Pokémon - pátrací tým (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Pokémon - pátrací tým

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Držitelé pokedexu (v tomto světě nemá dex každý)v Unově a Kalosu zmizeli. Profesorka Juniper a profesor Sycamore požádali Držitele z pokénaroda (Kanto, Johto, Hoenn a Sinnoh) o pomoc. Po krátké diskuzi se Držitelé rozhodli vyslat dva zástupce (vaše postava Alpha a Omega, Fire a Leaf), protože aktivita Rakeťáků v Pokénarode vzrostla. Máte jednoho pokemona u sebe a pokedex, který vám věnovali Ruby a Sapphire Birch, spolu s letenkou do Unovy či Kalosu. Mise najít zmizele začíná.
Jména uvedená v závorce není nutné dodržet, ale byl bych rád, kdyby to byly alespoň přezdívky. Vaše postava byla vybrána za základě známosti s Držiteli pokedexů a zkušeností s pokémony. Věkový rozptyl 15 - 25 let Můžete mít jednu postavu, nebo dvě, aby byly dvě dvojice. Váš jeden pokémon může být libovolný, krom legendárních, mytických, pseudolegendárních a starterů. Pokud nevíte, kteří to jsou, dejte mi vědět.

Klíčová slova:

Pokémon, manga, pokedex, držitelé, pátrání

Jaké hráče:

Nejlépe aktivní

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (2/4) lapras, Neera

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 19. dubna 2019 23:09
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Ahoj!“ Usměje se na Day profesor Sycamore zářivě, ale než se dostane k další větě, přihrne se k nim i druhý účastník téhle mise, štíhlý muž okolo dvacítky, který stihne udělat zmatek okolo jejich jmen a naznačí profesorovi, že je teprve ucho. Ten se ale jen srdečně zasměje.
„No, to přece vypovídá o mém mimořádném talentu, že?“ Nějak se mu podaří, že to ani nezní jako vychloubání, ale prostý fakt. „Normálně bych vás vzal do své laboratoře, ale je to daleko, takže jsem si zajistil místnost tady na letišti, kde vám sdělím všechno podstatné,“ ukáže jim dveře opodál. „Tedy pokud nemáte námitky?“ otočí se na oba mladé trenéry, aby si poslechl, co mají na srdci.

Letiště Věžového města, na kterém celkem bez problémů vystoupí Night i Leaf z různých letadel skoro na stejno, překypuje životem. Aby také ne, je to letiště jednoho z největších měst světa. Oba ale věděli, že je profesorka Juniper bude čekat. Najít ji zabralo oběma dost času. Museli se prodírat houfy lidí proudícími sem a tam. Naštěstí profesorka vyčnívala. I na letiště chodí málokdo oděn do bílého pláště.
A tak ji oba najdou s cedulí s jejich jmény u stát vedle nějakých dveří. Je to žena někde okolo poloviny svých třicátých let, s krátkou zelenou sukní, bílým trikem, červenými náušnicemi, a krátkými, světle hnědými vlasy.

Day / Night Arata - 9. dubna 2019 16:41
Day / Night Arata

Není těžké poznat, že přilétla ze Sinnohu, když se vynoří v příletové hale. Nikdo jiný by při pohledu z oken asi neměl pocit, že ideální oblečení do takového počasí jsou šortky a lehká prodloužená větrovka.
„Že se nám Kalos ukazuje v plné kráse, viď?“ broukne a pošimrá huňatý veverčí ocásek, který se jí houpe na rameni, zatímco zbytek pokémona se jí schovává ve vlasech. Druhou rukou si potáhne vak výš po zádech a vykročí přes halu.

Nebýt cedule s jejím jménem, nejspíš by Sycamora v prvním okamžiku přehlédla. Možná to bude tím, že vypadá spíš jako rocková hvězda, než významný profesor pokémoního národa.
„Zdravím, profesore,“ hlásí se k němu se zářivým úsměvem, „Já jsem Day Arata, jsem asistentka profesora Rowana. Moc vás pozdravuje.“

Pán Jeskyně - 6. dubna 2019 23:19
Pán jeskyně l.i.c.h.

Letadlo sebou drclo, když přistálo na letiště Světlého města po několika hodinách letu ze Srdečného města. Okénkem nebylo nic vidět, jen mléčná bělota. Jak cestující informoval pilot, město tonulo v mlze. Venku bylo pět stupňů, což byl značný rozdíl, oproti mrazivému počasí Sinnohu.
Day spolu s ostatními cestujícími vystoupila z letadla přímo do plechové chodby, které plynule přiléhaly ke dveřím a prošla do haly, kde na ni měla čekat profesor Sycamore. Nebylo těžké ho najít. Vysoký, tmavovlasý muž v bílém plášti, snad o deset či patnáct let starší než ona sama stál v polovině haly, a v rukou držel velký kus kartonu, na kterém stálo napsáno: FIRE a pod ním DAY.
Očividně na tenhle úkol měli být dva. A těžko říct, jestli Fire byl kluk nebo holka.

Fire vystoupil z letadla doprostřed husté mlhy Světlého města, kde bylo o něco tepleji, než v Rumělkovém městě, kde žil, a Šafránvém městě, odkud odlétal. Letadlo zastavilo kus od letištní budovy, takže museli počkat, až přijede autobus, který je odveze na místo, takže se důkladně seznámil s lednovým podnebím města módy a světel. V příletové hale se mísili cestující ze všech možných letů. Jeho však zajímal jen profesor Sycamore, který ho zde měl vyzvednout. Nebylo těžké ho najít. Muž po třicítce v bílém plášti a s lehce zarostlou, pohlednou tváří byl k nepřehlédnutí. Fire mohl zahlédnout modrovlasou mladou ženu, která k němu taktéž mířila. Vzhledem k tomu, že svíral kus kartonu, na kterém se skvěl nápis FIRE DAY, nebylo divu. Rozhodně neměl být sám, jak se mu Ruby zmínil.

1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)