Pokémonová akademie (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Pokémonová akademie

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Šafránové město. Hlavní město takzvaného Pokénároda, tvořeného regiony Kanto, Johto, Hoenn a Sinnoh a sídlo celosvětově proslulé Pokémonová akademie. Její absolventi patří mezi ty nejlepší trenéry, nejtalentovanější koordinátory, nejšikovnější stylisty, nejbystřejší pozorovatele, nejkvalifikovanější pomocníky pokémoním Profesorům, kandidáty na trenéry stadionu, a chovatele.
Každý, koho zajímajé pokémoni se touží tam dostat. Každý, koho tam přijmou, dostane svého prvního pokémona, pokébally i pokédex. Přijímají však až od dvanácti let, což řada nadšenců nevydrží, a vydá se na cestu dřív.
Samozřjemě, každá skvělá věc má stinnou stránku, a nejinak je to i v Pokémonové akademii. Například smrt čtyřech studentů při záhadné explozi, nikdy neosvětlené zmizení sedmi studentů, a podobně. Veřejnost na to už z větší části zapomněla, ovšem až na příbuzné obětí. Co za tajemství ukrývá prestižní akademie?
Hráči do přihlášky napíší libovolné číslo od 1 do 800 a též dle libosti + nebo -.
Ikonku si lze vytvořit zde: ht...

Klíčová slova:

Pokémon

Jaké hráče:

Zkušené i nezkušené, ochotné hrát alespoň 1x za týden.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Chansey (UTAJOVANÁ) – opatrná, ráda hořkou, nerada suchou, ráda odpočívá, nerada útočí první, houževnatá, rychle prchá Lickuting – odvážný, rád kyselou, nerad pikantní, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, pošetilý Charmander – tichý, rád suché, nerad sladké, klimbá, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, zbrklý v rychlosti Togetic – klidný, rád hořkou, nerad pikantní, hodně odpočívá, v boji hodně poletuje, citlivý na zvuky Litten – veselý, rád sladké, nerad suché, ztrácí věci, rád bojuje, hodně vydrží, rychle uteče Buizel – drzý, rád hořké, nerad sladké, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, trochu klaun Rockruff – samotář, rád pikantní, nerad kyselé, rád jí, hrdý na svou sílu, silné tělo, rád běhá Klink – laxní, rád kyselou, nerad hořkou, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, nerad prohrává Oshawott – plachý, rád sladké, nerad pikantní, rád jí, moc se nevěří, hodně vydrží, rád běhá Silcoon – houževnatý Buizel – sonický třesk, zavrčení, vodní sport, hbitý útok, vodní dělo, hon, rychlý útok, vodní tryska, dvojitý úder, vodní vír, dešťový tanec Lycanroc – protiútok, zvrat, nárazový útok, písečný útok, hryznutí, zavytí, ukamenování, kamenná hrobka, čmuchání, tiché kameny, ohnivý tesák, bleskový tesák Litten – škrábnutí, uhlíkový útok, ohnivý tesák, líznutí, vrčení, dvojitý kop Togetic – metronom, mimosmyslový útok, zívnutí, sladký polibek, magické lístky, vílí vítr, přídavek, přání Lickitung – líznutí, nadzvukový útok, nakopnutí, obranná kulička, zablokování, dupnutí, prásknutí, valivý útok Charmander – uhlíkový útok, kouřová clona, dračí hněv, dračí puls, škrábavý útok, zavrčení, ohnivý tesák Klink – svěrák, kolesodrť, nabití, elektrošok, spoutání, elektrický paprsek, zrcadlová střela, šoková vlna Oshawott – nárazový útok, šlehnutí ocasem, vodní dělo, vodní sport, soustředěná energie, mořská vodu, lasturové ostří
Hráči: (3/4) Goodboy, Neera, Terez

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 20 ⇒|

J. J. - 14. ledna 2018 12:56
J. J.

„No, upřímně řečeno, byla bych radši, kdybys ji stihl dorazit ty,“ přivítá Soula na tribuně, než s pobaveným úšklebkem dodá, „To Patrickovi neříkej.“
Přelétne pohledem po zbytku spolužáků roztroušených po okolí a s tichým uchechtnutím pokračuje, s nepříliš věrohodným andělským úsměvem na tváři: „Jde o to, že nějak nevidím Riku, aby mu zase dala do nosu, až se bude moc naparovat. Ale když bude nejhůř, poprosím Licky,“ pokrčí nakonec rameny.

Ve skutečnosti zápasiště nesleduje až tak pozorně, jak by se možná slušelo. Probíhající zásahy sice jedním okem registruje, ale v klíně drží ztišený pokédex a přechází mezi odkazy od jedné zajímavosti ke druhé.
Na její obranu je ale nutné připustit, že když má k boji nastoupit Patrick, zvedne oči a ukáže mu povzbudivě zdvižený palec.

Pán Jeskyně - 13. ledna 2018 23:39
Pán jeskyně l.i.c.h.

Soul vytáne svůj druhý pokeball. „Do toho, parťáku!“ zvolí si Buizela.
„Tak jen do toho, Soule,“ vyzve ho Sabrina. Soul jen přikývne.
„Dešťový tanec!“ začne. Buizel se tenhle útok nemohl naučit, ale Soul přemluvil jednoho spolužáka, aby je ten útok naučil, podobně, jako se Klink naučil šokovou vlnu.

Nad zápasištěm se najednou objeví temná mračna, ze kterých se spustí hustý liják. Soul se usměje.
„A teď hbitý útok!“ Buizel se dá neuvěřitelnou rychlostí do pohybu.
„Teleport!“ nakáže Sabrina. Jenže díky Buizelově schopnosti je Kadabra příliš pomalá, takže ji Buizel zasáhne. V další chvíli se jí však teleport povede.
„A teď rychlý útok!“ Buizel vyskočí do vzduchu, švihne ocasem, ze kterého vyletí salva zlatých hvězd, která Kadabru opět zasáhne. Rychlý útok, stejně jako šoková vlna je celoplošný útok, který vždy dokáže zasáhnout protivníka.
„Teď pohled do budoucna!“ Kafabřiny oči zazáří, a Soul ví, že ho čeká problém.
„Znovu rychlý útok!“ nařídí Soul.
„Telekinezi!“ Kadabře se podaří zaútočit i přes to, že ji samotnou zasahují zlaté hvězdy, a tak Buizel najednou visí ve vzduchu.
„Ještě jednou!“
„Teď použij psychický útok!“ Kadabřin psychický útok se střetne s rychlým útokem, který smete, a svými silami ho obrátí proti Buizelovi, který dostane přímý zásah. Ani ne za okamžik na něj od stropu spadne i pohled do budoucna.
„Buizeli, jsi v pořádku?“ zpetá se Soul svého pokémona, poté, co přestane zásahy. Buizel jen přikývne. „Fajn. Ještě jednou rychlý útok!“
„Teď se teleportuj, Kadabro!“ Tentokrát únikový strategie Kadabře vyjde, a teleportuje se před zásahem. „Pohled do bucouna!“

Buizel klesne na zápasiště. Efekt telekineze pominul. Ale naštěstí pořád prší. „Hbitý útok!“ Buizel díky dešti opět Kadabru zasáhne.
„Teleport!“ rozhodne Sabrina, přestože předpokládá, že soul opět zaútočí hbitým útokem.
„Teď použij vodní vír! A ponoř se do něj!“ rozmáchne se rukou Soul. Buizel se obklopí masou vířící vody jako štítem, proti účinku pohledu do budoucna.
„Jdi na to!“ Buizel vyrazí kupředu.
„Psychický útok, Kadabro!“ Buizelův pohyb kupředu je zastaven Kadabřinými psychickými silami. Díky tomu ho opět zasáhne pohled do budoucna, i přes Soulův pokus o vodní štít. Kadabra ani nepotřebuje pokyn od Sabriny, aby v příštím okamžiku svými silami zvedla Buizela až ke stropu a vzápětí s ním prudce mrštila o zem. Vodní vír se spolu s Buizelem rozbije o podlahu stadionu a poněkud ho zaplaví. Výsledek zápasu je však jasný.
„Buizel není schopný pokračovat!“ oznámí rozhodčí.
„Vrať se. Dobrá práce,“ pochválí Soul svého pokémona.
„Děkuji za dobrý zápas,“ poděkuje mu Sabrina. Soul kývne, a opustí zápasiště. Tentokrát ho prohra nemrzí. Dal do zápasu všechno. Už se ale nevrací na lavičku k Patrickovi, nýbrž na tribunyy, kde chce sledovat své další spolužáky. Už jen čtyři, a je na řadě Patrick.

Třetí od konce nastupuje spolužačka, se jejímž Metapodem JJ zápasila, Sarah. Jenže teď má Butterfree a Minuna. I tyhle dvojice dá Sabrině zabrat, ale hlavěn porot, že Kadabra je slabá proti hmyzím útokům. I je nakonec Kadabra porazí. Nastupuje další spolužačka, proti níž JJ bojovala, Susan, dívka s Gastlym. Ježe teď už má Hauntera. A k němu Grimera. Tenhle zápas je dlouhý a náročný pro obě strany. Kadabra nejdřív zvládne Grimera, kterému se ji ovšem podaří otrávit. A nakonec padne i Haunter, jelikož stejně jako je Kadabra slabá proti jeho útokům, je i Haunter slabý proti útokům Kadabry.

A tak je na řadě Patrick. Kadabra se kolo předtím uzdravila, ale je stále otrácená Grimerovým jedovatým útokem, a už také pořádně zadýchaná. Patrick měl solidní šanci být jako poslední tím, kdo ji dorazí.

Soul se ze svého místa přesune k holkám. „No, nerad to říkám, ale má docela solidní šanci vyhrát. Toho se jen tak nezbavíme,“ zamumlá, zatímco Patrick nastupuje.

Patrick Anderson - 6. ledna 2018 22:34
Patrick Anderson

Když padlo Soulovo jméno, Patrick nasucho polkl a podíval se na kamaráda. Pak se ale rozhodl, že na sobě nedá znát, že má starosti a jen se sebevědomě usmál. "Hodně štěstí Soule. Doufám, že jí dáš zabrat, nic menšího neočekávám od svého rivala.Hm!" Řekl mu. Nad jeho gestem, kdy se rozhodl zápasit se Sabrinou postupně a ne jako ostatní se dvěma Pokemony zaráz jen uznale kývl hlavou a podíval se na Heart a J.J. načež jim vesele zamával. Jakoby jim tím chtěl říci, že se o ně nemají strachovat. Pak zápas začal.

Patrickovi bylo jasné, že Soul už během svého nástupu měl jasný plán, jen nevěděl jaký. Uchváceně a se zaujetím pozoroval jak Lycanroc zasahuje Kadabru i přes její Teleport. "Jak tohle udělal?" Zamumlal si sám pro sebe. Dění na zápasišti sotva stíhal sledovat. Nerad to přiznával, ale Soul byl úžasný. Sledovat jej zápasit, to bylo jako se koukat na geniálního virtuosa v divadle. Nahlas by to nikdy nepřiznal, ale Patrickovi se zdálo, že jej Soul svýmy schopnostmi převyšuje minimálně o třídu. Proto taky stěží potlačil rozhořčení, když se Kadabra nejen obnovila, ale dokázala Lycanroca porazit. Patrickovi to přišlo nefér. I když byl Soul úžasný, Sabrina byla prostě moc silná. Byla naprosto mimo dosah čehokoliv, co si na ni mohl Soul vymyslet. Proto Patricka překvapilo, když na něj jeho kamarád mrkl a tvářil se, jakoby všechno šlo podle plánu. "O co se to tu pokoušíš...Soule." Zamumlal si Patrick pro sebe a poprvé, za celý večer se zatvářil opravdu překvapeně.

Pán Jeskyně - 5. ledna 2018 22:14
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Tak si na ni počkáme, viděla jsem ji, jak se hlásila, ale ještě nepřišla na řadu. Ovšem pokud přijde na řadu těsně před Patrickem, tak by možná měl i šanci Sabrinu porazit, na což nechci ani pomyslet,“ zachmuří se mírně Heart.

Soul jen pokývá souhlasně hlavou. Skutečně se Sabrina zdála být nad jejich síly, ale to neznamenalo, že by si pomalu v hlavě nezačal rýsovat plán. Čas na to měl.

I další spolužáci začali nejspíš přemýšlet, protože se jim začalo mírně dařit. Ale jen mírně.

„A teď číslo patnáct!“ vyzval rozhodčí dalšího na řadě, jímž byl Soul. Ten s bušícím srdcem předstoupil na zápasiště.
„Soul z New Barku,“ představil se.
„Soul z New Barku proti Sabrině, trenérce stadionu Šafránového města. Začněte!“
„Do toho, Lycu!“ vyhodil Sul do vzduchu pokeball, z něhož vyletěl jeho vlčí pokémon. Mezi spolužáky to mírně zašumělo. Všichni šli proti Sabrině s oběma pokémony naráz, Soul ne.

„Aaah, jeden na jednoho? To je osvěžující. Tak se předveď!“ vyzvala Soula Sabrina.
„Jdeme na to! Ohnivý tesák!“ Lycanrocovi v z tlamy vyšlehnou plameny a rozeběhne se na Kadabru.
„Příliš snadné. Telekinezi!“ rozmáchne se Sabrina. Kadabře se modře rozzáří oči, a stejná záře zvedne vlčího pokémona do vzduchu, kde zůstane viset. Lycanroc se okamžitě začne vzpouzet, aby se dostal na zem a plameny uhasnou.
„Pohled do budoucna!“ Kadabřiny oči se opět rozzáří, ale jinak se nic nestane. Všichni ale ví, co bude brzy následovat.
„Klid Lycu, to zvládneme,“ řekne Soul klidně. Lycanroc poslechne, ale zavrčí. „Teď ukamenování!“ Lycův ocas se rozsvítí bílým světlem, a vyletí z něj kamenné šrapnely.

„Teleport!“ nařdídí Sabrina. Kadabra se teleportuje z cesty kamennému útoku, ale ten zahne, jakoby i on byl ovládán nějakými psychickými silami a zasáhne překvapenou Kadabru.
„Ale jak-“ užasne Sabrina, ale pak se usměje. „Chápu. Bystré oko. Neteleportuj se Kadabro, nemá to cenu. Pak tedy použij psychický útok, Kadabro!“ z tlap psychického pokémona vyletí dva proudy psychické energie.

„Protiútok!“ nařídí Soul. Lycanroca obklopí načervenalá záře, která odrazí psychický útok zpět na Kadabru. „A udržuj ho, pohled do budoucna se brzy projeví!“ řekne Soul. Skoro jako kdyby mu chtěl čas dát zapravdu, začnou ze stropu padat koule psychické energie, které se však od vlčího pokémona jen neškodně odrazí a opět zasáhnou Kadabru.
„Oho, tohle je vážně dobrá a téměř neprorazitelná kombinace,“ zasměje se Sabrina potěšeně. Soul zatím dokázal Sabrinu zasáhnout nejvíckrát. „Ale jen téměř,“ dodá Sabrina potutelně.

Kadabřiny oči zazáří modrým světlem a pak z jejiích lžící vyletí načervenalé vlny, které okamžitě zasáhnou Lycanroca, i přes Soulův protest. Vlčí pokémon okamžitě začne být ospalý, a začne klesat na zem. Efekt telekineze vyprchal. A Soul měl jen jedno kolo, než Lycanroc usne úplně.
„Bleskový tesák, a až se zakousneš, drž se co nejpevněji to půjde!“ Lycanroc se i přes rozespalost rozeběhne, s praskajícími blesky v tlamě, a pevně se zakousne do Kadabry, která neuhýbá. V tu chvíli i usne.

„Kadabro, teď použij zotavení,“ přikáže Sabrina, které nejspíš došlo, co chce Soul udělat. Kadabru na okamžik zahalí zlaté světlo, a veškeré známky po zraněních zmizí z jejího těla. V ten okamžik opět ze stropu začnou padat koule pohledu do budoucna, které kromě spícího Lycanroca zasáhnou i Kadabru.
„A teď psychický útok, a pak pojídač snů!“ I tentokrát dostane vlčí pokémon plný zásah, načež Kadabřina tlapa začne zářit černorudým světlem, které se dotkne Lycanrocovy hlavy což za chvíli způsobí, že omdlí.

„Lycanroc není schopný pokračovat, Kadabra vítězí!“ vykřikne rozhodčí. Soul Lyca s pochvalou odvolá.
„Tohle bylo dobré,“ pochválí Soula Sabrina. „Těším se, co na mě máš v dalším kole!“ Soul zašilhá k lavičce, kde sedí Patrick, a na tvář se mu vloudí úsměv. Pak jeho směrem i mrkne.

"Páni, skoro už jsem myslela, že Soul Sabrinu vážně porazí. Škoda, že mu to nevyšlo,"
nakloní se Heart k JJ.

Patrick Anderson - 1. ledna 2018 20:39
Patrick Anderson

"To je dobře." Odpověděl Patrick Soulovi a jemně pokývnul hlavou, jak další vyzyvatel odpadl. "To znamená, že nejsi hloupý." Dodal a založil si ruce na prsou. "Jasně. Každý pokémon, i každá strategie má své slabiny. Ale jsou tu i určité limity. Jsou hranice, které prostě nelze překročit a v tomto případě, obávám se, že je náš nepřítel až moc silný. Co se může stát, když se nehybné střetne s pohyblivým?" Dovolil si Patrick filosofickou otázku. "Ne, ona je totálně nad námi. Mimo naše limity." Patrick se znovu zakroutil hlavou. Nemohl uvěřit, že to řekl nahlas. "Ale to neznamená, že se nebudeme snažit, já a můj tým do toho zápasu dáme všechno, tím si můžeš být jistý." Dodal s upřímným zázubem a ukázal Soulovi zdvižený palec.

J. J. - 26. prosince 2017 22:02
J. J.

„A oni nejsou?“ zamrká na Heart s na oko nevinným výrazem, než se pobaveně uchechtne.
„Ono by to bylo taky jednodušší, kdyby měli vhodnější typy. Třeba ta... no...“ mlaskne jazykem o patro a nesoustředěně zaluská prsty, jak se snaží vylovit z paměti jméno, „Prostě ta holčina, co trénuje Gastlyho, by mohla mít aspoň šanci na nějaký pěkný zásah.“

Pán Jeskyně - 26. prosince 2017 21:21
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Spíš tu hlavu neumí používat,“ odpoví Heart JJ.
„Ani jeden z jeho pokémonů tyhle útoky neumí,“ odtuší Soul na Patrickovy komentáře.

Nastoupil spolužák s číslem dvě. Ten na to šel o něco chytřeji, ale pořád se spoléhal na okázalé, silné útoky, takže i jeho pokémoni nakonec padli k zemi.
Obdobně si vede i dalších osm trenérů. Z jejich třídy. Nakonec nastoupí jedenáctý spolužák, a Kadabra není ani zadýchaná.
Sabrina hojně využívá Telekineze, aby protivníkovi zabránila v pohybu, Teleportu, aby Kadabra uhnula, Zrcadla na odražení fyzických útoků, Pohledu do budoucna, útoku, jež nikdy neminul, ale i Psychického útoku. A když se začínajícím trenérům podařilo způsobit nějaké zranění, nařídila Sabrina Kadabře Zotavení, které ji vyléčilo.
Nakonec je i číslo jedenáct poraženo.
„Musím říct, že Sabrina je vážně dobrá. Ale to by se od trenérky stadionu dalo čekat. Naši spolužáci díky ní vypadají jako naprostá jelita,“ dovolí si Heart usmát se.

„Začínám se Sabriny trochu bát,“ utrousí Soul k Patrickovi tiše. „Ale určitě není neporazitelná. Každý pokémon, i každá strategie má své slabiny. Jen je objevit.“

Patrick Anderson - 26. prosince 2017 18:57
Patrick Anderson

Patrick pozoroval první zápas a nemohl si pomoci, aby se do něj nenechal vtáhnout, což se projevovalo nervozním poposedáváním a pak komentáři typu "Teď měl použít raději Double Team." Nebo "Proč nezkusil Quick Attack?" Případně. "Co blbne, teď by se měl bránit a ne útočit."

Kadabra tak s prvním vyzyvatelem udělala krátký proces. Patrick se podíval na Soula a odpověděl mu. "Trenér co s tebou vytřel podlahu si ani neškrtl. A to je jeden z nejlepších ročníku i já mám většinou co dělat, abych ho porazil...začínám si říkat, jestli jsem neměl být zticha." Patrick se zaměřil za zápasiště, kde se odehrávali tvrdé bitvy. Soustředil se hlavně na Sabrinin trenérský styl, jestli v něm není nějaká pravidelnost a pak na styl útoku a obrany Kadabry. Hlavně na její obranu, např. jestli uhýbá Teleportem, nebo blokuje útoky pomocí Bariéry, apod.

J. J. - 26. prosince 2017 12:48
J. J.

„Chudáci,“ broukne temně a pohodí hlavou k oběma pokémonům mizejícím v záblesku rudého světla v pokéballech, „Jako by mohli za to, že je jejich trenér padlý na hlavu.“

Pán Jeskyně - 24. prosince 2017 11:28
Pán jeskyně l.i.c.h.

// Šťastné a veselé vánoce přeji, týme

Pán Jeskyně - 23. prosince 2017 23:48
Pán jeskyně l.i.c.h.

"Jen to ne," protočí oči Heart.

Sabrina provedla trenéry teleportačními pastmi přímo až k zápasišti, kde dojde k jejímu zápasení se studenty. Učitelé, kteří jim dělali dozor, spolu se spolužáky, kteří se nehodlali Sabrininy výzvy účastnit, usedli na tribuny okolo zápasiště. Vyzyvatelé usedli vedle sebe na lavičky pod tribunami.

A první ze žáků nastoupil. Sabrina přirozeně vypustila z pokeballu svou Kadabru, první zápasící Swamperta – jeho Marshtomp se pod vlivem Rakeťáckých pilulek vyvinul, a Farfetch’da, jeho druhého pokémona.

Zápas skončil, aniž by Swampert s Farfetch’dem dokázali Kadabře zasadit jedinou ránu. Zdálo se totiž, že dotyčný trenér utrpěl ztrátu paměti, jelikož vůbec v boji nepostupoval tak, jak je ve škole učili, a jako kdyby výraz strategie zahlédl jen z rychlíku.

„No nazdar,“ nakloní se Soul k Patrickovi, když jejich přespříliš sebevědomý spolužák odvolá svoje pokémony, a uvolní místo dalšímu. „I když si za to mohl sám, vůbec nepoužíval mozek.“ Střelí pohledem na Patricka. „Doufám, že ses z toho poučil,“ zahučí ještě.

„No, řekla bych, že našeho nafoukance jeho sebevědomí hezky rychle opustilo,“ usměje se Heart směrem k JJ. Dotyčného trenéra nesnášela, a nejen proto, že používal Rakeťácké pilulky. „A taky že bude po škole, vzhledem k tomu, co právě na bojišti předvedl. A jsem ráda, že proti Sabrině nestojím. Její Kadabra je opravdu silná, a to se ani nevyvinula v Alakazama.“

Patrick Anderson - 22. prosince 2017 20:59
Patrick Anderson

Patrick zvědavě nakrčil jedno obočí, když uviděl, kolik rukou se zvedlo. Vypadalo to, že hodně jeho spolužáků mělo juráž vyzvat gym leadera. Patricka to potěšilo. Bylo inspirující vidět, jak ostatní následují jeho příklad. O to víc se musí snažit ve svém zápase, aby nezklamal. "Omlouvám se pane profesore. Já jsem jen nadšený z možnosti zde zápasit." Omluvil se a schoval své pokemony. "Ještě ne, ale brzy přijde váš čas kluci." Řekl jim.

Když si vylosoval poslední zápas, zklamaně svěsil ramena. Ulsyšel J.J., která v tom viděla pozitivum. Vlastně s ní souhlasil. Vskutku se na první pohled mohlo zdát, že by se Kadabra mohla unavit a tím by mohl mít Patrick možnost vyhrát. Ale tady se jednalo o gym leadera a kdo byli oni? Trenérský potěr, který teprve nedávno dostal svého prvního pokemona.
"Možná máš pravdu J.J." Zareagoval na slova kamarádky a snaži se zatvářit nejvice sebejistě, jak to dovedl. "Ale co když ji někdo porazí přede mnou?" Dodal a zadíval se na Soula. Popravdě, on byl jediný, kdo kromě Patricka samotného měl největší šanci na nějaký úspěch. Patrick přihmouřil oči, jak si měřil pohledem svého rivala, pak se ale na kamaráda přátelsky zazubil. "Hodně štěstí Soule." Ukázal mu zvednutý palec. To už ale nastupoval první vyzyvatel. "Hele, není to ten kluk, co tě smáznul na turnaji?" Zeptal se Patrick kamaráda, pohledem se zaměřil na kluka a pak mudrlantsky přikývnul. "No jo, dává to smysl, že někdo jako on Sabrininu výzvu přijme. Koneckonců tě porazil ve velkém stylu, takže asi něco umí." Neodpustil si malé rýpnutí.

J. J. - 21. prosince 2017 13:08
J. J.

Patrick má rozhodně zajímavé představy o tom, jak vypadat drsně. V každém případě se otočí zpátky k Sabrině a snaží se tvářit, že ho vlastně ani nezná, ještě dřív, než pořádně otevře pusu. O chvíli později už jí totiž nezbyde, než skrýt tvář do dlaně.
„Já snad radši ani ne,“ ucedí k Heart stejně tiše, „To zas bude v pokémonním středisku narváno.“

S přimhouřenýma očima se snaží zachytit pořadová čísla obou kamarádů. Když uvidí Patrickovu dvacítku, tiše hvízdne.
„Patrick má dobrou pozici. I když je určitě hodně silná, tak po tolika zápasech se Kadabra taky unaví...“ usoudí, než se znovu nakloní ke kamarádce a jenom pro její uši šeptem dodá: „Dovedeš si představit, že by se mu povedlo vyhrát? Nebylo by s ním k vydržení...“

Pán Jeskyně - 20. prosince 2017 21:44
Pán jeskyně l.i.c.h.

Kromě Patricka, který se tak hlasitě projevil, zvedlo ruku dalších dvacet jejich spolužáků, včetně Soula. Zbytek rukou zůstal dole, včetně ruky Heart.
„Pro Arceuse, Andersone, začněte se vyjadřovat tak, abych se za Vás s každým slovem nemusel stydět, a schovejte své pokémony. Kdyby tohle udělal každý, tak ze stadionu vyletíme dveřmi,“ vyzve Patricka suše jejich třídní učitelka. Sabrina jeho výlev nekomemntuje.
„Počítala jsem s tím, že vás bude hodně, takže jsem si připravila čísla, které si každý z vás vytáhne,“ vysvětlí Sabrina, a začne obcházet své budoucí vyzyvatele s koženým pytlíkem obsahujícím plastové čtverečky, v nichž jsou vyfrézovaná čísla. Spolužák, který porazil Soula při turnaji pro profesory si vytáhl číslo jedna. Soul měl patnáctku, a Patrick číslo dvacet. Což znamenalo, že je poslední.
„Na tohle jsem tedy zvědavá,“ řekne Heart tiše JJ. „Ale raději tuhle příležitost vynechám.“

Pán Jeskyně - 20. prosince 2017 21:25
Pán jeskyně l.i.c.h.

// Na nástěnce jsou útoky, co umí pokémoni postav

Patrick Anderson - 19. prosince 2017 11:10
Patrick Anderson

Po celou dobu prohlídky Patrick visel očima na Sabrině a zálibně si ji prohlížel. V dílně s Močálovýmy odznaky, na hřišti pro pokemony i v teleportačním bludišti, prostě všude. Ne, že by neposlouchal, ale byl Sabrinou okouzlen, takže když se dostali na zápasiště, tak mu ani nedošlo, kde je. To trvalo, dokud Sabrina neoznámila všem svoji vbýzvu To Patricka probralo z jeho dosavadního stavu, protože jakoukoliv jeho vášeň pro hezké holky přebila jeho vášeň pro zápasení.

Rukou si prohrábl vlasy. Upravil si košili tak, že její límec mu sahal přes krk až ke tvářím, kdežto předtím ji nosil volně a vystoupil z hloučku svých spolužáků. "Bylo by lepší, kdyby v té nabídce bylo také zahrnuto rande, ale i tak výzvu přijímám!" Oznámil nahlas a věnoval Sabrině upřímný pohled a jemně se usmál. Pak vypustil Klinka z Oshawottem. "Tohle jsou mojí kamarádi, kteří budou zápasit." Oznámil Sabrině. V hlavě už se pokoušel predikovat, jak se zápas bude vyvíjet. Kadabra byla psychický typ a vzhledem k tomu teleportovacímu bludišti bude patrně uhýbat Patrickovým útokům právě pomocí teleportace. To by mohl být problém. Bude muset na něco přijít. Ne, že by měl ambice vyhrát, i když se tak snažil před ostatními chovat. Dobře si uvědomoval, proti komu stojí, jeho cíl v tomto souboji bylo jasně neprohrát a dát Sabrině zabrat. Obrátil se na svoje kamarády a ukázal jim zvednutý palec a oslnivě se zazubil. Bylo to sebevědomé gesto, kterým si patrick dodával odvahu, protože přeci jenom se chystá zápasit proti jednmu z trenérů stadionu. Popravdě měl trochu nahnáno. Patrickův pohled spočinul na Klinkovi a Oshawottovi. Ne, teď nebyla chvíle na pochybnosti, když to zmrví, jeho pokemoni přijdou k úhoně. Nesmí je v tom nechat. S knedlíkem v krku se postavil do své bojové pozy a čekal na oficiální zahájení zápasu.

J. J. - 14. prosince 2017 21:04
J. J.

S pobaveným úšklebkem neurčitě trhne jedním ramenem jako by chtěla naznačit „já mám svoje zdroje“, ale dál se k tomu nevrací. Na to je moc nadšená zázemím stadionu, mít na výběr, od pokémonních doupat by jen tak neodešla. Měla určitou představu, jak stadiony fungují zvenku, i když se nikdy žádného klasického ligového zápasu neúčastnila ani jako divák. Ale neměla ani tušení, jak komplexní a samostatný svět představují za oponou.

Jenže pak Sabrina odvede pozornost všech přítomných zpátky k zápasení. Sama se jenom skepticky ušklíbne, vymění si s Heart pohled a se směsicí očekávání a rezignace se s pozvednutým obočím ohlédne, co vypadne z Patricka.

Pán Jeskyně - 11. prosince 2017 22:28
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Tak to já jsem nikdy neslyšela,“ odpoví Heart. „Řekla bych, že když máš silnou mysl, tak na tom nesejde. A Sabrina vypadá dost silně.“
Soul už nic Patrickovi ani neříká, jen ho prostě chytí za ucho a silně zatáhne.
„Vaše prohlídka stadionu právě začíná,“ informuje je Sabrina.

Na stadionu jim Sabrina ukáže svoji dílnu, kde vyrábí své Močálové odznaky, hřiště pro své pokémony, kteří, jak vysvětlí se mohou teleportovat dovnitř a ven jak se jim zlíbí, doupata, která pro ně vybudovala, spolu s provizorní ošetřovnou.
Pak je taktéž provede teleportačními pastmi a bludištěm, které musí vyzyvatel překonat, aby se s ní mohl utkat, a nakonec se zastaví na jejím oficiálním zápasišti, kde se postaví doprostřed.
„A nyní mám pro vás speciální nabídku. Každý z vás může vyzvat k zápasu mne a moji Kadabru, s použitím obou pokémonů, které má, jak jsem vyrozuměla. Kdo mě a Kadabru porazí, toho obdaruji psychickým pokémonem, kterého jsem sama vychovala už od vajíčka. Takže, kdo má zájem?“ rozhlédne se psychická mistrině po žácích Akademie.

Patrick Anderson - 10. prosince 2017 12:06
Patrick Anderson

Když se jejich skupinka blíží ke stadionu Šafránového Města, už z dálky je slyšet Patrickovo "Týýý brďo. Sabrina je kočka!" Místo očí Patrickovi naskočí dvě srdíčka a z pusy mu ukápne slina. "Naše děti budou krasavci." Dodal zasněně. Samozřejmě, že o trenérce místního stadionu už slyšel. Věděl, že je silná, ale o její kráse neměl ani tušení. Když tedy Sabrina promluví, doslova visí na každém jejím slovu. Na slova JJ o tom, že psychičtí pokemoni lezou svým trenérům na mozek se na kamárdku krátce zaškaredí. Sabrina je princezna Šafránového Města a rozhodně má v hlavě všechno v pořádku.

J. J. - 7. prosince 2017 19:31
J. J.

„To určitě,“ přisvědčí s přikývnutím, než se nakloní k Heart blíž a šeptne: „Ale prý to jejich trenérům leze na mozek.“
Když se znovu narovná, jenom se neurčitě ušklíbne a pokrčí rameny na znamení já jsem si to nevymyslela.

1 2 3 4 ... 20 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace