Pokémonová akademie (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Pokémonová akademie

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Šafránové město. Hlavní město takzvaného Pokénároda, tvořeného regiony Kanto, Johto, Hoenn a Sinnoh a sídlo celosvětově proslulé Pokémonová akademie. Její absolventi patří mezi ty nejlepší trenéry, nejtalentovanější koordinátory, nejšikovnější stylisty, nejbystřejší pozorovatele, nejkvalifikovanější pomocníky pokémoním Profesorům, kandidáty na trenéry stadionu, a chovatele.
Každý, koho zajímajé pokémoni se touží tam dostat. Každý, koho tam přijmou, dostane svého prvního pokémona, pokébally i pokédex. Přijímají však až od dvanácti let, což řada nadšenců nevydrží, a vydá se na cestu dřív.
Samozřjemě, každá skvělá věc má stinnou stránku, a nejinak je to i v Pokémonové akademii. Například smrt čtyřech studentů při záhadné explozi, nikdy neosvětlené zmizení sedmi studentů, a podobně. Veřejnost na to už z větší části zapomněla, ovšem až na příbuzné obětí. Co za tajemství ukrývá prestižní akademie?
Hráči do přihlášky napíší libovolné číslo od 1 do 800 a též dle libosti + nebo -.
Ikonku si lze vytvořit zde: ht...

Klíčová slova:

Pokémon

Jaké hráče:

Zkušené i nezkušené, ochotné hrát alespoň 1x za týden.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Chansey (UTAJOVANÁ) – opatrná, ráda hořkou, nerada suchou, ráda odpočívá, nerada útočí první, houževnatá, rychle prchá Lickuting – odvážný, rád kyselou, nerad pikantní, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, pošetilý Charmander – tichý, rád suché, nerad sladké, klimbá, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, zbrklý v rychlosti Togetic – klidný, rád hořkou, nerad pikantní, hodně odpočívá, v boji hodně poletuje, citlivý na zvuky Litten – veselý, rád sladké, nerad suché, ztrácí věci, rád bojuje, hodně vydrží, rychle uteče Buizel – drzý, rád hořké, nerad sladké, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, trochu klaun Rockruff – samotář, rád pikantní, nerad kyselé, rád jí, hrdý na svou sílu, silné tělo, rád běhá Klink – laxní, rád kyselou, nerad hořkou, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, nerad prohrává Oshawott – plachý, rád sladké, nerad pikantní, rád jí, moc se nevěří, hodně vydrží, rád běhá Silcoon – houževnatý Buizel – sonický třesk, zavrčení, vodní sport, hbitý útok, vodní dělo, hon, rychlý útok, vodní tryska, dvojitý úder, vodní vír, dešťový tanec Lycanroc – protiútok, zvrat, nárazový útok, písečný útok, hryznutí, zavytí, ukamenování, kamenná hrobka, čmuchání, tiché kameny, ohnivý tesák, bleskový tesák Litten – škrábnutí, uhlíkový útok, ohnivý tesák, líznutí, vrčení, dvojitý kop Togetic – metronom, mimosmyslový útok, zívnutí, sladký polibek, magické lístky, vílí vítr, přídavek, přání Lickitung – líznutí, nadzvukový útok, nakopnutí, obranná kulička, zablokování, dupnutí, prásknutí, valivý útok Charmander – uhlíkový útok, kouřová clona, dračí hněv, dračí puls, škrábavý útok, zavrčení, ohnivý tesák Klink – svěrák, kolesodrť, nabití, elektrošok, spoutání, elektrický paprsek, zrcadlová střela, šoková vlna Oshawott – nárazový útok, šlehnutí ocasem, vodní dělo, vodní sport, soustředěná energie, mořská vodu, lasturové ostří
Hráči: (3/4) Goodboy, Neera, Terez

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 29 ⇒|

J. J. - 14. února 2020 09:57
J. J.

„Skvěle,“ usměje se a vyrazí za Candice po schodech ke dveřím, i když po pár krocích zpomalí, aby srovnala krok se Soulem a Heart.
„Ještě že to byl zápas, už jsem se lekla, že to bude rande,“ podotkne šeptem – ne, že by čekala, že jí Patrick v zápalu svatého nadšení bude věnovat pozornost, ale nechce ho před Candice rovnou shodit.

Pán Jeskyně - 6. února 2020 20:24
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Těší mě,“ řeknou Soul s Heart unisono a probodnou se pohledem.
Patrickovi se překvapení rozšíří oči, ale pak se mu na tváři rozlije nadšený výraz.
„Já jsem Patrick, budoucí mistr pokemonu!“ vyhrkne vehementně a trochu popojde dopředu. „Můžu tě vyzvat na zápas?“
Candice vrhne na Patricka pobavený usměv. „A už jsi někdy zápasil na stadionu?“
„Porazil jsem Sabrinu, trenérku stadionu Šafránového města,“ odpoví s patřičnou hrdostí Patrick.
„Jo, ale jen proto, že Sabrina zápasila s celou naší třídou před tebou,“ prohodí Soul popichovačně.
„To nevadí. Tak pojďte, ukážu vám svoje království,“ pokyne jim ke dveřím Candice.

J. J. - 27. ledna 2020 16:17
J. J.

Otočí se k ostatním, pokrčí rameny a bezmocně rozhodí rukama: „Jsem stejně překvapená jako vy.“
Obrátí se zpátky a s rozmáchlým pohybem ruky představí trenérce ostatní: „Soul, Heart a Patrick, moji spolužáci z Akademie,“
Zakroutí hlavou a poškrábe se na nose: „No, a budem mít nějakou protekci? Ukážeš nám stadion?“ uculí se na Candice.

Pán Jeskyně - 5. ledna 2020 19:20
Pán jeskyně l.i.c.h.

Černovlasá dívka se při JJině otázce zarazí a zatváří zmateně. Pak je přelétne zkoumavě očima.
„A kdo tu mrzne?“ Její údiv je více než hmatatelný. „Vy vypadáte zatepleně, a mně zima není!“ ujistí je.
„Zato možná na hlavu jo,“ zabručí Soul tiše, ale dost nahlas na to, aby ho kamarádi slyšeli. Ale slyší ho i dívka před nimi.
„To bych ale nemohla být trenérkou ledových pokémonů!“ zazubí se dívka. „Jsem Candice, trenérka stadionu Sněžného Ostrohu, a JJina sestřenka!“ představí se stále s úsměvem na tváři.

J. J. - 4. ledna 2020 17:00
J. J.

„Budeš chtít vyzvat místní trenérku už dneska?“ chce se obrátit na Patricka před stadionem, ale dveře se rozlétnou dřív, než stihne otázku dokončit. Zaraženě zabloudí očima kolem a dokonce se instinktivně ohlédne. Pořád by se ji nějak líp věřilo tomu, že se dívka obrací na někoho, kdo jde zrovna náhodou kolem. I když u toho vykřikla její jméno.
„Em...“ polkne naprázdno, než se zhluboka nadechne, aby ze sebe vydolovala něco inteligentnějšího, „Ehm...“

Zatěká pohledem od její tváře až k podkolenkám, odkašle si, překvapeně zvedne obočí a vrazí ruce hluboko do kapes, „No, jsem tady. Asi. Ale kvůli tomu není třeba zmrznout na kost, ne?“

Patrick Anderson - 29. prosince 2019 14:46
Patrick Anderson

"Ne, jen musíme píchnout tamní trenérku...čímsi."
Odvětil Patrick Heart s pokrčením ramen. Všichni se domluvili na plánu, že naše mise záměrně zkazíme. Osobně s tím nesouhlasím. Jednak, když už do něčeho jdu, chci vyhrát, nebo v tomto případě splnit úkol. Selhání je mi prostě proti srsti. Ale zase nechci nikomu ublížit. A jednak, když nesplníme své mise, budeme to mít s infiltrací Rakeťáků těžší. Je lepší, když nás budou mít za schopné kumpány, než za budižkničemu, ale vedoucí téhle mise je Soul. On je něco jako specialista na Rakeťáky, takže následuji své přátele v jejich plánu.

Když jsme dorazili na stadion, čekalo nás další překvapení, když nás uvítala..kdo? JJina babička? Soul s Heart nahodí výraz upřímného zmatení. Já jen přivřu oči, strčím si ruce do kapes a lehce si povzdechnu.
"Ou boy.."

Pán Jeskyně - 25. prosince 2019 23:09
Pán jeskyně l.i.c.h.

Když odsouhlasili společný postup ohledně místního stadionu a jeho trenérky, zbývala už jediná věc. Najít ho.
Naštěstí poměrně brzy našli ukazatele, které je odvedly na okraj města, kde stadion našli.
Než stačili vejít, dveře se rozletěly zevnitř a z nich napůl vyběhla mladá černovlasá žena v bílé košili, kraťasech, mikinu ovázanou kolem pasu a punčochami pod kolena.
„JJ!“ vykřikne nadšeně. „Děda volal, a říkal, že jsi tu, ale netušila jsem, že tě uvidím tak brzy!“
Po tomhle prohlášení zůstali Soul s Heart zírat jako tumpachoví.

J. J. - 1. prosince 2019 10:58
J. J.

„Hm,“ souhlasně přikývne, spiklenecky se ušklíbne, kývne na Soula a šeptem dodá, „Koneckonců, my o tom úkolu nic nevíme, tak se může stát, že to nějak narušíme. Nevědomky, že jo.“

Pán Jeskyně - 30. listopadu 2019 20:28
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Na stadion myslím žádné informace nepotřebujeme, nebo jo, Patricku?“ otočí se Heart na svého parťáka, ohledně jejich úkolu. „Prostě tam můžeme jít, a popovídat si s trenérkou stadionu. Klidně všichni, co vy na to?“ navrhne Heart.
„Jasně. O to líp můžeme dělat že,“ Soul pro jistotu ztiší hlas, „Se nám to nepovedlo, nebo to nějak schválně pokazit. A pak se stavit na těch informacích, co myslíte?“

J. J. - 24. listopadu 2019 12:25
J. J.

Zvedne obočí ještě trochu výš, až se jí téměř ztratí pod hranou kulicha a krátce se ohlédne přes rameno: „To bychom asi ještě teď viděli, jak ten někdo doutná,“ na okamžik se zatváří hrdě a pohladí popruh batohu, kde schovává pokébally.
Kdo ví, jestli tu nechápavost jenom předstírá nebo si opravdu není jistá, na co Heart naráží. Každopádně se víc než ochotně chytí Patrickem navrhované změny tématu.
„Souhlas,“ přikývne, „Chtěli jsme najít to informační centrum a dozvědět se o místních pamětihodnostech, chrámech a tak...“

Patrick Anderson - 18. listopadu 2019 00:36
Patrick Anderson

Patrick přejížděl pohledy mezi kamarády, kteří se bavili na téma, které mu asi trochu unikalo. Heart se začne červenat a Soul chytí JJ kolem ramen, jako kdyby se nechumelilo.
"Co ti tři mezi s sebou mají?"
Pomyslel si v duchu, protože očividně ztratil niť. Proto si jemně odkašlal a vzal si slovo.
"Takže...pokud si pamatuji, máme tu jisté úkoly? Nějaké nápady jak na to půjdeme?."

Pán Jeskyně - 28. října 2019 20:37
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Nemyslela jsem tebe,“ odpoví Heart, které JJina obličejová mimika jasně sdělila, že neví, o co jí jde. „Já myslela…,“ teď se trochu zadrhne i Heart. „No…, víš…,“ zrudne. Tohle tak úplně řešit neuměla. „Však víš… tamto!“ vyhrkne, na pár okamžiků spočine zrakem na kamarádčiných intimních partiích, než ho zabodne do země, rudá jako Corphish.
„A záleží vlastně na tom?“ zeptá se Soul a chytí JJ kolem ramen. „Já jsem rád, že se to stalo, jinak bychom se neznali. A to by byla škoda, no ne?“

J. J. - 22. října 2019 21:09
J. J.

Ušklíbne se a významně si stáhne kulicha víc do čela, když se na ni Soul i Heart otočí jako na povel. Když už je na tom útěku a jakože inkognito.

Nejdřív překvapeně pozvedne obočí nad Heartinou otázkou, pak ho naopak nejistě svraští, jak se ji snaží rozklíčovat... celá ta obličejová gymnastika je v tu chvíli trochu k smíchu.
„Ne víc než obvykle, řekla bych?“ nadhodí a konec odpovědi protáhne do otázky, jak si vlastně není jistá, na co se jí Heart ptá, „Jako jo, když potkáte v cizím regionu náhodného chlapa na ulici a zjistíte, že je to váš dědeček, o kterém se vám matka ani neobtěžovala říct, jestli žije, je to trochu divný, to asi jo, ale...“ ukončí neadresně pokrčením ramen jako že to tak nějak zapadá do konceptu věci.

Patrick Anderson - 14. října 2019 22:41
Patrick Anderson

Patrick na Soula hodil zamyšlený pohled, než mu odpověděl.
"Nic není důležitějšího, než vyhrát pokemonový zápas!"
Ohradil se. Byl přeci nesmysl, že by neprojevoval emoce, vždyť už na rande pozval skoro polovinu holek ze školy a každé odmítnutí vždy způsobilo, že celé odpoledne poslouchal utahané emo songy. Nicméně oba jeho kamarádi se strachovali o J.J. dál, což Patricka vyvádělo z míry. Dle jeho mínění J.J. nebyla tak slabá, aby potřebovala něčí lítost, starost, nebo tak. Heart se zeptá, jestli na J.J. někdo nezkoušel něco divného.
"Hele, já jsem tentokrát nic neudělal!"
Oznámí. Pro jistotu.

Pán Jeskyně - 30. září 2019 20:47
Pán jeskyně l.i.c.h.

Soul s Heart se na JJ okamžitě otočí. Heart s výrazem údivu, zatímco sou lehce přimhouří oči, jako kdyby si ji přeměřoval. Jeho rty se pak roztáhnou v nepatrném úsměvu.
„Jen tak dál holka. Rodinu si nikdo nevybírá. Svoje činy ale řídíme všichni sami.“ Zase to tu bylo. Ten náznak, že Soulova rodinná situace taky nebyla nijak růžová.
Heartina reakce je o poznání opatrnější. Malá, roztomilá dívka svou rodinu milovala.
„Je…,“ ztěžka polkne. „Bylo všechno v pořádku? Nezkoušel na tebe někdo něco… divného?“ Heartina tvář je plná obav, ale i podpory.

J. J. - 3. září 2019 20:05
J. J.

„Jo, jasně, v pohodě,“ odpoví rychle. Možná až příliš rychle. Jako by měla potřebu se bránit. Vzápětí si sama uvědomí, že to bylo trochu příkré, sklopí hlavu a pokrčí rameny, „Jenom jsem to... nečekala. Nikdy jsem ho neviděla.“
S povzdechem potřese hlavou, narovná se a založí si ruce na zátylku.
„No, jenom doufám, že mě neprozradí, z toho by byl průser,“ ušklíbne se a nakrčí nos, když se spolu s vysvětlením zaksichtí, „Tak trochu jsem zdrhla.“ Snaží se znít nad věcí až drsně, ale určitou nejistotu se jí ani tak nepodaří zakrýt.

Pán Jeskyně - 25. srpna 2019 21:10
Pán jeskyně l.i.c.h.

Soul si JJina napětí všimne. Má dobrý pozorovací talent, a koneckonců, je něco jako vůdce jejich malé neformální skupinky.
„JJ, jsi v pohodě?“ osloví kamarádku ustaraně. „Šlo všechno s tvým…dědou v pořádku?“
Heart dloubne loktem do Patricka. „Takhle by se mělo reagovat,“ zasyčí na něj potichu. „Jak chceš sbalit nějakou holku, když projevuješ emoce čajové lžičky, pokud jde o něco jiného, než o pokemony?“ zeptá se do.

Patrick Anderson - 21. srpna 2019 21:57
Patrick Anderson

Nad situací s Drifloony Patrick nějak moc nereagoval. Přeci jen, Drifloon v podstatě nebyl Heartin. Nicméně Heart i tak vypadala tak nějak smutně. Soul se jí snažil povzbudit. I J.J. přispěchá s povzbudivým gestem. Patrick jen pokrčil rameny.Nějak nevěděl, co by měl jako říct, nebo udělat.

J. J. - 14. srpna 2019 20:37
J. J.

Zařadí se po bok Heart a povzbudivě jí přejede rukou po zádech – i když by to asi mělo větší efekt, kdyby na sobě neměla zimní bundu. Jinak nic neříká. Tváří se jako kdykoliv jindy, pohybuje se jako kdykoliv jindy, ale v něčem působí napjatě.

Pán Jeskyně - 1. srpna 2019 20:35
Pán jeskyně l.i.c.h.

„A znáš učitele, který by tohle neřekl?“ prohodí Soul k JJ. „A kamarádi neuškodí myslím nikdy. Obzvlášť ti dobří, ale…“ větu nedokončí, protože ho přeruší hlasité pískání Heartina Drifloona. Ten hlasitě diskutuje a ukazuje na Eileenina Drifloona.
„Vypadá to, že by chtěl zůstat,“ podotkne Eileen.
„Už to tak vypadá,“ povzdechne Heart. „Dobře Drifloone, můžeš jít s Eileen. Ale chovej se hezky a nezlob svého kamaráda, ani svou hostitelku,“ vybídne svého nového pokémona. Drifloon nadšeně přikývne a udělá kolečko okolo její hlavy.
„Tak my běžíme. Ahoj.“ zamává Elieen a odběhne i s oběma Drifloony. Heart vypadá poněkud posmutněle, na to, že toho pokémona chytila teprve dneska.
"On se vrátí," řekne Soul pevně.

1 2 3 4 ... 29 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)