Pokémonová akademie (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Pokémonová akademie

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Šafránové město. Hlavní město takzvaného Pokénároda, tvořeného regiony Kanto, Johto, Hoenn a Sinnoh a sídlo celosvětově proslulé Pokémonová akademie. Její absolventi patří mezi ty nejlepší trenéry, nejtalentovanější koordinátory, nejšikovnější stylisty, nejbystřejší pozorovatele, nejkvalifikovanější pomocníky pokémoním Profesorům, kandidáty na trenéry stadionu, a chovatele.
Každý, koho zajímajé pokémoni se touží tam dostat. Každý, koho tam přijmou, dostane svého prvního pokémona, pokébally i pokédex. Přijímají však až od dvanácti let, což řada nadšenců nevydrží, a vydá se na cestu dřív.
Samozřjemě, každá skvělá věc má stinnou stránku, a nejinak je to i v Pokémonové akademii. Například smrt čtyřech studentů při záhadné explozi, nikdy neosvětlené zmizení sedmi studentů, a podobně. Veřejnost na to už z větší části zapomněla, ovšem až na příbuzné obětí. Co za tajemství ukrývá prestižní akademie?
Hráči do přihlášky napíší libovolné číslo od 1 do 800 a též dle libosti + nebo -.
Ikonku si lze vytvořit zde: ht...

Klíčová slova:

Pokémon

Jaké hráče:

Zkušené i nezkušené, ochotné hrát alespoň 1x za týden.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Chansey (UTAJOVANÁ) – opatrná, ráda hořkou, nerada suchou, ráda odpočívá, nerada útočí první, houževnatá, rychle prchá Lickuting – odvážný, rád kyselou, nerad pikantní, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, pošetilý Charmander – tichý, rád suché, nerad sladké, klimbá, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, zbrklý v rychlosti Togetic – klidný, rád hořkou, nerad pikantní, hodně odpočívá, v boji hodně poletuje, citlivý na zvuky Litten – veselý, rád sladké, nerad suché, ztrácí věci, rád bojuje, hodně vydrží, rychle uteče Buizel – drzý, rád hořké, nerad sladké, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, trochu klaun Rockruff – samotář, rád pikantní, nerad kyselé, rád jí, hrdý na svou sílu, silné tělo, rád běhá Klink – laxní, rád kyselou, nerad hořkou, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, nerad prohrává Oshawott – plachý, rád sladké, nerad pikantní, rád jí, moc se nevěří, hodně vydrží, rád běhá Silcoon – houževnatý Buizel – sonický třesk, zavrčení, vodní sport, hbitý útok, vodní dělo, hon, rychlý útok, vodní tryska, dvojitý úder, vodní vír, dešťový tanec Lycanroc – protiútok, zvrat, nárazový útok, písečný útok, hryznutí, zavytí, ukamenování, kamenná hrobka, čmuchání, tiché kameny, ohnivý tesák, bleskový tesák Litten – škrábnutí, uhlíkový útok, ohnivý tesák, líznutí, vrčení, dvojitý kop Togetic – metronom, mimosmyslový útok, zívnutí, sladký polibek, magické lístky, vílí vítr, přídavek, přání Lickitung – líznutí, nadzvukový útok, nakopnutí, obranná kulička, zablokování, dupnutí, prásknutí, valivý útok Charmander – uhlíkový útok, kouřová clona, dračí hněv, dračí puls, škrábavý útok, zavrčení, ohnivý tesák Klink – svěrák, kolesodrť, nabití, elektrošok, spoutání, elektrický paprsek, zrcadlová střela, šoková vlna Oshawott – nárazový útok, šlehnutí ocasem, vodní dělo, vodní sport, soustředěná energie, mořská vodu, lasturové ostří
Hráči: (3/4) Goodboy, Neera, Terez

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 26 ⇒|

Pán Jeskyně - 11. ledna 2019 22:15
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Já si počkám,“ pokrčí rameny Soul. „Mám celý týden.“

Cesta do města jim i přes všechen ten sníh příjemně ubíhá. Hlavně díky pozorování spolužáků, jak se snaží najít nějakého pokémona. Ať už v závěji, nebo v křoví, či na stromě. Většinou bez úspěchu, zato s komickými momenty. Například když na jednu ze spolužaček spadne z větve Zubat, ta vyděšeně zapiští, spadne nazad do sněhu, Zubat jí uletí pryč, a její kamarádky se jí snaží vyhrabat z hluboké závěje, kam se jí podařilo zapadnout.
„Cvoci,“ utrousí Heart.

Sněžné město je živé, ale zároveň tiché, a krásné. Tak mírumilovně krásné, s tím vším sněhem, díky kterému všechno vypadá pocukrovaně. Na kraji Soul zastaví.
„Takže, co podnikneme?“ obrátí se ke kamarádům.

J. J. - 6. ledna 2019 17:26
J. J.

Zacuká jí v koutku oka, když Heart zkomolí její obvyklou přezdívku, ale nic nenamítne. Radši jenom vytáhne pokébal a s tázavě pozvednutým obočím ho ukáže Sammymu v nevyřčené otázce, jestli se chce schovat do tepla, nebo bude s nimi capat po svých.
„Třeba touží po nějakém pokémonním duchovi,“ nadhodí na Soulovu poznámku o probouzení mrtvých.
„Ale blázní jako bychom měli do hodiny odjet a tohle byla jejich poslední šance,“ nakrčí nesouhlasně nos.

Patrick Anderson - 30. prosince 2018 18:14
Patrick Anderson

Patrick si živě představil, jak nese na zádech Charmeleona. Sammy v jeho vizi nadšeně mával packou, zatímco Patrick umíral pod jeho váhou. nebyla to hezká představa. Navíc jej J.J. stylově utře, za což dostane pochvalu od Heart. Patrick si jen dal ruce za hlavu a neodpověděl.

Venku mezitím nastal doslova hon na pokemony. K nelibosti Soula.
"Tak to hodně štěstí s chytáním."
Utrousil Patrick pobaveně, ale nebylo jasné, jestli to směřovalo k přátelům, nebo spolužákům.

Pán Jeskyně - 29. prosince 2018 23:36
Pán jeskyně l.i.c.h.

Heart i Soul se oba nadechují, aby Patricka nějak popíchli, když je tentokrát předejde JJ.
„To bylo hezké, Jay,“ usměje se na kamarádku Heart a zkrátí přitom její jméno jen na jedno J.

Všichni si odskočí se pořádně zazimovat a sejdou se před školním hotelem. Akorát vidí ujíždět školní autobus s několika studenty, kteří buď svého třetího pokémona ještě chytit nechtěli, nebo se ho moudře rozhodli chytit jinde, protože už teď byla cesta do města lemovaná jejich spolužáky, kteří se brodí sněhem a lezou pod stromy a mezi křoví, jen aby našli nějakého pokémona, kterého by mohli chytit. Alespoň už přestalo sněžit a obloha nevypadá jako když se roztrhne péřová peřina.
„No takhle chytí rýmu akorát oni,“ poznamená suše Soul. „Vždyť dělají kravál, že by chytili i mrtvého. Jak tu chtějí najít nějakého pokémona? Všichni raději utečou. Taky bych utekl, kdybych viděl, že se na mě řítí stádo Taurosů.“

J. J. - 28. prosince 2018 22:06
J. J.

„Ber to jako přípravu na ledový stadion. Abys nám tam místo slavného vítězství nezmrznul,“ popíchne Patricka dobromyslně a natáhne si konečně obě boty.
„Ale můžeš nést Sammyho na zádech, jestli chceš, to tě zahřeje,“ vyprskne smíchy a poplácá Charmeleona po rameni. Popadne bundu, stáhne si rozčepýřené růžové vlasy z čela a natáhne si kulicha, ať může vyrazit za ostatními.
„Neboj, tu ti Snubul chytit nezakázal,“ sladce se na Patricka usměje s hranou nevinností.

Patrick Anderson - 23. prosince 2018 15:16
Patrick Anderson

"Jasně, že jsem zvyklý, ale u nás je teplo."
Odpověděl Patrick Soulovi. KDyž odcházeli, jejich učitel z nimi zavolal, že mohou chytit svého třetího pokemona. To samozřejmě neplatilo pro Patricka. Tak si jen ležérně položil ruce za hlavu a pokračoval v cestě.
"Pche, Soul chytí tak maximálně rýmu.."
Utrousil.

Pán Jeskyně - 17. prosince 2018 21:33
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Jdeme pěšky, ty lenochu,“ poplácá Soul Patricka dobromyslně po zádech. „Trocha pohybu tě jistě nezabije. Se svými pokemony trénuješ pořád, tak bys na to měl být zvyklý.“
„Jasně. Vezmu Drifloona s Togekissem, ať se trochu proletí. Hlavně Drifloon. Chudáček. Neměl možnost se sám svobodně proletět bůh ví jak dlouho.“
„A ještě něco!“ zakřičí učitel ještě, než se všichni rozprchnou. „Máte povolení chytit třetího pokémona!“ Po tomhle prohlášení se jídelna rozhlučí nadšením. Teď nejspíš půjdou pěšky všichni a budou se snažit najít nějakého pokémona, kterého by mohli chytit. Tady byli v Sinnohu. Žili tu někteří pokémoni, kteří v se Kantu nevyskytovali. Tahle možnost tedy už nepatřila pro Patricka a Heart. Ti už tu možnost využili. I když Heart vlastně nedovoleně.

Patrick Anderson - 14. prosince 2018 00:04
Patrick Anderson

Patrick se zrovna ládoval u švédského stolu, když ostatní začali řešit co dál. Vypadalo to na průzkumný výlet do města.
"To zní jako plán. Trochu to tu omrknem."
Souhlasně přikývne k Heart.
"Ty nevíš, kde je stadion a chrám. Ouu..chytrý chlapec nevííí."
Začal si utahovat ze Soula. J.J. pak nadhodila, že půjdou pěšky.
"Pěšky? V té zimě? Nebylo by lepší se projet v teplém minibusu?" Protáhl, ale podvolil se většině, pokud trvali na procházce.

J. J. - 10. prosince 2018 21:20
J. J.

Když se v hale začne trousit víc lidí a zaženou klid, který si tak užívala, taky zajde ulovit nějaký symbolický oběd - vlastně jenom popadne nějakou obloženou bagetu a o tu se ještě podělí se Sammym.
Zamyšleně drbe Charmeleona v drobných šupinkách za hlavou, deník už zavřený na kolenou, když se k nim přitočí Snubull s informacemi.

„Určitě,“ přikývne a rovnou shodí nohy z křesílka a začne nohama po hmatu hledat skopnuté boty, „A půjdeme pěšky, ne?“ vzhlédne krátce, než se předkloní a začne jednu botu lovit zpod Sammyho břicha, „Z autobusu nic pořádně neuvidíme, to je k ničemu.“

Pán Jeskyně - 10. prosince 2018 19:55
Pán jeskyně l.i.c.h.

Jídlo Patrick nakonec objeví ve formě obědu podávaného na švédských stolech, ke kterým se později přihrnou i další spolužáci. Kromě Soula a Heart, kteří stojí opodál a něco spolu tlumeně řeší. Nakonec si taky něco vezmou a přisednou si k JJ. V tu chvíli se dostaví jejich třídní, který jim oznámí, že mají po zbytek dne volno, a můžou se zajít do města, kam je to pěšky asi patnáct minut, anebo za dalších patnáct odjíždí minubus zpátky, a mohou se s ním svézt.
„Tak co, nepůjdeme? Rád bych se tam podívala,“ poskočí nadšeně Heart.
„Bylo by to rozumné, prozkoumáme terén,“ souhlasí Soul. „Nevíme kde je stadion, ani kde je ten chrám. Trocha prozkoumávání by nám určitě prospěla."

