Pokémonová akademie (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Pokémonová akademie

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Šafránové město. Hlavní město takzvaného Pokénároda, tvořeného regiony Kanto, Johto, Hoenn a Sinnoh a sídlo celosvětově proslulé Pokémonová akademie. Její absolventi patří mezi ty nejlepší trenéry, nejtalentovanější koordinátory, nejšikovnější stylisty, nejbystřejší pozorovatele, nejkvalifikovanější pomocníky pokémoním Profesorům, kandidáty na trenéry stadionu, a chovatele.
Každý, koho zajímajé pokémoni se touží tam dostat. Každý, koho tam přijmou, dostane svého prvního pokémona, pokébally i pokédex. Přijímají však až od dvanácti let, což řada nadšenců nevydrží, a vydá se na cestu dřív.
Samozřjemě, každá skvělá věc má stinnou stránku, a nejinak je to i v Pokémonové akademii. Například smrt čtyřech studentů při záhadné explozi, nikdy neosvětlené zmizení sedmi studentů, a podobně. Veřejnost na to už z větší části zapomněla, ovšem až na příbuzné obětí. Co za tajemství ukrývá prestižní akademie?
Hráči do přihlášky napíší libovolné číslo od 1 do 800 a též dle libosti + nebo -.
Ikonku si lze vytvořit zde: ht...

Klíčová slova:

Pokémon

Jaké hráče:

Zkušené i nezkušené, ochotné hrát alespoň 1x za týden.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Chansey (UTAJOVANÁ) – opatrná, ráda hořkou, nerada suchou, ráda odpočívá, nerada útočí první, houževnatá, rychle prchá Lickuting – odvážný, rád kyselou, nerad pikantní, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, pošetilý Charmander – tichý, rád suché, nerad sladké, klimbá, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, zbrklý v rychlosti Togetic – klidný, rád hořkou, nerad pikantní, hodně odpočívá, v boji hodně poletuje, citlivý na zvuky Litten – veselý, rád sladké, nerad suché, ztrácí věci, rád bojuje, hodně vydrží, rychle uteče Buizel – drzý, rád hořké, nerad sladké, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, trochu klaun Rockruff – samotář, rád pikantní, nerad kyselé, rád jí, hrdý na svou sílu, silné tělo, rád běhá Klink – laxní, rád kyselou, nerad hořkou, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, nerad prohrává Oshawott – plachý, rád sladké, nerad pikantní, rád jí, moc se nevěří, hodně vydrží, rád běhá Silcoon – houževnatý Buizel – sonický třesk, zavrčení, vodní sport, hbitý útok, vodní dělo, hon, rychlý útok, vodní tryska, dvojitý úder, vodní vír, dešťový tanec Lycanroc – protiútok, zvrat, nárazový útok, písečný útok, hryznutí, zavytí, ukamenování, kamenná hrobka, čmuchání, tiché kameny, ohnivý tesák, bleskový tesák Litten – škrábnutí, uhlíkový útok, ohnivý tesák, líznutí, vrčení, dvojitý kop Togetic – metronom, mimosmyslový útok, zívnutí, sladký polibek, magické lístky, vílí vítr, přídavek, přání Lickitung – líznutí, nadzvukový útok, nakopnutí, obranná kulička, zablokování, dupnutí, prásknutí, valivý útok Charmander – uhlíkový útok, kouřová clona, dračí hněv, dračí puls, škrábavý útok, zavrčení, ohnivý tesák Klink – svěrák, kolesodrť, nabití, elektrošok, spoutání, elektrický paprsek, zrcadlová střela, šoková vlna Oshawott – nárazový útok, šlehnutí ocasem, vodní dělo, vodní sport, soustředěná energie, mořská vodu, lasturové ostří
Hráči: (3/4) Goodboy, Neera, Terez

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 24 ⇒|

Patrick Anderson - 18. září 2018 17:42
Patrick Anderson

"Já? nic, vůbec nic."
Odpověděl Patrick Heart a na svoji obranu před sebou zamával rukama. Nakonec, aby zamaskoval svoje rozpaky, tak se na Heart usmál a podrbal se vzadu na hlavě

Pak Patrick pozoroval jak Togetic poletoval po kupéčku s Drifloonem.
"Docela si rozumí, co?"
Nadhodil k Soulovi, který prozkoumával kámen, který měl na sobě Drifloon.
"Copak?"
Zeptal se, ale to už zaznělo hlášení.
"To už tam budeme?"
Zeptal se.

Pán Jeskyně - 14. září 2018 22:59
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Co tím chceš říct, Pate?“ nafoukne se Heart a na okamžik skutečně připomíná Drifloona. Soul se k nim nepřidává. Už tak je kolem nich až příliš lidí. Místo toho zvedne kámen, který měl k sobě Drifloon přilepený a zamyšleně si ho prohlíží.

Drifloon se zvědavě podívá na JJ a váhavně k ní natáhne svoje ručky. Když ucítí vlhko, radostně se zavrtí a natáhne i druhou tlapku, ale pořád zůstává u Heart. Teď ale vypadá mnohem lépe. Togetic k němu přilétne a spokojeně si ho prohlíží. Pak se vzdálí a Drifloon vyletí za ním. Za chvíli už oba poletují po kupé.
VÁŽENÍ CESTUJÍCÍ, NÁSLEDUJE STANICE: SRDEČNÉ MĚSTO, ozve se z interkomu. Vlak už zpomaluje a kolem jsou vidět domy hlavního města Sinnohu.

J. J. - 11. září 2018 19:31
J. J.

„Ale no tak,“ trochu překvapeně se narovná, když se před ní Drifloon pokusí schovat, mokré ruce si drží opatrně od těla a okázale ignoruje, že kape na luxusně zařízené kupé.
„To je dobré eso v rukávu,“ souhlasně přikývne a pousměje se, když Heart vymyslí řešení celé situace. Chvilku počká a po několika Togeticových otočkách se znovu obrátí k pokémonovi: „Tak co myslíš, už můžu?“ pozvedne tázavě obočí, jako by se ho skutečně ptala na svolení, než k němu znova pomalu natáhne ruce.

Patrick Anderson - 11. září 2018 00:19
Patrick Anderson

"Gratuluju Heart, hodíte se k sobě."
Zareagoval Patrick na Soulova slova a zářivě se zazubil, zatímco sledoval Togetica jak krouží nad Drifloonem.

Pán Jeskyně - 4. září 2018 21:29
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Lidi jsou hrozní,“ poznamená Soul. „Někteří nenávidí pokemony. I když tohle mi přijde trochu jako přihlouplá dětská hra s živým balonkem,“ zamyslí se, i když mu nikdo moc nevěnuje pozornost.

Drifloon se v Heartině náručí zděšeně schoulí a trochu zmenší. Odtáhne své pacičky a pokusí se k Heart zavrtat.
„Děsíme ho,“ poznamená Heart a pohladí ho. „Ten chudáček musí být vyděšený a… mám to!“ Drifloona podrží jednou rukou a druhou vyloví pokeball s Togeticem, kterého vypustí. „Togeticu, můžeš s Drifloonem sdílet rochu svého štěstí?“ požádá ho. Její první pokemon přikývne a začne nad Drifloonem a svou trenérkou kroužit.

„Mám pocit, že máš nového pokémona,“ usměje se soul na Heart.

Patrick Anderson - 2. září 2018 14:18
Patrick Anderson

Soul Patricka pocvhálil, což málem zapříčinilo, že se Patrick málem nafoukl jako krocan, nicméně, teď nebyl čas na divadýlko a tak se jen jemně usmál.
"Díky, Soule." Odpověděl skromně.

