Pokémonová akademie (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Pokémonová akademie

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Šafránové město. Hlavní město takzvaného Pokénároda, tvořeného regiony Kanto, Johto, Hoenn a Sinnoh a sídlo celosvětově proslulé Pokémonová akademie. Její absolventi patří mezi ty nejlepší trenéry, nejtalentovanější koordinátory, nejšikovnější stylisty, nejbystřejší pozorovatele, nejkvalifikovanější pomocníky pokémoním Profesorům, kandidáty na trenéry stadionu, a chovatele.
Každý, koho zajímajé pokémoni se touží tam dostat. Každý, koho tam přijmou, dostane svého prvního pokémona, pokébally i pokédex. Přijímají však až od dvanácti let, což řada nadšenců nevydrží, a vydá se na cestu dřív.
Samozřjemě, každá skvělá věc má stinnou stránku, a nejinak je to i v Pokémonové akademii. Například smrt čtyřech studentů při záhadné explozi, nikdy neosvětlené zmizení sedmi studentů, a podobně. Veřejnost na to už z větší části zapomněla, ovšem až na příbuzné obětí. Co za tajemství ukrývá prestižní akademie?
Hráči do přihlášky napíší libovolné číslo od 1 do 800 a též dle libosti + nebo -.
Ikonku si lze vytvořit zde: ht...

Klíčová slova:

Pokémon

Jaké hráče:

Zkušené i nezkušené, ochotné hrát alespoň 1x za týden.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Chansey (UTAJOVANÁ) – opatrná, ráda hořkou, nerada suchou, ráda odpočívá, nerada útočí první, houževnatá, rychle prchá Lickuting – odvážný, rád kyselou, nerad pikantní, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, pošetilý Charmander – tichý, rád suché, nerad sladké, klimbá, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, zbrklý v rychlosti Togetic – klidný, rád hořkou, nerad pikantní, hodně odpočívá, v boji hodně poletuje, citlivý na zvuky Litten – veselý, rád sladké, nerad suché, ztrácí věci, rád bojuje, hodně vydrží, rychle uteče Buizel – drzý, rád hořké, nerad sladké, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, trochu klaun Rockruff – samotář, rád pikantní, nerad kyselé, rád jí, hrdý na svou sílu, silné tělo, rád běhá Klink – laxní, rád kyselou, nerad hořkou, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, nerad prohrává Oshawott – plachý, rád sladké, nerad pikantní, rád jí, moc se nevěří, hodně vydrží, rád běhá Silcoon – houževnatý Buizel – sonický třesk, zavrčení, vodní sport, hbitý útok, vodní dělo, hon, rychlý útok, vodní tryska, dvojitý úder, vodní vír, dešťový tanec Lycanroc – protiútok, zvrat, nárazový útok, písečný útok, hryznutí, zavytí, ukamenování, kamenná hrobka, čmuchání, tiché kameny, ohnivý tesák, bleskový tesák Litten – škrábnutí, uhlíkový útok, ohnivý tesák, líznutí, vrčení, dvojitý kop Togetic – metronom, mimosmyslový útok, zívnutí, sladký polibek, magické lístky, vílí vítr, přídavek, přání Lickitung – líznutí, nadzvukový útok, nakopnutí, obranná kulička, zablokování, dupnutí, prásknutí, valivý útok Charmander – uhlíkový útok, kouřová clona, dračí hněv, dračí puls, škrábavý útok, zavrčení, ohnivý tesák Klink – svěrák, kolesodrť, nabití, elektrošok, spoutání, elektrický paprsek, zrcadlová střela, šoková vlna Oshawott – nárazový útok, šlehnutí ocasem, vodní dělo, vodní sport, soustředěná energie, mořská vodu, lasturové ostří
Hráči: (3/4) Goodboy, Neera, Terez

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 28 ⇒|

Pán Jeskyně - 28. října 2019 20:37
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Nemyslela jsem tebe,“ odpoví Heart, které JJina obličejová mimika jasně sdělila, že neví, o co jí jde. „Já myslela…,“ teď se trochu zadrhne i Heart. „No…, víš…,“ zrudne. Tohle tak úplně řešit neuměla. „Však víš… tamto!“ vyhrkne, na pár okamžiků spočine zrakem na kamarádčiných intimních partiích, než ho zabodne do země, rudá jako Corphish.
„A záleží vlastně na tom?“ zeptá se Soul a chytí JJ kolem ramen. „Já jsem rád, že se to stalo, jinak bychom se neznali. A to by byla škoda, no ne?“

J. J. - 22. října 2019 21:09
J. J.

Ušklíbne se a významně si stáhne kulicha víc do čela, když se na ni Soul i Heart otočí jako na povel. Když už je na tom útěku a jakože inkognito.

Nejdřív překvapeně pozvedne obočí nad Heartinou otázkou, pak ho naopak nejistě svraští, jak se ji snaží rozklíčovat... celá ta obličejová gymnastika je v tu chvíli trochu k smíchu.
„Ne víc než obvykle, řekla bych?“ nadhodí a konec odpovědi protáhne do otázky, jak si vlastně není jistá, na co se jí Heart ptá, „Jako jo, když potkáte v cizím regionu náhodného chlapa na ulici a zjistíte, že je to váš dědeček, o kterém se vám matka ani neobtěžovala říct, jestli žije, je to trochu divný, to asi jo, ale...“ ukončí neadresně pokrčením ramen jako že to tak nějak zapadá do konceptu věci.

Patrick Anderson - 14. října 2019 22:41
Patrick Anderson

Patrick na Soula hodil zamyšlený pohled, než mu odpověděl.
"Nic není důležitějšího, než vyhrát pokemonový zápas!"
Ohradil se. Byl přeci nesmysl, že by neprojevoval emoce, vždyť už na rande pozval skoro polovinu holek ze školy a každé odmítnutí vždy způsobilo, že celé odpoledne poslouchal utahané emo songy. Nicméně oba jeho kamarádi se strachovali o J.J. dál, což Patricka vyvádělo z míry. Dle jeho mínění J.J. nebyla tak slabá, aby potřebovala něčí lítost, starost, nebo tak. Heart se zeptá, jestli na J.J. někdo nezkoušel něco divného.
"Hele, já jsem tentokrát nic neudělal!"
Oznámí. Pro jistotu.

Pán Jeskyně - 30. září 2019 20:47
Pán jeskyně l.i.c.h.

Soul s Heart se na JJ okamžitě otočí. Heart s výrazem údivu, zatímco sou lehce přimhouří oči, jako kdyby si ji přeměřoval. Jeho rty se pak roztáhnou v nepatrném úsměvu.
„Jen tak dál holka. Rodinu si nikdo nevybírá. Svoje činy ale řídíme všichni sami.“ Zase to tu bylo. Ten náznak, že Soulova rodinná situace taky nebyla nijak růžová.
Heartina reakce je o poznání opatrnější. Malá, roztomilá dívka svou rodinu milovala.
„Je…,“ ztěžka polkne. „Bylo všechno v pořádku? Nezkoušel na tebe někdo něco… divného?“ Heartina tvář je plná obav, ale i podpory.

J. J. - 3. září 2019 20:05
J. J.

„Jo, jasně, v pohodě,“ odpoví rychle. Možná až příliš rychle. Jako by měla potřebu se bránit. Vzápětí si sama uvědomí, že to bylo trochu příkré, sklopí hlavu a pokrčí rameny, „Jenom jsem to... nečekala. Nikdy jsem ho neviděla.“
S povzdechem potřese hlavou, narovná se a založí si ruce na zátylku.
„No, jenom doufám, že mě neprozradí, z toho by byl průser,“ ušklíbne se a nakrčí nos, když se spolu s vysvětlením zaksichtí, „Tak trochu jsem zdrhla.“ Snaží se znít nad věcí až drsně, ale určitou nejistotu se jí ani tak nepodaří zakrýt.

Pán Jeskyně - 25. srpna 2019 21:10
Pán jeskyně l.i.c.h.

Soul si JJina napětí všimne. Má dobrý pozorovací talent, a koneckonců, je něco jako vůdce jejich malé neformální skupinky.
„JJ, jsi v pohodě?“ osloví kamarádku ustaraně. „Šlo všechno s tvým…dědou v pořádku?“
Heart dloubne loktem do Patricka. „Takhle by se mělo reagovat,“ zasyčí na něj potichu. „Jak chceš sbalit nějakou holku, když projevuješ emoce čajové lžičky, pokud jde o něco jiného, než o pokemony?“ zeptá se do.

Patrick Anderson - 21. srpna 2019 21:57
Patrick Anderson

Nad situací s Drifloony Patrick nějak moc nereagoval. Přeci jen, Drifloon v podstatě nebyl Heartin. Nicméně Heart i tak vypadala tak nějak smutně. Soul se jí snažil povzbudit. I J.J. přispěchá s povzbudivým gestem. Patrick jen pokrčil rameny.Nějak nevěděl, co by měl jako říct, nebo udělat.

J. J. - 14. srpna 2019 20:37
J. J.

Zařadí se po bok Heart a povzbudivě jí přejede rukou po zádech – i když by to asi mělo větší efekt, kdyby na sobě neměla zimní bundu. Jinak nic neříká. Tváří se jako kdykoliv jindy, pohybuje se jako kdykoliv jindy, ale v něčem působí napjatě.

Pán Jeskyně - 1. srpna 2019 20:35
Pán jeskyně l.i.c.h.

„A znáš učitele, který by tohle neřekl?“ prohodí Soul k JJ. „A kamarádi neuškodí myslím nikdy. Obzvlášť ti dobří, ale…“ větu nedokončí, protože ho přeruší hlasité pískání Heartina Drifloona. Ten hlasitě diskutuje a ukazuje na Eileenina Drifloona.
„Vypadá to, že by chtěl zůstat,“ podotkne Eileen.
„Už to tak vypadá,“ povzdechne Heart. „Dobře Drifloone, můžeš jít s Eileen. Ale chovej se hezky a nezlob svého kamaráda, ani svou hostitelku,“ vybídne svého nového pokémona. Drifloon nadšeně přikývne a udělá kolečko okolo její hlavy.
„Tak my běžíme. Ahoj.“ zamává Elieen a odběhne i s oběma Drifloony. Heart vypadá poněkud posmutněle, na to, že toho pokémona chytila teprve dneska.
"On se vrátí," řekne Soul pevně.

J. J. - 24. července 2019 21:46
J. J.

„To asi nikdy neuškodí,“ opáčí kysele a střelí rychlým, téměř neznatelným tázavým pohledem po Soulovi, „Hádám, že Snubullova přednáška o výhodách kulturní meziregionální spolupráce nebo nějaká podobná příšernost nás ještě čeká,“ křivě se ušklíbne a neklidně se ošije.

Patrick Anderson - 22. července 2019 22:50
Patrick Anderson

Když Eileen podává papírek Soulovi, Patrick nafoukne tváře.
"Nejdřív mě porazí a pak mu začnou holky dávat papírky se svoji adresou a číslem. Já se snad půjdu zahrabat."
Pomyslí si a skepticky pozoruje Soula i v momentě, kdy se Togekiss nadšeně rozletí za přicházející JJ.
"Hledáte nové kamarády?"
Zeptá se JJ. Patrick se na ni zaraženě podívá.
"Hmm...a měli by jsme?"
Oplatí otázku otázkou.

J. J. - 20. července 2019 09:48
J. J.

Usměje se na Togekisse a natáhne ruku, aby ho pošimrala na uvítanou.
„Jo, nikdo mě nesežral,“ pokusí se ušklíbnout obvyklým vtipem, ale nějak to nemá tu správnou šťávu, „Hledáte nové kamarády?“ neurčitě kývne bradou k cizí trenérce a věnuje jí přátelský úsměv.

Pán Jeskyně - 16. července 2019 20:37
Pán jeskyně l.i.c.h.

JJ sice nezahlédne Togekissa, ale zato uvidí dva Drifloony, kteří vyletí z jednoho místa do vzduchu, a tam se chvíli honí, než zase zmizí mezi domy. To ale stačí na to, aby zjistila, kde jsou, a taky se za chvíli objeví ve stejné ulici, kde své přátele uvidí rozmlouvat s nějakou další dívkou.

První, kdo JJ zahlédne, je Togekiss, který zavýskne, a rozletí se k ní. Jeho trenérka se samozřejmě otočí, aby zjistila, kam se to její pokemon rozletěl.
„JJ!“ zakřičí a zamává, zatímco Togekiss krouží JJ nad hlavou.
„No nic lidi. Ráda jsem vás poznala. Tady máte moji adresu a telefon,“ vrzne papírek Soulovi. „Ale už poběžím. Drifloone!“ zavolá svého balónkovitého pokémona, který se k ní snese, spolu s tím Heartiným.

Patrick Anderson - 10. července 2019 22:15
Patrick Anderson

Patrick jen přikyvoval Soulovi, když Eileen řekla to slovo.
"Zápas?"
Zbystřil a zadíval se na Eileen, jako kdyby byl Patrick racek a Eileen mu před očima mávala nějakou obzvláště tučnou rybou.
"To počítej se mnou."
Zazubil se. Pak ale Eileen pokračuje.
"Aha..tak někdy jindy."
Pokrčil rameny

J. J. - 10. července 2019 20:33
J. J.

Trochu překvapeně, ale v zásadě potěšeně vykvíkne, když ji děda sevře v objetí hodném Ursaringa.
„Tak domluveno,“ potvrdí s širokým úsměvem a odvrátí se. V prvním okamžiku má tendenci se rozběhnout, aby ty tři dohnala, ale včas si vzpomene na poslední příležitost, kdy seznámila místní led a svoje pozadí až příliš důvěrně. Neadresně si odfrkne, vtáhne hlavu mezi ramena, zvedne oči a zkusmo zamžourá, jestli na obloze uvidí kroužit Togekissovu siluetu. I tak se ale zkusmo rozejde směrem, kterým předtím ostatní zmizeli.

Pán Jeskyně - 2. července 2019 20:52
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Jasně, že jo,“ sykne Soul. „Copak si myslíš, že v celém státě je jen jedna? Kromě naší je jedna v Rumělkovém městě, Fialkovém, Rezavém a Jásavém. A to jsou jen ty známější. Naše je pochopitelně největší a nejznámější.“
„Co si to tam vy dva šuškáte?“ změří si je podezřívavě Eileen.
„Aaale,“ mávne rukou Heart. „Nejspíš kdo z nich je lepší trenér a kdo větší ztroskotanec,“ vzdychne.
„V tom případě si s vámi ráda někdy dám zápas,“ usměje se sladce Eileen. „Jen ne dnes. Dneska toho mám až nad hlavu,“ dodá.

„Určitě přijď,“ potvrdí děda s úsměvem. „A klidně s sebou vezmi i svoje kamarády,“ nabídne. „A teď už utíkej,“ vyzve ji. „Určitě už mají obavy. A já taky ještě musím vyřídit pár věcí. Tak zatím ahoj.“ Mocně ji obejme a JJ si může všimnout, že voní svěží horskou vodou a borovicemi. „Tak šup,“ řekne ještě sám se otočí k odchodu.

Patrick Anderson - 15. června 2019 12:07
Patrick Anderson

Eileenino překvapení Patricka mno...překvapilo. Dvakrát zamrkal, než se naklonil k Soulovi a tiše zašeptal.
"Ty, Soule. Ono je těch Akademií víc?"

J. J. - 1. června 2019 12:28
J. J.

„No jo, to je pravda,“ připustí si s povzdechne a trochu jí poklesnou ramena, „A mohla bych přijít třeba zítra?“ navrhne trochu nejistě a zvedne k němu decentně štěněčí pohled.
„Pokud se teda na těch lyžích nezabiju,“ dodá pak rychle a neurčitě se ušklíbne, snad aby neztratila tvář.

Pán Jeskyně - 27. května 2019 22:59
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Co tu vůbec děláte?“ zeptá se Eileen zvědavě. „Vypadáte lehce ztraceně,“ uchichtne se.
„Já momentálně přemýšlím, jestli naši kamarádku nesežrala nějaká obluda,“ zauvažuje Soul. „Už by tady pomalu měla být.“
„Co chtěl tady bručoun říct,“ vloží se do toho Heart, „Je, že jsme tu se školou na lyžích.“
„Se školou?“ zarazí se Eileen. „Jako Pokemonovou Akademií? Tou nejslavnější školou Pokénároda?“ užasne poněkud překvapeně.

„Vždyť jsi ji odmítla,“ podiví se děda. „Že nechceš nechat kamarády čekat,“ připomene jí trojici jejích přátel, které se zatím potuluje po Sněžném městě.
„Nebo ses rozhodla je nechat běhat po zemním městě a sama si dáš horkou čokoládu?“ Možná to zní jako výtka, ale výraz dědovy tváře JJ jasně říká, že si z ní utahuje a ani trochu ji tím nechce poučovat, nebo snad vychovávat.
„Abys je ještě našla,“ usměje se.

Patrick Anderson - 26. května 2019 14:57
Patrick Anderson

"Lamačko srdcí."
Zakřenil se Patrick na Eileen. To už se ale se svou trochou přidal Soul
"Pfff, od že to slyším zrovna od tebe."
Zareagoval na něj Patricka nafoukl se. Eileen to ale spíš pobaví. Prý že jsme povedený trojlístek.
"Jej...děkujem."
Odpověděl Patrick za všechny na Eileenin kompliment a trochu se začervenal.

1 2 3 4 ... 28 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)