jedno koleno, dát ruku na prsa a v úkloně nahlásit splnění úkolu, ale s elfkou nabodnutou na penise, by se to zkrátka provádělo dosti neobratně. Takže asi toto bude muset stačit? Hlavně, že eliminovala nebezpečí! Temná elfka, která se doplazila do salonu se jen tlemí a slintá, stejně jako její štít, nejspíše je vlna orgasmů z orgasmového vozu totálně vypatlala, i když asi nechytly plnou dávku, jako démonka, protože alespoň zdánlivě reagují na postavy a jsou schopné stát, tlemit se vydávat nějaké pazvuky. Ale kromě tlemení a toho, že jde s davem, ti asi moc k něčemu nebude. Což asi byl Katrinin cíl, žeano?

Katrína se podíva okolo a polkne. "Echm, býčka, jízdu? Ano, ovšem paní, ale mám tu potíž s, no, touhle." Pronese a ukáže na svůj štít. Což ale utne velice jednoduše temná elfka, jenž zavolá dvě pomocnice, které ihned Katrínu protáhnou procesem šněrování, hákování a vůbec, odštítování, a přesunou její štít do, skladiště, a Katrína zbavená štítu může začít býčkovat. "Pokud má pyj, můžeme býčka udělat z ní, a některá na ní skákat? Nebo, pro tyhle případy, buďto jí na stroj přivážeme elfku a ona s pyjem na ní bude skákat, jestli se na rodeu udrží dokud vystříkne, a oplodní jí? Nebo." Houkne na děvčata a ty přinesou ovoce které znáš a také jakýsi zeleno červený dužinový nápoj. "Když tohle vypije, může pak sedět na býku, a pak se zase, nakrmit." Usměje se a dá povel pomocnicím, které do středu místnosti přitáhnou mohutný mechanismus s převody, péry, pružinami a táhly, na kterém je jakési kožené léhátko, sedátko, prostě jakýsi trup býka s popruhy na ruce, nohy a krk, na něž je možné připoutat elfku v několika polohách. Poté okolí, uprostřed salonu vystelou jakýmisi poduškami, kolem dokola přístroje. A také přinesou několik kožených pout, dvojici podivných sedel se třmeny, byč, a dokonce i klobouk. "Takže? Jak bude Vaše společnice závodit? Bude na býčku sedět jako jezdkyně, bude na krávě dokud jí neshodí dokud do ní nevystříkne, nebo bude býk, a někerá bude jezdit na ní?" Pronese pobaveně a koukne na dvojici dívek, jako by snad měla jezdit některá z nich, nebo odněkud přivést futa elfku, nebo elfku krávu?

(jízdu sem nedala, proože musíš vyřešit to, že Katrína je dočasně futa)(případně může ject jako futa s dírkou a penisem a stříkat i být nasedlá dírkou, poku chceš)

Zalisa - 29. července 2018 09:12
Zalisa

Salon

Temná elfka byla naprosto pervezní jako by nevěnovala pozornost tomu že to bude i její dítě. "Výborně chci aby bylo nádherné a zdravé tak se snaž aby se to povedlo. To víš ten štít asi nebude úplně kvalitní ale stvou pomoci by to dítě mohlo stát za to." Pronesu pobaveně. "Samozřejmě. Přece bych tě o to nepřipravila nebo si snad myslíš opak?" zeptám se ji pobaveně. "Budeš muset mi pomoc zhodnotit která z možnossti je lepší zda matka dceru nebo dcera matku." ronesu pobaveně.
Když světla začne naříkat a prosit usměji se na ni hladím ji po vlasech. "Pss. neboj se bude se ti to líbit. A navíc na svou dcerku budeš moci být pýšná až se ukže jako stávná štítonoška." Pronesla jsem konejšivím hlasem a přitom jsem se smívala. Když se má můj štít natahoval aby ji mohl konejšívě uchopit usmála jsem se a přiměla jsem svou elfku vzít do úst prsa štítu temné elfky a konejšívě ji dráždit. Když se snažila jedna druhou uklidnit. Zasmála jsem se pohladila jsem štítku po vlaech a políbila jsem ji na krk. "Neboj se i ty budeš nosit mé děťatko budeš si užívat porod každým okamžikem." pronesu pobaveně.

...

Paní Salonu vypadal docela krásně naplněnáná když se nakláněla pod bar uchopila jsem jeji pevný prs a začala jsem jej lehce mnout a mačkat to jak sikala slastí se mi celkem líbilo. "Oh tyhle jsou tak nádherně plné. Lakají doslova k ochutnání." pronesu a po chilce mačká mnutí a lehkém tahání jí pustím. A když si všimnu loužišky tekutého života zasměji se pro sebe. "Ale ale tebe už dlouho nikdo nepotěšil že?" Zeptám se ji pobaveně a olíznu si rty. "To by si měla napravit né?"

Když jsem se dívala na to jak odemíká sund cítila jsem vzrušení protože jsem nevěděla co čekat když se objevila elfka vykulila jsem oči a pak jsem se pousmála. "Ale ale tak tohle jsem skutečně nečekala." Pronesla jsem ohromeně když mi dala zkušební vzorek vychutnala jsem si jej a povalila v ústech než jsem polknula. "hmm to je velmi lahodné." Připustila jsem ohromeně.
Když přidá další dva vozrky chvili se rozhoduji a pak se usměji. "Myslím že vyzkouším ten nejmladší vzorek přijde mi velmi lahodný." pronesl jsem nakonec a usmál jsem se na ni. Pak ovšem vytáhne svůj truf a já se jen dovedu po ochutnání blaženě zatlemit. "Oh tak tohle je opravdu lahotný vzorek. Rozhodně tehle." pronessu nadšeně. Ještě se ujistím kolik mám času abychom si tu trošku odpočinuli a nabrali síly.

"hmm. Do boxu."
pronesu a ukážu na jeden volný box A pak na ni aby mě tam následovala. Když začne účinkovat chvili přemýšlím zda bych mohla sestře barmanku odvést. Pá jadovatých polibků by ji mělo způsobit přijemnou zavislost a udělat zní zamilovanou hračku. Otázkou je jak to vysvětlit sestřičce...

Po jejím oznámeni jsem se uculi a pohladila jsem ji lehce po tváři. "Doprovodíš mě do jednoho z nich? A ukážeš mi jak sundat můj štít?" zeptám se ji nevina jemně jji poplácám po prsech. "Já bych ti mohla pak taky možná pomoci." pronesu a usměji se na ni.

Když dorazila Katrína a já viděla její společnici neubránila jsem se úsměvu dovedla jsem si představit co se stalo a jak jí to Katrina osladila aby mohla být mou pravou rukou jen ona. Pokývu hlavou. "Dostali jste ho?" Zeptám se zbytečně.

Přičemž jsem se dívala na plagát chvili jsem se rozhodovala apak sejmse podívala na Katrinu. "Ano Býčky zlatíčko. Ukážeš mi jak si pokročila ve své jízdě?" zeptám se ji pobaveně a podívám se na paní salonů. "Mohla by si ji připravit?ů zeptám se ji nakonec a posadím se tak abyh mohla upíjet svůj nápoj a sledovat jak Katrina jeden na bíčkovi než je nechám nabrat síly a já se s elfkou vydám nahoru do pokojů.

Pán Jeskyně - 28. července 2018 23:06
Pán jeskyně Erinye

Salon

Temná elfka se usmívá, když k nim přijdeš a bavíš se s ní o osudu toho, co právě vstříkla do dělohy světlé elfky, a čemu dala život. Přitom jí nějakým perverzním způsobem vůbec nevadí, že to bude i její dítě, spíš naopak, jako by to považovala jen za odpat z břicha světlé elfky. "Ano paní, vyrobíme zdravé mimino, jen pro vás!" Pronesla hekavě zatímco divoce kopulovala. "Ach, to bude, tak báječné, budou spolu, od břícha, až, po celý život, tak blízko, spojené, jste tak přející, nerozdělovat je je!" Kření se té představě, že matka bude nuceně šukat svou dceru a nostit jí. "Ach, có? Ó? To bude, pohled! Ó, paní, necháte mě to, taky vidět!?" Zakvičí a vidíš jak se jí škube pyj, jak přímo před tebou pumpuje do elfky další semeno, jak jí teče z klínu a ona na tebe blaženě perverzním pohledem čumí, jako by byla zamilované do tvé perverznosti. Zatímco světlá elfka při hlazení vlasů třeští oči a prosí. "Né! prosím. Mé dítě né. Už další dcery né, nechci už rodit, prosím, nechci už další, už nechci znovu rodit, už ne? Mé dcery. A nosit, ne, nemůžu, nechci. Prosím. Nemůžu nosit své dcery, prosím, smilujte se, moje dítě." Heká. Zatímco natahuje ruce, alespoň prsty k elfce kretou neseš ty, ta se natahuje k ní, jako by se snažily jedna druhou obejmout, utěšit, přitulit a přitisknout se k sobě, a obejmout, že všechno bude v pořádku. Ale sotva se zvládají dotknout špičky prstů, nebo prsy, když jste naproti sobě, a sledují, jedna druhou, jak do nich kupulujete a semeníte. "Prosím, nechci už rodit." Heká. "Vydrž to, nepros je, nebreč. Ach nebreč! Ach, ach, uááách!" Heká na ní naopak v orgasmu tvá štítka. Zatímco temná elfka se směje a kouká na tebe blaženě odevzdaně, jako by něco takového nikdy ještě nezažila.

...

Temná elfka se pousměje, když přejdeš k baru a koukneš na ohromné sudy za jejími zády. "Výborná volba madam! Stačí si říci, prosím!" Pronese a hledá něco pod barem, což můžeš využít k tomu, jí uchopit ňadro, náramně pevné, plné mléka, naběhlý dvorec a vztyčená bradavka. Když jej promneš, temná elfka se začne chvět, jemně sikat, spíše slastí než bolestí, ale i vzrušením. Vůbec se nebrání, a drží spokojeně, dokud si s jejím prsem hraješ, hněteš ho a mačkáš. Na prstech ti teče její mléko a temná elfka kníká, lehce funí a poté co přestaneš a ona udělá několik kroků, vidíš jak ze světlé elfky teče z klínu její semeno, jak louži udělala výstřikem za barem, a nyní po orgasmu přechází k sudům, se svazkem klíčů v ruce!

Poté odemkne klíčem jeden sud, položený dnem směrem k vám, a odklopí horní polovinu víka, uvnitř sudu vidíš zpoutanou, vtěsnanou elfku, jakoby dřevěnými špalýčky a postroji doslova vsazenou do sudu, bez možnosti se pohnout, sedí v podřepu proti vám, vidíš její mohutná prsa, ruce a nohy má přikované na obvodu sudu, krk na řetězu sudu, a dohy a ruce v dřevěném postroji, neschopná se v sudu pohnout o jediný kus pídě! Spodní strana sudu, která se nevyklopila je jakási přehrada tekutiny, která podle aromatické vůně je elfčinou mrdkou, jenž elfce teče z klína díky něčemu pod hladinou jejích sekterů. Elfka skoro nereáguje, jen slintá, sotva zareagovala na světlo jak se sud otevřel, slintá, ani nekvičí, spíš jen slintá s vypatlaným výrazem, a temná barmanka nabere její milostné štávy do sklenice, a tu postaví na bar, společně s druhou sklenicí, v níž je elfí mléko v sudu uvězněné elfky, která tam nejspíše celoročně je naložené ve své merdce a šukána bez možnosti odpočinku. Perverze a afrodiziaka a hormony z pití jen čiší. "Ročník před třemi léty, elfí obánkyně." Pronese a přisune ti na ochutnání ony sklenky, zda máš chuť právě na tento ročník? Načež poté co ochutnáš, nechá sud otevřený, pokud se nerozhodneš, a otevře další sud, kde je podobně připoutaná temná elfka. nabere její mrdku a nadojí vzorek mléka. "Štít předloňské vítezky!" Pronese pobaveně, a přisune ti další degustační nabídku. "Nebo snad, možná, nějaké speciální mladé?" Otevře sud, kde je mlaďiounká elfím, možná půleffí dívka, která ještě zareaguje škubáním hlavy, na světlo a otevření sudu, a něco nesrozumitelně žvatlá a slintá. "Loňská městká cena" A usměje se. "Nebo něco z dávných dob?" A otevře sud s mohutně vyprsenou elfkou, jenž o sobě kromě slintání neví. A nalije její sladce voníc mrdku a mléko vonící mateřstvím. "Hradní matka, poslední sud z prvního ročníku závodů." Nabídne ti další ochutnávku.

Pokud si snad vybereš, naplní mrdkou elfky jeden křišťálový džbánek, a jejím mlíkem druhý, a oba ti s několika křištálovými kalichy dá na stříbrný podnos. "Přejete si stůl, nebo budete pít na baru, nebo do boxu?" Usměje se, že ti vše odnese.

Načež, poté co se natátneš a temnou futa barmanku políbíš, tvůj afrodiziakální jed lásky nejspíše započne účinkovat, neboť barmanka se culí, a usmívá, toužebně se na tebe dívající. "Och, to bude velice příjemné, mi oplatit pohostinství. Každý si zatím jen bral, ale pokud se mi odměníte, budu tak, šťastná a spokojená." Pronesla fascinovaně koukající na tebe zaláskovaně, skoro jako by se na tvém údě chtěla nechat odnést sama, a zanechat zde živnosti.

A v okamžiku, kdy se jí zeptáš na odpočinek, tedy občerstvení, se pousměje a šibalsky promluví, spíše špitne. "Nahoře máme pokoje, komnaty rozkoše. Můžete se, tam dokonce zbavit svých štítů a odložit si je a odpočinout si. Máme i lázeň, a postele." Usměje se a kouká na tebe zamilovaně.

Poté co dorazila Katrína, bez druhé temné elfky, s tím, že se jim podařilo zničit druhý přepadový, poslední vůz, ale temná elfka je vyseměnená a funí polomrtvá do vyčerpaného štítu za druhým posledním barákem města, je jasné, že vaše síla poněkud prořídla! I když, kdo ví, zda Katarína nepoužila druhou temnou elfku jako návnadu či štít, aby se zbavila konkurence, a byla ti k pomocné ruce sama?

Temná barmanka se porozhlédne po baru a zafuní, nejspíše na ní jde další stříkání. "Býček, býk, máme jich, několik. Je to, několik zábavných her, na výdrž, nebo sázky a zábavu. Stačí se na něm udržet, nebo si vsadit, na udržení, některé z, našich jezdkyň, nebo si, na něm zajezdit. Nebo, se jím nechat ojet? Staší si, vybrat!" Zaheká a ukáže ti jakýsi plakát, na stěně za rohem baru, kde je několik variant býka, nebo býčích her.

Shazovací býk I - Futanari elfka připoutaná na hýbajícím se zařízení jako býk, elfka si na ní nasedne a drží se v sedle, stroj sebou hází, dokud elfka sespadne, čím déle vydrží, tím lepší cena, s bonusem, pokud je oplodněna až do konce.

Shazovací býk II - Futanari elfka s mohutnými varlaty na desce, připoutána za ruce a nohy se sedlem na klíně a mohutnými varlaty, jezdkyně si na ní nasedne a zadkem pleská na její varlata, býk se jí snaží shodit, zadkem gravitací napadá stále zpět na varlata, naopak to vede k dalšímu shazování. Cena za dobu v sedle, nebo vydržení do ejakulace.

Býčí kráva I - Obdoba sudu do kterého je zavřená elfka bez možnosti se hýbat, na ohradě za salonem je sud v podobě krávy s elfkou uvnitř umístěn do ohrady a pokud na elfku/sud naskočí býk daného čísla jako byl odhad, vyhráváte cenu.

Býčí kráva II - Obdoba sudu s býčí krávou, pouze si sama soutěžící nebo majitelka vybírá býka co na ní skočí, poté se měří množství vystříklého semene, pokud je ho určité množství, inkasuje se cena.

Býčí dostih života - Elfka je přivázána pod býka a vypuštěna do ohrady s osatními býky, pokud elfka a býk přežijí určitou dobu, inkasuje se cena, a další cena za každý výron semene do elfky.

Pluh - Elfka je přikována na jakýsi pluh, šoupaný býkem tělem a zespoda, tedy býk skočí zeshora zezadu na elfku a šuká jí a tím i tlačí pluh, podle vzdálenosti jaký pluh ujede, zorá, než býk elfku oplodní, se inkasuje cena

Přihlásit se můžeš s jakoukoliv elfkou nebo svojí otrokyní, tedy se vším co máš ze své skupiny, a inkasovat za to ceny, případně si vsadit jen průběh nějakého zápasu, kde bude použita dvojice temná futa a světlá elfka, nebo dvojice dívek orokyň. Ale hry a závody se jak vidno dají hrát i jiné, než jen býčí, ale všechny stojí nasazení tvých elfek, otrokyň, nebo vsadit něco jiného? "Ehm, býčky? Paní?" Pronese Katrina lehce neurčitě, když vejde do dveří a podívá se na tebe, nejsše ještě nevidoucí ten leták.

Zalisa - 28. července 2018 22:01
Zalisa

Salon

Sledovat katrinu mi přilo zábavné vidět ji jak sténá funí a skuhrá přišlo mi to neskutečně zabavné když se vysemenila do svého štítu a pak znovu pokračovala díky svému štítu. musela jsem se blaženě usmát díky svému vlastnímu štítu.
Když ji pak došlo kam patří usmála jsem se na nani sladce což bylo trošku poazené tím jak jsem hekala a sténala kvůli vlastnímu štítu. "Ale neboj se katrinko budeš v pořádku nic se ti nestane." Pronesla jsem a natáhla jsem se abych uchopila na oplátku za prsa já ji a mohla si sní chvil hrát. Když pak můj štít mé psí semeno plival na její štít což způsobil u našich obou štítů to že se začali kroutit jako divé a házet sebou. Blaženě jsem se zahihňala zatím co můj štít plival na všechny strany tekutí psí život.

Když se temná rozplývala z toho že by mohla nosit svou dceru potom co bude dosta stará nebo že by to mohla dělat jeji vlastní matka že má sestra má na to své metody ani na okamžik jsem neváhala že by je moje sestřička mohla mít naopak byla jsem si tím naprosto jistá. "Myslím že když ji bude nosit maminka bude to prospěšnější." pronesla jsem a pohladil jsem světlou po vlasech. "Přece bychom ji nepřipravili o tak rozkošnou povinost. A navíc proc trhat je od sebe budou na sebe stejně už přiviknuté." Pronesla jsem a pak sem se zahihńala. "nebo by mohla dcera nosit svou maminku." pronesu pobaveně k temné elfce.
"Ale no tak nebraň jí když se ji to tak líbí." pronesla jsem pobaveně ji pokárám.

...

Sledovala jsem temnou elfku a usmívala sem se přitom. "To ano někdy to je velmi velmi zajimavé co se z nich vykulí že. Ale takhle zničené mé sestře už asi nebudou k ničemu...." Pronesla jsem zamyšleně že bych ji používala jako zvon že bych ji přidělala nějákou troubu a používala její sténání jako zvon na svém sídle že by mohla sténáním ohlašovat konešc tréninku a další věci. Určitě by to mělo velký dopad na některé dívky.

...

Kadždičký pohyb byl velmi přijemný bohužel taky velmi hlasitý takže o kradmém pohybu nemohlo být řeč když elky sebou házeli sténali a my samozřejmě také sténali i když jsme se to snažili ze všech sil tlumit ale prostě to nešlo. I když naše štíty začali umdlévat já byla pořád plná sil.

Prohlidla ostatních budov nepřinesla nic zajimavého což ve mě vzbuzovalo jen obavy z toho co na nás mají připraveného později. Pomnula jsem svému štítu prsa abych se líp soustředila na svou práci lehce jsem ji kousnula do ucha a pokračoval jsem dál v cestě.

Nakonec jsem narazili na vyvěsní štít Salonnetušila jsem co čekatproto jsem svou zbran zasunula za zada elky abych ji měla po ruce a pak jsem ji uchopila oběma rukama abych je použila jako mléčná v připadě nouze. Rozhodně valečnici překvapí když jsi do oči zasáhne pourd mléka.
Ale to co jsem viděla jsem opravdu nečekala docela mě to zaskočilo. "Hmmm myslím že bychom si mohli dát něco malo archvního." pronesla jsem nakonec a usmála jsem se A natáhla jsem uchopil za pra a lehce jsem ji je promnula. "myslím že bychom t měli dopřád trošku rozkoše jako platbu né?" Zeptám se a chvili nad tím přemýšlím bylo by fajn si odpočinout na druhou stranu znám svou sestru. Natáhla jsem se a políbila jsem barmanku na rty svým magicým polibkem. "Je tohle jen odpočívadlo?" zeptám se než si nabýdnu ledovou tříš než vyrazíme dál.

Ale když dorazi katrína napadlo mě vyzkoušet ji s býčkem. "Co jste říkala o tom býčkovy?" zeptám se ji nakonec. A ukážu na katrinu. "Ona má velmi rada býčky že?" Prohodim k ní pobaveně.

Pán Jeskyně - 28. července 2018 21:10
Pán jeskyně Erinye

Boj o vesnici

Zatímco temná elfka divoce kopuluje do své štítové elfky, nebožačky, Katrina za perverzního křiku a funění semení do své nebohé oběti, vydíš její blažený zvrácený pohled, skoro až vytřeštěné blahem protočené oči orgasmu, zatímco perverzně řve něco o cákání, semenění a výrobě potomstva. A když jí pochválíš, že jsi s tím spokojená, a má zůstat takle perverzní i nadále, blaženě se usmívá, že se snad do elfky udělá ještě jednou, i přez elfčin odpor. Který jí však je k ničemu, a jediné čeho svým škubáním dosáhne je, že semeno vytékající jí z kundy stříká po stehnech a pak teče po stehnech a lýtkách elfce dolů, a jak šimrá, nutí jí se na Katrině kroutit ještě víc, co Katrina oceňuje dalšími přírazi a smyslným funěním a chrochtáním.

Když však Katrinu praštíš přez ruce a odsuneš jí od sebe, když ti šeptá podporující prasárny, aby podpořila i tvé stříkání, dívka si ihned uvědomí kam patří, a nejspíše by si i klekla, aby tě odprosila na kolenou, kdyby na sobě neměla nabodnutou elfku, takže jen něco zachrochtala, co mohla být omluva, nebo taky orgasmové sípání, a odtáhla se od tebe, zrovna když jsi blaženě stříkala do sv vlastní elfky. Která sebou díky horkému nákladu začala škubat, ale i jako v případě Katriny, to mělo jen za následek, že to zozpatlalo tvé semeno po jejím klíně a stehnech, nic víc.

Když přitom sleduješ i uvolnění semena temné elfky temné elfky, bojovnice, do svetlké elfky štítu, a práš se jí, nebožačky oseměněné, zda pak bude nosit svojí společnou dceru, v náručí. Elfka se robrečí, zatímco temná se rozřehtá, s funícím hekotem. "Bude si to paní přát? Budu nosit matku, a pak dceru, až bude dost velká na nošení? Nebo ji má nosit její matka, paní jí ... má prostředky jí naučit." Zafuní na tebe křenící se, jako výraz toho, že dokáže jistě elfku zlomit natolik, aby pak v náručí blaženě a perverzně nosila klidně svojí vlastní dceru! Což v elfce vyvolá záchvat breku, hekání, mlácení sebou, škubání, jenž temná jen kvituje bujarým přirážením. "Prr! Prr! Hou! Hou! Když budeš takle divoká, hned to tebe zase vystříknu!" Zakřepčí blaženě.

To už však tvé psí semeno projelo nebožačkou, elfkou skrz naskrz, a podobno výronu, vyplivala bílý náklad na svá prsa, břicho, obličej, ale i nedalekou Katrinu, její ruce a hlavně na její vlastní štít, elfku kterou nesla Katrina. Tak, poplivaná semenem se začala ihned kroutit, jak po ní semeno teklo, šimralo a stékalo i tuhlo, a i tvá elfka sebou začala mlýt, dávivě, s bubliny semene u úst, dávivě sebou škubat! Jak rozkošné pro tvůj penis. Naštěstí udušení nehrozí, ale její svíjení je tak blažené.

...

Ovšem boj a jeho výsledek měl i své stinné sránky! Sice se vám povedlo kromě jednoho povozu, který zmizel mezi domy zničit všechny nepřátele, ale démonka která s vámi bojovala, kompletně orgasmy vypatlaná a vysemenná, utahaná, se svíjela v kaluži mléka, a semene, škubající se blábolající, s vytuhlou elfkou, jenž jí tekli sliny z st a hlen z nosu a uší. Ani jedna se už nepohnou, pro ně boje skončily. "To ano, magie někdy ... paní ten odpad, zlikviduje, už nejsou k ničemu ... moc magie, naráz." Pronese hýkavě temná elfka a ukáže na vypatlanou démonku s vypatlanou elfkou, válející se v kaluži svých tekutin a nevědící o sobě. "Už nemají mysl ... duši, jen těla." Otřese se, ale spíše pohrdavě na ně koukne a odejde od nich, zatímco ony bezduše na zemi ještě kopolují. Temná elfka pokrčí pak rameny a koukne na tvůj pobavený pohled, jak e na démonku díváš. Ale nic neříká, asi se bojí, že by mohla skončit stejně?

...

Poté co se rozdělíte na průchod městem, Katrina s jednou temnou elfkou se vydají jednou stranou města, tedy spíše ulice, a druhou jdeš ty s temnou elfkou. Každý pohyb, krok je nyní velice příjemný, alefky sebou šijou a melou, jako divé, ale jejich síla je asi orgasmy a vyšerpáním utlumena, takže jejich nešení a pohyby jsou mnohem vláčnější, ale díky vůli a hekání, prošení a nadávkám, to je očividně velice příjemná část jejich lámání!

Prohlídka prázdných budov neodhalu nic zajímavého, tedy, krom zajímavého faktu, že celé město je z maket a vůbec, naaranžované a prázdné! Tedy nežli si všimneš budovy s nápisem SALON. Ta už podle velikosti, svého umístění a celkového vzezření je něco jiného, než zbytek budov.

A skutečně, když se přiblížíte blíž, ty a temná elfka se svými štíty, uslyšíte zevnitř příjemné vzdychání, ale také ucítíš závan vůni svěžího odéru, něčeho jako citrusových plodů a uslyšíš hudbu!

(Katrina a druhá temná elfka jsou lehce indisponovány za barákem dhuhé strany budovy, ale vy můžete bez obtíží vejít)(Pokud vejdete Ktrina se dostaví později)

Ve vnitřku budovy je skutečně salon, tedy nálevní pult témeř naproti dveřím, kde za barem stojí temná futanari elfka, s ohutnými prsy, a na sobě má nabodnutou a připoutanou menší, ale velice příjemně vybavenou světlou elfku, ta má popruhy na rukách, nohách a v ústech, na očích a uších klapky, a temná elfka do ní při pohybu kopuluje, podobně jako vy do svých štítů. Mohutná prsa elfek, světlé, i temné jsou těsně nad barpultem, zatímco na pultu je množství sklenic a džbánků, avšak nikde není žádná pípa, nic! Takže je jasné, čím barmanka nejspíše sklenice plní. "Vítejte, vítejte! Přišli jste se občerstvit do salónu? Je libo temné nebo světlé?" Zakření se a přejede světlé elfce po nalitém plném prsu, ta sebou jen škubne a hekne, zatímco jí odstříkne trochu mléka. "Nebo snad nějaké archivní?" Ukáže na mohutné sudy za barem. "Či snad něco více, společenského?" A ukáže na jakési dva boxy, kde jsou v každém boxu dvě temné elfky se světlými elfkami, sedící uprostřed boxu, temná na které sedí světlá, a obě nabízejí svá prsa k vydojení, vysátí, vycumlání. Obě elfky mají zavázané oči i uši, aby hosté mohly mluvit a elfky je vůbec nerušily, a mohly jim sloužit jako láhve přímo k napojení. Proto jsou i připoutané v boxu. "Nebo je libo nějakou hudbu?" Ukáže na šukostroj s připoutanou elfko, a spousty šukátek na válcích a pružinách, jenž nejspíše šukají elfku nejrůznějšími způsoby a ona pak heká a vříská. "Samozřejmě máme i vynikající kuchyni, nebo velké množství zábavných her, od střelnice, až po divokého býka, hry pro vás, vaše miláčky, nebo jen tak, že si můžete na vítěze vsadit. Tak co to bude." Pronese a ukáže na boxy, případně lavičky u baru, či stoly, a dokonce vyběhnou i dvě lidské děvčata, nahá s obojky se řetězem na krku a nesou něco jako jídelní lístky, jedna, a druhá mísu s vodou a ručníky, pokud se snad někde usadíte. "Či snad naší specialitu?" Otáže se a přitáhne za žetěz elfku s bělostnou kůží i vlasy, ze které sálá chlad, má nafialovělé dvorce, a její mléko nejspíše bude jak ledová tříšť.

Pán Jeskyně - 14. ledna 2018 12:38
Pán jeskyně Erinye

//hodim oběd, umyju nádobí a jsem tu, myslím max 1/2 druhá snad - ale nespěchej, to jen obrazně :)

Pán Jeskyně - 13. ledna 2018 22:19
Pán jeskyně Erinye

1) hoď si 3x % nebo mám já
2) jezdkyně myslíš tu konskou, nebo i ty dvě konské "lehké kavalerie" elfky světlé lesní, takže se rozdělit?
3) elfce dáš roubík, nebo ji necháš bez roubíku, zpěv hádám hekání? .)

Pán Jeskyně - 16. ledna 2017 16:50
Pán jeskyně Erinye

----------Futanari rytířky--------

Půl-démonská paladinka (2 speciální, 5 normálních)(Jen jednou)
http://i.imgur.com/FXYABoN.png

O Krystalová záře: Zvýší účinnost všech zbraní na bojišti o +1 orgasmus, kdykoliv se udělá (Trvale!)

M Orgasmový štít: Kdykoliv vstříkne semeno do svého štítu, navýší orgasmový štít o +1(Trvale!)

Zbraň: Zásah kopím rozkoše působí tři orgasmy! (Plus posílení)(Nelze změnit zbraň)(Pouze pro tuto jednotku)

Speciální: Orgasmový štít odráží orgasmi zblízka na útočníka. A poskytuje imunitu na nucené orgasmi (Neudělá se když je tomu nucena kouzlem)(Orgasmový štít způsobí orgasmus/Orgasmi útočníku místo paladince, a to ve výši potenciálně způsobených orgasmů plus účinek štítu)(Pouze zblízka)

Lehká kavalérie (1 bod/kus)
https://simg1.uberbooru.com/7/44/8d596e19b6dd4d5c741d69616d10e.png

O Pyjorožec: Pokud se udělá, její příští zásah má šanci 20% na dodatečných 10 orgasmů ...

M Mobilita vítězí: Kdykoliv vstříkne své semeno do svého štítu, získá +25% krytí (Dokud není využito) a jeden útok na blízko navíc (Dokud je štít posílen)(Dva útoky místo jednoho)(Jen na blízko)

Těžká kavalérie (1 bod/kus)
https://simg1.uberbooru.com/e/35/6f830f3a0481319323c51c235230b.png

O Pyjorožec: Pokud se udělá, její příští zásah má šanci 20% na dodatečných 10 orgasmů ...

M Obrněný kolos: Kdykoliv vstříkne své semeno do svého štítu, získá imunitu na následný nucený orgasmus (Dokud není využito) a její zásahy budou působit dvojnásobné množství orgasmů (Dokud je štít posílen)(Kumulují se základní i bonusové)(Jen na blízko)

Zbraň: Zásah kopím rozkoše působí tři orgasmy! (Pouze pro tuto jednotku)

Rytířský oř (2 body)(Jen jednou)
https://simg1.uberbooru.com/e/35/6f830f3a0481319323c51c235230b.png

O Souboj: Kdykoliv se nuceně udělá, udělá se současně s ní její štít i sama útočnice ...

M Vládkyně bojiště: Kdykoliv vstříkne semeno do svého štítu, způsobí soupeřícím jednotkám v okolí (Viděné) Orgasmus, jehož prožitek dezorientuje je dezorientuje a unaví (První útok 50% šance, že mine cíl, a 50% při minutí, že zasáhne sebe)

Zbraň: Zásah dvojhlavým cepem rozkoše působí čtyři orgasmy zasažené jednotce! A orgasmus nositelce! (Pouze pro tuto jednotku)(Nebere se jako útok na sebe)(Ale udělá se i štít)

Sestry ve zbrani (3 body, nebo 1 speciální)(Jen jednou)
http://www.korasian.com/hentai/futa/03-futa-hentai-elf.jpg

Dvě dvojice dvojčat, temných a světlých elfek. Bojují jako velký a smrtící stroj, kdy jsou k sobě spojeny řemeny a popruhy. Sestry ve zbrani nelze rozdělit ani kombinovat! Musejí chodit všude spolu a bojovat spolu

O Sborové sténání: Kdykoliv se jakákoliv ze sester ve zbrani udělá, získají zbylé 3 sestry bonus +1(5%)(Kumulativně až na +4/20%)

M Když vystříkne jedna ze sester mlíčí do štítu, druhá získá volný útok na cíl v dosahu, bez možnosti reakce, a zásahem způsobí orgasmus navíc

Speciální: Kladivo a kovadlina (Penis a pochva), je speciální bojová taktika, kdy obě dvě dvojice zaútočí na jeden cíl, což díky souhře útočnic znamená většinou dvojitý zásah nebožačky, ale také snížení jejích hodů o -2(10)% Dokud bojuje se sestrami ve zbrani

Temné elfky
(1 bod/kus)
http://www.galaxypink.com/wp-content/gallery/sfk5-preview/darkelves.jpg

Futanari válečnice, bojovnice z rasy temných elfek. Jsou plně oddané vaší věci, a tedy perverzní s přirozeným pudem a touhou znevážit své světlé elfí sestry!

O: Perverze: Kdykoliv se udělá do světlé elfky (Ať už štít, nebo znásilněním)(Pokud běhá bez štítu) Její další zásah orgasmickou zbraní způsobí orgasmus navíc

M: Chtíč temných: Kdykoliv vstříkne sémě do svého štítu který je světlá elfka, získá bonus morálky +5(25%) Na následný hod útoku proti světlým elfkám

Pán Jeskyně - 12. ledna 2017 22:26
Pán jeskyně Erinye

----------Živé štíty----------

Živé štíty jsou naprosto unikátní živá zařízení, tedy přesněji nebožačky, které jsou v poloze *Kravičky* připnuté pomocí řetězů, popruhů a pout na zbroj, nebo tělo své nositelky, útočnice, čelem k nebezpečí, kde odrazují od útoku na svojí nositelku, nebo vlastním tělem blokují příchozí útoky, samozřejmě ve většině případů ne moc dobrovolně ...

Pouta a popruhy nedovolují živým štítům nějak zásadně ovlivnit průběh boje, ale mohou se o to pokoušet, nebo působit drobné problémy, proto je většinou dobré je ušukat do bezvědomí a jen je nést, což navíc nepříteli snižuje morálku, ovšem může naopak způsobit absenci aktivace některých magických efektů ...

Upnutí živého štítu na těle/Zbroji:

http://muchaero.net/wp-content/uploads/2015/11/elf-116.jpg

Každý živý štít nesený útočnicí, ale ušukaný do bezvědomí, visící bezvládně na zbroji, snižuje morálku okolních nepřátel o -1(5%) ...

Existují i živé štíty které spolupracují se svými nositelkami, takové budou označeny (Lze za ně považovat i všechny speciální štíty z limitované edice) ...

-Každý štít lze koupit jen jednou, není li uvedeno jinak! ...

-Každý štít má krytí 50%, není li uvedeno jinak! (Vyšší lepší) ...

-Krytí 50% znamená, že při zásahu orgasmovou zbraní, je 50% že orgasmus bude mít nesený živý štít a nikoliv sama nositelka ...

Elfí nevěsta (1 bod)
https://im1.ibsearch.xxx/3/1a/d5d58de22f650a1186a126d5fff78.jpg
Krytí 60%

Elfí plavovlasá samice oděná do bělostných svatebních punčoch, rukaviček a závoje! Její sténání, a pohled na mlíčí vytékající z przněného klína bezmocné elfky snižuje morálku nepřátelských elfek které ji vidí o -2(10%)(Kumuluje se s bezvědomím) ...

Elfí mládě (1 bod)
http://muchaero.net/wp-content/uploads/2015/11/elf-116.jpg
Krytí 40%

Prznění této mlaďounké elfky nesené jako živé zbroje naprosto šokuje všechny elfky které ji vidí! Přestávají i dýchat! Je až neuvěřitelné, čím vším se mohou démoni bavit! Její kníkání povzbuzuje nositelku této živé zbroje tak, že kdykoliv provádí jakoukoliv činnost, hází si 2x a vybírá si lepší z hodů! ...

Elfí chovná samice (1 bod)
http://www.hentairider.com/media/images_640/1/buta-hime-sama-hentai/buta-hime-sama-hentai-80571.jpg
Krytí 60%

Oděna do podvazkového pásu a bělostných punčoch a rukavic vypadá skoro jako nevěsta, toužící po své svatební noci, nebo spíše svatebním oplodnění? Její mohutné prsy jsou plné mléka a s každým orgasmem stříkají po okolí, což osvěžuje hlavně její nositelku. Při orgasmu živého štítu je 50% šance na obnovu energie, ztrátu únavy a zvýšení morálky o +1(5%) Na první činnost po osvěžení ...

Elfí zprzněná bojovnice (1 bod)
http://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=2050074
Krytí 70%

Tato zprzněná elfí bojovnice natolik zešílela neustálým znásilňováním a nekončícími orgasmy, že spolupracuje se svojí nositelkou a ještě se u toho tlemí! (Může nést zbraň a používat jí na boj v omezené míře svého připoutání) Díky spolupráci mají všechny útoky její nositelky bonus +2(10%) ...

Elfí okouzlená šlechtična (1 bod)
http://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=2204260
Krytí 60%

Tato elfí šlechtična je okouzlena silnou perverzní zaklínací magií, díky které naprosto neví co dělá, či spíše ví, ale je jí to úplně jedno! Hlavně, že bude uspokojena, neb to co se s ní děje vypadá tak, chlípně a zábavně! Každá elfka která ji vidí je zděšena z toho, že by se sama dostala do tak ponižujícího tranzu kdy se vystavuje jako nějaká chovná prasnice! Bonus +1(5%) pro nositelku za spolupráci, -1(5%) Postih morálky na elfky v okolí které ji vidí ...

Elfí zlomená rytířka (1 bod)
https://im1.ibsearch.xxx/f/78/afdcc04cb0c74a973c75a006e6480.jpg
Krytí 60%

Naprosto rezignující na jakýkoliv odpor či snahu o záchranu svých sester, nezajímající se o jejich osud, je tato elfka jen bezvládně nesena a potupně, ale bez jakéhokoliv vzdoru, či jen výrazu v obličeji, snáší vše co je jí děláno a k čemu je používána. Její apatie k zneužívání je naprosto demoralizující! Elfky! -2(10%) všem elfkám na morálku v dohledu. V okamžiku vypuštění mlíčí do elfky, a jeho vytečení a stékání po stehnech, dočasně dalších -2(10%) Po dobu 4 kol ...

Elfí vzpurná barbarka (1 bod)
1) https://i.yuki.la/d/1465670787435.png
1) Krytí 30%

Vzpurná divoká elfí barbarka, která se pokouší, samozřejmě zcela bezmocně a marně, vykroutit ze svého postroje jako živého štítu, neustále se snaží kopat, vzdorovat a velice divoce křičet, a rušit svou nositelku. Díky její barbarské zuřivosti se jí to dokonce i vcelku daří. Nositelka má -2 postih na veškerou činnost díky zmítání se barbarky, a sama je náchylnější k vyčerpání orgasmem (20% únavy navíc) ...

2) https://i.yuki.la/d/1465670871567.png
2) Krytí 70%

Poté co je barbarce způsobeno 12 orgasmů, její šílenství barbarské zuřivosti, sexuálního uspokojování, a perverzní magie v okolí, naprosto uvolní její chtíč a perverzi! V šukací, přirážecí, sténavě vřeštící nezdolnou mašinu jíž létají od úst sliny, z klína sektery a mlíčí, od prsů mléko, a oči jsou protočeny v sloup, kdy mozek vnímá jediné, slast! Řvoucí si o další a další uspokojení v nekonečné žvatlací smyčce stenů. Ruší všechny postihy předešlého odporu a poskytuje +2(10%) bonus všem spřáteleným jednotkám na bojišti, spolu s bonusem perverze: jedním orgasmem navíc při zásahu zbraní její nositelky (Jen nositelka, kumulativně) ...

Elfí živý štít (1 bod/1 kus)
https://i.yuki.la/d/1466932761387.png
Krytí 50%

Elfky určené k tomu, aby byly nabodnuty na úd své nositelky, a neseny do bitvy jako živé štíty!

(Doplňují případný nízký počet bojovnic/Živých štítů, které lze na boj získat) ...

Jsou li koupeny a nasazeny v boji všechny tři, získávají jejich nositekly každá bonus +1(5%) za každou další dívku ze stejné série živých štítů v okolí, tedy maximální bonus +2(10%) bojují li nedaleko sebe, v dohledu všechny tři...

Elfí vele-kněžka (2 speciální body, nebo 6 bodů)
1) http://www.aragorn.cz/map.php?id=5824
Krytí 50%

Elfí velekněžka, posazená a připoutaná na penis své nositelky a útočnice jako živý štít. Jak perverzní ...

Mající na sobě posvátné symboly, oděv a předměty elfího náboženství naprosto znevažuje jejich čistotu a spanilost (Nositelka si hází 2 hody, vybírá lepší) ...

2) http://www.aragorn.cz/map.php?id=5825

V rukách bezmocně třímající, přikovánu, elfí hůl života a požehnání, zvrácenou a zkaženou démonickou sexuální magií, žehnající jednotkám démonů skrze perverzi přetvořenou z původní síly jejich boha (Všechny útočnice působí o orgasmus více se zásahem) ...

3) http://www.aragorn.cz/map.php?id=5826

Bezmocně držena v nekonečné agonii perverzní slasti, jako ztělesnění porobené elfí bohyně a elfí rasy, musí snášet své veřejné prznění, i svých dcera a sester, neschopna upadnout do milosrdného bezvědomí, slintající, řvoucí, sténající a škemrající o milosrdenství, ukazujíc jak hluboko lze padnout z elfích hodnot, do bezmocného zvířete, které ale stále vnímá svoji bývalou slávu, krásu a hrdost jenž mizí jako její inteligence, nahrazována šílenstvím (Neschopnost omdlít, při vstříknutí mlíčí orgasmus všem elfkám na bojišti které vidí) ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------
(Při nedostatku štítů, lze za štít použít: Katrina, Zlatovláska, Culíkatá, Barbarka)(Při nedostatku futanari, lze použít na futanari: Katrina, Zlatovláska, Culíkatá, Barbarka)(Pokud by stále nestačilo, lze získat za 1 bod jednu obyčejnou futa válečnici) ...

Pán Jeskyně - 12. ledna 2017 20:51
Pán jeskyně Erinye

----------ORGASMOVÉ ZBRANĚ--------
(Zbraně musí nést sama útočnice, živé štíty nejsou zrovna známé ochotou spolupracovat v boji)(:D)

Orgasmový meč (0)
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/70/6a/8d/706a8d3c36ba06eddf80f7d23591115a.jpg

Klasická bodná či sečná zbraň, která funguje naprosto stejně jako její železný, či jiný originál (Například s ním lze štípat dřevo), ovšem pouze do doby, nežli jím je zasaženo živé tělo. Poté se meč stane zcela nehmotným, a jeho magie proudící skrze zasažené místo do těla, způsobí orgasmus! ...

Mimo kontakt s tělem je meč zcela normální, obyčejný, použitelný v normálním boji, ovšem v jiném střetu nežli exhibičním, není zrovna moc použitelný. Navíc je skutečně perverzně zhotoven a ozdoben. Pokud se střetnou dva orgasmové meče, nebo jiné zbraně, místo břinknutí a jisker vylétne roj srdíček ...

Základní zbraň každé nasazené jednotky (0) Cena ...

Orgasmový palcát (1 bod)
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m327xyv8wm1qdufb3o4_500.jpg

Perverzně vyhotovená a ozdobená drtivá zbraň, se kterou je poněkud obtížnější někoho zasáhnout, ale když se tak stane, stojí to zato. Orgasmový palcát způsobí s každým úspěšným zásahem dva orgasmy místo jednoho! (Kumuluje se se všemi ostatními schopnostmi) ...

(Kupují se jednotlivé zbraně, pro jednotlivé nasazené jednotky, ale počet nákupu není omezen, není li uvedeno jinak) ...

Orgasmový štít (1 bod)
http://ic.pics.livejournal.com/cure_blunt/33494978/13411/13411_original.gif

Jasně, není to zbraň jako taková, ale proč ne, že? Orgasmový štít způsobí orgasmus tomu, kdo způsobí orgasmus nositelce štítu! Navíc poskytuje +20% krytí! ...

(Štít, stejně jako zbraně musí nést útočnice, protože živé štíty jsou známé svou neochotou spolupracovat při obléhání) ...

Orgasmový zvon (1 bod)
https://kamikazetoast.files.wordpress.com/2013/07/crystalbell.jpg

Nejedná se o skutečnou zbraň, ale to jistě nevadí. Orgasmový zvon se nabije o jeden stupeň s každým orgasmem toho kdo jej nese! Jsou li v něm uloženy tři orgasmy, lze na něho zahrát, a způsobit tak ograsmus všem jednotkám v doslechu (Zasažení: 100% nepřátelé, 50% spojenci) ...

(Tuto zbraň lze nést v každé ruce, včetně živých štítů!)

Orgasmový srp (1 bod)
http://sailormoonunivers.free.fr/Objets/MoonBaton01A.jpg

Orgasmovým srpem lze zaútočit na dvě jednotky najednou, pokud alespoň jedna z nich je v kontaktní vzdálenosti, jako druhá zasažená se považuje další nejbližší jednotka ovlivnitelná magií srpu. Orgasmus je způsoben oběma jednotkám ...

Orgasmový luk (1 bod)
http://vignette1.wikia.nocookie.net/anime-fanon/images/b/b7/Magic_Hime_Harp.JPG/revision/latest?cb=20131005193809

Orgasmovým lukem lze způsobit orgasmus jednotce na dálku, pokud je viditelná alespoň z 50% a není dále nežli sto kroků za bod lučišnictví nositelky luku, (Postavy bez lučišnictví se považují za osoby se znalostí 1) tento luk nevyžaduje žádnou munici, neboť střílí kouzelné nehmotné šípy ...

Orgasmová harfa (1 bod)
http://vignette1.wikia.nocookie.net/anime-fanon/images/b/b7/Magic_Hime_Harp.JPG/revision/latest?cb=20131005193809

Ne, skutečně se nejedná o zbraň, ale lze ji za takovouto počítat, byť je ideální ji držet v ruce štítu a nenosit přitom zbraň. Je li na harfu zahráno, (Nutno oběma rukama) způsobí následný zásah všech spřátelených jednotek v doslechu dodatečný orgasmus s šancí 25/50/75/100% s každým následným zásahem. Na harfu lze zahrát jednou po každém prožitém orgasmu (Nefunguje sama na sebe, a stekuje se šance pouze do prvního orgasmu) ...

Multy-Orgasmová hůl (1 speciální, nebo 4 body)(Lze koupit pouze jednu)
https://secure.static.tumblr.com/9d1452b18ec0051d7d7e4ca2e1bbe2e2/n8uu6ts/TqFn2kywn/tumblr_static_5679132.jpg

Se zásahem způsobí orgasmus všem jednotkám na bojišti! Bez možnosti ochrany či zpětné reakce! (Bez výjimky ignoruje štíty, ochrany a efekty magie)(Kromě vlastního efektu) ...

Se zakoupením získáš speciální "Živý štít" (Viz. obrázek) Který převádí efekt *Multy-Orgasmové hole* z nositelky do sebe samotné, a tím činí svou nositelku efektu hole imunní! (Sama má tak se zásahem hole dva orgasmy místo jednoho) ...

Pán Jeskyně - 12. ledna 2017 19:46
Pán jeskyně Erinye

--- SPECIÁLNÍ BOJOVNICE ---

Růžová kouzelnice (1 speciální, nebo 4 body) Živý štít(50% krytí)
https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=432107

Je li nesena jako živý štít, nasazena na penise a připoutána k tělu:

O Orgasmové srdíčko: kdykoliv má orgasmus, způsobí orgasmus náhodné jednotce v dohledu ...

M Upatlaná kundička: kdykoliv je do ní vstříknuto mlíčí z nositelky, zvýší se počet zasažených jednotek schopností *Orgasmovým srdíčkem* o jednu nebožačku ...

Růžová kouzelnice - Futanari (1 speciální, nebo 4 body) Útočnice
https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=1422999

Slouží jako jednotka nesoucí štít, a útočící na nepřátele:

O Vypouštění lásky: kdykoliv má orgasmus, způsobí následný zásah její zbraní, i zbraní jí ovládané jednotky dvojitý orgasmus ...

M Polibek lásky: kdykoliv vystříkne semeno do svého štítu, může získat kontrolu nad libovolnou jednotkou v dosahu kterou vidí, až do doby kdy má sama opět orgasmus (Lze prodloužit efekt, nebo omámit jinou jednotku) ...

Bílo-Modrá rytířka (1 speciální, nebo 4 body) Živý štít(100% krytí)
https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=839861

Je li nesena jako živý štít, nasazena na penise a připoutána k tělu:

O Nymfomanka: absorbuje veškeré *nucené* orgasmy své nositelky do sebe ...

M Orgasmový výcvik: kdykoliv je do ní vstříknuto mlíčí z nositelky, zvýší se počet orgasmů působených její (Nositelčinou) Zbraní o jeden ...

Bílo-Mordá rytířka - Futanari (1 speciální, nebo 4 body) Útočnice
https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=1507716

Slouží jako jednotka nesoucí štít, a útočící na nepřátele:

O Neutuchající extáze: kdykoliv má orgasmus, obnoví si všechnu sexuální energii (Neumdlévá únavou) ...

M Znásilnění: kdykoliv vystříkne mlíčí do svého štítu, získá schopnost teleportace na viditelné místo v okolí ...

Modrá kněžka (1 speciální, nebo 4 body) Živý štít(50% krytí)
https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=1497471

Je li nesena jako živý štít, nasazena na penise a připoutána k tělu:

O Slastný sten: kdykoliv má orgasmus, obnoví sexuální sílu své nositelky a zbaví jí všech negativních efektů (Únava)(Vyčerpání)(Magie) ...

M Slastný odpor: kdykoliv je do ní vstříknuto mlíčí z nositelky, vykouzlí štít na zvolené jednotce který odrazí nucený orgasmus na útočnici (Tím je štít zbořen) ...

Modrá kněžka - Futanari (1 speciální, nebo 4 body) Útočnice
https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=1494639

Slouží jako jednotka nesoucí štít, a útočící na nepřátele:

O Zasténání rozkoše: kdykoliv má orgasmus, požehná nejbližší spojenecké jednotce či sobě, jenž získá šanci způsobit pět orgasmů při zásahu (75%) ovšem za cenu šance, že jsou způsobeny samotné požehnané jednotce (25%)(Nelze vykrýt) ...

M Dvojí salva: kdykoliv vystříkne mlíčí do svého štítu, z obou hlavní do obou dírek, aktivuje se funkce štítu dvakrát v jeden okamžik ...

Zlatá assasinka (1 speciální, nebo 4 body) Živý štít(50% krytí)
https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=518978

Je li nesena jako živý štít, nasazena na penise a připoutána k tělu:

O Řetěz slasti: kdykoliv má orgasmus, zahákuje nejbližší volnou jednotku magickým spojením (Pouze viděné) ...

M Odezva rozkoše: kdykoliv je do ní vstříknuto mlíčí z nositelky, je všem zahákovaným jednotkám způsoben orgasmus ...

Zlatá assasinka - Futanari (1 speciální, nebo 4 body) Útočnice
https://rule34.xxx/index.php?page=post&s=view&id=1507713

Slouží jako jednotka nesoucí štít, a útočící na nepřátele:

O Milenci: kdykoliv má orgasmus, způsobí orgasmus všem zahákovaným jednotkám ...

M Incest: kdykoliv vystříkne mlíčí do svého štítu, zaútočí každá zahákovaná jednotka na jinou volnou nezehákovanou jednotku v dosahu a se zásahem jí způsobí orgasmus. Navíc s šancí (100%, mínus 25% za počet jednotek v řetězu) ji připoutá taktéž do řetězu *Milenců* ...

(K zahákování první jednotky je třeba kontaktu se Zlatou assasinkou)(Zahákovat lze i štít)(Limit jsou čtyři zahákované jednotky)

___________________________________________________________________________________________________________
1) Každou jednotku lze zakoupit pouze jednou, ne násobně ...
2) Je li zakoupena normání verze, nelze koupit futanari (A naopak) ...
(Případně s cenou o +50%)(3/6)(To bych dovolila)
3) Speciální jednotka může nést normální štít, nebo být nesena normální jednotkou, či být vybavena zbraněmi (Jde pouze o vzácnost nákupu, jinak ale limitována není, jak jí s čím spojit)
___________________________________________________________________________________________________________
a) Speciální body budou i na jiné věci, nemusíš je utratit jen zde :D
b) Ještě udělám seznam zbraní, štítů a pomocnic - Pak můžeš nakupovat - Ale tyhle jsou obecně nejsilnější ...

Zalisa - 12. ledna 2017 17:11
Zalisa

Strašidelný mlýn


Podívala jsem se na sestru a usmála jsem se. I když v duchu jsem se kysele šklebila hodit moje holky keři jen tak bylo přece jen něco jiného tam mi vydělávají prachy tohle bylo prostě krásné brutální ale pro mě nic nevydělavají. "já jsem si spíše myslela zda by si neměla pár sazenic." Nadhodila jsem nadšeně. I když bych ji možná nejraději nakopnula do prdele za tu poznámku.

Sledovala jsem jeji zkoumaní zařízení a kousnula jsem se do rtů. Bylo to tak tak na hraně ale mohlo to pomoci. *Asi se vydám ještě ven.* Napadlo mě. "No zatím to vypadá docela vyrovnaně." Dodala jsem trošku spokojeně i když z mého hlasu je jasné že by to mhlo být o moc lepší.

***

Pustili jsme se do společného dovádění a já zatím své služebné nechala hlídat mlýn a odpočinout si a nasadila jsem si osobně dřevěný úd a hlasitě jsem zamlaskala když jsme se vydali užívat si při opravě mínu tedy vlastně zprovoznění mlýnů.

Spolupráce se sestrou byla jako vždy velmi zajimavá a přijemná. Když jsme roztáčeli kolo rozhodla jsem si maknout protože jsem se na to víc těšila než ona. a pak jsem ještě chvili pokračovala. Než jsme se udělaly.

Když jsme umlely krystaly rozhodla jsem si krystali přepočítat a scovat je ve svým výstřihu a odpočinout si přičemž jsem mladou dívku nechala vysvobodit s pout a přivést ji Katrinou k sobě a zatím co jsem seděla jsem ji nechala povalit na zem ze svým nohám a nechala jsem ji chvili mě lízat nez jsem ji proměnila v psa a vydala se s děvčaty zpátky lesem po stejné trase jako jsme přišli doufaje že najdem ještě nějáké zvířátka.

1 2 3 4 ... 9 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)