Pokémonová akademie (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Pokémonová akademie

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Šafránové město. Hlavní město takzvaného Pokénároda, tvořeného regiony Kanto, Johto, Hoenn a Sinnoh a sídlo celosvětově proslulé Pokémonová akademie. Její absolventi patří mezi ty nejlepší trenéry, nejtalentovanější koordinátory, nejšikovnější stylisty, nejbystřejší pozorovatele, nejkvalifikovanější pomocníky pokémoním Profesorům, kandidáty na trenéry stadionu, a chovatele.
Každý, koho zajímajé pokémoni se touží tam dostat. Každý, koho tam přijmou, dostane svého prvního pokémona, pokébally i pokédex. Přijímají však až od dvanácti let, což řada nadšenců nevydrží, a vydá se na cestu dřív.
Samozřjemě, každá skvělá věc má stinnou stránku, a nejinak je to i v Pokémonové akademii. Například smrt čtyřech studentů při záhadné explozi, nikdy neosvětlené zmizení sedmi studentů, a podobně. Veřejnost na to už z větší části zapomněla, ovšem až na příbuzné obětí. Co za tajemství ukrývá prestižní akademie?
Hráči do přihlášky napíší libovolné číslo od 1 do 800 a též dle libosti + nebo -.
Ikonku si lze vytvořit zde: ht...

Klíčová slova:

Pokémon

Jaké hráče:

Zkušené i nezkušené, ochotné hrát alespoň 1x za týden.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Chansey (UTAJOVANÁ) – opatrná, ráda hořkou, nerada suchou, ráda odpočívá, nerada útočí první, houževnatá, rychle prchá Lickuting – odvážný, rád kyselou, nerad pikantní, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, pošetilý Charmander – tichý, rád suché, nerad sladké, klimbá, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, zbrklý v rychlosti Togetic – klidný, rád hořkou, nerad pikantní, hodně odpočívá, v boji hodně poletuje, citlivý na zvuky Litten – veselý, rád sladké, nerad suché, ztrácí věci, rád bojuje, hodně vydrží, rychle uteče Buizel – drzý, rád hořké, nerad sladké, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, trochu klaun Rockruff – samotář, rád pikantní, nerad kyselé, rád jí, hrdý na svou sílu, silné tělo, rád běhá Klink – laxní, rád kyselou, nerad hořkou, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, nerad prohrává Oshawott – plachý, rád sladké, nerad pikantní, rád jí, moc se nevěří, hodně vydrží, rád běhá Silcoon – houževnatý Buizel – sonický třesk, zavrčení, vodní sport, hbitý útok, vodní dělo, hon, rychlý útok, vodní tryska, dvojitý úder, vodní vír, dešťový tanec Lycanroc – protiútok, zvrat, nárazový útok, písečný útok, hryznutí, zavytí, ukamenování, kamenná hrobka, čmuchání, tiché kameny, ohnivý tesák, bleskový tesák Litten – škrábnutí, uhlíkový útok, ohnivý tesák, líznutí, vrčení, dvojitý kop Togetic – metronom, mimosmyslový útok, zívnutí, sladký polibek, magické lístky, vílí vítr, přídavek, přání Lickitung – líznutí, nadzvukový útok, nakopnutí, obranná kulička, zablokování, dupnutí, prásknutí, valivý útok Charmander – uhlíkový útok, kouřová clona, dračí hněv, dračí puls, škrábavý útok, zavrčení, ohnivý tesák Klink – svěrák, kolesodrť, nabití, elektrošok, spoutání, elektrický paprsek, zrcadlová střela, šoková vlna Oshawott – nárazový útok, šlehnutí ocasem, vodní dělo, vodní sport, soustředěná energie, mořská vodu, lasturové ostří
Hráči: (3/4) Goodboy, Neera, Terez

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 27 ⇒|

J. J. - 16. března 2019 14:25
J. J.

„Taky jsem si to nepředstavovala úplně takhle,“ připustí a váhavě se zakření, než se skloní a zvedne deník. Když se narovná, zamyšleně se zahledí směrem, kterým odešli ostatní, než nepatrně zakroutí hlavou a trochu provinile se pousměje, „Radši ne. Budu si s nima muset promluvit někde v soukromí.“

Pán Jeskyně - 12. března 2019 22:19
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Ale já vím že mám vnučky,“ zaprotestuje JJina děda. „Já jsem jen trochu překvapený, že jsi tady. Ale nesmírně šťastný,“ dodá rychle pro případ, že by chtěla utéct. „A jestli chceš, můžeš vzít kamarády s sebou, aby nebyli tady venku v téhle zimě,“ nabídne velkoryse. „Jen mě moc mrzí, že se tohohle setkání nedožila tvoje babička,“ dodá tiše a smutně.

„Já nejsem uražená,“ odtuší Heart. „Trochu zklamaná a naštvaná ano, ale uražená ne,“ vysvětlí Patrickovi, zatímco se mazlí s Drifloonem.
Soul se zastaví a obrátí se na kamarády s vážným výrazem. „Tak, a teď mi oba řekněte. Změnilo se něco? Je JJ jiná, než byla předtím? Chová se jinak? Ne. Je to pořád ta samá osoba. Teď jen víte jednu informaci navíc. A řekněte mi, je to tak podstatné? Záleží na tom, kdo je a odkud? Pro mě ne. Je to naše kamarádka, a tohle na věci nic nemění. Každý máme minulost a je jen na ní, jestli se nám svěří.“

J. J. - 5. března 2019 17:54
J. J.

Popotáhne nosem (to určitě ta zima!), když se otočí k odchodu. Skoro by se i rozběhla. Nemělo by jí překvapit, když v dalším okamžiku vypískne a máchá rukama jako větrný mlýn, jak se snaží pád na poslední chvíli odvrátit. Ani to, že stejně nakonec skončí na zemi s bolestným zakňučením. I tak nejdřív přejede rukou po pokébalech, aby se ujistila, že se jim nic nestalo, než stejnou laskavost prokáže i vlastní kostrči.

„Au,“ zamumlá už s vědomou sebelítostí, než zvedne oči a zjistí, že se dědovi dívá do tváře. Chytí se jeho ruky a vyhrabe se na nohy, poděkuje mu v danou chvíli jenom pokývnutím hlavy – musí totiž znovu popotáhnout a urgentně si neurčitě rukávem mikiny vytaženým z bundy otřít jedno oko.
„Budou o mě mít starost,“ namítne nepřesvědčivě a ukáže pohybem hlavy směrem, kterým odešli její spolužáci. Sama slyší, jak moc jako výmluva to zní. Sklopí hlavu, odkašle si, sepne ruce za zády. Špičkou boty začne rýt v tvrdém udusaném sněhu.
„A víte to jistě?“ vypálí pak bez varování, než se znovu zadrhne, „Ehm, tedy... To, že jsem si vás představovala asi tak celý život je jedna věc, ale vy jste asi... no, teď zjistil, že vůbec existuju, tak mi přišlo... uhm, vhodné vám dát chvíli to nějak... zpracovat,“ čím dál se propracovává, tím míň jistě zní její hlas, zato čím dál tím přesvědčeněji hypnotizuje svoji botu a rudne ve tváři (to určitě ta zima!).

Patrick Anderson - 3. března 2019 22:48
Patrick Anderson

Patrick se podíval na Soula s poněkud nadzvednutým obočím.
"Ty umíš i dělat vtipy Soule? To mi k tobě nějak nesedí."
Odpověděl a nafouknul se ještě víc. Svoje si přidala i Heart.
"A vy nejste? JJ nás celou dobu vodila za nos, jako by jsme pro ni nic neznamenali."
Odpověděl jí Patrick nakvašeně a zároveň se svěřil s tím, co jej na celé situaci trápilo. Patrick si celou dobu myslel, že je JJ jeho kamarádka a kamarádi si přeci nelžou, tak proč jim tajila, kdo ve skutečnosti je? To jim tak málo věřila? Nebo si prostě celou dobu něco nalhával a JJ jeho kamarádka nebyla? Patrick z toho byl zmatený, na tyhle věci neměl hlavu. Zápas pokemonu, to byl jeho živel, tyhle mezilidské vztahové záležitosti byly někdy moc komplikované a on ani pořádně nevěděl, jak se má vlastně cítit. JJ měl rád, ale nemohl si pomoci a cítil se tak nějak...jakoby zrazeně. To byl vážně tak špatný kamarád, že JJ nestálo za to se mu svěřit? To museli potkat až toho dědu? Řekla by jim to JJ vůbec někdy? Takové otázky se teď Patrickovi honily hlavou, zatímco jejich trojice pokračovala v cestě.

Pán Jeskyně - 28. února 2019 21:53
Pán jeskyně l.i.c.h.

Zrak šťastného, ale zmateného starého pána sklouzne na fotku, kterou mu JJ podá. Okamžitě se mu rozsvítí, ale to už mu JJ vtiskne do náruče i zápisník.
Nadechne se aby jí jí něco řekl, jenže už zírá na její záda.
"Počkej!" vyjekne, aby mu nezmizela.
JJ v tu chvíli podjedou nohy a spadne na zadek přímo před svým dědou. Narazí si přitom kostrč a nohy jí vyletí do vzduchu. fotka i zápasník letí na zem, protože se její děda sehne a pomáhá JJ na nohy.
"Pomůžu ti, vstát. Není ti nic?" stará se. "Můžeme jít ke mě domů a promluvit si. Udělám ti horkou čokoládu," nabídne.

J. J. - 27. února 2019 21:28
J. J.

„Jasně,“ zamumlá nepřítomně, spíš jenom automaticky, aniž by zvedla hlavu. Kdo ví, zda vůbec slyšela, co jí Heart říká, „Jsem hned u vás.“
Vytáhne svůj deník v kožených deskách a pořád se sklopenýma očima ho otevře zezadu. Přeloží fotografii přilepenou na zadní desce a uvolní tu schovanou pod ní. Otočí ji v prstech a muži ji podá.
„Myslím, že byste měl mít tohle,“ hlesne a přitiskne si deník zkříženými pažemi k hrudi.

Tisíckrát si představovala, co by mu řekla, kdyby k tomu dostala příležitost. Asi nikdy skutečně nevěřila, že by se to mohlo stát. Snila ráda, ale uvědomovala si, že jsou to jenom sny.
A teď, když stál přímo před ní, hlavu měla jako vymetenou.
Ba hůř.
Měla strach.

Nevědomky se kouše do rtu, zatímco studuje jeho tvář a čeká na první náznaky pochopení a toho, co přijde hned za ním. Jenže si není jistá, že to chce vidět.
Znovu sklopí oči, trochu trhaně odlepí zbývající fotku z desek a strčí ji do kapsy.
„A tohle vlastně taky,“ vyhrkne rychle, jako by se bála, že si to rozmyslí, a vtiskne mu kožený zápisník do náruče.
Načež se otočí na špičce, aby vyrazila za ostatními.

Pán Jeskyně - 26. února 2019 23:27
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Jasně,“ přikývne Soul a povzbudivě jí stiskne rameno. „Drž se,“ dodá ještě.
„Najdeš nás,“ dodá Heart. „Hledej poletujícího Togekissa a Drifloona,“ poradí JJ. Kývne na Togekissa, který zakrouží nad JJ a starým pánem, aby s nimi sdílel trochu své radosti.
Několik kroků všichni taktně mlčí.
„Patricku, ty někam poletíš?“ prolomí pak ticho Soul. „Vypadáš totiž jako Drifloon. Jen propíchnout a letíš,“ popíchne ho. Při té poznámce se Drifloon přitiskne k Heart, která ho se smíchem obejme.
„Dělá se legraci,“ vysvětlí pokemonovi. „Nic takového by nikdy neudělal,“ pohladí Drifloona konejšivě. „On je jen uražený,“ vysvětlí Drifloonovi.

Patrick Anderson - 24. února 2019 21:57
Patrick Anderson

"Však to tím myslím, před tím JJ pokemona neměla, jinak by nemohla na Akademii, no ne?"
Odpověděl Patrick Heart. No, pak se něco děje, ale Patrick bevěděl co. JJ je poprosí aby šli napřed.
"Takže je to Joy! Ale proč ty tajnosti?"
Pomyslel si možná i trochu rozhořčeně. Přeci jen by měli být kamarádi a neměli by mít před sebou tajnosti. Příště vyjde najevo, že Heart je robot, nebo něco takového. Tohle bylo zklamání, ale byla to koneckonců její věc a Patrick tedy respektoval kamarádčino soukromí a vydal se s ostatními napřed.

J. J. - 19. února 2019 20:12
J. J.

Na krátkou chvíli zavře oči.
Myslel to dobře, myslel to dobře, myslel to dobře, vlastně mi chtěl pomoct, hučí si v hlavě do smyčky, aby potlačila nutkání ukousnout Patrickovi hlavu.

Tiše, trochu rozpačitě se zasměje, aby získala čas. Zatřese hlavou a nadechne se, aby jim k tomu dala nějaké jednoduché, naprosto logické vysvětlení... Ne, že by tušila, co vlastně řekne. Tak nějak spoléhá, že ta správná slova přijdou sama, až budou potřeba...

Ale zůstane úplně beze slov.
Otupěle si olízne náhle suché rty. Polkne na prázdno. Popotáhne nosem. Až když si bezmyšlenkovitě promne tvář rukou, ucítí na bříškách prstů osamocenou slzu.

Odkašle si a uhne pohledem.
„Soule? Mohli byste jít napřed? Já vás za chvíli doženu,“ hlesne s náznakem nevyřčené prosby. Nechá si batoh sklouznout podél boku a jenom po paměti ho otevře.

Pán Jeskyně - 17. února 2019 21:08
Pán jeskyně l.i.c.h.

Soul se jen slabě usměje a položí JJ v podpůrném gestu ruku na rameno.
„Patriku, JJ přece dostala Lickyho až na škole,“ připomene mu tiše Heart. Starý pán si jeho připomínek vůbec nevšímá. Zdá se, že se ponořil do vzpomínek a je netečný ke svému okolí, ale zato odhodlaný se s ním o ty vzpomínky podělit.
„Vypadáš jako moje Melissa, když jí bylo tolik co tobě,“ rozplývá se při pohledu na JJin obličej. Schované růžové vlasy ji teď vůbec nezachrání. „Už jsem ji ale neviděl léta,“ posmutní. „Pohádali jsme se a odešla,“ vysvětlí.

Patrick Anderson - 14. února 2019 23:23
Patrick Anderson

Patrick přikývnul Heart,jakože rozumí. Ona a Soul měli spoustu důvodů Rakeťáky nenávidět. On ne. Jistě, Rakeťáci byla organizace, která musí být zastavena, ale Patrick měl jiné věci na práci. Třeba stát se mistrem pokemonu. Přeci jen, byl vítěz, ne hrdina. To byli Soul, Heart a ano, dokonce i J.J. V Patrickových očích byli Rakeťáci nepřijemností ,která mu překáží. Ničím víc, ničím míň.

Pak do Soula vrazí nějaký muž a mluví na JJ ale říká jí Joy. Jakože sestra Joy. Patrick se podívá na svoji kamarádku, pak na muže.
"Huéé?!"
Vydá ze sebe zmateně. Ale dávalo to smysl, to jméno. JJ-Joy. Růžové vlasy, její znalosti ohledně léčení pokemonů...ale proč by nějaká Joy chtěla na Akademii? Patrick se znovu podíval na JJ a pak na muže, chtěl něco říci, ale místo toho ze sebe vydal jen.
"Huééé!"
Chvíli se z tohoto prozření vzmapatovával, ale pak se široce zazubil.
"Ale pane, každá Joy má Chansey. Naše Džey má Lickitunga, to musí být nějaký omyl."
Odpoví Patrick muži. Je to chabá námitka, protože on sám je vnitřně převědčený, že JJ je Joy. Všechno až moc perfektně sedí. Patricka by zajímalo, jak to, že JJ tedy nemá místo Lickitunga Chansey? Nějaká nehoda, nebo si holky nesedly? možná proto šla na Akademii? Možná jí vylili ze školy pro Joy?

J. J. - 14. února 2019 17:49
J. J.

Vypískne jako přišlápnutá myš, když se v jednom okamžiku pokusí podepřít Soula a sama u toho neuklouznout na namrzlém chodníku. Posune si kulicha trochu z čela, když zvedne hlavu, aby si mohla toho muže prohlédnout.

A už teď mohla přísahat, že dneska bude celou noc zpytovat svědomí, jestli se jí přitom uvolnil zpod čepice pramen růžových vlasů.

Zatřese hlavou, jistě ještě trochu překvapená a zmatená z té srážky, ale vzápětí vykouzlí na tváři drobný omluvný úsměv.
„To musí být nějaký omyl,“ opáčí bezprostředně a bezmyšlenkovitě si stáhne čepici níž přes uši.
Úsměv ji kapku ztuhne, když si ten muž svoji domněnku vzápětí obratem sám potvrdí. Zaraženě otevře pusu, ale nevyjde z ní ani slovo, jenom dlouhé nejisté „Eeemm“, takže pusu zase zavře a zkusí to radši znova, s výrazem zdvořilého zmatku: „...pardon?“

Pán Jeskyně - 5. února 2019 21:37
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Tak poslouchej,“ odpoví mu Heart tiše. Nejspíš úplně nechce, aby ji soul slyšel. „Soulův mentor, Silver, byl jako malé dítě unesen Rakeťáky, spolu s Green a Willem a Karen z elitní Čtyřky, aby z něj byl vychován perfektní trenér pro jejich řady. Plus Sabrina, Surge a Blaine jsou jejich bývalí členové. Je dost dobře možné, že nebudou žádní povolanější trenéři. Takže ano, Soul je nenávidí. A stejně tak já,“ vypráví mu, zatímco jdou za svými kamarády.

Než Soul JJ odpoví, někdo do nich vrazí.
„Uh, pardon. Doufám že se nikomu nic nestalo,“ zabručí muž a otočí se k nim, ve tváři omluvný úsměv.
Soul se naštěstí jen zapotácí a ustoupí, aby si dotyčného prohlédl – je to už starší pán s kompletně prošedivělými vlasy a vousy, jiskřivě modrýma očima. Je trochu mohutnější postavy a oblečený poměrně lehce s ohledem na počasí.
„Ale jak vidím, máte s sebou Joy, takže jste v dobré péči,“ řekne s pohledem upřeným na JJ. „Jste Joy, že?“ zeptá se jí. „Jistěže jste, já bych to měl vědět. Jednu jsem si vzal,“ pokračuje, aniž by počkal na JJinu odpověď.

Heart se zastaví v moment, kdy uvidí staršího pána, jak omylem vrazí do Soula s JJ. A když uslyší, co říká, řekne téměř neslyšně: „A-há.“

Patrick Anderson - 29. ledna 2019 22:19
Patrick Anderson

Heart křičela Patrickovi do ucha, až z toho měl chudák skoro smrt.
"No jo, já tě slyším!"
Zareagoval dotčeně na kamarádku a promnul si ucho, do kterého mu Heart křičela.
"He? jak to myslíš,co se stane?"
Patrick Heart podrobil zkoumavému pohledu.
"No, pokud by jsme měli věřit Soulovi, tak něco moc špatného. Já tyhle týpky neznám. Navíc nevíme, co mají přesně v plánu, takže můžu stěží odhadovat. Já myslím, že pokud se jim nepostavíme my, tak se jim nakonec postaví někdo jiný. Koneckonců, existuje spousta povolanějších trenérů na mlácení záporáků, než jsme my. Přiznejme si to, stále jsme v podstatě začátečníci."
Pokračoval a pokrčil rameny.
"Nicméně, se Soulem v partě se nemusíme bát, že nedojde k nějaké finální konfrontaci. On je na ně vážně vysazený, že?"
Zazubil se a kouknul na Soula, který s Heart šel kousek před nimi a zrovna řešili něco nad mapou, tažke je neslyšel...nebo možná jo, bůhví.

J. J. - 22. ledna 2019 16:43
J. J.

Ztěžka si povzdechne a splaskne jako propíchnutý balónek, když z Patrika vypadne další takové moudro. Ruku s mapou nechá zase klesnout. Je těžké udržet si v takových podmínkách bojovného ducha.
Vymění si se Soulem útrpný pohled.

Když se do situace vloží Heart, popojde se Soulem o dva kroky stranou. Souhlasně pokýve hlavou a uhladí mapu, kterou dostali spolu s instrukcemi o předloktí.
„Nestihli... Copak Snubull říkal, do kdy máme být zpátky?“ neadresně se ušklíbne, ale pak znova trochu přikývne, „Ale jasně, nemá smysl ho zbytečně provokovat. Ne teď.“

Pán Jeskyně - 20. ledna 2019 21:41
Pán jeskyně l.i.c.h.

„To není špatný nápad,“ nadchne se Soul pro JJin nápad. Při Patrickově poznámce si jen povzdechne. Koutkem oka však zahlédne Heart, jak se na Patricka otáčí, takže se zaujetím studuje mapku.

"Musíš víc nahlas,“ zavrčí Heart na Patricka. „Protože v UNOVĚ O TOM JEŠTĚ NESLYŠELI!“ zakřičí mu do ucha. „Navíc nám mají přijít ještě další poznámky,“ pokračuje stejně tlumeně jako na začátku. „Něco mě zajímá, Pate,“ osloví kamaráda pak. „Co si myslíš, že se stane, když se jim nepostavíme?“

„Sněžný chrám vypadá zajímavě,“ souhlasí Soul s JJ, jako kdyby Heart právě nekřičela na Patricka. A krom toho tam mají úkol. „Jen jsem slyšel že je na hoře na sever od města, a nevím, jestli bychom to stihli. Ale můžeme zkusit najít informační centrum, aby nám poradili, co jetu k vidění. Co ty na to?“

Patrick Anderson - 19. ledna 2019 12:35
Patrick Anderson

Patrick šel s ostatními a poslouchal jejich debatu. Heart považovala jejich spolužáky za cvoky. Soul to nehrotil a J. J. chtěla na výpravu po památkách. Srdečně se taky zasmál příhodě jejich spolužaček a Zubata.

"A neměli by jsme plnit úkoly pro ty....jak se jen jmenují...Bufeťáky?"

Nadhodil tonem, jakože jej to vlastně nezajímá, což byla pravda. Jeho cíl bylo stát e mistrem pokemonu, špehovat bufeťáky, to mohl dělat Soul.

J. J. - 16. ledna 2019 21:28
J. J.

„Co kdybychom si jako správní turisti obhlídli místní pamětihodnosti?“ navrhne a chvíli se v rukavicích kapku neohrabaně hrabe po kapsách, než vítězoslavně vytáhne kus papíru s načrtnutou mapkou a zamává s ním ve vzduchu, „Prý je tady nějaký slavný chrám,“ nevinně se uculí.

Pán Jeskyně - 11. ledna 2019 22:15
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Já si počkám,“ pokrčí rameny Soul. „Mám celý týden.“

Cesta do města jim i přes všechen ten sníh příjemně ubíhá. Hlavně díky pozorování spolužáků, jak se snaží najít nějakého pokémona. Ať už v závěji, nebo v křoví, či na stromě. Většinou bez úspěchu, zato s komickými momenty. Například když na jednu ze spolužaček spadne z větve Zubat, ta vyděšeně zapiští, spadne nazad do sněhu, Zubat jí uletí pryč, a její kamarádky se jí snaží vyhrabat z hluboké závěje, kam se jí podařilo zapadnout.
„Cvoci,“ utrousí Heart.

Sněžné město je živé, ale zároveň tiché, a krásné. Tak mírumilovně krásné, s tím vším sněhem, díky kterému všechno vypadá pocukrovaně. Na kraji Soul zastaví.
„Takže, co podnikneme?“ obrátí se ke kamarádům.

J. J. - 6. ledna 2019 17:26
J. J.

Zacuká jí v koutku oka, když Heart zkomolí její obvyklou přezdívku, ale nic nenamítne. Radši jenom vytáhne pokébal a s tázavě pozvednutým obočím ho ukáže Sammymu v nevyřčené otázce, jestli se chce schovat do tepla, nebo bude s nimi capat po svých.
„Třeba touží po nějakém pokémonním duchovi,“ nadhodí na Soulovu poznámku o probouzení mrtvých.
„Ale blázní jako bychom měli do hodiny odjet a tohle byla jejich poslední šance,“ nakrčí nesouhlasně nos.

1 2 3 4 ... 27 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)