Pokémonová akademie (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Pokémonová akademie

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Šafránové město. Hlavní město takzvaného Pokénároda, tvořeného regiony Kanto, Johto, Hoenn a Sinnoh a sídlo celosvětově proslulé Pokémonová akademie. Její absolventi patří mezi ty nejlepší trenéry, nejtalentovanější koordinátory, nejšikovnější stylisty, nejbystřejší pozorovatele, nejkvalifikovanější pomocníky pokémoním Profesorům, kandidáty na trenéry stadionu, a chovatele.
Každý, koho zajímajé pokémoni se touží tam dostat. Každý, koho tam přijmou, dostane svého prvního pokémona, pokébally i pokédex. Přijímají však až od dvanácti let, což řada nadšenců nevydrží, a vydá se na cestu dřív.
Samozřjemě, každá skvělá věc má stinnou stránku, a nejinak je to i v Pokémonové akademii. Například smrt čtyřech studentů při záhadné explozi, nikdy neosvětlené zmizení sedmi studentů, a podobně. Veřejnost na to už z větší části zapomněla, ovšem až na příbuzné obětí. Co za tajemství ukrývá prestižní akademie?
Hráči do přihlášky napíší libovolné číslo od 1 do 800 a též dle libosti + nebo -.
Ikonku si lze vytvořit zde: ht...

Klíčová slova:

Pokémon

Jaké hráče:

Zkušené i nezkušené, ochotné hrát alespoň 1x za týden.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Chansey (UTAJOVANÁ) – opatrná, ráda hořkou, nerada suchou, ráda odpočívá, nerada útočí první, houževnatá, rychle prchá Lickuting – odvážný, rád kyselou, nerad pikantní, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, pošetilý Charmander – tichý, rád suché, nerad sladké, klimbá, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, zbrklý v rychlosti Togetic – klidný, rád hořkou, nerad pikantní, hodně odpočívá, v boji hodně poletuje, citlivý na zvuky Litten – veselý, rád sladké, nerad suché, ztrácí věci, rád bojuje, hodně vydrží, rychle uteče Buizel – drzý, rád hořké, nerad sladké, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, trochu klaun Rockruff – samotář, rád pikantní, nerad kyselé, rád jí, hrdý na svou sílu, silné tělo, rád běhá Klink – laxní, rád kyselou, nerad hořkou, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, nerad prohrává Oshawott – plachý, rád sladké, nerad pikantní, rád jí, moc se nevěří, hodně vydrží, rád běhá Silcoon – houževnatý Buizel – sonický třesk, zavrčení, vodní sport, hbitý útok, vodní dělo, hon, rychlý útok, vodní tryska, dvojitý úder, vodní vír, dešťový tanec Lycanroc – protiútok, zvrat, nárazový útok, písečný útok, hryznutí, zavytí, ukamenování, kamenná hrobka, čmuchání, tiché kameny, ohnivý tesák, bleskový tesák Litten – škrábnutí, uhlíkový útok, ohnivý tesák, líznutí, vrčení, dvojitý kop Togetic – metronom, mimosmyslový útok, zívnutí, sladký polibek, magické lístky, vílí vítr, přídavek, přání Lickitung – líznutí, nadzvukový útok, nakopnutí, obranná kulička, zablokování, dupnutí, prásknutí, valivý útok Charmander – uhlíkový útok, kouřová clona, dračí hněv, dračí puls, škrábavý útok, zavrčení, ohnivý tesák Klink – svěrák, kolesodrť, nabití, elektrošok, spoutání, elektrický paprsek, zrcadlová střela, šoková vlna Oshawott – nárazový útok, šlehnutí ocasem, vodní dělo, vodní sport, soustředěná energie, mořská vodu, lasturové ostří
Hráči: (3/4) Goodboy, Neera, Terez

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 24 ⇒|

Pán Jeskyně - 20. července 2018 23:43
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Možná už je to pár let, takže jsme si toho nevšimli, a teď jen začali používat levnější věci na výrobu,“ nadhodí Heart. JJ mezitím oloupe pokeball úplně.
„Prostě je to tak, navrhuji to přestat řešit,“ řekne Soul a posune své pokebally k oknu, aby jeho pokemoni měli stejně dobrý výhled. Buizel vypadá zaujatě, zatímco Lycanroc se ve svém pokeballu stočí do klubíčka a začne podřimovat.
„Já jsem ráda. Alespoň vím, co moji pokmeoni dělají a můžu o ně pečovat mnohem lépe,“ usměje se Heart a položí oloupaný pokeball Togeticka k Soulovým, a začne oškrabovat Torracatův.

Patrick Anderson - 11. července 2018 00:21
Patrick Anderson

Patrick po vzoru ostatních odškrabuje vrstvy na svých pokeballech.
"Aha, takže něco, jako by byl pokeball jejich domeček a oni měli okno, kterým by mohli pozorovat dění okolo nás." Řekne a usměje se na svoje pokemony, kteří na něj hledí z pokeballů.
"To je vlastně dobré. Že ano, Krilie?" Dodá a ukáže svému pokemonovi jeho pokeball zbavený vrstev. "Teď můžeš sledovat okolní svět ze svého útulného pokeballu...jako by jsi jela vlakem." Zamává pokeballem nadšeně a ukáže na okno vlaku, za kterým dál vesele ubíhá krajina.

J. J. - 9. července 2018 21:33
J. J.

„To by se určitě inzerovalo v televizi a... ahoj, holka moje,“ přejde od nepřesvědčeného mrmlání k radostnému vítání a špičkou prstu pošimrá pokéball na místě, kde má Licky nos, „Jak je tam uvnitř?“
Nezvykle opatrně si položí pokéball na nohy, aby se nepřekotil a vytáhne ten se Samym, kde se energicky pustí do dalšího odstraňovaní přebytečných vrstev.

Pán Jeskyně - 9. července 2018 20:38
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Pokemoni můžou vidět ven, hele,“ ukáže soul oba své pokémony, kteří z pokeballu se zaujetím hledí ven z okna. JJ se povede narušit červenou vrstvu Lickina pokeballu, z níž část sjede jako slupka z rajčete.
„Třeba jen změnili nedávno postup výroby,“ pokrčí rameny Heart s pokeballem Togetica v ruce, do kterého rýpe svojí sponkou, protože už si lehce nalomila nehet. „Mě se to líbí,“ dodá. „Je to roztomilé, nemyslíte?“
„Plus nemusí pořád čekat až je vypustíme ven, aby něco měli ze světa,“ poukáže Soul.

J. J. - 5. července 2018 13:10
J. J.

„To mi jako chceš tvrdit, že pokébally jsou normálně polepené fólií a za celý život jsme si toho nevšimli?“ zvedne skepticky jedno obočí, ťuknutím pokéball zvětší, zanoří se zády do opěradla a hranou nehtu se pokusí narušit červenou vrstvu na Lickyně pokéballu.

Patrick Anderson - 4. července 2018 22:56
Patrick Anderson

"A na co to jako je?" Zeptal se Patrick a podle vzoru ostatních si začal kontrolovat pokebally.

Pán Jeskyně - 2. července 2018 21:04
Pán jeskyně l.i.c.h.

Stejně jako JJ, i Heart vytáhne svůj první pokeball – ten s Togeticem, a začne ho zkoumat, a rýpat do něj palcem.
„Hmm,“ vydá Soul, když oloupe červený vršek a uvidí Buizela uvnitř jeho pokeballu, jak na něj nadšeně hledí.
„Podle mě je to takhle vyrobené,“ poznamená Heart, když sama odrýpne kousek červené nálepky ze svého vlastního pokeballu.
„Taky mě to napadne,“ souhlasí Soul, když začne seškrabovat vršek Lycanrocova pokeballu. „Zkuste to taky,“ vybídne JJ a Patricka.

Patrick Anderson - 1. července 2018 00:32
Patrick Anderson

Patrick se otočil od okna k Soulovi. Nechápavě sledoval co to dělá se svým Pokeballem.
"Polepený Pokeball? Co má zase tohle znamenat?" Zeptal se.

J. J. - 30. června 2018 13:05
J. J.

„To není špatný nápad,“ přisvědčí Heart a ponoří se do hlubin svého batohu, aby vytáhla zápisník a tužku. Se směsicí překvapení a zmatku zvedne oči a úkosem střelí přes prameny rozježených růžových vlasů pohledem po Soulovi, až když zahlásí, že je s jeho pokéballem něco v nepořádku.
„Proč by to kdokoliv dělal?“ namítne nechápavě s drobnou zachmuřenou vráskou nad kořenem nosu. Nakloní se v sedě dopředu, aby líp viděla, ale rukou u toho po paměti zajede do kapsy se svými pokébally a vytáhne ten s Licky.

Pán Jeskyně - 28. června 2018 21:16
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Pokud bys chtěl vlak na zápasení, musel bys do Unovy, Patricku,“ poradí mu Soul. „Tam mají Bitevní Metro.“ Sám vytáhne Buizelův pokeball. Mířili do Sinnohu, domovského regionu Buizela jako druhu.
„No a co si zahrát něco jiného?“ navrhne Heart. „Co třeba město, útok, pokémon, předmět?“ navrhne hru kombinující v sobě zábavu spolu s poznáním, které doposud nabyli.
„Hele, lidi, koukejte na ten pokeball,“ řekne najednou Soul. „To vypadá, že jsou jen něčím polepené,“ ukáže Soul pokeball a zatáhne za kousek čehosi, co se třepí a zatáhne. Tím strhne slabou červenou fólii a odhalí červenou část pokeballu jako průhlednou, ačkoliv stále červenou.

Patrick Anderson - 24. června 2018 14:20
Patrick Anderson

"Karty nemám." Pokrčil Patrick rameny a dál sledoval s Kirilií krajinu.
"Kdyby bylo v tomhle vlaku něco jako místnost pro zápasení.." Posteskl si. Ze všech těch řečí o Sinnohu měl Patrick chuť si z nějakým trenérem z tohoto regionu zabojovat.

J. J. - 23. června 2018 18:36
J. J.

„Moje máma pochází ze Sinnohu,“ odtuší trochu nepřítomně vyhlížejíc z okna. Je to asi poprvé, co podobně bezděky zmíní svoji rodinu. Jak je JJ jinak pěkně upovídaná, o rodině z nějakého důvodu nikdy nemluví. Možná jenom nebyla příležitost...
„Ale já jsem tam nikdy nebyla,“ uzavře s odkašláním.

Zvedne oči k hlášení z interkomu, a když skončí, spokojeně si zamne ruce.
„Dvě hodiny... Nemáte někdo karty? Ať je nemusíme promarnit učením,“ navrhne trochu rozpustile.

Pán Jeskyně - 21. června 2018 23:18
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Já jsem trochu procestoval Johto se Silverem,“ přidá Soul své zážitky z jiných regionů. „Trochu očividné, když jsem tam žil. To Kanto skoro moc neznám.“
„Já to mám podobně,“ přidá se Heart.

Až teď se probudí strojvůdce, nebo někdo, kdo má na starosti interkom, protože se v kupé ozval ženský hlas.

VÍTEJTE NA PALUBĚ EXPRESNÍHO VLAKU IR 002 DIAMANT. VLAK CESTUJE Z ŠAFRÁNOVÉHO MĚSTA DO SNĚŽNÉHO OSTROHU. PŘÍŠTÍ ZASTÁVKA – SRDEČNÉ MĚSTO. PRAVIDELNÝ PŘÍJEZD 11 HODIN 30 MINUT.

Podle hlášení vlaku tedy do hlavního města Sinnohu dojedou přibližně za dvě hodiny. Podle toho se dalo odhadnout, že Srdečné město a Šafránové město od sebe byly vzdálené přibližně tisíc kilometrů.

Patrick Anderson - 19. června 2018 00:09
Patrick Anderson

Patrick už chtěl něco Soulovi odpovědět něco fakt kousavého, když je přeruší Heart. Patrick s Kirilií přitiskly obličeje na sklo, zatímco HEart přednášela o Drahokamových Horách, Pilířích Světa a Arceusovi.
"Pááni." Vydechl Patrick a s Kirilií se na sebe podívali. Patrick se vesele zazubil.
"To jsme na tom stejně. Ale taťka tu kdysi byl." Zareagoval na slova J.J.

J. J. - 18. června 2018 20:29
J. J.

„Uznávám, v případě Kirlie bych čekala spíš zelenání,“ ušklíbne se pobaveně, bezmyšlenkovitě si prohrábne vlasy otevřenou dlaní a zahledí se z okna.
„To je něco,“ vydechne a nevěřícně zakroutí hlavou, „Nikdy jsem nebyla mimo Kanto,“ podotkne jenom tak mimochodem spíš sama pro sebe. Až vzápětí si nejspíš uvědomí, že vlastně promluvila nahlas, protože se suchým uchechtnutím pohodí hlavou a dodá: „Že jsem prakticky vyrostla na PokéDiscovery se asi nepočítá.“

Pán Jeskyně - 17. června 2018 21:49
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Myslím, že se pokémoni červenat nemůžou,“ uklidňuje Heart JJ, zatímco Soul s Patrickem pokračují.
Soul jen pokrčí rameny. „Jen amatér potřebuje čas na ovládnutí svých schopností. Těm skutečně talentovaným to jde samo,“ rýpne si.
„Hele, už jedme tou pětistovkou!“ vyhrkne Heart hlasitě, aby přerušila další dohadování. „Támhle jsou Drahokamové hory, koukejte,“ ukazuje na pásmo vysokých hor kompletně zabírajících veškerý obzor. „Pásmo hor, které na jihu začíná Stříbrnou horou mezi Kantem a Johtem, a které se táhnou až do Sněžného města. A nejvyšší horou je Korunková hora, nejvyšší hora celého pokénároda.“
„A na jejím vrhholku jsou Pilíře Světa, místo, kde prý Arceus stvořil Dialgu, Palkiu a Giratinu, a odkud prý vznikl celý Sinnoh,“ přidá se Soul téměř jako u vytržení, efektivně zapomínající na Patricka.

J. J. - 16. června 2018 16:48
J. J.

„Je,“ přisvědčí jednoduše v odpověď Patrickovi. Zatímco se ostatní špičkují, prohlíží si Kirlie a pobaveně zatleská jeho elegantnímu vystoupení s úklonou.
„Ale no tak, nebuďte tak hrr,“ upozorní ostatní s pobaveně pozvednutým obočím, „Sice nevím, jestli se Kirlie může červenat, ale nepotřebuju to zjistit zrovna teď.“

Patrick Anderson - 15. června 2018 23:45
Patrick Anderson

"Nevím o čem to mluvíš." Nafoukl se Patrick v reakci na Soula, ale ve tváři zčervenal, takže asi věděl na co jeho přítel naráží.
"Nemáme kam spěchat, Kyrilie si musí zvyknout a osvojit si svoje nové dovednosti a sílu, než se budeme muset posunout dál." Zareagoval na Soula a poplácal jemně svého Pokemona po hlavě a kouknul na Heart pobaveně.
"Ještě ho v tom podporuj." Zaprotestoval.

"Tak jako tak tě vyklepneme, Soule. S Pokemonem na úrovni Gallada by to nebyla žádná výzva." Dodal provokativně ke svému příteli a zároveň rivalovi a stejně jako Kirilie se svému sokovi uklonil a pak se vesele zazubil na svého pokemoního parťáka a ukázal mu zdvihnutý palec. Kyrilie byl skvělý a Patrick si ho chtěl užít. Taky si nebyl jistý, jestli by Gallada jako trenér zvládnul. Oba musí získat ještě nějaké zkušenosti, než se vrhnou na další evoluční stupeň. ALe nebylo by od věěci se během toho času mrknout po tom kameni Úsvitu jak říkal Soul.

Pán Jeskyně - 15. června 2018 22:23
Pán jeskyně l.i.c.h.

„To nebude tím vlakem, řekla bych,“ zauvažuje Heart na JJinou poznámkou o vlaku. „Ale super, že se Ralts vyvinul.“
„No, tak se nám do Kirlie hlavně nezamiluj,“ doporučí Soul Patrickovi. „Hlavně protože je to kluk,“ ušklíbne se. „Kirlie, být tebou, našel bych co nejdřív kámen Úsvitu, a vyvinul se v Gallada, protože tohle bych neriskoval,“ poradí Soul pokémonovi. Kirlia se zahihňá, přikývne a zatočí na dokola na stole, a pak se Soulovi ukloní.
„To není špatná myšlenka,“ souhlasí Heart s poťouchlým úsměvem.

Patrick Anderson - 6. června 2018 00:27
Patrick Anderson

Zdálo se to právě Patrickovi, nebo jeho kamarádce J.J. právě uniklo rozžněžnělé kniknutí? Normálně by to nic nebylo, ale takové typické holčičí chování se, z Patrickova úhlu pohledu, k J.J. nehodilo. Chvíli ji podrobil zkoumavému pohledu a když se to J.J. snažila zamaskovat decentním zakašláním, tak se na ni usmál. J.J. byla roztomilá, ať už knikala, nebo ne.

K Patrickově údivu se Ralts vyvinul. Bylo to vážně nečekané, takže Patrick zůstal chvíli beze slov, jen zalapal po dechu, ale pak svého nového Pokemona nadšeně objal.
"Gratulace k vývoji." Zazubil se na Kyriliu. "Ostatní budou koukat." Dodal a myslel tím Klinka a Dewotta. Na jednu stranu si Patrick chtěl Raltse ještě víc užít, protože se s ním dalo dobře mazlit a večer se k němu dalo přitulik jako k plyšákovi, což s Klinkem, ani Dewottem dost dobře nešlo, ale na druhou stranu Kyrilia byla roztomilá a podle Pokedexu se jednalo o pozitivního pokemona a jelikož byl i Patrick pozitivní, tak si určitě sednou.

Zřejmě i J.J. se chtěla mrknout na Patrickova nového pokemona, tak si Patrick sedl tak, aby si J.J. mohla Kyrilii prohlédnout.
"No není roztomilá." Nadhodil na JJina slova a podrbal Kyrilii na hlavě a usmál se na ni. Byl pyšný na to, že se mu vyvinul pokemon i když upřímně, tady si asi zásluhy mohla připsat hlavně Sabrina. Samozřejmě si i posbíral data do Pokedexu, aby si o Kyrilii něco zjistil, jako třeba jaké umí útoky

1 2 3 4 ... 24 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace