Pokémonová akademie (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Pokémonová akademie

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Šafránové město. Hlavní město takzvaného Pokénároda, tvořeného regiony Kanto, Johto, Hoenn a Sinnoh a sídlo celosvětově proslulé Pokémonová akademie. Její absolventi patří mezi ty nejlepší trenéry, nejtalentovanější koordinátory, nejšikovnější stylisty, nejbystřejší pozorovatele, nejkvalifikovanější pomocníky pokémoním Profesorům, kandidáty na trenéry stadionu, a chovatele.
Každý, koho zajímajé pokémoni se touží tam dostat. Každý, koho tam přijmou, dostane svého prvního pokémona, pokébally i pokédex. Přijímají však až od dvanácti let, což řada nadšenců nevydrží, a vydá se na cestu dřív.
Samozřjemě, každá skvělá věc má stinnou stránku, a nejinak je to i v Pokémonové akademii. Například smrt čtyřech studentů při záhadné explozi, nikdy neosvětlené zmizení sedmi studentů, a podobně. Veřejnost na to už z větší části zapomněla, ovšem až na příbuzné obětí. Co za tajemství ukrývá prestižní akademie?
Hráči do přihlášky napíší libovolné číslo od 1 do 800 a též dle libosti + nebo -.
Ikonku si lze vytvořit zde: ht...

Klíčová slova:

Pokémon

Jaké hráče:

Zkušené i nezkušené, ochotné hrát alespoň 1x za týden.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Chansey (UTAJOVANÁ) – opatrná, ráda hořkou, nerada suchou, ráda odpočívá, nerada útočí první, houževnatá, rychle prchá Lickuting – odvážný, rád kyselou, nerad pikantní, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, pošetilý Charmander – tichý, rád suché, nerad sladké, klimbá, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, zbrklý v rychlosti Togetic – klidný, rád hořkou, nerad pikantní, hodně odpočívá, v boji hodně poletuje, citlivý na zvuky Litten – veselý, rád sladké, nerad suché, ztrácí věci, rád bojuje, hodně vydrží, rychle uteče Buizel – drzý, rád hořké, nerad sladké, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, trochu klaun Rockruff – samotář, rád pikantní, nerad kyselé, rád jí, hrdý na svou sílu, silné tělo, rád běhá Klink – laxní, rád kyselou, nerad hořkou, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, nerad prohrává Oshawott – plachý, rád sladké, nerad pikantní, rád jí, moc se nevěří, hodně vydrží, rád běhá Silcoon – houževnatý Buizel – sonický třesk, zavrčení, vodní sport, hbitý útok, vodní dělo, hon, rychlý útok, vodní tryska, dvojitý úder, vodní vír, dešťový tanec Lycanroc – protiútok, zvrat, nárazový útok, písečný útok, hryznutí, zavytí, ukamenování, kamenná hrobka, čmuchání, tiché kameny, ohnivý tesák, bleskový tesák Litten – škrábnutí, uhlíkový útok, ohnivý tesák, líznutí, vrčení, dvojitý kop Togetic – metronom, mimosmyslový útok, zívnutí, sladký polibek, magické lístky, vílí vítr, přídavek, přání Lickitung – líznutí, nadzvukový útok, nakopnutí, obranná kulička, zablokování, dupnutí, prásknutí, valivý útok Charmander – uhlíkový útok, kouřová clona, dračí hněv, dračí puls, škrábavý útok, zavrčení, ohnivý tesák Klink – svěrák, kolesodrť, nabití, elektrošok, spoutání, elektrický paprsek, zrcadlová střela, šoková vlna Oshawott – nárazový útok, šlehnutí ocasem, vodní dělo, vodní sport, soustředěná energie, mořská vodu, lasturové ostří
Hráči: (3/4) Goodboy, Neera, Terez

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 21 ⇒|

J. J. - 18. března 2018 17:22
J. J.

„To by bylo dobrý,“ chytne se nadšeně Heartiny myšlenky ohledně lyžování s pokémony, „Ale Sammy teda stojí na lyžích za mnou! Bylo by trapné přijet z lyžařského kurzu s popáleninama.“

Pán Jeskyně - 17. března 2018 21:45
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Slyšela jsem, že v Alole pořádají soutěže v bobování s pokémony. Možná, že tohle bude lyžování s pokémony. Něco jako na utužení vztahů a zapojení svalů, které normálně nepoužívají, aby se na lyžích udrželi,“ nadnese Heart svou myšlenku, oproti JJině teorii o zmrzlých spolužácích.
„V téhle škole člověk nikdy neví,“ uchechtne se Soul. „Já se hlavně těším na všechny ty zajímavé pokémony, co žijí jen tam. A mohli by nám dovolit si chytit dalšího pokémona. Nějaký ledový by byl fajn,“ zasní se.
„Pravda. Tady Patty má už tři. A jako jediný z ročníku. To není fér, že taková telata jako on jsou první,“ popíchne kamaráda přátelsky.

J. J. - 13. března 2018 20:51
J. J.

„Však kdo říká, že se chystám zmrznout já?“ namítne s pobaveným uchechtnutím. Obloukem shrábne z pultu tác s jídlem a na Patricka vyzývavě kývne: „To beru, ale ten sněhulák bude minimálně Vanillite.“

Patrick Anderson - 13. března 2018 20:42
Patrick Anderson

Oznámení Patricka nadchne. "Jaj! Výlet. Však si to zasloužíme, když se šrotíme jak blblí do aleluja." Vyjádří svůj názor. Na J.J se zazubím. "Ale jdi, bude to legrace. Sníh, koulovačky, postavíme si iglů a sněhuláka před ním!" Začíná plánovat. "Určitě to bude bezva, co říkáš Soule?" Obrátil se na kamaráda. "Navíc magnetický vlak! To je přeci nejnovější technologický zázrak. Už se nemůžu dočkat!" Dodal nadšeně.

J. J. - 13. března 2018 18:36
J. J.

Podle všeho jí nějakou chvíli trvá, než to oznámení zpracuje, protože v první chvíli se do bouřlivých diskuzí všude kolem nijak nezapojí, spíš zamyšleně tiskne rty a skoro je vidět, jak tu myšlenku převaluje v hlavě sem a tam.
„Wow, Shinnoh,“ houkne se spokojeným překvapením v hlase, zatímco čeká ve frontě na oběd, „Jenom teda nevím. Myslíte, že nám lyžování pomůže být lepší trenéři nebo čekají, že polovina studentů zmrzne a budou mít míň práce?“

Pán Jeskyně - 11. března 2018 21:12
Pán jeskyně l.i.c.h.

JJ ošetřila rány Patrickových pokémonů, a ti šikanéři se toho dne už neukázali. Vlastně ani potom. Heartina pohrůžka nejspíš zabrala.

A život na akademii plynul dál ve stejném tempu. Ani o Rakeťácích už docela dlouho neslyšeli. Minimálně čtveřice složená z JJ, Patricka, Soula a Heart.
A pak, za čtrnáct dní, začátkem druhého týdnu v listopadu, přišlo zajímavé oznámení. Za tři týdny pojedou na lyžařský výcvik na sever Sinnohu, do Sněžného města. Nedávno dokončili nový magnetický vlak, který doteď křižoval mezi Šafránovým a Zlatoprutovým městěm v Johtu. Teď vlak jezdil i na nejsevernější místo Pokénároda, se zastávkou v Srdčeném městě – největším městě Sinnohu. To oznámení přišlo koncem poslední hodiny dne, a teď měli volno. A všem bylo jasné, o čem studenti budou diskutovat.

J. J. - 9. března 2018 14:28
J. J.

„Mhm,“ přisvědčí spokojeně Heart a hrdě položí Sammymu ruku kolem ramen. Když se ale Torracat rovnou rozhodne vyzkoušet Charmeleonovy nové síly, povzbudivě Sammymu poklepe po rameni na znamení „jen do toho“ a pro jistotu se uklidí o několik kroků stranou.
„Díky,“ usměje se na Patricka, když se zkoumavě nakloní ke Klankovi a zahoupe mu ukazováčkem před očima.
„No, to se ještě uvidí, jak ho zvládnu,“ připustí pobaveně, ale vzápětí pokrčí rameny, když si přidřepne k Dewottovi, „Ale já nám docela věřím.“

Ještě nějakou chvíli vyšetřuje Patrickovy pokémony – tedy nejspíš, ve skutečnosti je dost těžko poznat, co vlastně hledá nebo dělá a v jednu chvíli se zdá, jako by s Dewottem hrála nějakou dětskou hru s tleskáním. Nakonec ho ale jenom dobromyslně polechtá na břiše a narovná se.
„Jo, asi ti můžu něco dát, aby se dali rychleji dohromady,“ přikývne a pohodí hlavou směrem k ubytovnám, „Když počkáš u koleje, tak ti to donesu.“

Patrick Anderson - 5. března 2018 20:23
Patrick Anderson

Patrick vypustil Dewotta a Klanka, aby se na ně mohla JJ podívat a usmál se na ni. "Gratuluji vám." Zazubil se upřímně. "Charmeleon, to je hodně silný Pokemon, musíš mít fakt pevný charakter, aby jsi jej dokázala ovládat." Dodal uznale, zatímco JJ se věnovala jeho Pokemonům.

Pán Jeskyně - 2. března 2018 22:57
Pán jeskyně l.i.c.h.

Heart jen na Patrickova slova zavrtí nevěřícně hlavou. Plně souhlasí s JJ, i když to neřekne. To byl od něj jako od trenéra dost neprozřetelný tah, i když jemu to tak nepřišlo. Zatímco obě dívky vyčkávají, jestli se Patrick uráčí ukázat JJ svoje pokémony, aby se ujala jejich léčby po sestře Joy, Heart upře pohled na Sammyho.
„Vidím, že se Sammy vyvinul. To je super. Bude si moct hrát a trénovat s mým Torracatem, aniž bych se musela bát, že mu torracat ublíží, když jsou teď oba vyvinutí.“ Torracat při jejích slovech kočičí pokémon elegantně přijde k Sammymu a dloubne do něj přední prackou, což mu Sammy oplatí.

J. J. - 1. března 2018 17:22
J. J.

Trochu skepticky povytáhne jeden koutek úst do pokřiveného úsměvu a pozvedne jedno obočí, když si s Heart vymění všeříkající pohled. Oni si to koneckonců mysleli taky. Ale na rozdíl od té party měli páteř a uměli se ovládat. Rozkročí se a s rukama v bok sklouzne pohledem k Patrickovi.
„Hele, když se chceš dostat na kobylku tajné organizaci, tak není dobrej nápad dělat si takové plány,“ podotkne tiše, zatímco se jednou rukou poškrábe na nose. Ironie jí pomůže zakrýt drobný osten dotčeného zklamání, že nikdo z nich neocenil Sammyho dnešní úspěch.
„Ale jo, něco bych na pokoji měla mít,“ připustí pak o poznání přístupněji, stáhne si batoh z ramene na bok a nepřítomně ho otevře, „Ukážeš mi, jak jsou na tom?“

Patrick Anderson - 1. března 2018 15:58
Patrick Anderson

Patrick si strčil ruce do kapes a nafouknul tváře. "Jak to jako myslíš? Neměl jsem v plánu s nimi nějaký čas bojovat, takže základní ošetření mělo být v oukeji, zbytek se dožene regenerací." Namítl Heart.

Pán Jeskyně - 24. února 2018 23:20
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Díky,“ začervená se Heart. „JJ!“ přivítá kamarádku nadšeně. „Už to neřeš. Jsou pryč. Té partě nýmandů se nelíbilo, že Patrick je ten, kdo porazil Sabrinu a získal od ní darem Raltse, kterého si podle nich nezasloužil, protože s ní zápasil jako poslední,“ vysvětlí JJ situaci.
„Ale měli pravdu, Měl jsi nechat Dewotta s Klangem v péči sestry Joy přes noc jak říkala. I když...,“ zamyslí se. „JJ, nemáš něco pro zraněné pokémony, co bys mohla dát tomuhle trumberovi, když už je nenchal ve středisku?“ požádá ji,

J. J. - 20. února 2018 21:23
J. J.

„Co to sakra mělo znamenat?“ zavrčí podmračeně, když se vynoří na okraji lesa v doprovodu obou svých pokémonů. Rázně přidá do kroku a v okamžiku dorazí až k Heart a Patrickovi. Zatěká pohledem směrem, kam chlapci zmizeli, a chvíli to vypadá, že snad vyrazí za nimi.
„Doufám, že to mají rádi horké...“ zamručí a hrdě položí Charmeleonovi Sammymu ruku na rameno, ale vzápětí nakrčí nos a polohlasem dodá: „I když poštvat pokémona proti lidem je hnusný.“

Patrick Anderson - 19. února 2018 16:08
Patrick Anderson

Patrick se zadrhl uprostřed pohybu, když se na scéně objevila Heart a Torracat. "Heee?" Vydal ze sebe a jen koukal, jak ono malé stvoření zahnalo skupinu sedmi zbytečných na útěk. A nemyslel tím Torracata. "A já je chtěl rozdělit a pak po jednom vyřídit...měl bych přestat ostatní tak přeceňovat.." Postěžoval si Patrick sám sobě a přistoupil k Heart. "Díky za záchranu, jsi můj strážný anděl." Zazubil se na ni vesele. "Ale stejně..co měli za problém?" Strčil si ruce do kapes a pak nad tím pokrčil rameny. "Asi měli špatný den." Dodal a tím byla pro něj záležitost uzavřena. "Bezva uhlíkový útok, skoro jsem měl dojem, že Torracat používá Plamenomet. Chudák ten, kdo s tebou bude zápasit." Řekl na adresu Heart a jejího pokemona upřímně myšlenou pochvalu.

Pán Jeskyně - 17. února 2018 21:01
Pán jeskyně l.i.c.h.

Oba dva pokémoni nadšeně přikývnou na souhlas s návrhem jejich trenérky. Po cestě zpět potkávají ostatní studenty z vyšších ročníků trénujících na pozemcích, či probíhající hodiny. Nakonec dorazí až k pokécentru akorát v čas, aby viděli jak Heart odhání Patrickovy šikanéry, zatímco Patrick utíká pryč.

„Torracate!“ zasáhne rázný dívčí hlas a před Patrickkem se v zábleksu bílého světla objeví červeno-černý kočičí pokémon. Chlupy na jeho čele a zádech hoří jasnými plameny a postoji připraveném skočit.
„To by stačilo pánové,“ vejde na scénu Heart a postaví se před Patricka. „Pokud okamžitě neodpálíte, Torracat se o vás postará a já se zase postarám o to, abyste pykali. Šikana je ošklivá věc,“ založí si ruce na hrudník.
„Tak co,“ ušklíbne se vůdce.
„Uhlíkový útok,“ řekne klidně Heart. Kočičí pokémon začne chrlit z tlamy žhavé uhlíky. To stačí na to, aby se sedmero surovců sebralo, otočilo a odešlo.

J. J. - 13. února 2018 19:03
J. J.

Poškrábe Sammyho v drobných šupinkách za rohem na hlavě, ale přátelské tulení vzápětí neméně přátelsky překazí Licky.
„Me-éh,“ protáhne obličej a otře si ho rukávem košile, ale natáhne se, aby mohla podrbat i Licky: „No jo, vždyť já vím, ty bys nás samou láskou snědla.“

Vlastně ani ona se neubrání smíchu, když si Licky musí udělat hodně rychlé balanční cvičení, pak ale nenápadně vstoupí mezi ně.
„To bylo dobrý, to si někdy zkusíme jako trénink,“ usoudí zvesela, „Ale teď dost pošťuchování, vrátíme se. Ať se taky Sammy může pochlubit ostatním.“

Patrick Anderson - 13. února 2018 10:45
Patrick Anderson

"Tak zrovna vás sedm se Sabrininy Kadabry ani nedotklo, takže...jak přesně jsem vyhrál díky vám?" Opáčil Patrick. "A svoje pokemony jsem nedal do pokecentra, protože v nejbližší době se nechystám bojovat, takže základní ošetření stačí. To jsem samozřejmě nepočítal s vámi." Odpověděl jim a přeměřil si je pohledem. Sám proti sedmi neměl šanci. Ne v tomto stavu. Proto se rozhodl pro jediné logické řešení. Schoval své pokemony do jejich pokeballů a dal se na útěk...tedy taktický ústup.

Pán Jeskyně - 12. února 2018 22:01
Pán jeskyně l.i.c.h.

JJ:

Charmeleon chvíli váhá, a pak JJ její objetí nadšeně opětuje. Licktiung je oba dva nadšeně olízne, takže je JJ pokrytá solidní dávkou slin, a Sammy dočasně paralyzovaný.
Když se Sammy otřepe, podrážděně na Lickiho vyprskne několik malých jisker, takže Lickitung musí uhýbat, a ho nepopálily, což u nového Charmeleona vyvolá zchvat smíchu.

Patrick:


„No to bych teda neřekl, Andersone,“
zavrčí první mluvčí. „Vyhrál jsi díky ostatním před tebou. A ty se ani nechováš jako pořádný trenér. Podívej se na svoje pokémony. Nejsou ještě pořádně zdraví, a ty jsi je vytáhl ven. Všichni ostatní nechali své pokémony ve středisku přes noc, přesně podle rady sestry Joy. Ty jsi impulzivní, horkokrevný a neděláš správná rozhodnutí. Tomu Raltsovi bude lépe u nás.“
„A nepokoušej se nám odporovat, nebo dostaneš přes držku,“ zahrozí další. Zbytek z nich se vrhne na Raltse, aby si ho vzali.

J. J. - 8. února 2018 18:14
J. J.

Když koutkem oka zachytí bílou záři, překvapeně se ohlédne přes rameno tak rychle, až ztratí rovnováhu a dopadne na kolena do keříku, ve kterém hledala pomeranové bobule.
„No ne, Sammy!“ vydechne obdivně, zvedne se a ani si neopráší nohy, příliš uchvácená nečekaným vývojem jejího malého Charmander.
„To víš, jsi velký fešák!“ ujistí ho a stěží potlačuje smích, když vidí jeho vlastní nedůvěřivě překvapený pohled. Pochvalně po pohladí otevřenou dlaní po rameni a pak se neudrží a nadšeně ho obejme.

Patrick Anderson - 8. února 2018 10:56
Patrick Anderson

Patrick zrovna vytáhl pokedex, aby si zjistil základní fakta o svém novém pokemonovi, když se za ním objevilosedm jeho spolužáků. "Jéé,ahoj kluci." Usmál se na ně přátelsky, jak to měl ve zvyku, ale sedm poražených nebylo zrovna v přátelské náladě. "Jak to myslíš, nezaslouženou?" Zeptal se. "Bojoval jsem ze všech sil a moji pokemoni také." Dodal a podíval se na dalšího kluka, který mu hrozil. Nechápal sice, co se děje, protože svoje spolužáky bral jako svoje přátele, ale zřejmě je něčím naštval. Jen nechápal čím, přesto se zase přátelsky na všchny usmál. "Všichni jsme do toho dali všechno, ale vyhrát mohl jen jeden. To je základ pokemoních zápasů, ne? Příště se třeba zase zadří někomu z vás." Zazubil se vesele.

1 2 3 4 ... 21 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace