Pokémonová akademie (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Pokémonová akademie

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Šafránové město. Hlavní město takzvaného Pokénároda, tvořeného regiony Kanto, Johto, Hoenn a Sinnoh a sídlo celosvětově proslulé Pokémonová akademie. Její absolventi patří mezi ty nejlepší trenéry, nejtalentovanější koordinátory, nejšikovnější stylisty, nejbystřejší pozorovatele, nejkvalifikovanější pomocníky pokémoním Profesorům, kandidáty na trenéry stadionu, a chovatele.
Každý, koho zajímajé pokémoni se touží tam dostat. Každý, koho tam přijmou, dostane svého prvního pokémona, pokébally i pokédex. Přijímají však až od dvanácti let, což řada nadšenců nevydrží, a vydá se na cestu dřív.
Samozřjemě, každá skvělá věc má stinnou stránku, a nejinak je to i v Pokémonové akademii. Například smrt čtyřech studentů při záhadné explozi, nikdy neosvětlené zmizení sedmi studentů, a podobně. Veřejnost na to už z větší části zapomněla, ovšem až na příbuzné obětí. Co za tajemství ukrývá prestižní akademie?
Hráči do přihlášky napíší libovolné číslo od 1 do 800 a též dle libosti + nebo -.
Ikonku si lze vytvořit zde: ht...

Klíčová slova:

Pokémon

Jaké hráče:

Zkušené i nezkušené, ochotné hrát alespoň 1x za týden.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Chansey (UTAJOVANÁ) – opatrná, ráda hořkou, nerada suchou, ráda odpočívá, nerada útočí první, houževnatá, rychle prchá Lickuting – odvážný, rád kyselou, nerad pikantní, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, pošetilý Charmander – tichý, rád suché, nerad sladké, klimbá, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, zbrklý v rychlosti Togetic – klidný, rád hořkou, nerad pikantní, hodně odpočívá, v boji hodně poletuje, citlivý na zvuky Litten – veselý, rád sladké, nerad suché, ztrácí věci, rád bojuje, hodně vydrží, rychle uteče Buizel – drzý, rád hořké, nerad sladké, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, trochu klaun Rockruff – samotář, rád pikantní, nerad kyselé, rád jí, hrdý na svou sílu, silné tělo, rád běhá Klink – laxní, rád kyselou, nerad hořkou, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, nerad prohrává Oshawott – plachý, rád sladké, nerad pikantní, rád jí, moc se nevěří, hodně vydrží, rád běhá Silcoon – houževnatý Buizel – sonický třesk, zavrčení, vodní sport, hbitý útok, vodní dělo, hon, rychlý útok, vodní tryska, dvojitý úder, vodní vír, dešťový tanec Lycanroc – protiútok, zvrat, nárazový útok, písečný útok, hryznutí, zavytí, ukamenování, kamenná hrobka, čmuchání, tiché kameny, ohnivý tesák, bleskový tesák Litten – škrábnutí, uhlíkový útok, ohnivý tesák, líznutí, vrčení, dvojitý kop Togetic – metronom, mimosmyslový útok, zívnutí, sladký polibek, magické lístky, vílí vítr, přídavek, přání Lickitung – líznutí, nadzvukový útok, nakopnutí, obranná kulička, zablokování, dupnutí, prásknutí, valivý útok Charmander – uhlíkový útok, kouřová clona, dračí hněv, dračí puls, škrábavý útok, zavrčení, ohnivý tesák Klink – svěrák, kolesodrť, nabití, elektrošok, spoutání, elektrický paprsek, zrcadlová střela, šoková vlna Oshawott – nárazový útok, šlehnutí ocasem, vodní dělo, vodní sport, soustředěná energie, mořská vodu, lasturové ostří
Hráči: (3/4) Goodboy, Neera, Terez

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 22 ⇒|

J. J. - 25. května 2018 16:15
J. J.

Když čekali před akademií na minibus nebo na nádraží na vlak, seděla na kufru a psala do zápisníku v kožených deskách. Oči jí zářily vzrušením a čerstvě přistřihnuté vlasy má rozčepýřené jako vrabčí hnízdo, jak si do nich co chvíli bezmyšlenkovitě vklouzne rukou.

Obdivně hvízdne, když se rozhlédne po vlakovém kupé.
„Zatraceně, tohle je vlak?“ podiví se pobaveně a spiklenecky šťouchne Heart loktem do boku, „Vždyť to vypadá líp než náš pokoj.“
Kecne do sedačky k oknu naproti Heart, špičkou si shodí z pat boty a zasune je někam pod sedadlo.
„To bude,“ přisvědčí Patrickovi, spojí ruce za hlavou a labužnicky se protáhne, „Hrozně se těším na sníh. Musí s tím být strašná legrace.“

Když Heart připomene povolení chytit třetího pokémona, trochu se schoulí do klubíčka a najednou velmi zaujatě vyhlédne z okna, bezmyšlenkovitě pohladí kapsu, kde má schované pokébaly. Až po chvilce s úsměvem pokrčí rameny: „Já vlastně nevím. Třeba Bergmite je drsný, nebo Cryogonal.“
Znova trhne rameny a pohodí hlavou: „Ale my se nakonec nějak skamarádíme vždycky.“

Patrick Anderson - 20. května 2018 16:06
Patrick Anderson

Ráno se Patrick probudil nesmírně natěšený. Osprchoval se, provedl ranní hygienu a pak si zabalil své zimní věci. Když nastal čas odjezdu, nastoupil s ostatními do připraveného minibusu.
"Už se nemůžu dočkat až tam budeme. Někde v kostech cítím, že tenle výlet bude stát za to." Řekl, když nastupoval všem okolo a zazubil se při tom.

Nádraží na něj udělalo dojem. Všude pobíhal a zkoumal věci i tak obyčejné jako automat na jízdenky, vše doprovázel ocháním a acháním.
"Hele, támhle odjíždí magnetický vlak!" Informoval ostatní a ukázal nadšeně prstem na vlak odjíždějící do Zlatoprutového města.
"To je fakt pokročilá technologie." Dodal a uznale pokýval hlavou. Bezvá zpráva byla, že měl společné kupé s JJ, Soulem a Heart. V kupéčku jako správný gantleman počkal, až si holky sednou a pak si sedl buď vedle JJ, nebo naproti ní.
"Sinnoh bude určitě úžasný." Řekl k Soulovi a pohledem ulpěl na Heart.
"To jen za předpokladu, že Soul bude schopný nějakého Pokemona chytit." Řekl způsobem, jakoby si myslel, že jediné, co Soul v Sinnohu chytí je rýma. Ve skutečnosti jej jenom popichoval. Samozřejmě, že Soul něco chytí, je to klasa trenér, to mu ale do očí nikdy nepřizná.
"Koho by jste si tak přáli, hm?" Zeptal se přátel, kterého Pokemona by si přáli chytit. On sám se toho účastnit nemohl, protože svého třetího pokemona už měl. V návaznosti na to Patrick vypustil svého Raltse ven, aby se mohl spolu s ním koukat na krajinu za oknem. S Klinkem a Dewottem to udělat nemohl, protože to už by v kupé bylo přecpáno.

Pán Jeskyně - 19. května 2018 23:56
Pán jeskyně l.i.c.h.

Druhý den ráno mezi prvním ročníkem na Akademii panovalo nesmírné vzrušení z jejich první velké cesty mimo Kanto. Každý z žáků si s sebou vezl obrovský kufr se zimními věcmi, lyžemi, hůlkami a potřebným vybavením. Před školou na ně čekal minibus, který je odvezl na nádraží.
Nádražní budova nebylo příliš velká budova, zato velmi moderní. Když se tam dostali, zrovna viděli odjíždět magnetické vlak z Šafránového města do Zlatoprutového. Vlak ve směru Sněžné město byl na dalším nástupišti. Učitelé rozdali jízdenky s místenkami, a žáci byli vysláni, aby našli svá místa. Heart, JJ, Soul a Parrick seděli spolu v jednom kupé. To mělo čtyři polohovací sedačky, stolek uprostřed, velký úložní prostor, ovládání klimatizace a světla, a na stole brožurku o jejich nastávající cestě.
„Wow,“ vydechne Heart, jen co se uvelebí v sedačce u okna. „Tohle je vážně luxusní.“
„Je to vážně působivé,“ přikývne Soul uznale. „Jsem na Sinnoh hodně zvědavý.“
„A hlavně máme povolení chytit si třetího pokémona!“ připomene mu Heart natěšeně.
„To taky,“ kývne.

J. J. - 14. května 2018 21:02
J. J.

„Hele, ale u Snubulla by mě to ani nepřekvapilo. Víš jak, je to přesně takový ten kyselý zadek, co si potřebuje něco dokazovat na těch, co se nemaj jak bránit,“ zamručí znechuceně s nakrčeným nosem, ale pořád je v jejím hlase slyšet i pobavený podtón.
Není divu, že vydržely probírat ještě pěknou chvíli, kdo všechno z profesorského sboru by měl potenciál stát se Rakeťákem, než konečně zalehly.

Pán Jeskyně - 8. května 2018 21:54
Pán jeskyně l.i.c.h.

"Jede přece náš třídní, jeho zástupkyně a místní specialista na ledové pokémony a počasí," připomene Heart JJ.
"Těžko říct, jestli někdo z nich je Rakeťák, nebo ne. To se asi nedozvíme nikdy. Nebo ve chvíli, kdy se rozhodnou pro nějaký velký krok. Ale v tom případě jim nakopu zadek," praví temně Heart.

J. J. - 8. května 2018 21:50
J. J.

„Je fakt, že kdyby dělali problémy osobně, tak mi asi tolik nevadí,“ připustí s neveselým uchechtnutím, „Ale ti pokémoni za to nemůžou.“
Natáhne se na záda a chvíli jenom bezmyšlenkovitě kouká do stropu, zatímco jednou rukou tápe po Sammyho zádech, aby ho mohla podrbat na páteři: „Aspoň od nich jedeme pryč,“ odtuší, než se prudce nadechne, jak jí přijde na mysl náhlá myšlenka, „Moment, kdo s náma má jet jako dozor? Myslíš, že bude někdo z nich...?“

Pán Jeskyně - 8. května 2018 21:22
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Mají,“ přikývne Heart prostě. Na moment se zazdálo, že je tu k tomuhle tématu víc, ale ona o tom jen nechce mluvit. „Můj odhad je prostý. Někdo z vyššího vedení školy je jejich členem, nebo ho třeba nějak vydírají, využívají, či tak. Jinak to asi nebude možné,“ uzavře svůj odhad. „Jen jim chci překazit jejich plány. Nechci, aby někdo pokémony takhle zneužíval.“

Patrick Anderson - 8. května 2018 20:16
Patrick Anderson

Patrick s sebou podle Soulova vzoru také plácl na postel.
"Tak dobrou Soule." Řekl a asi tak z dvě minuty už Patrick zařezával jak dřevorubec.

J. J. - 8. května 2018 08:51
J. J.

„Hm,“ okomentuje zprávu neurčitě a chvíli ji ještě otáčí v ruce sem a tam, jako by doufala, že ještě někde najde další informace.
„No to je otázka,“ namítne s pokrčením ramen a s povzdechem se položí na záda na postel, „Jestli tihle čtyři-“ kývne hlavou k dopisu, „Budou nějací bojechtiví šílenci, tak už se těším, až se je budeme snažit udržet na uzdě a u toho si dávat pozor na to, proti čemu nás vlastně poslali.“
Otočí se na bok a vzepře se o loket, aby na Heart viděla: „Já hlavně nechápu, jak to, že jim to pořád prochází, jestli mají na svědomí to všechno, co jsi říkala. Jak to, že můžou operovat normálně ve škole?“

Pán Jeskyně - 7. května 2018 22:14
Pán jeskyně l.i.c.h.

Patrick, Soul:

V balíčku který Patrick otevře je oproti očekávání jen prsten z chirurgické oceli s malým bodcem na vnější straně, nikoliv půdobně zmiňovaná lahvička s tekutinou, do které měli namočit prsten. Je tam také dopis pro Patricka s Heart, ale ne pro Soula s JJ.
V dopise jen stojí, že změnili strategii, protože zjistili, že látka účinkuje ještě týden po namočení předmětu. O to snazší pro ně to bude, a nebudou se muset strachovat o to, aby ji nerozbili.
„No, tady je možný důkaz o jejich úmyslech. Jsou vážně mazaní,“ kývne Soul uznale hlavou, když si dopis přečte Patrickovi před rameno. „No, budeme postupovat podle plánu. A já teď půjdu spát. Nechci ráno zaspat. A kdyžtak budeme moct spát ve vlaku. Není to úplně krátká cesta, takže dobrou,“ plácne sebou na postel.

JJ, Heart:

Heart se uvelebí vedle JJ, aby jí dobře viděla pod ruku. Z obálky JJ vypadne jen krátký dopis se jmény dalších čtyřech spolužáků, kteří se budou účastnit jejich lovu na mocného pokémona. JJ je znala spíš podle jména a matně tváře, ale nijak víc. Heart si všimne mapy na druhé straně, kde je zakreslená poloha chrámu vůči městu.
„No, nejsou zrovna sdílní,“ okomentuje Heart minimum informací pro ni a Soula ohledně jejich mise. „A taky to vypadá, že posílají informace jen jednomu z dvojice, protože informace pro mě tu nejsou,“ odfrkne si. „No, asi máš pořád tu lehčí část,“ plácne sebou na JJinu postel. „Přála bych je zničit jednou a pro vždy,“ vydechne.

Patrick Anderson - 6. května 2018 11:56
Patrick Anderson

Po zbytek odpoledne Patrick bavil přátele, dělal fory a to i za cenu toho, že si udělal legraci i sám ze sebe. Prostě se přidal k Heart jako parťák ve veselí. Dokonce dnes ani nepozval žádnou slečnu na rande, jak se do toho položil.

Večer se ozvalo zaťukání na okno. Patrick se zájmem pozoroval Murkrowího pošťáka, kterého Soul pustil do pokoje. Před něj na postel dopadl balíček a Murkrow zase odletěl.
"Hmm...tak se podíváme, co jsme to vlastně dostali. Doufám, že to nebude nějaký Novičok."
Konstatoval Patrick a začal rozbalovat balíček.

J. J. - 30. dubna 2018 19:33
J. J.

Heartina dobrá nálada byla nakažlivá, i když na JJ se to nadšení občas projevovalo podivně – na dlouhé chvíle se zadumala do deníku v kožených deskách se Sammym podřimujícím v nohách nebo vařila v kuchyňce něco tak zuřivě, až to vypadalo, jako by se tam prohnalo malé tornádo.

Večer před odjezdem seděla na zemi opřená zády o zeď a listovala knížkou o ledových pokémonech, kterou stihla uzmout z knihovny dřív, než měli podobný nápad úplně všichni. Po zaťukání zvědavě vzhlédne a ze zvyku položí konejšivě Sammymu otevřenou dlaň na záda na znamení, že je všechno v pořádku a nemusí se pokusit jejich podivného pošťáka pro jistotu zakousnout.
Rázně knížku zaklapne, položí ji vedle sebe na postel a zapře se o zem, aby se vyhoupla na nohy.
„Tak se podíváme, co tu pro nás mají,“ zamručí neadresně a zamíří balíček sebrat a rozbalit. Posadí se bokem na postel, aby jí Heart dobře viděla pod ruce.

Pán Jeskyně - 24. dubna 2018 22:10
Pán jeskyně l.i.c.h.

Po odsouhlaseném postupu už jim nic nebránilo v tom, užít si zbytek odpoledne, i když Soul byl stále zamlklý a nebyla s ním moc řeč, a nepustilo ho to celý týden. Zato Heart byla po celou dobu neobyčejně veselá, jako kdyby chtěla zastat i Soulovu část.

Večer před ojdezdem do Sinnoh už měli všichni zabaleno, a Akademie dokonce poskytla vybavení a věci těm, kteří je neměli, což byla zejména JJ. Dé té doby o Rakeťácích neslyšeli, i když na nimi viseli jako nějaký stín. Trochu se i zdálo, že nakonec přece jen nic nebude, protože venku už byla tma, a oni stále ještě neměli žádný ze slíbených předmětů, když se nakonec ozvalo jemné zaťukání na okna jejich pokojů, a Soul s Heart když do svým pokojů vpustili Murkrowa, který upustil na postel jejich spolubydlícího malý balíček, a zase odletěl.

J. J. - 20. dubna 2018 14:44
J. J.

Jenom něco zamyšleně zamručí na znamení souhlasu – koneckonců, byl to její nápad. Zachytí Soulův pohled a jenom pokrčí rameny: „A nám se to asi vždycky může nepovést, kdyby něco.“

Patrick Anderson - 19. dubna 2018 22:35
Patrick Anderson

Patrick si vyslechl názor svého přítele a pokrčil rameny.
"Dobře, pojedeme podle tohoto plánu a uvidíme. Budu si ještě chvíli hrát na tajného agenta a krýt vám záda." Zazubil se Patrick na Soula, J.J. a Heart. Ale přošlo mu to problematické. Jednak bylo špionování unitž organizace jako Rakeťáci nebezpečné a jednak se Patrick chtěl stát Mistrem Pokemonu. Kopat Rakeťácké zadky pro něj bylo druhořadé.

Pán Jeskyně - 16. dubna 2018 22:54
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Můžeme použít JJin návrh a pokusit se Candice přesvědčit, aby to hrála. Slyšela jsem, že měla čest s Galakťáky, takže proti boji s Rakeťáky nejspíš nebude mít nic proti,“ přiklání se Hear k JJ.
„Druhá možnost je, že by se jeden z nás projevil jako zrádce a zabránil tomu druhému uspět,“ zamyslí se Soul. „Ale pak bychom se asi nemohli vídat. Mohlo by to být podezřelé,“ znovu vzdychne. „Zatím asi zůstaneme u JJina návrhu, a uvidíme, jestli Silver nebo Gold s něčím přijdou. Ti s nimi mají dost zkušeností. Stejně jako Red, Blue, Green a Yellow.“ I když to může vypadat, že Soul jen vyjmenovává barvy, z jeho tónu a Heartina přikyvování je jasné, že se jedná o skutečné lidi, ke kterým oba zřejmě chovají hlubokou úctu.
„Souhlasíte?“ obrátí se na kamarády Soul. Heart přikývne.

J. J. - 10. dubna 2018 19:32
J. J.

Po krátkém zabublání smíchu si nejdřív chraptivě odkašle, ještě trochu zafuní nosem, přitiskne si dva prsty na krk a po dalším zakašlání se zjevně konečně dostatečně uklidní.
„Tak moment,“ zamumlá spíš tiše pro sebe a nakloní se k Heart, aby jí přes rameno přelétla očima i druhý dopis s pokyny. Ještě než se dočte na konec, veškeré zbytky pobavení jí z tváře zmizí.
„No, ta lahvička by mohla být důkaz,“ nadhodí pochybovačně a vzhledem k vážnosti situace ztiší hlas, aby je nemohl slyšet každý kolemjdoucí, „Ale kdo ví, co v ní bude, ta látka může být jinak docela neškodná.“
Na okamžik zvedne pohled a když vidí Patrickovy rudé uši, přece jenom jí trochu cuknou koutky. Zamyšleně stiskne rty.
„A co se zkusit s tou Candice domluvit? Kdyby hrála s náma, Rakeťáci by si mysleli, že jste ten úkol splnili a získali bychom víc času a třeba i důkazů.“

Patrick Anderson - 8. dubna 2018 15:26
Patrick Anderson

Patrick si všimnul reakce J.J. ale vůbec nechápal, proč se jeho kamarádka tak červená a proč dusí smích? Pak si znovu projde svoje slova a dojde mu to. Zčervenání, které následuje, by udělalo čest i rajskému jablíčku.
"Já jsem to tak nemyslel, J.J." Zaprotestoval. Tedy, ne že by na tyhle věci nikdy nemyslel. Trenérky stadionu byly většinou krasavice se všemi těmi ducatými partiemi, které měl Patrick tak rád, ale Patrick zatím neměl v těchto milostných záležitostech štěstí. Proto se tiše červenal a poslouchal Heart se Soulem jak vyvracejí jeho nápad jít na policii. Pak potřásl hlavou, aby zahnal rozpaky a odkašlal si.
"Takže...co budeme dělat?" Nadhodil a doufal, že řešení nebude zahrnovat jehly, píchání a trenérku stadionu.

Pán Jeskyně - 6. dubna 2018 22:46
Pán jeskyně l.i.c.h.

Heart si vezme dopis pro Patricka, zatímco Soul si čte ten JJin. Ani jeden z nich si JJina náhlého výbuchu nevšímá, i když Heart zacukají koutky. Soul zavře oči, a opře se do lavičky.
„A co jim podle tebe řekneme?“ zeptá se Patricka. „Nemáme jak to s nimi spojit. Jasně, to R je znak, ale co my víme, může to být nějaký vtip od spolužáků.“
Na Soula plynule naváže Heart. „Při předchozích incidentech s Rakeťáky v Kantu, johtu i Alole policie nezasáhla, což může indikovat několik věcí. Rakeťáci mají na vysokých postech policie své posty, takže se to nikam nedostane.“
Teď Soul převezme nitku od Heart. Teď působí jako dokonale sehraná dvojice, ne jako svým způsobem rivalové.
„Nebo to může znamenat obrovskou úplatnost policie. Nezasáhla ani v případech Aquťáků, Magmaťáků i Galakťáků v Hoennu a Sinnoh.“
„Což taky může znamenat, že je absolutně neschopná,“ dodá Heart.

J. J. - 5. dubna 2018 21:02
J. J.

Ještě před vteřinou se tvářila dost znepokojeně. Jenže kamarádit se s Patrickem má i svoje výhody.

Celá zrudlá k němu zvedne oči a konsternovaně chvíli nehybně zírá, jak se snaží ujistit, že z Patricka opravdu vylezlo to, co slyšela. Ani dlaň přitisknutá na ústa vzápětí nezadusí vyprsknutí smíchy.
„To se vážně divím,“ hlesne trochu přiškrceně mezi krátkými výdechy, sotva se trochu ovládne, „Mě zní píchat trenérku stadionu vysloveně jako tvůj nápad.“

1 2 3 4 ... 22 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace