Pokémonová akademie (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Pokémonová akademie

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Šafránové město. Hlavní město takzvaného Pokénároda, tvořeného regiony Kanto, Johto, Hoenn a Sinnoh a sídlo celosvětově proslulé Pokémonová akademie. Její absolventi patří mezi ty nejlepší trenéry, nejtalentovanější koordinátory, nejšikovnější stylisty, nejbystřejší pozorovatele, nejkvalifikovanější pomocníky pokémoním Profesorům, kandidáty na trenéry stadionu, a chovatele.
Každý, koho zajímajé pokémoni se touží tam dostat. Každý, koho tam přijmou, dostane svého prvního pokémona, pokébally i pokédex. Přijímají však až od dvanácti let, což řada nadšenců nevydrží, a vydá se na cestu dřív.
Samozřjemě, každá skvělá věc má stinnou stránku, a nejinak je to i v Pokémonové akademii. Například smrt čtyřech studentů při záhadné explozi, nikdy neosvětlené zmizení sedmi studentů, a podobně. Veřejnost na to už z větší části zapomněla, ovšem až na příbuzné obětí. Co za tajemství ukrývá prestižní akademie?
Hráči do přihlášky napíší libovolné číslo od 1 do 800 a též dle libosti + nebo -.
Ikonku si lze vytvořit zde: ht...

Klíčová slova:

Pokémon

Jaké hráče:

Zkušené i nezkušené, ochotné hrát alespoň 1x za týden.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Chansey (UTAJOVANÁ) – opatrná, ráda hořkou, nerada suchou, ráda odpočívá, nerada útočí první, houževnatá, rychle prchá Lickuting – odvážný, rád kyselou, nerad pikantní, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, pošetilý Charmander – tichý, rád suché, nerad sladké, klimbá, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, zbrklý v rychlosti Togetic – klidný, rád hořkou, nerad pikantní, hodně odpočívá, v boji hodně poletuje, citlivý na zvuky Litten – veselý, rád sladké, nerad suché, ztrácí věci, rád bojuje, hodně vydrží, rychle uteče Buizel – drzý, rád hořké, nerad sladké, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, trochu klaun Rockruff – samotář, rád pikantní, nerad kyselé, rád jí, hrdý na svou sílu, silné tělo, rád běhá Klink – laxní, rád kyselou, nerad hořkou, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, nerad prohrává Oshawott – plachý, rád sladké, nerad pikantní, rád jí, moc se nevěří, hodně vydrží, rád běhá Silcoon – houževnatý Buizel – sonický třesk, zavrčení, vodní sport, hbitý útok, vodní dělo, hon, rychlý útok, vodní tryska, dvojitý úder, vodní vír, dešťový tanec Lycanroc – protiútok, zvrat, nárazový útok, písečný útok, hryznutí, zavytí, ukamenování, kamenná hrobka, čmuchání, tiché kameny, ohnivý tesák, bleskový tesák Litten – škrábnutí, uhlíkový útok, ohnivý tesák, líznutí, vrčení, dvojitý kop Togetic – metronom, mimosmyslový útok, zívnutí, sladký polibek, magické lístky, vílí vítr, přídavek, přání Lickitung – líznutí, nadzvukový útok, nakopnutí, obranná kulička, zablokování, dupnutí, prásknutí, valivý útok Charmander – uhlíkový útok, kouřová clona, dračí hněv, dračí puls, škrábavý útok, zavrčení, ohnivý tesák Klink – svěrák, kolesodrť, nabití, elektrošok, spoutání, elektrický paprsek, zrcadlová střela, šoková vlna Oshawott – nárazový útok, šlehnutí ocasem, vodní dělo, vodní sport, soustředěná energie, mořská vodu, lasturové ostří
Hráči: (3/4) Goodboy, Neera, Terez

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1 2 3 4 ... 27 ⇒|

J. J. - 17. května 2019 20:15
J. J.

„Skvělé?“ zopakuje po něm a zvedne obočí tak vysoko, až se jí málem schová pod čepici, „Mě teda připadá řítit se z kopce se dvěma dřevama na nohách spíš.. ujeté,“ rozhodí s jistým pobavením bezradně rukama, „A ještě s pokémony. Jasně, když spadnu na Sammyho, rozhodně mi nebude zima, ale něco mi říká, že popáleniny nejsou úplně typické zranění z lyží...“

Zakroutí hlavou a vrazí si ruce hluboko do kapes: „Tak Icrown? To si budu pamatovat,“ broukne s trochu potměšilým úsměvem a zhoupne se ze špiček na paty a zase zpátky, „A taky si pamatuju, že mi jeden sliboval horkou čokoládu.“

Pán Jeskyně - 11. května 2019 22:51
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Lyžovat? No to je skvělé. Já lyžování přímo zbožňuji. Když ti to nepůjde, tak tě to budu učit. Neexistuje, aby někdo z rodiny Icrownů neuměl lyžovat!“ Zapálí se děda pro lyžování. Ten jí asi omluvenku skutečně nenapíše.
„Ale pokud je to vážně tolik zima, neměli bychom tu jen tak stát. Potřebuješ jít někam do tepla, nebo se dát do pohybu. Nechci tě zdržovat od tvých kamarádů, ale budu moc rád, když spolu něco podnikneme.“

„Mám teď po návratu z Kalosu doma spoustu práce, takže děkuji ne,“ odmítne Eileen s díky a lehce pobaveným úsměvem.
„No, takhle vágní odpověď na otázku jsem už dlouho neslyšel. Dobrá práce Paddy, skvělý způsob, jak někoho ohromit,“ poplácá Soul Patricka po zádech.
„Ale nech ho,“ zastane se tentokrát Patricka Heart. „Má ještě tunu času na to přijít a nějak líp to definovat. Ne všichni vědí, co chtějí dělat celý život.“
„Pozorovat vás je docela zábava,“ založí si Eileen pobaveně ruce na hrudi. „Už dlouho jsem neviděla tak povedený trojlístek.“

J. J. - 8. května 2019 18:39
J. J.

„No, vlastně jo,“ připustí s mírným rošťáckým úšklebkem.
„Vážně?“ nakloní zvědavě hlavu ke straně, „Vlastně jsme se původně šli projít po okolí. A určitě chci vidět ten místní chrám. Na druhou stranu,“ překlopí hlavu k druhému rameni a nasadí falešně zamyšlený výraz, „Profesor říkal, že budeme lyžovat, na to slovo dá značně skeptický důraz, „Takže taková malá nemocenská výmluva by se mohla i hodit,“ nevinně se uculí.

Patrick Anderson - 4. května 2019 23:24
Patrick Anderson

"Taky mě moc těší, Eileen."
Zazubil se Patrick. Když se Eileen svěřila, že neví, co to znamená být pokemoním mistrem, trochu se zamyslel.
"Mno...to je složité vysvětlit. Je to spíš o pocitu. Pokemonní Mistr je...no..zkrátka vítěz. Člověk, který zápasí s úsměvem na tváři a vyhrává i tváří v tvář převaze. Je to znalec nejen pokemonních útoků, ale i jejich srdcí. Prostě nejlepší trenér." Pokusil se vysvětlit.
"Eh...promiň, asi ti to zní zmateně. Mě by to tak znělo.."
Podrbal se na vlasech a pak se zeširoka vřele usmál.
"Třeba by jsme mohli jít někam na čaj, kde by jsme si tom mohli popovídat?"
Navrhl Eileen, podle jeho mínění, dobře maskované rande.

Pán Jeskyně - 28. dubna 2019 21:44
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Spíš velký lůzr pokemonu,“ zabručí Soul dostatečně tiše na to, aby ho Patrick nezaslechl a nevyvolal tím další vytahovací souboj, ale dost nahlas na to, aby to Heart zachytila a začala se smát.
„Těší mě,“ podá Soul dívce ruku.
„Já jsem Eileen,“ představí se dívka. „Moc mě těší!“ trochu zmateně si ty dva prohlédne, ale ruku mu stiskne. Pak se zaměří na Patricka.
„Víš, vždycky mě zajímalo, co to ten mistr pokemonu přesně je,“ osloví ho. „Není to šampion, ale co přesně to má být? Vrátila jsem se nedávno z cest po Kalosu, ale tenhle pojem jsem nikdy pořádně neslyšela vysvětlený."

Děda se zvědavě podívá na zápisník. Ty dopisy by ho velice zajímaly. Už se jí chystá pochválit jméno, když kýchne.
„Vážně ti není zima?“ zeptá si starostlivě. „To by sis Sinnoh moc neužila, kdybys onemocněla. A náš koutek regionu je sice dost odříznutý od zbytku, zato je ten nejhezčí. A dokonce bys mohla i říct, že tu naše rodina má dost velké slovo.“ Dá mu to dost práce, aby se nedmul pýchou, ale ani tak se mu to tak docela nevede.

Patrick Anderson - 23. dubna 2019 16:36
Patrick Anderson

"Er...neměli by jsme je nechat o samotě, nebo tak něco, když se k sobě tak mají?"
Zeptal se pobaveně a pak se zadíval na dívku, které patřil druhý Drifloon. Na něco se zapomnělo...ale na co?
"No jasně, měli by jsme se představit!"
Došlo mu vzápětí.
"Jinak, já jsem Patrick, příští velký Mistr Pokemonu."
Představil se dívce a ukázal jí zvednutý palec. Pak pokračoval. "Tahle malá, leč roztomilá dívka je Heart a tenhle zadumaný kluk je Soul. Jsme tady na školním výletě."
Dodal a představil i své dva přátele.

J. J. - 19. dubna 2019 19:53
J. J.

„Asi,“ úlevně se zasměje. Bylo těžké neustále si připomínat, že ten člověk, který stojí před ní, nemusí být ten, kdo ji v jejích představách posledních několik měsíců podporoval.
„Já jsem ani nevěděla, jestli žiješ. Často jsem si tě představovala,“ přizná a trochu rozpačitě sklopí hlavu k okopaným špičkám bot, „Psala jsem ti dopisy, víš?“ významně zahoupe zápisníkem v rukou. Trochu nejistě vzhlédne a pousměje se, když uvidí výraz v dědově tváři.
„Ségra je Mauve. A já jsem Jordan, ale všichni mi říkají prostě JJ,“ vesele nakloní hlavu ke straně. Jenom pak bez varování kýchne, popotáhne nosem a dýchne si do dlaní.

Pán Jeskyně - 13. dubna 2019 23:29
Pán jeskyně l.i.c.h.

Oba Driflooni se setkají, začnou nadšeně obletovat jeden kolem druhého a hrát si pomocí svých podlouhlých rukou.
O chvíli později druhého Drifloona dohoní dívka o pár let starší než oni sami. Předkloní se, a opřená dlaněmi o kolena se snaží popadnout dech.
„Tady jsi!“ vyhrkne udýchaně, když se jí podaří narovnat. „Ahoj,“ vyfoukne, zatímco si odstraní vlasy popadané z čela. „Moc se omlouvám,“ vyfoukne zadýchaně. „Pořád mi odlétává, aby si s někým hrála.“
„To vůbec nevadí,“ usměje se Heart pobaveně. „Já jsem zatím netušila, že můj Drifloon takový je.“
„No, zdá se, že se k sobě mají,“ poznamená Soul, při pohledu na to, jak se v tu chvíli dva Drifloonové tak nějak mazlí.

Děda se od srdce na JJinou odpovědí zasměje. „Zdá se, že je to v rodině, co?“ poplácá ji dobrosrdečně po rameni.
„Moc rád bych tě víc poznal. Za celý tvůj život jsem tě neviděl. Šlo by to někdy? Neznám ani tvou sestru. Strašně rád bych se dozvěděl víc o své rodině. Tvoje matka mi jen oznámila, že mám vnoučata a tím to haslo. Dokonoce ani vaše jména se mi nenamáhala říct,“ obrátí se na svou vnučkou s němou prosbou na tváři.

Patrick Anderson - 4. dubna 2019 20:53
Patrick Anderson

Na Heartino dobromyslné dloubnutí Patrick odpověděl zářivým úsměvem. Heart byla prostě kámoška. A Soul..asi měl taky nějaký rodinný issue, když takhle mluvil, ale Patrick se na to raději ani neptal.Zrovna chtěl něco říci, aby prolomil nastálé ticho, když se Drifloon rozhodl uletět. Přičinou byl jiný Drifloon letící ulicí.
"Co to..?"
Vydal ze sebe Patrick zaraženě a podíval se na své dva kamarády.

J. J. - 31. března 2019 20:43
J. J.

Dál se dívá směrem, kde spíš jenom tuší než vidí Heartiny pokémony. Ta klíčová otázka padla dřív, než čekala. Na vteřinku zaváhá, ten okamžik šílené až sebevražedné důvěry už byl pryč a nějak se rozhodnout vědomě bylo daleko těžší. Jo, zvládla by z rukávu vytáhnout nějakou uvěřitelnou historku.
Ale asi se jí nechtělo.

Zabubnuje prsty po hraně deníku: „Dlouhý příběh.“
Zatřese hlavou a otočí se k dědovi.
„Pohádaly jsme se a já jsem odešla?“ navrhne mu jeho vlastní slova a vzápětí jí rty zvlní náznak šibalského úsměvu.

Pán Jeskyně - 29. března 2019 22:50
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Doufám, že jsou to dobří kamarádi,“ poznamená děda s pohledem upřeným směrem, kterým trojice odešla. Pak mu něco dojde a pohledné na JJ s lehce podezřívavým pohledem.
„Kde se tu vlastně bereš? Tvoje matka by se sem dobrovolně nevrátila, takže se musím, ptát, jak ses sem dostala. A ví o tom vůbec?“ zvedne obočí. Ale nezdá se, že by se zlobil. Naopak mu v očích tančí pobavené jiskřičky.

„Jsem si jistý, že ano. Až by nastal správný čas,“ podotkne Soul nepřítomně. „To kým jsme, si nevybíráme. Stejně jako naši rodinu,“ pokračuje, jako kdyby přeslechl Patrickovu poslední větu. „Nic z toho nás neurčuje.“
„Nevšímej si ho,“ dloubne do Patricka dobromyslně Heart. Přitom na Soula upře pátravý pohled. Najednou má dojem, že jim taky něco tají. Z jejich zasmušení je vytrhne Drifloonovo zahoukání. Když zvednou oči aby zjistili, co je, spatří dalšího Drifloona letícího ulicí, a slabý výkřik „Stůj“ odkudsi z ulic.

Patrick Anderson - 24. března 2019 16:53
Patrick Anderson

"Ale to já přeci vůbec nerozporuji, že je JJ naše kamarádka."
Zvedl Patrick ruce, jakoby v obraně.
"Jen se musím ptát, jestli my jsme její kamarádi, když se takovéhle informace dozvídáme úplnou náhodou. Řekla by nám to někdy, nebýt tohoto setkání?"
Patrick rozpřáhl ruce.
"Mě prostě mrzí, že nám nic neřekla, no. To je celý."

J. J. - 16. března 2019 14:25
J. J.

„Taky jsem si to nepředstavovala úplně takhle,“ připustí a váhavě se zakření, než se skloní a zvedne deník. Když se narovná, zamyšleně se zahledí směrem, kterým odešli ostatní, než nepatrně zakroutí hlavou a trochu provinile se pousměje, „Radši ne. Budu si s nima muset promluvit někde v soukromí.“

Pán Jeskyně - 12. března 2019 22:19
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Ale já vím že mám vnučky,“ zaprotestuje JJina děda. „Já jsem jen trochu překvapený, že jsi tady. Ale nesmírně šťastný,“ dodá rychle pro případ, že by chtěla utéct. „A jestli chceš, můžeš vzít kamarády s sebou, aby nebyli tady venku v téhle zimě,“ nabídne velkoryse. „Jen mě moc mrzí, že se tohohle setkání nedožila tvoje babička,“ dodá tiše a smutně.

„Já nejsem uražená,“ odtuší Heart. „Trochu zklamaná a naštvaná ano, ale uražená ne,“ vysvětlí Patrickovi, zatímco se mazlí s Drifloonem.
Soul se zastaví a obrátí se na kamarády s vážným výrazem. „Tak, a teď mi oba řekněte. Změnilo se něco? Je JJ jiná, než byla předtím? Chová se jinak? Ne. Je to pořád ta samá osoba. Teď jen víte jednu informaci navíc. A řekněte mi, je to tak podstatné? Záleží na tom, kdo je a odkud? Pro mě ne. Je to naše kamarádka, a tohle na věci nic nemění. Každý máme minulost a je jen na ní, jestli se nám svěří.“

J. J. - 5. března 2019 17:54
J. J.

Popotáhne nosem (to určitě ta zima!), když se otočí k odchodu. Skoro by se i rozběhla. Nemělo by jí překvapit, když v dalším okamžiku vypískne a máchá rukama jako větrný mlýn, jak se snaží pád na poslední chvíli odvrátit. Ani to, že stejně nakonec skončí na zemi s bolestným zakňučením. I tak nejdřív přejede rukou po pokébalech, aby se ujistila, že se jim nic nestalo, než stejnou laskavost prokáže i vlastní kostrči.

„Au,“ zamumlá už s vědomou sebelítostí, než zvedne oči a zjistí, že se dědovi dívá do tváře. Chytí se jeho ruky a vyhrabe se na nohy, poděkuje mu v danou chvíli jenom pokývnutím hlavy – musí totiž znovu popotáhnout a urgentně si neurčitě rukávem mikiny vytaženým z bundy otřít jedno oko.
„Budou o mě mít starost,“ namítne nepřesvědčivě a ukáže pohybem hlavy směrem, kterým odešli její spolužáci. Sama slyší, jak moc jako výmluva to zní. Sklopí hlavu, odkašle si, sepne ruce za zády. Špičkou boty začne rýt v tvrdém udusaném sněhu.
„A víte to jistě?“ vypálí pak bez varování, než se znovu zadrhne, „Ehm, tedy... To, že jsem si vás představovala asi tak celý život je jedna věc, ale vy jste asi... no, teď zjistil, že vůbec existuju, tak mi přišlo... uhm, vhodné vám dát chvíli to nějak... zpracovat,“ čím dál se propracovává, tím míň jistě zní její hlas, zato čím dál tím přesvědčeněji hypnotizuje svoji botu a rudne ve tváři (to určitě ta zima!).

Patrick Anderson - 3. března 2019 22:48
Patrick Anderson

Patrick se podíval na Soula s poněkud nadzvednutým obočím.
"Ty umíš i dělat vtipy Soule? To mi k tobě nějak nesedí."
Odpověděl a nafouknul se ještě víc. Svoje si přidala i Heart.
"A vy nejste? JJ nás celou dobu vodila za nos, jako by jsme pro ni nic neznamenali."
Odpověděl jí Patrick nakvašeně a zároveň se svěřil s tím, co jej na celé situaci trápilo. Patrick si celou dobu myslel, že je JJ jeho kamarádka a kamarádi si přeci nelžou, tak proč jim tajila, kdo ve skutečnosti je? To jim tak málo věřila? Nebo si prostě celou dobu něco nalhával a JJ jeho kamarádka nebyla? Patrick z toho byl zmatený, na tyhle věci neměl hlavu. Zápas pokemonu, to byl jeho živel, tyhle mezilidské vztahové záležitosti byly někdy moc komplikované a on ani pořádně nevěděl, jak se má vlastně cítit. JJ měl rád, ale nemohl si pomoci a cítil se tak nějak...jakoby zrazeně. To byl vážně tak špatný kamarád, že JJ nestálo za to se mu svěřit? To museli potkat až toho dědu? Řekla by jim to JJ vůbec někdy? Takové otázky se teď Patrickovi honily hlavou, zatímco jejich trojice pokračovala v cestě.

Pán Jeskyně - 28. února 2019 21:53
Pán jeskyně l.i.c.h.

Zrak šťastného, ale zmateného starého pána sklouzne na fotku, kterou mu JJ podá. Okamžitě se mu rozsvítí, ale to už mu JJ vtiskne do náruče i zápisník.
Nadechne se aby jí jí něco řekl, jenže už zírá na její záda.
"Počkej!" vyjekne, aby mu nezmizela.
JJ v tu chvíli podjedou nohy a spadne na zadek přímo před svým dědou. Narazí si přitom kostrč a nohy jí vyletí do vzduchu. fotka i zápasník letí na zem, protože se její děda sehne a pomáhá JJ na nohy.
"Pomůžu ti, vstát. Není ti nic?" stará se. "Můžeme jít ke mě domů a promluvit si. Udělám ti horkou čokoládu," nabídne.

J. J. - 27. února 2019 21:28
J. J.

„Jasně,“ zamumlá nepřítomně, spíš jenom automaticky, aniž by zvedla hlavu. Kdo ví, zda vůbec slyšela, co jí Heart říká, „Jsem hned u vás.“
Vytáhne svůj deník v kožených deskách a pořád se sklopenýma očima ho otevře zezadu. Přeloží fotografii přilepenou na zadní desce a uvolní tu schovanou pod ní. Otočí ji v prstech a muži ji podá.
„Myslím, že byste měl mít tohle,“ hlesne a přitiskne si deník zkříženými pažemi k hrudi.

Tisíckrát si představovala, co by mu řekla, kdyby k tomu dostala příležitost. Asi nikdy skutečně nevěřila, že by se to mohlo stát. Snila ráda, ale uvědomovala si, že jsou to jenom sny.
A teď, když stál přímo před ní, hlavu měla jako vymetenou.
Ba hůř.
Měla strach.

Nevědomky se kouše do rtu, zatímco studuje jeho tvář a čeká na první náznaky pochopení a toho, co přijde hned za ním. Jenže si není jistá, že to chce vidět.
Znovu sklopí oči, trochu trhaně odlepí zbývající fotku z desek a strčí ji do kapsy.
„A tohle vlastně taky,“ vyhrkne rychle, jako by se bála, že si to rozmyslí, a vtiskne mu kožený zápisník do náruče.
Načež se otočí na špičce, aby vyrazila za ostatními.

Pán Jeskyně - 26. února 2019 23:27
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Jasně,“ přikývne Soul a povzbudivě jí stiskne rameno. „Drž se,“ dodá ještě.
„Najdeš nás,“ dodá Heart. „Hledej poletujícího Togekissa a Drifloona,“ poradí JJ. Kývne na Togekissa, který zakrouží nad JJ a starým pánem, aby s nimi sdílel trochu své radosti.
Několik kroků všichni taktně mlčí.
„Patricku, ty někam poletíš?“ prolomí pak ticho Soul. „Vypadáš totiž jako Drifloon. Jen propíchnout a letíš,“ popíchne ho. Při té poznámce se Drifloon přitiskne k Heart, která ho se smíchem obejme.
„Dělá se legraci,“ vysvětlí pokemonovi. „Nic takového by nikdy neudělal,“ pohladí Drifloona konejšivě. „On je jen uražený,“ vysvětlí Drifloonovi.

Patrick Anderson - 24. února 2019 21:57
Patrick Anderson

"Však to tím myslím, před tím JJ pokemona neměla, jinak by nemohla na Akademii, no ne?"
Odpověděl Patrick Heart. No, pak se něco děje, ale Patrick bevěděl co. JJ je poprosí aby šli napřed.
"Takže je to Joy! Ale proč ty tajnosti?"
Pomyslel si možná i trochu rozhořčeně. Přeci jen by měli být kamarádi a neměli by mít před sebou tajnosti. Příště vyjde najevo, že Heart je robot, nebo něco takového. Tohle bylo zklamání, ale byla to koneckonců její věc a Patrick tedy respektoval kamarádčino soukromí a vydal se s ostatními napřed.

1 2 3 4 ... 27 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)