Pokémonová akademie (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Pokémonová akademie

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Šafránové město. Hlavní město takzvaného Pokénároda, tvořeného regiony Kanto, Johto, Hoenn a Sinnoh a sídlo celosvětově proslulé Pokémonová akademie. Její absolventi patří mezi ty nejlepší trenéry, nejtalentovanější koordinátory, nejšikovnější stylisty, nejbystřejší pozorovatele, nejkvalifikovanější pomocníky pokémoním Profesorům, kandidáty na trenéry stadionu, a chovatele.
Každý, koho zajímajé pokémoni se touží tam dostat. Každý, koho tam přijmou, dostane svého prvního pokémona, pokébally i pokédex. Přijímají však až od dvanácti let, což řada nadšenců nevydrží, a vydá se na cestu dřív.
Samozřjemě, každá skvělá věc má stinnou stránku, a nejinak je to i v Pokémonové akademii. Například smrt čtyřech studentů při záhadné explozi, nikdy neosvětlené zmizení sedmi studentů, a podobně. Veřejnost na to už z větší části zapomněla, ovšem až na příbuzné obětí. Co za tajemství ukrývá prestižní akademie?
Hráči do přihlášky napíší libovolné číslo od 1 do 800 a též dle libosti + nebo -.
Ikonku si lze vytvořit zde: ht...

Klíčová slova:

Pokémon

Jaké hráče:

Zkušené i nezkušené, ochotné hrát alespoň 1x za týden.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Chansey (UTAJOVANÁ) – opatrná, ráda hořkou, nerada suchou, ráda odpočívá, nerada útočí první, houževnatá, rychle prchá Lickuting – odvážný, rád kyselou, nerad pikantní, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, pošetilý Charmander – tichý, rád suché, nerad sladké, klimbá, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, zbrklý v rychlosti Togetic – klidný, rád hořkou, nerad pikantní, hodně odpočívá, v boji hodně poletuje, citlivý na zvuky Litten – veselý, rád sladké, nerad suché, ztrácí věci, rád bojuje, hodně vydrží, rychle uteče Buizel – drzý, rád hořké, nerad sladké, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, trochu klaun Rockruff – samotář, rád pikantní, nerad kyselé, rád jí, hrdý na svou sílu, silné tělo, rád běhá Klink – laxní, rád kyselou, nerad hořkou, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, nerad prohrává Oshawott – plachý, rád sladké, nerad pikantní, rád jí, moc se nevěří, hodně vydrží, rád běhá Silcoon – houževnatý Buizel – sonický třesk, zavrčení, vodní sport, hbitý útok, vodní dělo, hon, rychlý útok, vodní tryska, dvojitý úder, vodní vír, dešťový tanec Lycanroc – protiútok, zvrat, nárazový útok, písečný útok, hryznutí, zavytí, ukamenování, kamenná hrobka, čmuchání, tiché kameny, ohnivý tesák, bleskový tesák Litten – škrábnutí, uhlíkový útok, ohnivý tesák, líznutí, vrčení, dvojitý kop Togetic – metronom, mimosmyslový útok, zívnutí, sladký polibek, magické lístky, vílí vítr, přídavek, přání Lickitung – líznutí, nadzvukový útok, nakopnutí, obranná kulička, zablokování, dupnutí, prásknutí, valivý útok Charmander – uhlíkový útok, kouřová clona, dračí hněv, dračí puls, škrábavý útok, zavrčení, ohnivý tesák Klink – svěrák, kolesodrť, nabití, elektrošok, spoutání, elektrický paprsek, zrcadlová střela, šoková vlna Oshawott – nárazový útok, šlehnutí ocasem, vodní dělo, vodní sport, soustředěná energie, mořská vodu, lasturové ostří
Hráči: (3/4) Goodboy, Neera, Terez

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 28 ⇒|

Patrick Anderson - 22. července 2019 22:50
Patrick Anderson

Když Eileen podává papírek Soulovi, Patrick nafoukne tváře.
"Nejdřív mě porazí a pak mu začnou holky dávat papírky se svoji adresou a číslem. Já se snad půjdu zahrabat."
Pomyslí si a skepticky pozoruje Soula i v momentě, kdy se Togekiss nadšeně rozletí za přicházející JJ.
"Hledáte nové kamarády?"
Zeptá se JJ. Patrick se na ni zaraženě podívá.
"Hmm...a měli by jsme?"
Oplatí otázku otázkou.

J. J. - 20. července 2019 09:48
J. J.

Usměje se na Togekisse a natáhne ruku, aby ho pošimrala na uvítanou.
„Jo, nikdo mě nesežral,“ pokusí se ušklíbnout obvyklým vtipem, ale nějak to nemá tu správnou šťávu, „Hledáte nové kamarády?“ neurčitě kývne bradou k cizí trenérce a věnuje jí přátelský úsměv.

Pán Jeskyně - 16. července 2019 20:37
Pán jeskyně l.i.c.h.

JJ sice nezahlédne Togekissa, ale zato uvidí dva Drifloony, kteří vyletí z jednoho místa do vzduchu, a tam se chvíli honí, než zase zmizí mezi domy. To ale stačí na to, aby zjistila, kde jsou, a taky se za chvíli objeví ve stejné ulici, kde své přátele uvidí rozmlouvat s nějakou další dívkou.

První, kdo JJ zahlédne, je Togekiss, který zavýskne, a rozletí se k ní. Jeho trenérka se samozřejmě otočí, aby zjistila, kam se to její pokemon rozletěl.
„JJ!“ zakřičí a zamává, zatímco Togekiss krouží JJ nad hlavou.
„No nic lidi. Ráda jsem vás poznala. Tady máte moji adresu a telefon,“ vrzne papírek Soulovi. „Ale už poběžím. Drifloone!“ zavolá svého balónkovitého pokémona, který se k ní snese, spolu s tím Heartiným.

Patrick Anderson - 10. července 2019 22:15
Patrick Anderson

Patrick jen přikyvoval Soulovi, když Eileen řekla to slovo.
"Zápas?"
Zbystřil a zadíval se na Eileen, jako kdyby byl Patrick racek a Eileen mu před očima mávala nějakou obzvláště tučnou rybou.
"To počítej se mnou."
Zazubil se. Pak ale Eileen pokračuje.
"Aha..tak někdy jindy."
Pokrčil rameny

J. J. - 10. července 2019 20:33
J. J.

Trochu překvapeně, ale v zásadě potěšeně vykvíkne, když ji děda sevře v objetí hodném Ursaringa.
„Tak domluveno,“ potvrdí s širokým úsměvem a odvrátí se. V prvním okamžiku má tendenci se rozběhnout, aby ty tři dohnala, ale včas si vzpomene na poslední příležitost, kdy seznámila místní led a svoje pozadí až příliš důvěrně. Neadresně si odfrkne, vtáhne hlavu mezi ramena, zvedne oči a zkusmo zamžourá, jestli na obloze uvidí kroužit Togekissovu siluetu. I tak se ale zkusmo rozejde směrem, kterým předtím ostatní zmizeli.

Pán Jeskyně - 2. července 2019 20:52
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Jasně, že jo,“ sykne Soul. „Copak si myslíš, že v celém státě je jen jedna? Kromě naší je jedna v Rumělkovém městě, Fialkovém, Rezavém a Jásavém. A to jsou jen ty známější. Naše je pochopitelně největší a nejznámější.“
„Co si to tam vy dva šuškáte?“ změří si je podezřívavě Eileen.
„Aaale,“ mávne rukou Heart. „Nejspíš kdo z nich je lepší trenér a kdo větší ztroskotanec,“ vzdychne.
„V tom případě si s vámi ráda někdy dám zápas,“ usměje se sladce Eileen. „Jen ne dnes. Dneska toho mám až nad hlavu,“ dodá.

„Určitě přijď,“ potvrdí děda s úsměvem. „A klidně s sebou vezmi i svoje kamarády,“ nabídne. „A teď už utíkej,“ vyzve ji. „Určitě už mají obavy. A já taky ještě musím vyřídit pár věcí. Tak zatím ahoj.“ Mocně ji obejme a JJ si může všimnout, že voní svěží horskou vodou a borovicemi. „Tak šup,“ řekne ještě sám se otočí k odchodu.

Patrick Anderson - 15. června 2019 12:07
Patrick Anderson

Eileenino překvapení Patricka mno...překvapilo. Dvakrát zamrkal, než se naklonil k Soulovi a tiše zašeptal.
"Ty, Soule. Ono je těch Akademií víc?"

J. J. - 1. června 2019 12:28
J. J.

„No jo, to je pravda,“ připustí si s povzdechne a trochu jí poklesnou ramena, „A mohla bych přijít třeba zítra?“ navrhne trochu nejistě a zvedne k němu decentně štěněčí pohled.
„Pokud se teda na těch lyžích nezabiju,“ dodá pak rychle a neurčitě se ušklíbne, snad aby neztratila tvář.

Pán Jeskyně - 27. května 2019 22:59
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Co tu vůbec děláte?“ zeptá se Eileen zvědavě. „Vypadáte lehce ztraceně,“ uchichtne se.
„Já momentálně přemýšlím, jestli naši kamarádku nesežrala nějaká obluda,“ zauvažuje Soul. „Už by tady pomalu měla být.“
„Co chtěl tady bručoun říct,“ vloží se do toho Heart, „Je, že jsme tu se školou na lyžích.“
„Se školou?“ zarazí se Eileen. „Jako Pokemonovou Akademií? Tou nejslavnější školou Pokénároda?“ užasne poněkud překvapeně.

„Vždyť jsi ji odmítla,“ podiví se děda. „Že nechceš nechat kamarády čekat,“ připomene jí trojici jejích přátel, které se zatím potuluje po Sněžném městě.
„Nebo ses rozhodla je nechat běhat po zemním městě a sama si dáš horkou čokoládu?“ Možná to zní jako výtka, ale výraz dědovy tváře JJ jasně říká, že si z ní utahuje a ani trochu ji tím nechce poučovat, nebo snad vychovávat.
„Abys je ještě našla,“ usměje se.

Patrick Anderson - 26. května 2019 14:57
Patrick Anderson

"Lamačko srdcí."
Zakřenil se Patrick na Eileen. To už se ale se svou trochou přidal Soul
"Pfff, od že to slyším zrovna od tebe."
Zareagoval na něj Patricka nafoukl se. Eileen to ale spíš pobaví. Prý že jsme povedený trojlístek.
"Jej...děkujem."
Odpověděl Patrick za všechny na Eileenin kompliment a trochu se začervenal.

J. J. - 17. května 2019 20:15
J. J.

„Skvělé?“ zopakuje po něm a zvedne obočí tak vysoko, až se jí málem schová pod čepici, „Mě teda připadá řítit se z kopce se dvěma dřevama na nohách spíš.. ujeté,“ rozhodí s jistým pobavením bezradně rukama, „A ještě s pokémony. Jasně, když spadnu na Sammyho, rozhodně mi nebude zima, ale něco mi říká, že popáleniny nejsou úplně typické zranění z lyží...“

Zakroutí hlavou a vrazí si ruce hluboko do kapes: „Tak Icrown? To si budu pamatovat,“ broukne s trochu potměšilým úsměvem a zhoupne se ze špiček na paty a zase zpátky, „A taky si pamatuju, že mi jeden sliboval horkou čokoládu.“

Pán Jeskyně - 11. května 2019 22:51
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Lyžovat? No to je skvělé. Já lyžování přímo zbožňuji. Když ti to nepůjde, tak tě to budu učit. Neexistuje, aby někdo z rodiny Icrownů neuměl lyžovat!“ Zapálí se děda pro lyžování. Ten jí asi omluvenku skutečně nenapíše.
„Ale pokud je to vážně tolik zima, neměli bychom tu jen tak stát. Potřebuješ jít někam do tepla, nebo se dát do pohybu. Nechci tě zdržovat od tvých kamarádů, ale budu moc rád, když spolu něco podnikneme.“

„Mám teď po návratu z Kalosu doma spoustu práce, takže děkuji ne,“ odmítne Eileen s díky a lehce pobaveným úsměvem.
„No, takhle vágní odpověď na otázku jsem už dlouho neslyšel. Dobrá práce Paddy, skvělý způsob, jak někoho ohromit,“ poplácá Soul Patricka po zádech.
„Ale nech ho,“ zastane se tentokrát Patricka Heart. „Má ještě tunu času na to přijít a nějak líp to definovat. Ne všichni vědí, co chtějí dělat celý život.“
„Pozorovat vás je docela zábava,“ založí si Eileen pobaveně ruce na hrudi. „Už dlouho jsem neviděla tak povedený trojlístek.“

J. J. - 8. května 2019 18:39
J. J.

„No, vlastně jo,“ připustí s mírným rošťáckým úšklebkem.
„Vážně?“ nakloní zvědavě hlavu ke straně, „Vlastně jsme se původně šli projít po okolí. A určitě chci vidět ten místní chrám. Na druhou stranu,“ překlopí hlavu k druhému rameni a nasadí falešně zamyšlený výraz, „Profesor říkal, že budeme lyžovat, na to slovo dá značně skeptický důraz, „Takže taková malá nemocenská výmluva by se mohla i hodit,“ nevinně se uculí.

Patrick Anderson - 4. května 2019 23:24
Patrick Anderson

"Taky mě moc těší, Eileen."
Zazubil se Patrick. Když se Eileen svěřila, že neví, co to znamená být pokemoním mistrem, trochu se zamyslel.
"Mno...to je složité vysvětlit. Je to spíš o pocitu. Pokemonní Mistr je...no..zkrátka vítěz. Člověk, který zápasí s úsměvem na tváři a vyhrává i tváří v tvář převaze. Je to znalec nejen pokemonních útoků, ale i jejich srdcí. Prostě nejlepší trenér." Pokusil se vysvětlit.
"Eh...promiň, asi ti to zní zmateně. Mě by to tak znělo.."
Podrbal se na vlasech a pak se zeširoka vřele usmál.
"Třeba by jsme mohli jít někam na čaj, kde by jsme si tom mohli popovídat?"
Navrhl Eileen, podle jeho mínění, dobře maskované rande.

Pán Jeskyně - 28. dubna 2019 21:44
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Spíš velký lůzr pokemonu,“ zabručí Soul dostatečně tiše na to, aby ho Patrick nezaslechl a nevyvolal tím další vytahovací souboj, ale dost nahlas na to, aby to Heart zachytila a začala se smát.
„Těší mě,“ podá Soul dívce ruku.
„Já jsem Eileen,“ představí se dívka. „Moc mě těší!“ trochu zmateně si ty dva prohlédne, ale ruku mu stiskne. Pak se zaměří na Patricka.
„Víš, vždycky mě zajímalo, co to ten mistr pokemonu přesně je,“ osloví ho. „Není to šampion, ale co přesně to má být? Vrátila jsem se nedávno z cest po Kalosu, ale tenhle pojem jsem nikdy pořádně neslyšela vysvětlený."

Děda se zvědavě podívá na zápisník. Ty dopisy by ho velice zajímaly. Už se jí chystá pochválit jméno, když kýchne.
„Vážně ti není zima?“ zeptá si starostlivě. „To by sis Sinnoh moc neužila, kdybys onemocněla. A náš koutek regionu je sice dost odříznutý od zbytku, zato je ten nejhezčí. A dokonce bys mohla i říct, že tu naše rodina má dost velké slovo.“ Dá mu to dost práce, aby se nedmul pýchou, ale ani tak se mu to tak docela nevede.

Patrick Anderson - 23. dubna 2019 16:36
Patrick Anderson

"Er...neměli by jsme je nechat o samotě, nebo tak něco, když se k sobě tak mají?"
Zeptal se pobaveně a pak se zadíval na dívku, které patřil druhý Drifloon. Na něco se zapomnělo...ale na co?
"No jasně, měli by jsme se představit!"
Došlo mu vzápětí.
"Jinak, já jsem Patrick, příští velký Mistr Pokemonu."
Představil se dívce a ukázal jí zvednutý palec. Pak pokračoval. "Tahle malá, leč roztomilá dívka je Heart a tenhle zadumaný kluk je Soul. Jsme tady na školním výletě."
Dodal a představil i své dva přátele.

J. J. - 19. dubna 2019 19:53
J. J.

„Asi,“ úlevně se zasměje. Bylo těžké neustále si připomínat, že ten člověk, který stojí před ní, nemusí být ten, kdo ji v jejích představách posledních několik měsíců podporoval.
„Já jsem ani nevěděla, jestli žiješ. Často jsem si tě představovala,“ přizná a trochu rozpačitě sklopí hlavu k okopaným špičkám bot, „Psala jsem ti dopisy, víš?“ významně zahoupe zápisníkem v rukou. Trochu nejistě vzhlédne a pousměje se, když uvidí výraz v dědově tváři.
„Ségra je Mauve. A já jsem Jordan, ale všichni mi říkají prostě JJ,“ vesele nakloní hlavu ke straně. Jenom pak bez varování kýchne, popotáhne nosem a dýchne si do dlaní.

Pán Jeskyně - 13. dubna 2019 23:29
Pán jeskyně l.i.c.h.

Oba Driflooni se setkají, začnou nadšeně obletovat jeden kolem druhého a hrát si pomocí svých podlouhlých rukou.
O chvíli později druhého Drifloona dohoní dívka o pár let starší než oni sami. Předkloní se, a opřená dlaněmi o kolena se snaží popadnout dech.
„Tady jsi!“ vyhrkne udýchaně, když se jí podaří narovnat. „Ahoj,“ vyfoukne, zatímco si odstraní vlasy popadané z čela. „Moc se omlouvám,“ vyfoukne zadýchaně. „Pořád mi odlétává, aby si s někým hrála.“
„To vůbec nevadí,“ usměje se Heart pobaveně. „Já jsem zatím netušila, že můj Drifloon takový je.“
„No, zdá se, že se k sobě mají,“ poznamená Soul, při pohledu na to, jak se v tu chvíli dva Drifloonové tak nějak mazlí.

Děda se od srdce na JJinou odpovědí zasměje. „Zdá se, že je to v rodině, co?“ poplácá ji dobrosrdečně po rameni.
„Moc rád bych tě víc poznal. Za celý tvůj život jsem tě neviděl. Šlo by to někdy? Neznám ani tvou sestru. Strašně rád bych se dozvěděl víc o své rodině. Tvoje matka mi jen oznámila, že mám vnoučata a tím to haslo. Dokonoce ani vaše jména se mi nenamáhala říct,“ obrátí se na svou vnučkou s němou prosbou na tváři.

Patrick Anderson - 4. dubna 2019 20:53
Patrick Anderson

Na Heartino dobromyslné dloubnutí Patrick odpověděl zářivým úsměvem. Heart byla prostě kámoška. A Soul..asi měl taky nějaký rodinný issue, když takhle mluvil, ale Patrick se na to raději ani neptal.Zrovna chtěl něco říci, aby prolomil nastálé ticho, když se Drifloon rozhodl uletět. Přičinou byl jiný Drifloon letící ulicí.
"Co to..?"
Vydal ze sebe Patrick zaraženě a podíval se na své dva kamarády.

J. J. - 31. března 2019 20:43
J. J.

Dál se dívá směrem, kde spíš jenom tuší než vidí Heartiny pokémony. Ta klíčová otázka padla dřív, než čekala. Na vteřinku zaváhá, ten okamžik šílené až sebevražedné důvěry už byl pryč a nějak se rozhodnout vědomě bylo daleko těžší. Jo, zvládla by z rukávu vytáhnout nějakou uvěřitelnou historku.
Ale asi se jí nechtělo.

Zabubnuje prsty po hraně deníku: „Dlouhý příběh.“
Zatřese hlavou a otočí se k dědovi.
„Pohádaly jsme se a já jsem odešla?“ navrhne mu jeho vlastní slova a vzápětí jí rty zvlní náznak šibalského úsměvu.

1 2 3 4 ... 28 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)