Pod černou vlajkou (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Pod černou vlajkou

Pán Jeskyně:

lone.frostwolf

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

V nedaleké budoucnosti je objevem způsob jak si lidé prohlédnout svou minulost. Systém je znám pod jménem Animus a stačí vložit DNA vzorek. Co když je ale vaše minulost temnější a nebezpečnější než-li dnešní svět. A co hůře co když ve světě historie uvíznete a musíte si jí prožít do samého konce. Právě jste jste byli přijati do společnosti, která se zabývá zkoumáním historie kolem roku 1660 a vy máte pravděpodobného předka mezi nejslavnějšími piráty té doby. Vyřizování a veškeré papírování je úmorné, ale odměna je sladká, až na jednu nečekanou maličkost a to že jste uvízli v době svého předka a žijete jeho život. Možná se to zdá divné, ale každý váš krok jako by byl krokem vašeho předka. Váš život je ohrožen pokud zemřete zde je vysoká pravděpodobnost, že zemřete i budoucím životě proto vše záleží na vás. Nechť začne vaše pirátničení v mořích Karibiku. Rozneste strach do srdcí obchodníků, námořníků a hlavně mějte svou volnost.

Klíčová slova:

pirátsví

Jaké hráče:

mám domluvenéí

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (1/1) Netopir

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 1 z celkem 1 příspěvků1

Pán Jeskyně - 10. listopadu 2020 23:24
Pán jeskyně lone.frostwolf

Klady a zápory jednotlivých lodí

Černá perla - jedná se o nejrychlejší loď v Karibském moři je vyzbrojena 16x 32 liberní kanóny ve dvou řadách (podpalubí a paluba) na každé straně (tedy 32 kanonů), 2x 2 liberní falkonety na přídi a na zádi (na každé boku tedy dva dohromady 4) a na přídi je umístěn minometný 40 liberní moždíř z výbušnou municí posádku tovří 120 námořníků pro plnou bojovou schopnost lodi. Maximální počet členů posádky 200
Černá perla byla 70 metrů dlouhá a její šířka je 1/3 délky. Velké plavidlo s vysokými boky a velkou nosností. Nosnost dosahuje až 1 200 tun. Záď tupě zakončenou do takzvaného zrcadla. Na přídi byla nižší palubní nástavba silný kloun. Černá perla má 3 stěžně. Možnost vysout vesla pro zrychlení plavby)

Pomsta královny Anny - Štíhlá loď s velmi dobrou manévrovatelností a středně silným pancířem a poměrně silnými děli. Je vyzbrojena 19x 36 liberní kanóny ve dvou řadách (podpalubí a paluba) na každé straně (tedy 38 kanonů), v přední části je vybavena dvěma otočnými plamenomety (vrhače řeckého ohně (olej plus tajná alchymie)), 4x 3 liberní Falkonety na přídi a na zádi (na každém boku tedy 4 dohromady 8), na přídi je umístěn minometný 40 liberní moždíř z výbušnou municí posádku tovří 140 námořníků pro plnou bojovou schopnost lodi. Maximální počet členů posádky 250. Pomsta královny Anny je dlouhá 70m a její šířka činí 1/4 dělky, nosnost kolem 900 tun plně naložená ztrácí rychlost a svou obratnost. Záď tupě zakončenou do takzvaného zrcadla. Na přídi byla nižší palubní nástavba silný kloun. Pomsta královny Anny má 3 velké stěžně a možnost vysunout vesla pro zrychlení plavby

Bludný Holanďan - Velká silná těžce pancéřová loď celkem pomalá. Je vyzbrojena 23x 36 liberní kanóny ve třech řadách (paluba a dvě paluby děl v podpalubí) na každé straně (dohromady tedy 46 kanonů), na přídi je vybavena dvěma trojitýmy 32 liberní stíhacími kanony 9x 3 liberní falkonety po celém boku lodi (tedy dohromady 18), na přídi je umístěn dvojitý 40 liberní minometný moždíř z výbušnou municí, posádku tovří 280 námořníků pro plnou bojovou schopnost lodi, maximální počet členů posádky 600. Bludný Holanďan je dlouhý 80 m šířka je 1/3 délky. Velké plavidlo s vysokými boky a velkou nosností. Nosnost dosahuje až 2 200 tun. Záď tupě zakončenou do takzvaného zrcadla. Na přídi byla nižší palubní nástavba z velmi silný kloun. Holanďan má 4 stěžně a nemůže využívat vesla.

Vypisuje se 1 z celkem 1 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)