Pod záštitou smrti (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Pod záštitou smrti

Pán Jeskyně:

Glacies

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Ego... Extrahovatelná část vědomě mentálních procesů a paměti jedince, kterou je schopno zálohovat na externí uložiště.
Alespoň tak toto slovo definovali hodnostáři českých zemí ve 22. století.
Život se od přelomu tisíciletí hodně ulehčil. Práci obstarávají roboti a analýzu, výpočty i samotný management počítají stroje, samotný člověk pracuje jen jako spojení mezi dvěma světy robotických otroků a lidské smetánky.
Člověk však dosáhl nového objevu... věčného života.
S tímto objevem přišla na svět společnost Aegis. Sesterská firma společnosti Space-X, kterou založil X Æ A-12, přezdívaný Štístko.
Po první vlně testů na lidských subjektech, přišla druhá a nakonec třetí, ta je však konečně otevřená pro veřejnost.
Přihlásit se však můžete pouze nyní! Necháte si ujít příležitost?

Klíčová slova:

Scifi

Jaké hráče:

Hledám hráče co se nebojí smrti.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
10 tříd základní školy je ve dvacátém druhém století dostatečných pro valnou většinu existujících pracovních pozic. Na školách se hned po dvou letech výuky čtení, psaní a základní matematiky vyučuje celých osm let pouze práce s počítači. Ať jde o hledání informací, zadávání dat do správných kolonek, vyhodnocování výsledků, či vzdáleného pilotování. To vše se mladý člověk musí naučit proto, aby byl schopen se zařadit do fungující společnosti. Po dokončení této školy je jednání mladých jedinců za celých deset let vyhodnoceno a stroje jim přiřadí desítky až stovky možností kde se mohou nadále uplatňovat. Pouze talentovaným jedincům však budou přiřazeny možnosti dalšího studia. Jako je například právnická škola, policejní akademie, či vědecký ústav. Zkrátka obory, při kterých musí člověk vědět co stroje zpracovávají a proč, nebo obory které zahrnují komunikaci pouze mezi lidmi a to bez pomocí strojů. To nás však přivádí k otázce, čím jste výjimeční vy a proč by zrovna vás měli vybrat do projektu Aegis? (Místo i čas ve kterém se bude příběh odehrávat chci držet v tajnosti. Byl bych rád kdyby jste se jako hráči dozvídali informace postupně a to z vlastní iniciativy. Můžu vás však upozornit na fakt, že aktuální popis jeskyně slouží pouze pro vytvoření postavy a základního náhledu na směr, kterým se lidstvo vydalo.)
Hráči: (1/3) Hlad

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

V jeskyni nejsou žádné (pro vás viditelné) příspěvky.


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)