Patrick Anderson - 6. prosince 2018 00:36
Patrick Anderson

"Nezáleží jak moc je silná, nebo kolikátá je v pořádí."
Odpověděl Patrick Soulovi a zdvihl ruku v pěst.
"Já rozdtrtím..."
Pěst zaťal a krátce s s ní trhl v jasně destruktivním gestu.
"..Každého, kdo bude stát v cestě mým snům."
Dořekl. Pak se ale zazubil a podíval se na své přátele.
"Nicméně jsem neříkal, že chci zápasit zrovna s Candice. Měl jsem na mysli spíš si oťuknout místní domorodce. Ukázat jim, že naše akademie trénuje vítěze."
Podrbal se na zátylku a rozverně se usmál.
"Stadion může počkat až vystuduju."
Dořekl.

Před penzionem se krátce zastavil.
"Týýjo, pěkný. Vypadá to tu útulně."
Ocenil místo jejich ubytování. Co nechtěl říkat, že to tu vypadá i romanticky, už se chystal zeptat několika holek z ročníku, jestli za ním nehctějí přijít po večeři na pokoj. Už to viděl jako živé. Oheň plápolající v krbu, za okny pomalu padají vločky, slovo dá slovo a než se Patrick naděje, bude mít objekt své vášně v náručí.
"Kluci jsou v prvním patře, v druhém holky." Suše jim oznámí jejich vyučující, čímž zboří Patrickův sen a toho tvrdá realita doslova udeří až sklopí hlavu.
"Zase rozdělené patra, tahle škola nepřeje lásce!" Zaprotestuje nahlas, ale poslušně naklusá na svoje patro. Pokebally má zamotané v náhraním oblečení v báglu, což znamená, že se řídí radou J.J. ať už byla vážná, nebo ne. Na pokoji si vybalí věci a pak zamíří do přízemí hledat něco k snědku, přeci jen nepůjde kdyldit místní domorodce s prázdným žaludkem, no ne?

J. J. - 4. prosince 2018 20:33
J. J.

„Hlavně si drž pokébaly v teple, ať ti Kirlia nechytne rýmu, Sammy ti je zahřívat nebude,“ doporučí Patrickovi dobromyslně a s tak bezelstným úsměvem, že těžko říct, jestli si z něj utahuje nebo je to vážně myšlená rada. Pak už posbírá svých pár zavazadel a vyrazí na cestu.

Vstupní halu školního penzionu ohodnotí jenom uznalým zahvízdnutím. Pomalu si stáhne z hlavy čepici a krátké růžové vlasy jí zůstanou trčet na všechny strany. Ale ani uznalý obdiv se jí neudrží zbytečně dlouho, protože když vlečou zavazadla do druhého patra, předloží Heart pobavené zamyšlení nad tím, jestli tady mají špičkově vycvičený tým hasičských Blastoisů, protože při vší té zimě a dřevu...

Na pokoji se vlastně nezdrží moc dlouho, jenom si odloží bágly a bundu, popadne kožený zápisník a vrátí se do přízemí, kde si najde pěkné křesílko u krbu, nechá Sammyho, ať se jí stočí pod nohama a s tichým pobrukováním si začne něco čmárat.

Pán Jeskyně - 29. listopadu 2018 23:28
Pán jeskyně l.i.c.h.

„To tedy ano,“ přikývne spokojeně Soul. „Vypadá to tu vážně hezky.“
„Candice, místní trenérka stadionu je sedmá v pořadí, ve kterém se obvykle vyzývají trenéři v Sinnohu, tak hodně štěstí,“ povzbudí Patricka Heart.

Když se konečně všichni vytlačí z vlaku, čeká na ně před malebným nádražím plném nádherných dřevěných soch, minibus. Ten je odveze kousek za město, kde pod kopcem stojí školní penzion. Je to hezky vyhlížející budova zvenčí obložená dřevem, podepřená dřevěnými trámy a obložená nasekaným dřevem na zatopení v krbu. Uvnitř je krásně teplo, krásně to tam voní dřevem, a všechno to tam vypadá hezky zazimovaně.
Pokoje mají stejně jako na škole. Kluci jsou v prvním patře, v druhém holky. Pak mají půl hodinky na ubytování, a pak mají sraz v jídleně.

Patrick Anderson - 25. listopadu 2018 23:49
Patrick Anderson

Konečně byla jejich cesta u svého konce. Patrick si vzal z kupéčka svoje věci a vystoupil s ostatními.
"Hmm...já jsem prostě rád, že jsme na místě." Odpověděl kamarádce. J.J. se tu líbilo, ale Patrick tak nějak nedokázal ocenit estetické prvky tohoto města. Místo toho po svém vystoupil do popředí jejich skupinky a sebevědomně se zazubil.
"Bezva, vypadá to tu jako dobré místo na zápasení. Čas ukázat místním trenérům, kdo je Patrick Anderson, budoucí Mistr Pokemonu!"
Řekl bojovně a na podporu svého prohlášení udeřil pěstí do dlaně v jasném a odhodlaném gestu jasně ignorujíc nějaké zadání od rakeťáků, nebo program školního výletu.

J. J. - 24. listopadu 2018 21:16
J. J.

Z tiché melancholie jí vytrhne hlas z interkomu. Zvedne ruku neadresně ke stropu se slavnostním: „Tadá!“
Bez větších okolků nacpe deník do batohu, hodí si ho přes rameno a zatímco se ostatní sbírají, postává před oknem a s jiskřičkou v očích vyhlíží ven.

„To město je nádherné,“ nezvládne si nechat to nadšení pro sebe, než se obrátí od okna a přelétne pohledem po ostatních, „Člověk tu nikdy nebyl, ale připadá si tu jak doma, co?“

Pán Jeskyně - 18. listopadu 2018 21:49
Pán jeskyně l.i.c.h.

V interkomu se ozval cinkavý zvuk a pak ženský hlas: VÁŽENÍ CESTUJÍCÍ.NÁSLEDUJE STANICE: SNĚŽNÝ OSTROH. KONEČNÁ STANICE. PROSÍME, VYSTUPTE.
Soul i Heart se taky připraví. Stáhnou své batohy a tašky s věcmi. Drifloon přiletí k Heart, která ho obejme a přitiskne si ho k hrudi. Budovy Sněžného města jsou špičatější a vyšší než v ostatních městech, aby se lépe vyrovnaly s náporem sněhu, který i teď padá z oblohy. Všechyn jsou více či méně obloženy dřevem v nejrůznějších vzorech, díky čemuž Sněžný Ostroh vyvolává dojem velmi vřelého a domáckého místa. Na chodbě projde jeden z jejich učitelů, následovaný jejich spolužáky, kteří už teď ucpou uličku. Vzápětí se ozve skřípění brzd a vlak začne zpomalovat.
„Tak už jsme tady,“ poskočí nadšeně Heart.

Pán Jeskyně - 17. listopadu 2018 22:46
Pán jeskyně l.i.c.h.

Mám pro vás info o aktuálních schopnostech všech pokemonů:

Lickitung – lvl 33 - líznutí, nadzvukový útok, nakopnutí, obranná kulička, zablokování, dupnutí, prásknutí, valivý útok

Charmeleon – lvl 35 - uhlíkový útok, kouřová clona, dračí hněv, dračí puls, škrábavý útok, zavrčení, ohnivý tesák, ohnivý výbuch

Buizel – lvl 35, sonický třesk, zavrčení, vodní sport, hbitý útok, vodní dělo, hon, rychlý útok, vodní tryska, dvojitý úder, vodní vír, dešťový tanec, větrná břitva

Lycanroc – lvl 32, protiútok, zvrat, nárazový útok, písečný útok, hryznutí, zavytí, ukamenování, kamenná hrobka, čmuchání, tiché kameny, ohnivý tesák, bleskový tesák

Klang – lvl 44 - svěrák, kolesodrť, nabití, elektrošok, spoutání, elektrický paprsek, zrcadlová střela, šoková vlna, skřípění, vybití

Dewott – lvl 32 - nárazový útok, šlehnutí ocasem, vodní dělo, vodní sport, soustředěná energie, mořská vodu, lasturové ostří, zuřivý řezák, vodní vlna, odveta

Kirlia – lvl 20 – zavrčení, zmatení, teleport, dvojitý útok, odzbrojující hlas, šťastný pokřik, kouzelné lístky, léčivá vlna, synchrozvuk

Togekiss – lvl 32, metronom, mimosmyslový útok, zívnutí, sladký polibek, magické lístky, vílí vítr, přídavek, přání, po tobě, nebeský útok, extrémní rychlost, aurokoule, vzdušný řez

Torracat – lvl 32, škrábnutí, uhlíkový útok, ohnivý tesák, líznutí, vrčení, dvojitý kop, zavytí, hryznutí, chvástání

J. J. - 13. listopadu 2018 18:31
J. J.

Nějak nemá náladu na Heartino a Soulovo dohadování. Jenom výmluvně protočí panenky, když to Patrick sám zmíní, ale jenom se odvrátí k oknu a opře si čelo o sklo. Má je oba ráda, ale teď ji naštvali víc, než by chtěla přiznat. Tady přece šlo o něco úplně jiného. Vůbec ne o ně, vůbec ne o jejich malicherné spory z domova, ale o Togekisse. Každý trenér a každý pokémon je jiný, a jenom to, že jeden se se situací vyrovnává dobře, neznamená vůbec nic pro jiného.
Ale nějak neměla náladu jim to vysvětlovat. Prostě dá na Togekisse pozor sama.

Po zbytek cesty působí zamlkle, kdyby to nebyla ona, vypadala by skoro nervózně – ale to tady přece úplně nebylo ani před těmi nejpodezřelejšími schůzkami s Rakeťáky. Sleduje zimní krajinu za oknem, na klín si položí deník v kožených deskách, ale nezačne psát, jenom zamyšleně přejíždí prsty po deskách a sleduje sníh.

Patrick Anderson - 7. listopadu 2018 01:08
Patrick Anderson

Soul se dál hašteří. Patrick to nechal být. Vlak mezitím zrychlil. Technologie byla úžasná. Patrick odvolal i Kyrilii, aby si odpočal uvnitř pokeballu, protože cesta byla už moc dlouhá a ono se pozorování krajiny z okna časem omrzí. Konečně to vypadalo, že se vlak blížil k cíli, Patrick se tedy začal připravovat na výstup.

Pán Jeskyně - 20. října 2018 23:56
Pán jeskyně l.i.c.h.

Zatímco se Soul s JJ hašteří, dá se vlak opět do pohybu a začne opouštět nádraží Srdečného města, spolu hlášením, že ve Sněžném Ostrohu budou za hodinu. To buď znamenalo, že celé Sinnoh bylo menší než cesta tam, nebo vlak nejel svou maximální rychlostí. Ukáže se, že druhá možnost byla správně, protože když vlak opustí město, rozjede se mnohem rychleji než předtím. Heart musí Togekissa odvolat, protože teď už je příliš velký na to, aby s nimi mohl být v kupé. Drifloon jí pak poletuje kolem hlavy, i když občas zakrouží nad hlavami všech.
Přibližně po půl hodině cesty začne sněžit, a hory které vidí z okna se značnou pomalu zmenšovat, až se nakonec promění jen ve vysoké kopce. Nakonec na druhé straně, skrz okno ve dveřích, kterým jde vidět na druhou stranu vlaku, uvidí moře, což zanamená, že už jsou blízko cíle.

1 2 3 4 ... 26 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace