Pokémonová akademie (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Pokémonová akademie

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Šafránové město. Hlavní město takzvaného Pokénároda, tvořeného regiony Kanto, Johto, Hoenn a Sinnoh a sídlo celosvětově proslulé Pokémonová akademie. Její absolventi patří mezi ty nejlepší trenéry, nejtalentovanější koordinátory, nejšikovnější stylisty, nejbystřejší pozorovatele, nejkvalifikovanější pomocníky pokémoním Profesorům, kandidáty na trenéry stadionu, a chovatele.
Každý, koho zajímajé pokémoni se touží tam dostat. Každý, koho tam přijmou, dostane svého prvního pokémona, pokébally i pokédex. Přijímají však až od dvanácti let, což řada nadšenců nevydrží, a vydá se na cestu dřív.
Samozřjemě, každá skvělá věc má stinnou stránku, a nejinak je to i v Pokémonové akademii. Například smrt čtyřech studentů při záhadné explozi, nikdy neosvětlené zmizení sedmi studentů, a podobně. Veřejnost na to už z větší části zapomněla, ovšem až na příbuzné obětí. Co za tajemství ukrývá prestižní akademie?
Hráči do přihlášky napíší libovolné číslo od 1 do 800 a též dle libosti + nebo -.
Ikonku si lze vytvořit zde: ht...

Klíčová slova:

Pokémon

Jaké hráče:

Zkušené i nezkušené, ochotné hrát alespoň 1x za týden.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Chansey (UTAJOVANÁ) – opatrná, ráda hořkou, nerada suchou, ráda odpočívá, nerada útočí první, houževnatá, rychle prchá Lickuting – odvážný, rád kyselou, nerad pikantní, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, pošetilý Charmander – tichý, rád suché, nerad sladké, klimbá, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, zbrklý v rychlosti Togetic – klidný, rád hořkou, nerad pikantní, hodně odpočívá, v boji hodně poletuje, citlivý na zvuky Litten – veselý, rád sladké, nerad suché, ztrácí věci, rád bojuje, hodně vydrží, rychle uteče Buizel – drzý, rád hořké, nerad sladké, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, trochu klaun Rockruff – samotář, rád pikantní, nerad kyselé, rád jí, hrdý na svou sílu, silné tělo, rád běhá Klink – laxní, rád kyselou, nerad hořkou, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, nerad prohrává Oshawott – plachý, rád sladké, nerad pikantní, rád jí, moc se nevěří, hodně vydrží, rád běhá Silcoon – houževnatý Buizel – sonický třesk, zavrčení, vodní sport, hbitý útok, vodní dělo, hon, rychlý útok, vodní tryska, dvojitý úder, vodní vír, dešťový tanec Lycanroc – protiútok, zvrat, nárazový útok, písečný útok, hryznutí, zavytí, ukamenování, kamenná hrobka, čmuchání, tiché kameny, ohnivý tesák, bleskový tesák Litten – škrábnutí, uhlíkový útok, ohnivý tesák, líznutí, vrčení, dvojitý kop Togetic – metronom, mimosmyslový útok, zívnutí, sladký polibek, magické lístky, vílí vítr, přídavek, přání Lickitung – líznutí, nadzvukový útok, nakopnutí, obranná kulička, zablokování, dupnutí, prásknutí, valivý útok Charmander – uhlíkový útok, kouřová clona, dračí hněv, dračí puls, škrábavý útok, zavrčení, ohnivý tesák Klink – svěrák, kolesodrť, nabití, elektrošok, spoutání, elektrický paprsek, zrcadlová střela, šoková vlna Oshawott – nárazový útok, šlehnutí ocasem, vodní dělo, vodní sport, soustředěná energie, mořská vodu, lasturové ostří
Hráči: (3/4) Goodboy, Neera, Terez

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 20 z celkem 622 příspěvků1 2 3 4 ... 32 ⇒|

Pán Jeskyně - 18. února 2021 20:33
Pán jeskyně l.i.c.h.

Soul se při JJině poznámce o její matce uchechtne. "Víš, že podle toho to znělo, jako když je tvoje máma nějaké příšerné mosntrum? Něco jako Malamar, nebo tak?" popíchne kamarádku s úsměvem.
"Mně by vůbec nevadilo, kdybych zněl jako babička, nebo děda. Jsou to skvělí lidé," zasní se lehce Soul a napůl se usmívá. "Můj děda byl zamlada chovatel psích pokemonů. Časem bych se tomu taky chtěl věnovat," připustí. Ani pořádně neví, proč to říká. Možná pro všechny ty řeči o rodině.

J. J. - 14. února 2021 10:38
J. J.

„Taková ta věc, co má Pansage na hlavě,“ mávne rukou a založí si rázně ruce v bok, i když vzápětí jenom nevěřícně zatřese hlavou, „No potěš, teď jsem zněla úplně jako moje matka. Něco, co mě děsí celý život, skvělý,“ zamručí na poslech nakvašeně, ale trošku cynicky se ušklíbne, takže to tak zlý asi nebude.

Pán Jeskyně - 3. února 2021 18:58
Pán jeskyně l.i.c.h.

"Díky JJ," usměje se slabě na svou kamarádku. "Znělo to jako opak. Proto jsem odešel, abych byl sám," připustí neochotně. Ví, že za tohle nejspíš zase dostane přednášku, ale nevadí mu to. Vlastně ho napadne, jak jí předejít.
"Poslyš, co je to vlastně karfiol?" zeptá se zvědavě. Napůl protože chce odvést řeč a napůl, protože vážně netuší.

J. J. - 31. ledna 2021 16:40
J. J.

„Tak poslouchej ušima a ne karfiolem!“ rozdurdí se a vzdorně pohodí hlavou, ruce založí v bok.
„Vypadá to, že všichni to máme doma hezké, co,“ broukne smířlivěji, ale spíš jenom jako řečnický obrat než jako skutečnou otázku.
„Problémy mít budeme, to je fakt,“ pokrčí rameny, „Ale nikdo neřekl, že za to nestojí.“

Pán Jeskyně - 26. ledna 2021 21:15
Pán jeskyně l.i.c.h.

"Nevypadalo to tak," sklopí pohled. Ale když ho znovu zvedne, podívá se Heart přímo do očí.
"V podstatě můžou za to, že jsem bez mámy a vychovávali mě babička s dědou. Táta nás opustil když mi bylo šest no a pak máma...," nechá Soul viset větu do prázdna. Neřekl JJ sice celou pravdu, ale jádro pravdivé bylo. Přišel o mámu kvůli Rakeťákům. Jen mu ji neusnesli, neukradli ani nezabili. Ale na to přijde čas jindy.

J. J. - 25. ledna 2021 15:17
J. J.

„Já jsem v tom s tebou, jestli sis nevšim,“ utrousí tak trochu suše. Vrazí ruce hluboko do kapes a pokrčenou nohou se opře o hranu lavice za sebou.
„A je mi v zásadě fuk, že tak úplně nevím proč – hele, věřím, že víš, co děláš,“ pokračuje věcně, pokrčí rameny a prudkým trhnutím hlavou se pokusí odhodit z očí trochu delší pramínek vlasů, který se neposlušně ohnul pod čepicí, „Ale nemůžeš se divit, že to občas nemůžem tak úplně pochopit, když pořádně nic nevíme.“

Pán Jeskyně - 24. ledna 2021 11:36
Pán jeskyně l.i.c.h.

JJ najde Soula stát v nevytopeném výklenku odděleném od vstupní haly posuvnými dveřmi. Kromě něj tam je ještě lavice a velká prázdná skříň, ve které nejspíš bývají boty. Zírá ven do tmy a sněhu, a možná i na svůj odraz v tabulce skla.
"Já je nenávidím, JJ," řekne tiše, aniž by se ke kamarádce otočil. Vidí ji ve skle, ví že tam je. "Tak strašně je nenávidím." Zatne ruce v pěst. "A je mi jedno, kolik problémů mě to bude stát. Vám možná ne, ale mě jo." Soulův dech zamlží okno a na chvíli tak schová jeho hněvem zkřivenou tvář.

J. J. - 21. ledna 2021 17:19
J. J.

Zhluboka si povzdechne a vrazí ruce hluboko do kapes kalhot. Pohodí hlavou, podívá se na hodiny na zdi a poklepe Heart po rameni. Nelíbilo se jí, když se stavěli proti sobě – i ona se potom musela postavit na nějakou stranu. Nelíbilo se jí to. Ale byl to Soul, kdo byl její první a nejlepší kamarád. Nechtěla, aby na to zapomněl jenom proto, že s Heart shodou okolností bydlí.

„Uvidíme se později,“ broukne k Heart smířlivě a zamíří směrem, kterým ve vstupní hale Soul zmizel. Nijak extra nespěchá, chce ho spíš najít než dohnat. Má jednu praktickou otázku: „Nechceš mi říct, co tě žere?“

Pán Jeskyně - 16. ledna 2021 21:34
Pán jeskyně l.i.c.h.

"Vždycky můžeme vycouvat. Nikdo nás přece k ničemu nenutí," poznamená Soul tiše. Heart se k němu překvapeně obrátí.
"To myslíš vážně? Jsou to přece Rakeťáci! Víš, co udělali?!" Malá dívenka má co dělat, aby se udržela v klidu. Je na ní vidět, že by nejradši Soula sepsnula pěkně od plic. Tomu přeběhne po tváři bolestný výraz, který vzápětí zmizí a nahradí ho hradba netečnosti.
"Mluvím obecně," odvětí. "Nemusíme všechno dělat jako skupina. Každý přece rozhoduje sám za sebe." Otočí se od děvčat a zmizí mezi spolužáky.

J. J. - 6. ledna 2021 16:49
J. J.

„To sice jo, ale výjimečně ne vlastní vinou,“ trvá si na svém a ruce založí na hrudi, když na Snubulla z dálky nasupeně zahlíží, „Měl by být rád, že to dopadlo dobře, a ne na něj takhle nastupovat,“ hudruje polohlasem, ale když Heart převede její pozornost trochu jinam, s hlubokým výdechem nechá ramena klesnout.
„To máš pravdu,“ připustí a pokýve hlavou, „I když to je úplně o něčem jiném, tak nám to nadělá jedině problémy.“

Pán Jeskyně - 19. prosince 2020 21:50
Pán jeskyně l.i.c.h.

"Noo," zauvažuje Heart.
"Má za nás zodpovědnost a on přišel k úrazu," pokrčí rameny Soul. "Víte jaký by z toho měl průser, kdyby se mu něco stalo? Sice jsme měli rozchod, ale i tak je za nás škola pořád zodpovědná. Trochu se mu nedivím."
"A co bysme od učitele čekali," přidá se Heart. "Jinak ale musíme být opatrnější," dodá spiklenecky.

J. J. - 13. prosince 2020 21:44
J. J.

Tak nějak nesouhlasně stiskne rty a sleduje, jak přátelé vyšlou Patricka proti Snubbullovi jako (ne)řízenou raketu, i když ona byla první, kdo říkal, že opravdu netouží, aby za tohle třídní prskal na ni.
„Já vím, že mu Patrick pije krev kudy chodí, ale tohle už je trochu přeháňka, ne?“ zahučí tlumeně k těm dvěma, když na něj učitel rovnou zostra nastoupí, „Vždyť jsme fakt nedělali nic, co bychom neměli... tentokrát.

Pán Jeskyně - 9. prosince 2020 21:40
Pán jeskyně l.i.c.h.

"Mohl bych vyzvat Candice k odvetě," zauvažuje Patrick.
"Abys zase upadl, praštil se a odvezla tě rychlá?" popíchne ho Soul s úšklebkem na tváři. "Pro jednou to stačilo, ne?"
"Andersone!" zaburácí jejich třídní učitel a zamíří k nim. "Můžeš mi to laskavě vysvětlit?"
"Tohle si vyřiď sám. Nás do toho netahej," prohlásí Heart a nečekaně postrčí Patricka směrem k učiteli. Tomu vlivem setrvačnosti nezbyde nic jiného, než udělat dalších pár korků, až se potkají kus od nich.
"Tohle bylo dobrý," zabručí pochvalně Soul a s pobaveným výrazem sleduje Patricka, jemuž ve tváři vykvetl mírně bezradný výraz.

J. J. - 1. prosince 2020 16:53
J. J.

„Jo, běžně se mi stává, že uklouznu, když stojím na místě,“ rýpne si ještě naposledy, než se rozhodne nechat Patricka dýchat, „Však se tam stejně budeme muset vrátit,“ připomene jen tak nenápadně, naprosto nevinnou větou, „Tak uvidíme.“

Pán Jeskyně - 24. listopadu 2020 21:26
Pán jeskyně l.i.c.h.

"Eee," zarazí se Patrick při Heartině objetí. Očividně ho to vykolejilo. "Děkuju," poplácá ji po zádech a pak ji taky obejme, stále ale dosti nemotorně. Na to, jak se obvykle chová okolo holek, se nechal nečekaně zaskočit.
Patrick jen mávne rukou. "Uklouzl jsem, upadl a praštil se do hlavy, to se nepočítá," smete JJinu námitku ze stolu. "Kdyby se to nestalo, tak jsem vyhrál."
"No to zrovna," podá mu Soul Samurotta s úšklebkem. "Bylo ti vlastně něco? Přišli na něco?"
"Ne, na nic," zavrtí Patrick hlavou. "Z toho pádu mám naštěstí jen bouli."

J. J. - 10. listopadu 2020 20:22
J. J.

“Těžko, jinak by ho nepustili,” ušklíbne se na Soula, než se nevinně uculí Patrickovým směrem a krátce mu zamává. Sama se bokem posadí na opěradlo pohovky před televizí.
“Pojď si pro Samurotta, šampione,” zavolá pak na navrátilce a palcem přes rameno ukáže na Soula. Patrickovi je zjevně dost dobře na to, aby z toho podivně milého a přívětivého tónu, kterým na něj mluvila před stadionem, přešla na svou obvyklou pobavenou ironii. Jen ztlumí hlas, když se Patrick přiblíží a další slova na něj ohleduplně nehaleká přes celou místnost, “Nepotřebuješ připomenout, jak dopadl poslední zápas?”

Pán Jeskyně - 9. listopadu 2020 21:48
Pán jeskyně l.i.c.h.

"Jo, to máš nejspíš pravdu," svěsí Soul ramena, i když podezření se zcela nezbaví.
"Třeba je to jen obyčejný přírodní úkaz," zamyslí se Heart. Dál se ovšem nedostane, protože dveře do místnosti se s prásknutím rozletí a dovnitř napochoduje Patrick s širokým úsměvem na tváři.
"Hádejte kdo je tu! Nejlepší trenér pokémonů na škole!" zahalasí.
"Patricku!" otočí se nadšeně Heart a vrhne se mu kolem krku, aby ho objala.
"Bezva, a teď tu máme dva, co by potřebovali vyšetřit hlavu," zamručí Soul. "Myslíš, že tu mu vyšetřili taky?" zeptá se JJ.

J. J. - 1. listopadu 2020 18:10
J. J.

„No já nevím, tváří se, jako by měla pod nosem Glooma,“ utrousí, když si Soul neodpustí výpravu do Patrickových hormonálních vod.

„Na druhou stranu,“ zamyslí se a broukne polohlasem, „Kdyby někdo mohl ukočírovat něco tak velkého, už bychom o něm asi slyšeli kapku víc.“
Nebo by minimálně neměl potřebu verbovat na akademii prváky.

Pán Jeskyně - 30. října 2020 22:23
Pán jeskyně l.i.c.h.

"Ultra Bestie... v Unově?" vydechne Heart překvapeně.
"Kde se tam vzaly?" doplní ji tak nějak přirozeně Soul. "Ta holka je docela sympatická," dodá o Night lehce zamyšleně. Snad aby jim tolik nescházel Patrick.
"Těžko říct," pokrčí rameny Heart. "O Ultra Bestiích jsme se ještě neučili a protože na ně člověk úplně nenarazí, tak jsem si o nich nic nezjišťovala," připustí a trochu rozpačitě zašoupe nohama.
"Možná mohlo," odpoví JJ Soul. "U Rakeťáků jeden nikdy neví. Je to dost podlá sebranka."

J. J. - 22. října 2020 23:15
J. J.

„Jen počkej, ještě nás budeš vyhazovat,“ ušklíbne se a krátce Candice objetí oplatí. Zvlášť, až budou muset Heart a Patrick nějak pohnout s tím úkolem pro Rakeťáky.

Oklepává si ve dveřích z čepice lehký poprašek sněhu, takže z hlášení zpráv zachytí až druhou polovinu.
„No to mě... podrž,“ dokončí s drobnou pomlkou, když si uvědomí, že někde kolem by docela dobře mohl být Snubbull.
„Normálně bych řekla, že mu lidi museli nějak narušit území a že se mu ani nedivím, že ho to naprdlo,“ usoudí pomalu a nejistě si prohrábne vlasy otevřenou dlaní, „Ale když se tam objevil poprvé...?“

„Myslíte, že by za tím mohlo být... něco víc? naznačí neadresně vzhledem k provozu ve společenské místnosti. I kdyby ji někdo zaslechl, určitě nebude jediný konspirační teoretik v okolí – ale ti dva ji určitě pochopí.

Vypisuje se 20 z celkem 622 příspěvků1 2 3 4 ... 32 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)