Pak Patrick zareaguje na slova JJ a začne se jí prohrabovat v batohu.
"Voda, voda, voda..áá, voda!" Řekne vítězoslavně a podá láhev JJ, která mezítím pečuje o Drifloona.
"Bude v pořádku?" Zeptal se jí starostlivě.

J. J. - 31. srpna 2018 09:53
J. J.

Z jejích úst se Patrick sice pochvaly nedočká, ale ten obdivný pohled mluví sám za sebe. Jen kdyby nebyl tak nepokrytě překvapený...
Než zvládne svůj potěšený šok odít do slov, Drifloon se v duhové záři objeví mezi nimi a obratem ruky si nárokuje veškerou její pozornost.

Roztržitě se ohlédne za zvukem, když něco klepne o podlahu, a nechápavě se zamračí, než jí dojde, co to vlastně vidí.
„To je nechutné,“ vyprskne s nechápavým, nevěřícným pohoršením, „Jak tohle vůbec může někoho napadnout?!“

Zachytí ukazováčkem jednu z Drifloonových paciček a zkusmo s ní zahoupá ve vzduchu: „No jo, já vím, že floon,“ broukne konejšivým tónem a docela věrně napodobí jeho fouknutí, „Lidi jsou nechutní, viď? Neboj, my ne.“
Aniž by se ohlédla nebo změnila tempo řeči, obrátí se k ostatním: „Kluci, prosím vás, v batohu mám vodu, můžete ji někdo vyndat?“ Pak se k nim jenom letmo otočí a gestem požádá, aby jí nalili trochu vody do spojených dlaní, než se natáhne a pošimrá vlhkýma rukama Drifloona ve spodní části balónku: „Se potřebuješ jenom trochu nafouknout, že jo?“

Pán Jeskyně - 29. srpna 2018 21:26
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Za to by měl někdo pykat,“ pronese krvežíznivě Heart. Soul nic neříká, ve tváři nečitelný výraz.
„Dobrý nápad Pate!“ pochválí Patricka Heart, kterou už nebaví vyslovovat Patrickovo dlouhé jméno. Kirlia přikývne. Obklopí ho duhová záře, stejná pak obklopí Drifloona, který se objeví v kupé a díky tomu, že ho Kirlia zachytil uprostřed poryvu, vletí Heart přímo do náruče. Ta ho chytí a okamžitě začne starostlivě prohlížet. Okamžitě mu rozplete jeho tykadlovité ruce strhne náplast připevněnou ke spodku jeho těla, ze které spadne malý lesklý kámen.
Drifloon vydá tichý zvuk, ale vypadá, že už je mu lépe.
„JJ? Uměla bys mu pomoct?“ obrátí se na ni přirozeně.
„Dobrá práce Patricku. To bylo rychlé a skvělé myšlení,“ pokývá uznale hlavou Soul.

Patrick Anderson - 23. srpna 2018 21:27
Patrick Anderson

"To tedy nedá." Přitakal patrick J.J. a zoufale se rozhlédl po kupéčku. Oknem sem Drifloona dostat nemohli. Možná by někdo mohl vylézt na střechu vagonu a..ne moc nebezpečné.
Patrick rychle uvažoval a pohledem ulpěl na Kyrilii. Kdyby tohle byl animá, tak by se nad jeho hlvou právě rozsvítila žárovka.
"Kyrylie, pokus se prosím teleportovat Drifloona k nám." Požádal svého pokemona. Teleport byla teď asi jediná cesta jak nebohého pokemona za oknem kupé zachránit. nechtěl-li si tedy někdo hrát na akčního hrdinu, nebo tak něco.

J. J. - 13. srpna 2018 20:05
J. J.

Když se vlak blíží k cílové stanici, nedokáže v klidu sedět a skoro se přitiskne nosem na okenní sklo. Až tlumený náraz do skla jí donutí se s trhnutím odtáhnout a chvíli se nechápavě mračí, jak se snaží v tom víru nepořádku, prachu a povlávajících částí zorientovat. Že je to pokémon si nejspíš uvědomí v podobnou chvíli jako Heart, alespoň podle rychlého sykavého nádechu pochopení.
Na rozdíl od Soula se ale nezdržuje akademickými podrobnostmi. Vyskočí a natáhne se, jako by chtěla otevřít okno, ale zarazí se těsně před sklem a překvapeně zamrká. Je podle všeho zvyklá na trochu méně moderní a vymazlené vlaky.
"Zatraceně, co budeme dělat?" vypadne z ní naprosto automaticky a bez přemýšlení, "Tohle jenom tak nedá."

Pán Jeskyně - 10. srpna 2018 21:31
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Jak myslíš,“ pokrčí rameny Heart. Když se vrátí JJ, pustí se do hraní. Díky tomu jim cesta ubíhá rychleji, ať se Patrick později připojí, nebo ne.

Přibližně půl hodiny před příjezdem do Srdečného města přestanou hrát, aby obdivovali to, co už tou dobou zřejmě mohli považovat za Sinnoh. Minimálně pokemoni, kteří se tu a tam mihli za oknem tomu odpovídali.

Asi tak sedm minut před příjezdem na zastávku v hlavním městě Sinnohu do okna narazilo něco failaovo-bílého a bezmocně se to otáčelo ve vzdušných vírech způsobených vlakem, které to něco táhly podél vlaku.
„Vždyť je to pokémon!“ vyjekne Heart, když si všimne zmučených očí uprostřed té věci. Soul vytáhne svůj pokedex a namíří ho na tvora.

DRIFLOON. BALONOVÝ POKEMON. JE TVOŘENÝ DUŠEMI LIDÍ A POKÉMONŮ. DĚTI SI HO ČASTO PLETOU S BALONKEM. ŘÍKÁ SE, ŽE DĚTI, KTERÉ SI HO S BALONKEM SPLETOU, ZMIZÍ. OBČAS SE POKOUŠÍ DĚTI UNÁŠET, ALE ČASTO TO KONČÍ TÍM, ŽE DĚTI TAHAJÍ JEHO KOLEM SEBE.

Patrick Anderson - 1. srpna 2018 22:39
Patrick Anderson

"Aha." Protáhl Patrick v reakci na Soula.
"Ale to je hra pro mrňata.." Dodal, pokrčil rameny a znovu se začal věnovat krajině za oknem.

Pán Jeskyně - 29. července 2018 12:36
Pán jeskyně l.i.c.h.

Soul si přejde dlaní přes obličej a vrhne na Heart zoufalý pohled s prosbou o pomoc. Tase jen uchechtne a vrhne na Patricka svůj nejlíbeznější úsměv.
„Patricku? Asi před pěti minutami jsme říkali, že karty nemáme, a že budeme hrát město, útok, pokémon, předmět,“ připomene mu údálosti které předcházely jejich objevu o pokeballech. "Ale jestli chceš být nutně nahatý, můžu pověřit Torracata aby se o to svým ohnivým dechem postaral,“ nabídne mu ochotně.

Patrick Anderson - 22. července 2018 01:51
Patrick Anderson

Jakmile byl Patrick hotov se strháváním folie z pokeballů, přikývl Soulovi. Nač taky řešit něco, co stejně neovlivníte, že ano? Na J.J. hodil pobavený úsměv. J.J. asi měla karbanickou duši, že tak prosazovala karty.
"Karty? No já jsem pro. A budeme hrát sedmu, větší bere, poker, nebo svlíkací poker?" Nadhodil jakože nezaujatě, zatímco si J.J. odskočila, asi na toaletu. Patrick si už stačil všimnout, že holky si většinou na WC odskakují ve dvojicích, nikoliv však J.J. Patrick si vůbec všiml, že jeho kamarádka se od ostatních děvčat trochu liší, což jí ovšem v Patrickových očích neubíralo na atraktivitě,spíše naopak.
Uvelebil se tedy na své sedačce a a prohrábl si ledabyle vlasy. Když už hrát karty, tak ať to má styl, no ne?

J. J. - 21. července 2018 20:24
J. J.

Zmačká zbytky červené fólie v dlani a nakloní se, aby je hodila do koše, než opatrně vyskládá pokébally k ostatním na okno.
„No jo,“ trochu si povzdechne, když záhada pokéballové revoluce nikoho nijak zásadně netankuje, a klepne zápisníkem o nohy, „Tak budeme hrát?“
Rozhlédne se s jasnou výzvou po ostatních, odloží zápisník na sedačku a dodá: „Jenom mi dejte minutku, já si ještě odskočím.“
Zlehka odsune dveře kupé a zamíří chodbičkou.

Pán Jeskyně - 20. července 2018 23:43
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Možná už je to pár let, takže jsme si toho nevšimli, a teď jen začali používat levnější věci na výrobu,“ nadhodí Heart. JJ mezitím oloupe pokeball úplně.
„Prostě je to tak, navrhuji to přestat řešit,“ řekne Soul a posune své pokebally k oknu, aby jeho pokemoni měli stejně dobrý výhled. Buizel vypadá zaujatě, zatímco Lycanroc se ve svém pokeballu stočí do klubíčka a začne podřimovat.
„Já jsem ráda. Alespoň vím, co moji pokmeoni dělají a můžu o ně pečovat mnohem lépe,“ usměje se Heart a položí oloupaný pokeball Togeticka k Soulovým, a začne oškrabovat Torracatův.

Patrick Anderson - 11. července 2018 00:21
Patrick Anderson

Patrick po vzoru ostatních odškrabuje vrstvy na svých pokeballech.
"Aha, takže něco, jako by byl pokeball jejich domeček a oni měli okno, kterým by mohli pozorovat dění okolo nás." Řekne a usměje se na svoje pokemony, kteří na něj hledí z pokeballů.
"To je vlastně dobré. Že ano, Krilie?" Dodá a ukáže svému pokemonovi jeho pokeball zbavený vrstev. "Teď můžeš sledovat okolní svět ze svého útulného pokeballu...jako by jsi jela vlakem." Zamává pokeballem nadšeně a ukáže na okno vlaku, za kterým dál vesele ubíhá krajina.

J. J. - 9. července 2018 21:33
J. J.

„To by se určitě inzerovalo v televizi a... ahoj, holka moje,“ přejde od nepřesvědčeného mrmlání k radostnému vítání a špičkou prstu pošimrá pokéball na místě, kde má Licky nos, „Jak je tam uvnitř?“
Nezvykle opatrně si položí pokéball na nohy, aby se nepřekotil a vytáhne ten se Samym, kde se energicky pustí do dalšího odstraňovaní přebytečných vrstev.

Pán Jeskyně - 9. července 2018 20:38
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Pokemoni můžou vidět ven, hele,“ ukáže soul oba své pokémony, kteří z pokeballu se zaujetím hledí ven z okna. JJ se povede narušit červenou vrstvu Lickina pokeballu, z níž část sjede jako slupka z rajčete.
„Třeba jen změnili nedávno postup výroby,“ pokrčí rameny Heart s pokeballem Togetica v ruce, do kterého rýpe svojí sponkou, protože už si lehce nalomila nehet. „Mě se to líbí,“ dodá. „Je to roztomilé, nemyslíte?“
„Plus nemusí pořád čekat až je vypustíme ven, aby něco měli ze světa,“ poukáže Soul.

J. J. - 5. července 2018 13:10
J. J.

„To mi jako chceš tvrdit, že pokébally jsou normálně polepené fólií a za celý život jsme si toho nevšimli?“ zvedne skepticky jedno obočí, ťuknutím pokéball zvětší, zanoří se zády do opěradla a hranou nehtu se pokusí narušit červenou vrstvu na Lickyně pokéballu.

1 2 3 4 ... 24 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace