Pokémonová akademie (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Pokémonová akademie

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Šafránové město. Hlavní město takzvaného Pokénároda, tvořeného regiony Kanto, Johto, Hoenn a Sinnoh a sídlo celosvětově proslulé Pokémonová akademie. Její absolventi patří mezi ty nejlepší trenéry, nejtalentovanější koordinátory, nejšikovnější stylisty, nejbystřejší pozorovatele, nejkvalifikovanější pomocníky pokémoním Profesorům, kandidáty na trenéry stadionu, a chovatele.
Každý, koho zajímajé pokémoni se touží tam dostat. Každý, koho tam přijmou, dostane svého prvního pokémona, pokébally i pokédex. Přijímají však až od dvanácti let, což řada nadšenců nevydrží, a vydá se na cestu dřív.
Samozřjemě, každá skvělá věc má stinnou stránku, a nejinak je to i v Pokémonové akademii. Například smrt čtyřech studentů při záhadné explozi, nikdy neosvětlené zmizení sedmi studentů, a podobně. Veřejnost na to už z větší části zapomněla, ovšem až na příbuzné obětí. Co za tajemství ukrývá prestižní akademie?
Hráči do přihlášky napíší libovolné číslo od 1 do 800 a též dle libosti + nebo -.
Ikonku si lze vytvořit zde: ht...

Klíčová slova:

Pokémon

Jaké hráče:

Zkušené i nezkušené, ochotné hrát alespoň 1x za týden.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Chansey (UTAJOVANÁ) – opatrná, ráda hořkou, nerada suchou, ráda odpočívá, nerada útočí první, houževnatá, rychle prchá Lickuting – odvážný, rád kyselou, nerad pikantní, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, pošetilý Charmander – tichý, rád suché, nerad sladké, klimbá, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, zbrklý v rychlosti Togetic – klidný, rád hořkou, nerad pikantní, hodně odpočívá, v boji hodně poletuje, citlivý na zvuky Litten – veselý, rád sladké, nerad suché, ztrácí věci, rád bojuje, hodně vydrží, rychle uteče Buizel – drzý, rád hořké, nerad sladké, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, trochu klaun Rockruff – samotář, rád pikantní, nerad kyselé, rád jí, hrdý na svou sílu, silné tělo, rád běhá Klink – laxní, rád kyselou, nerad hořkou, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, nerad prohrává Oshawott – plachý, rád sladké, nerad pikantní, rád jí, moc se nevěří, hodně vydrží, rád běhá Silcoon – houževnatý Buizel – sonický třesk, zavrčení, vodní sport, hbitý útok, vodní dělo, hon, rychlý útok, vodní tryska, dvojitý úder, vodní vír, dešťový tanec Lycanroc – protiútok, zvrat, nárazový útok, písečný útok, hryznutí, zavytí, ukamenování, kamenná hrobka, čmuchání, tiché kameny, ohnivý tesák, bleskový tesák Litten – škrábnutí, uhlíkový útok, ohnivý tesák, líznutí, vrčení, dvojitý kop Togetic – metronom, mimosmyslový útok, zívnutí, sladký polibek, magické lístky, vílí vítr, přídavek, přání Lickitung – líznutí, nadzvukový útok, nakopnutí, obranná kulička, zablokování, dupnutí, prásknutí, valivý útok Charmander – uhlíkový útok, kouřová clona, dračí hněv, dračí puls, škrábavý útok, zavrčení, ohnivý tesák Klink – svěrák, kolesodrť, nabití, elektrošok, spoutání, elektrický paprsek, zrcadlová střela, šoková vlna Oshawott – nárazový útok, šlehnutí ocasem, vodní dělo, vodní sport, soustředěná energie, mořská vodu, lasturové ostří
Hráči: (3/4) Goodboy, Neera, Terez

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 25 ⇒|

J. J. - 13. listopadu 2018 18:31
J. J.

Nějak nemá náladu na Heartino a Soulovo dohadování. Jenom výmluvně protočí panenky, když to Patrick sám zmíní, ale jenom se odvrátí k oknu a opře si čelo o sklo. Má je oba ráda, ale teď ji naštvali víc, než by chtěla přiznat. Tady přece šlo o něco úplně jiného. Vůbec ne o ně, vůbec ne o jejich malicherné spory z domova, ale o Togekisse. Každý trenér a každý pokémon je jiný, a jenom to, že jeden se se situací vyrovnává dobře, neznamená vůbec nic pro jiného.
Ale nějak neměla náladu jim to vysvětlovat. Prostě dá na Togekisse pozor sama.

Po zbytek cesty působí zamlkle, kdyby to nebyla ona, vypadala by skoro nervózně – ale to tady přece úplně nebylo ani před těmi nejpodezřelejšími schůzkami s Rakeťáky. Sleduje zimní krajinu za oknem, na klín si položí deník v kožených deskách, ale nezačne psát, jenom zamyšleně přejíždí prsty po deskách a sleduje sníh.

Patrick Anderson - 7. listopadu 2018 01:08
Patrick Anderson

Soul se dál hašteří. Patrick to nechal být. Vlak mezitím zrychlil. Technologie byla úžasná. Patrick odvolal i Kyrilii, aby si odpočal uvnitř pokeballu, protože cesta byla už moc dlouhá a ono se pozorování krajiny z okna časem omrzí. Konečně to vypadalo, že se vlak blížil k cíli, Patrick se tedy začal připravovat na výstup.

Pán Jeskyně - 20. října 2018 23:56
Pán jeskyně l.i.c.h.

Zatímco se Soul s JJ hašteří, dá se vlak opět do pohybu a začne opouštět nádraží Srdečného města, spolu hlášením, že ve Sněžném Ostrohu budou za hodinu. To buď znamenalo, že celé Sinnoh bylo menší než cesta tam, nebo vlak nejel svou maximální rychlostí. Ukáže se, že druhá možnost byla správně, protože když vlak opustí město, rozjede se mnohem rychleji než předtím. Heart musí Togekissa odvolat, protože teď už je příliš velký na to, aby s nimi mohl být v kupé. Drifloon jí pak poletuje kolem hlavy, i když občas zakrouží nad hlavami všech.
Přibližně po půl hodině cesty začne sněžit, a hory které vidí z okna se značnou pomalu zmenšovat, až se nakonec promění jen ve vysoké kopce. Nakonec na druhé straně, skrz okno ve dveřích, kterým jde vidět na druhou stranu vlaku, uvidí moře, což zanamená, že už jsou blízko cíle.

Patrick Anderson - 14. října 2018 22:30
Patrick Anderson

"Nemusíš ho chytat, stačí si jej ochočit."
Namítnul Patrick Heart. Pak se jeho přátelé pustí do sebe ohledně svých učitelů. Patrick Heart a Soula jen pobaveně pozoroval a pak se otočil na J.J.
"Je super, když se dva mladí lidé mají rádi, nemyslíš?"
Zazubil se na ni pobaveně a nepatrně hodil hlavou k dohadující se dvojici.

Pán Jeskyně - 6. října 2018 22:32
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Ještě jsem Drifloona nechytila, Patty,“ upozorní Patricka Heart. „Gold má taky Togekisa. Jeho Togepi se vyvinul v Togetica a hned natov Togekissa, bude v pohodě,“ ujistí JJ Heart.
„No tak to není žádná útěcha,“ odvětí Soul. „Jeho Togekiss je tak trochu gambler. A navíc má příšernou povahu, stejně jako Gold,“ kritizuje Heartina učitele Soul.
„Silver není zas o tolik lepší. Spoléhat se sám na sebe a tvrdý trénink. Mám ti navíc připomínat co udělal v New Barku?“ připomene Heart Soulovi. Zdá se, že uhodili na strunu a brzy se začnou dohadovat stejně jako Soul s Patrickem.

J. J. - 4. října 2018 19:33
J. J.

Trhne sebou, když koutkem oka zachytí bílou záři a ohlédne se po Togeticovi. Se směsicí obdivu a překvapení hvízdne a nakloní se dopředu, aby si Togekisse mohla lépe prohlídnout.
„Dávej na něj teď nějakou dobu pozor,“ upozorní kamarádku vážným tónem místo nadšených gratulací, „Vyvinul se hrozně rychle, možná na to nebyl úplně připravený.“

Patrick Anderson - 28. září 2018 13:14
Patrick Anderson

Patrick s Kyrilií pozorovali lidi na nástupišti. Kyrilie nejspíš se zájmem, protože nástupiště asi před tím neviděl. Patricka to chvíli taky zajímalo. Po slovech J.J. která naznačovala, že chvíli pojedou a že to do jejich cílové stanice bude ještě dálka si jen povzdechl.

Pak se vyvinul Togetic.
"To bylo šikovný."
Zazubil se Patrick na Soula, protože způsob jak se celá situace vyvinula byl takový speciální. Takový vývin jakoby mimochodem. Ale Togekiss vypadal skvěle.
"To je ale jízda, Heart dostane nového pokemona a ještě se jí vyvinul pokemon. Měla by jsi jezdit vlakem častěji Heart."
Zazubil se Patrick na kamošku.

Pán Jeskyně - 27. září 2018 22:47
Pán jeskyně l.i.c.h.

Z okna toho není moc vidět. Moderní nádražní budova, nástupiště, kolej vedoucí v opačném směru a spousty vystupujících lidí. Zatažené nebe má ocelově šedou barvu a pod ním není ani jeden pokemon. Soul i Heart na chvíli vyhlíží z okna, než Soul podá kámen, který byl připevněný na Drifloonovi, Heart.
„Proč mi to dáváš?“ nechápe Heart. Než Soul stačí odpovědět, zvědavý Togetic do kamene strčí hlavou. V tu chvíli ho pohltí bílá záře a jeho obrys se začne měnit a zvětšovat. Když pohasne, je Heartin první pokemon víc jak jednou větší, a připomíná víc ptáka, než to vajíčko, kterým kdysi byl.
„Evoluční kámen,“ vysvětlí trochu pozdě Soul s pohledem na Togekissa.

J. J. - 23. září 2018 14:38
J. J.

„No vidíš,“ broukne se spokojeným úsměvem, když Drifloon konečně pochopí, že se mu snaží pomoct a povzbudivě zavýskne, když se vzpamatuje natolik, že se vznese ke stropu kupé společně s Togeticem.

Věcně si otře dlaně o kalhoty, posadí se zpátky na své místo a přelétne pohledem po ostatních.
„Ani náhodou,“ zakroutí zlehka hlavou a tiše se uchechtne, „Jsme teprve v Srdečném městě, ještě musíme jet hrozně na sever,“ naznačí drobným posunkem k oknu a sama vyhlédne ven.

Patrick Anderson - 18. září 2018 17:42
Patrick Anderson

"Já? nic, vůbec nic."
Odpověděl Patrick Heart a na svoji obranu před sebou zamával rukama. Nakonec, aby zamaskoval svoje rozpaky, tak se na Heart usmál a podrbal se vzadu na hlavě

Pak Patrick pozoroval jak Togetic poletoval po kupéčku s Drifloonem.
"Docela si rozumí, co?"
Nadhodil k Soulovi, který prozkoumával kámen, který měl na sobě Drifloon.
"Copak?"
Zeptal se, ale to už zaznělo hlášení.
"To už tam budeme?"
Zeptal se.

Pán Jeskyně - 14. září 2018 22:59
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Co tím chceš říct, Pate?“ nafoukne se Heart a na okamžik skutečně připomíná Drifloona. Soul se k nim nepřidává. Už tak je kolem nich až příliš lidí. Místo toho zvedne kámen, který měl k sobě Drifloon přilepený a zamyšleně si ho prohlíží.

Drifloon se zvědavě podívá na JJ a váhavně k ní natáhne svoje ručky. Když ucítí vlhko, radostně se zavrtí a natáhne i druhou tlapku, ale pořád zůstává u Heart. Teď ale vypadá mnohem lépe. Togetic k němu přilétne a spokojeně si ho prohlíží. Pak se vzdálí a Drifloon vyletí za ním. Za chvíli už oba poletují po kupé.
VÁŽENÍ CESTUJÍCÍ, NÁSLEDUJE STANICE: SRDEČNÉ MĚSTO, ozve se z interkomu. Vlak už zpomaluje a kolem jsou vidět domy hlavního města Sinnohu.

J. J. - 11. září 2018 19:31
J. J.

„Ale no tak,“ trochu překvapeně se narovná, když se před ní Drifloon pokusí schovat, mokré ruce si drží opatrně od těla a okázale ignoruje, že kape na luxusně zařízené kupé.
„To je dobré eso v rukávu,“ souhlasně přikývne a pousměje se, když Heart vymyslí řešení celé situace. Chvilku počká a po několika Togeticových otočkách se znovu obrátí k pokémonovi: „Tak co myslíš, už můžu?“ pozvedne tázavě obočí, jako by se ho skutečně ptala na svolení, než k němu znova pomalu natáhne ruce.

Patrick Anderson - 11. září 2018 00:19
Patrick Anderson

"Gratuluju Heart, hodíte se k sobě."
Zareagoval Patrick na Soulova slova a zářivě se zazubil, zatímco sledoval Togetica jak krouží nad Drifloonem.

Pán Jeskyně - 4. září 2018 21:29
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Lidi jsou hrozní,“ poznamená Soul. „Někteří nenávidí pokemony. I když tohle mi přijde trochu jako přihlouplá dětská hra s živým balonkem,“ zamyslí se, i když mu nikdo moc nevěnuje pozornost.

Drifloon se v Heartině náručí zděšeně schoulí a trochu zmenší. Odtáhne své pacičky a pokusí se k Heart zavrtat.
„Děsíme ho,“ poznamená Heart a pohladí ho. „Ten chudáček musí být vyděšený a… mám to!“ Drifloona podrží jednou rukou a druhou vyloví pokeball s Togeticem, kterého vypustí. „Togeticu, můžeš s Drifloonem sdílet rochu svého štěstí?“ požádá ho. Její první pokemon přikývne a začne nad Drifloonem a svou trenérkou kroužit.

„Mám pocit, že máš nového pokémona,“ usměje se soul na Heart.

Patrick Anderson - 2. září 2018 14:18
Patrick Anderson

Soul Patricka pocvhálil, což málem zapříčinilo, že se Patrick málem nafoukl jako krocan, nicméně, teď nebyl čas na divadýlko a tak se jen jemně usmál.
"Díky, Soule." Odpověděl skromně.

Pak Patrick zareaguje na slova JJ a začne se jí prohrabovat v batohu.
"Voda, voda, voda..áá, voda!" Řekne vítězoslavně a podá láhev JJ, která mezítím pečuje o Drifloona.
"Bude v pořádku?" Zeptal se jí starostlivě.

J. J. - 31. srpna 2018 09:53
J. J.

Z jejích úst se Patrick sice pochvaly nedočká, ale ten obdivný pohled mluví sám za sebe. Jen kdyby nebyl tak nepokrytě překvapený...
Než zvládne svůj potěšený šok odít do slov, Drifloon se v duhové záři objeví mezi nimi a obratem ruky si nárokuje veškerou její pozornost.

Roztržitě se ohlédne za zvukem, když něco klepne o podlahu, a nechápavě se zamračí, než jí dojde, co to vlastně vidí.
„To je nechutné,“ vyprskne s nechápavým, nevěřícným pohoršením, „Jak tohle vůbec může někoho napadnout?!“

Zachytí ukazováčkem jednu z Drifloonových paciček a zkusmo s ní zahoupá ve vzduchu: „No jo, já vím, že floon,“ broukne konejšivým tónem a docela věrně napodobí jeho fouknutí, „Lidi jsou nechutní, viď? Neboj, my ne.“
Aniž by se ohlédla nebo změnila tempo řeči, obrátí se k ostatním: „Kluci, prosím vás, v batohu mám vodu, můžete ji někdo vyndat?“ Pak se k nim jenom letmo otočí a gestem požádá, aby jí nalili trochu vody do spojených dlaní, než se natáhne a pošimrá vlhkýma rukama Drifloona ve spodní části balónku: „Se potřebuješ jenom trochu nafouknout, že jo?“

Pán Jeskyně - 29. srpna 2018 21:26
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Za to by měl někdo pykat,“ pronese krvežíznivě Heart. Soul nic neříká, ve tváři nečitelný výraz.
„Dobrý nápad Pate!“ pochválí Patricka Heart, kterou už nebaví vyslovovat Patrickovo dlouhé jméno. Kirlia přikývne. Obklopí ho duhová záře, stejná pak obklopí Drifloona, který se objeví v kupé a díky tomu, že ho Kirlia zachytil uprostřed poryvu, vletí Heart přímo do náruče. Ta ho chytí a okamžitě začne starostlivě prohlížet. Okamžitě mu rozplete jeho tykadlovité ruce strhne náplast připevněnou ke spodku jeho těla, ze které spadne malý lesklý kámen.
Drifloon vydá tichý zvuk, ale vypadá, že už je mu lépe.
„JJ? Uměla bys mu pomoct?“ obrátí se na ni přirozeně.
„Dobrá práce Patricku. To bylo rychlé a skvělé myšlení,“ pokývá uznale hlavou Soul.

Patrick Anderson - 23. srpna 2018 21:27
Patrick Anderson

"To tedy nedá." Přitakal patrick J.J. a zoufale se rozhlédl po kupéčku. Oknem sem Drifloona dostat nemohli. Možná by někdo mohl vylézt na střechu vagonu a..ne moc nebezpečné.
Patrick rychle uvažoval a pohledem ulpěl na Kyrilii. Kdyby tohle byl animá, tak by se nad jeho hlvou právě rozsvítila žárovka.
"Kyrylie, pokus se prosím teleportovat Drifloona k nám." Požádal svého pokemona. Teleport byla teď asi jediná cesta jak nebohého pokemona za oknem kupé zachránit. nechtěl-li si tedy někdo hrát na akčního hrdinu, nebo tak něco.

J. J. - 13. srpna 2018 20:05
J. J.

Když se vlak blíží k cílové stanici, nedokáže v klidu sedět a skoro se přitiskne nosem na okenní sklo. Až tlumený náraz do skla jí donutí se s trhnutím odtáhnout a chvíli se nechápavě mračí, jak se snaží v tom víru nepořádku, prachu a povlávajících částí zorientovat. Že je to pokémon si nejspíš uvědomí v podobnou chvíli jako Heart, alespoň podle rychlého sykavého nádechu pochopení.
Na rozdíl od Soula se ale nezdržuje akademickými podrobnostmi. Vyskočí a natáhne se, jako by chtěla otevřít okno, ale zarazí se těsně před sklem a překvapeně zamrká. Je podle všeho zvyklá na trochu méně moderní a vymazlené vlaky.
"Zatraceně, co budeme dělat?" vypadne z ní naprosto automaticky a bez přemýšlení, "Tohle jenom tak nedá."

Pán Jeskyně - 10. srpna 2018 21:31
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Jak myslíš,“ pokrčí rameny Heart. Když se vrátí JJ, pustí se do hraní. Díky tomu jim cesta ubíhá rychleji, ať se Patrick později připojí, nebo ne.

Přibližně půl hodiny před příjezdem do Srdečného města přestanou hrát, aby obdivovali to, co už tou dobou zřejmě mohli považovat za Sinnoh. Minimálně pokemoni, kteří se tu a tam mihli za oknem tomu odpovídali.

Asi tak sedm minut před příjezdem na zastávku v hlavním městě Sinnohu do okna narazilo něco failaovo-bílého a bezmocně se to otáčelo ve vzdušných vírech způsobených vlakem, které to něco táhly podél vlaku.
„Vždyť je to pokémon!“ vyjekne Heart, když si všimne zmučených očí uprostřed té věci. Soul vytáhne svůj pokedex a namíří ho na tvora.

DRIFLOON. BALONOVÝ POKEMON. JE TVOŘENÝ DUŠEMI LIDÍ A POKÉMONŮ. DĚTI SI HO ČASTO PLETOU S BALONKEM. ŘÍKÁ SE, ŽE DĚTI, KTERÉ SI HO S BALONKEM SPLETOU, ZMIZÍ. OBČAS SE POKOUŠÍ DĚTI UNÁŠET, ALE ČASTO TO KONČÍ TÍM, ŽE DĚTI TAHAJÍ JEHO KOLEM SEBE.

1 2 3 4 ... 25 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace