Pokémonová akademie (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Pokémonová akademie

Pán Jeskyně:

l.i.c.h.

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Šafránové město. Hlavní město takzvaného Pokénároda, tvořeného regiony Kanto, Johto, Hoenn a Sinnoh a sídlo celosvětově proslulé Pokémonová akademie. Její absolventi patří mezi ty nejlepší trenéry, nejtalentovanější koordinátory, nejšikovnější stylisty, nejbystřejší pozorovatele, nejkvalifikovanější pomocníky pokémoním Profesorům, kandidáty na trenéry stadionu, a chovatele.
Každý, koho zajímajé pokémoni se touží tam dostat. Každý, koho tam přijmou, dostane svého prvního pokémona, pokébally i pokédex. Přijímají však až od dvanácti let, což řada nadšenců nevydrží, a vydá se na cestu dřív.
Samozřjemě, každá skvělá věc má stinnou stránku, a nejinak je to i v Pokémonové akademii. Například smrt čtyřech studentů při záhadné explozi, nikdy neosvětlené zmizení sedmi studentů, a podobně. Veřejnost na to už z větší části zapomněla, ovšem až na příbuzné obětí. Co za tajemství ukrývá prestižní akademie?
Hráči do přihlášky napíší libovolné číslo od 1 do 800 a též dle libosti + nebo -.
Ikonku si lze vytvořit zde: ht...

Klíčová slova:

Pokémon

Jaké hráče:

Zkušené i nezkušené, ochotné hrát alespoň 1x za týden.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Chansey (UTAJOVANÁ) – opatrná, ráda hořkou, nerada suchou, ráda odpočívá, nerada útočí první, houževnatá, rychle prchá Lickuting – odvážný, rád kyselou, nerad pikantní, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, pošetilý Charmander – tichý, rád suché, nerad sladké, klimbá, trochu zbrklý v útoku, vytrvalý v obraně, zbrklý v rychlosti Togetic – klidný, rád hořkou, nerad pikantní, hodně odpočívá, v boji hodně poletuje, citlivý na zvuky Litten – veselý, rád sladké, nerad suché, ztrácí věci, rád bojuje, hodně vydrží, rychle uteče Buizel – drzý, rád hořké, nerad sladké, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, trochu klaun Rockruff – samotář, rád pikantní, nerad kyselé, rád jí, hrdý na svou sílu, silné tělo, rád běhá Klink – laxní, rád kyselou, nerad hořkou, rozsypává věci, rád bojuje, hodně vydrží, nerad prohrává Oshawott – plachý, rád sladké, nerad pikantní, rád jí, moc se nevěří, hodně vydrží, rád běhá Silcoon – houževnatý Buizel – sonický třesk, zavrčení, vodní sport, hbitý útok, vodní dělo, hon, rychlý útok, vodní tryska, dvojitý úder, vodní vír, dešťový tanec Lycanroc – protiútok, zvrat, nárazový útok, písečný útok, hryznutí, zavytí, ukamenování, kamenná hrobka, čmuchání, tiché kameny, ohnivý tesák, bleskový tesák Litten – škrábnutí, uhlíkový útok, ohnivý tesák, líznutí, vrčení, dvojitý kop Togetic – metronom, mimosmyslový útok, zívnutí, sladký polibek, magické lístky, vílí vítr, přídavek, přání Lickitung – líznutí, nadzvukový útok, nakopnutí, obranná kulička, zablokování, dupnutí, prásknutí, valivý útok Charmander – uhlíkový útok, kouřová clona, dračí hněv, dračí puls, škrábavý útok, zavrčení, ohnivý tesák Klink – svěrák, kolesodrť, nabití, elektrošok, spoutání, elektrický paprsek, zrcadlová střela, šoková vlna Oshawott – nárazový útok, šlehnutí ocasem, vodní dělo, vodní sport, soustředěná energie, mořská vodu, lasturové ostří
Hráči: (3/4) Goodboy, Neera, Terez

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 20 z celkem 608 příspěvků1 2 3 4 ... 31 ⇒|

Pán Jeskyně - 24. listopadu 2020 21:26
Pán jeskyně l.i.c.h.

"Eee," zarazí se Patrick při Heartině objetí. Očividně ho to vykolejilo. "Děkuju," poplácá ji po zádech a pak ji taky obejme, stále ale dosti nemotorně. Na to, jak se obvykle chová okolo holek, se nechal nečekaně zaskočit.
Patrick jen mávne rukou. "Uklouzl jsem, upadl a praštil se do hlavy, to se nepočítá," smete JJinu námitku ze stolu. "Kdyby se to nestalo, tak jsem vyhrál."
"No to zrovna," podá mu Soul Samurotta s úšklebkem. "Bylo ti vlastně něco? Přišli na něco?"
"Ne, na nic," zavrtí Patrick hlavou. "Z toho pádu mám naštěstí jen bouli."

J. J. - 10. listopadu 2020 20:22
J. J.

“Těžko, jinak by ho nepustili,” ušklíbne se na Soula, než se nevinně uculí Patrickovým směrem a krátce mu zamává. Sama se bokem posadí na opěradlo pohovky před televizí.
“Pojď si pro Samurotta, šampione,” zavolá pak na navrátilce a palcem přes rameno ukáže na Soula. Patrickovi je zjevně dost dobře na to, aby z toho podivně milého a přívětivého tónu, kterým na něj mluvila před stadionem, přešla na svou obvyklou pobavenou ironii. Jen ztlumí hlas, když se Patrick přiblíží a další slova na něj ohleduplně nehaleká přes celou místnost, “Nepotřebuješ připomenout, jak dopadl poslední zápas?”

Pán Jeskyně - 9. listopadu 2020 21:48
Pán jeskyně l.i.c.h.

"Jo, to máš nejspíš pravdu," svěsí Soul ramena, i když podezření se zcela nezbaví.
"Třeba je to jen obyčejný přírodní úkaz," zamyslí se Heart. Dál se ovšem nedostane, protože dveře do místnosti se s prásknutím rozletí a dovnitř napochoduje Patrick s širokým úsměvem na tváři.
"Hádejte kdo je tu! Nejlepší trenér pokémonů na škole!" zahalasí.
"Patricku!" otočí se nadšeně Heart a vrhne se mu kolem krku, aby ho objala.
"Bezva, a teď tu máme dva, co by potřebovali vyšetřit hlavu," zamručí Soul. "Myslíš, že tu mu vyšetřili taky?" zeptá se JJ.

J. J. - 1. listopadu 2020 18:10
J. J.

„No já nevím, tváří se, jako by měla pod nosem Glooma,“ utrousí, když si Soul neodpustí výpravu do Patrickových hormonálních vod.

„Na druhou stranu,“ zamyslí se a broukne polohlasem, „Kdyby někdo mohl ukočírovat něco tak velkého, už bychom o něm asi slyšeli kapku víc.“
Nebo by minimálně neměl potřebu verbovat na akademii prváky.

Pán Jeskyně - 30. října 2020 22:23
Pán jeskyně l.i.c.h.

"Ultra Bestie... v Unově?" vydechne Heart překvapeně.
"Kde se tam vzaly?" doplní ji tak nějak přirozeně Soul. "Ta holka je docela sympatická," dodá o Night lehce zamyšleně. Snad aby jim tolik nescházel Patrick.
"Těžko říct," pokrčí rameny Heart. "O Ultra Bestiích jsme se ještě neučili a protože na ně člověk úplně nenarazí, tak jsem si o nich nic nezjišťovala," připustí a trochu rozpačitě zašoupe nohama.
"Možná mohlo," odpoví JJ Soul. "U Rakeťáků jeden nikdy neví. Je to dost podlá sebranka."

J. J. - 22. října 2020 23:15
J. J.

„Jen počkej, ještě nás budeš vyhazovat,“ ušklíbne se a krátce Candice objetí oplatí. Zvlášť, až budou muset Heart a Patrick nějak pohnout s tím úkolem pro Rakeťáky.

Oklepává si ve dveřích z čepice lehký poprašek sněhu, takže z hlášení zpráv zachytí až druhou polovinu.
„No to mě... podrž,“ dokončí s drobnou pomlkou, když si uvědomí, že někde kolem by docela dobře mohl být Snubbull.
„Normálně bych řekla, že mu lidi museli nějak narušit území a že se mu ani nedivím, že ho to naprdlo,“ usoudí pomalu a nejistě si prohrábne vlasy otevřenou dlaní, „Ale když se tam objevil poprvé...?“

„Myslíte, že by za tím mohlo být... něco víc? naznačí neadresně vzhledem k provozu ve společenské místnosti. I kdyby ji někdo zaslechl, určitě nebude jediný konspirační teoretik v okolí – ale ti dva ji určitě pochopí.

Pán Jeskyně - 18. října 2020 21:31
Pán jeskyně l.i.c.h.

"Dobrá tedy," spráskne ruce Candice. "V tom případě vás už nebudu zdržovat, ať nemáte problémy," vyplázne na trojici jazyk a pokusí se obejmout JJ. "Ale ráda vás kdykoliv znovu uvidím a můj stadion je vám kdykoliv otevřený."
Soul Candice podá ruku s příslibem zápasu o odznak. Heart udělá totéž, až na příslib výzvy.
Trojice vyrazí zpět na chatu a aby JJ odvedl od myšlenek na rodinu, začne nahlas přemítat o svém možném třetím pokémonovi, kterého plánoval chytit tady na severu Sinnoh, obzvlášť, když byli v jiném regionu. Někde u jeho třetí věty začne hustě sněžit, což trvá celou jejich cestu.

Ve společenské místnosti na velkoplošné obrazovce zrovna běžely zprávy. Moderátorka v této reportáži stála v nějakém velkém městě plném mrakodrapů. Za ní stála mladá modrovlasá žena s vlasy do uzlu v úzkých kalhotách, vypasovaném kabátu s vysokým límcem a přívěškem ve tvaru slunce. V pozadí běží záběry průhledného chobotnicovitého pokemona, jak odlétá někam do vzduchu s nějakou dívkou v chapadlech.
"Tohle je poprvé, kdy se nějaká Ultra Bestie objevila v Unově," říká zrovna moderátorka. "Naneštěstí došlo k únosu, čehož byla očividná svědkyně Night Arata," záběr se přesune na mladou modrovlasou ženu stojící v pozadí.
"Pokemon někoho unesl?" vyhrkne překvapená Heart zděšeně.

J. J. - 16. října 2020 11:52
J. J.

Konejšivě potlapká Heart po rameni, i když je to ona, kdo se snaží utěšit ji. Ale je na svoji matku zvyklá – tak nějak celý život. A teď, když ji má z krku, až tak moc jí to netrápí.

„To mi povídej,“ broukne stran té hádky, nakrčí nos a vystrčí špičku jazyka. Asi sama ví dost minimálně na to, aby jí z toho bylo blbě.
Usměje se a trochu nejistě pokrčí jedním ramenem: „Jsem domluvená s dědou, že se za ním zastavím, jakmile to půjde. Ale teď bychom se asi měli vrátit, jinak budeme mít ve škole průšvih my a ne Patrick.“

Pán Jeskyně - 26. září 2020 15:09
Pán jeskyně l.i.c.h.

"Awww," vypískne Heart a prudce, mohutně a pevně svou kamarádku obejme. "To mě strašně moc mrzí. Teď tomu útěku naprosto rozumím."
Soul na kamarádku s účastí hledí.
"Neboj. Já jí nic neřeknu. A děda určitě taky ne. Na tátu taky dohlédne, aby se ponedřekl. Co se tety týče... slyšela jsem, že to byla dost vyhrocená hádka. Víc detailů ale nevím, byla jsem dost malá. Ale můžeme se stavit u Dědy, třeba ti všechno poví. A kdo ví, možná dostaneš i toho pokemona, kterého měl pro tebe tehdy," nabídne sestřence Candice vstřícně a spiklenecky na sestřenku mrkne.

J. J. - 17. září 2020 18:32
J. J.

„Klasika, když seš náhodou chlap, uklidí tě k nejbližší tetě Jenny, k čemu zatěžovat svoje děti možností výběru,“ mručí si tak polohlasem pro sebe, když Candice popisuje životní osudy svého otce. Se sklopenou hlavou začne trochu podupávat na místě.

„Jasně,“ přisvědčí narážce na svou matku, z hlasu jí vysloveně odkapává ublížený sarkasmus, když na první pohled věnuje ostatním zářivý úsměv, „Protože odstěhovat se do jiného regionu a předstírat, že váš otec neexistuje, je naprosto přirozená reakce na nesouhlas.“
Pokrčí rameny, „Tak jsem práskla do bot. Tady se zjevně stejně nic neutají. Jenom před místní Jenny by mohlo,“ nakrčí nos, když jí to tak nějak napadne.

Pán Jeskyně - 25. srpna 2020 21:59
Pán jeskyně l.i.c.h.

"Nezlob se, tak jsem to nemyslel," omluví se Soul JJ mumlavě, ve tváři sympatie. Kdyby jim řekl o svých rodičích... Nebral ji jako sestru Joy, navzdory té formulaci kterou pronesl. Ta byla, jak mu došlo, poněkud nešťastná.

"Jasně,"
kývne trochu dotčeně Candice. "No, můj otec se narodil ženě pracující jako sestra s pokemonském středisku. Mohl tam pracovat, kdyby hodně chtěl, ale muže tam moc nevidíte, tak ho k tomu ani nevedli. Místo toho ho směřovali k policii - mnohem mužnější profesi. A moje mamka je úplně obyčejná žena. Takže tak. Kdybych chtěla, mohla jsem být Joy. První černovlasá Joy," ušklíbne se Candice pobaveně nad tou představou. "Nicméně, bavilo mě trénovat pokémony a zápasit. Děda mi s tím hodně pomáhal. Tak jsem se tomu věnovala, a teď jsem trenérka stadionu. Ne všichni si sice myslí, že je to pro mě vhodné - třeba babička byla vždy proti. Ale táta si stál za svým a často se kvůli tomu s ní hádal. Děda chtěl tuhle možnost pro všechny své děti i vnoučata, ale moje teta," kývne směrem k JJ, "S tím nesouhlasila. A už vůbec ne s pokemonem kterého ti chtěl dát."
"Rodinná dramata se nevyhnout snad nikomu," řekne Soul nevesele a s určitou hořkostí v hlase.
Heart se po něm zkoumavě podívá. Věděla že ho vychovávali prarodiče, znali se. Nikdy ale nevěděla proč.

J. J. - 15. srpna 2020 12:49
J. J.

...proč nejsi taky sestra?
Počkat, počkat, počkat, jak jako TAKY?

„Haló!“ zdůrazní a neubrání se pohoršenému zadrnčení, které jí zazní v hlase. „Já nejsem žádná sestra Joy,“ změří si Soula a Heart zachmuřeným pohledem.

Přesně tomuhle se celou dobu snažila vyhnout. Kolik měsíců byla prostě jejich kamarádka? A najednou je Joy. A všechny Joy přece tohle a tamto.

Udělá krok nebo dva dozadu a širokým gestem naznačí Candice, že pódium je zcela její, než si ruce nasupeně vrazí do kapes.
„Já jsem ještě dvě hodiny zpátky nevěděla, že existuje,“ zamručí si pod vousy s náznakem pokrčení ramen.

Pán Jeskyně - 22. července 2020 21:40
Pán jeskyně l.i.c.h.

"Skoro vůbec," vyhrkne Heart odpověď na JJinu otázku. "S pokemony naprosto válíš, to se musí nechat. Něco jsem se od tebe i přiučila. Jsi super!" Odpovídá se svým obvyklým nadšením Heart.
"Má pravdu, to zase jo," připustí Soul s respektem v hlase. "Jsi vážně dobrá." Pak se zarazí a otočí se k Candice.
"Ale když ty jsi JJina sestřenice, proč nejsi taky sestra? A proč máš černé vlasy? Joy je mají růžové."
"Tak to mě taky zajímá." Heart obrací hlavu k JJ a zase k Candice aby viděla, která začne první.
"Mám já?" zeptá se Candice sestřenky.

J. J. - 15. července 2020 21:32
J. J.

„Dobrá volba,“ přikývne, vezme pokeball do dlaní a zvedne si ho k očím, aby mohla přes průsvitnou schránku prozkoumat, jak se Samurottovi daří. Na Soulův návrh jenom neadresně odmítavě zamručí – to, co se stalo na stadionu sice bylo divné, ale vypadalo to skutečně spíš jako práce pro lidské zdravotníky než pro pokémonové středisko.

Zúží se jí oči a nejspíš zavraždí Candice pohledem ještě dřív, než si uvědomí, že to dělá. Jo, někomu se to kafrá, když měl tak nehorázné štěstí, že z toho jen tak beztrestně vybruslil.
„Chrm,“ odkašle si trochu chraptivě a posune si čepici víc do čela, než podá pokeball zpátky Soulovi, „No řekni, kolikrát jsi za tu dobu, co se známe, skutečně musel do střediska?“

Pán Jeskyně - 11. července 2020 22:09
Pán jeskyně l.i.c.h.

Lékař se srdečně zasměje JJině poznámce. „Zavoláme, nebojte se.“ Teď už zavře dveře záchranky a odjedou do nemocnice. Heart se za mizející záchrankou starostlivě dívá.
„Samurott se zdál byl jen vyčerpaný. Dal jsem mu Sitrusovou bobuli a vypadá dobře,“ natáhne k JJ Patrickův pokeball se Samurottem uvnitř. „Ale možná raději zajdeme do střediska?“ zvedne tázavě obočí.
„Ale prosím tě,“ praští Candice přátelsky Soula po zádech. „My jsme z rodiny Joy, to zvládneme, ne, sestřenko?“ zeptá se JJ.

J. J. - 2. července 2020 09:30
J. J.

„No co?“ ohradí se a nechápavě rozhodí rukama, „Nechci, aby zase Snubbull štěkal na mě, děsně prská!“
Ohlédne se ke dveřím a zamíří zpátky za Soulem: „Jak je na tom Samurott?“
Tohle je pořád spíš její parketa. A pokémoni nemají blbý kecy...

Pán Jeskyně - 29. června 2020 21:05
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Informujeme příslušné lidi, nebojte se, slečno,“ usměje se lékař. „Přítelkyně jsou vždycky tak starostlivé, že?“ obrátí se na Patricka s chápavý úsměvem. Soul se otočí od sanitky, ale je slyšet jeho vyprsknutí smíchy. Heart se na druhou stranu nepokrytě hihňá.
Patrick zrudne a něco zamumlá. „Tak starostlivé spolužačky,“ opraví se lékař a vědoucně se ušklíbne.
„Ty se nezdáš,“ zahuhlá Candice a přátelsky do sestřenky dloubne.

J. J. - 25. června 2020 15:53
J. J.

Stiskne rty a uznale přikývne, když Candice vyřeší problém po svém. Před stadionem zůstane stát s rukama vraženýma hluboko do kapes a podmračeně sleduje všechny pohyby zdravotníků.
„Asi by měl někdo zavolat škole, ať ví, kde je,“ zamručí neadresně, ale dost nahlas, aby jí doktor u sanitky měl šanci slyšet, a ukáže rukou směrem, kterým tuší, že by mohl být penzion, ve kterém jsou ubytování, „Nejsem si jistá, že by nám to třídní sežral.“
Pokrčí rameny. Ve skutečnosti jí Snubull sežral už větší nehoráznosti, ale proč ho šponovat zbytečně.

Pán Jeskyně - 16. června 2020 21:12
Pán jeskyně l.i.c.h.

„Ještě lépe,“ usměje se Candice a vytáhne pokeball. „Medichame, pomož nám svým psychickým útokem,“ požádá pokemona který se z něj vynoří. Poraženého Abomasnowa vrátí do jeho pokeballu.
Mecicham napřáhne ruce, náhle svítící modrou září. Ta samá záře obalí Patricka a vyzvedne ho do vzduchu.
„Wow, tohle je ale divný,“ komentuje Patrick novou zkušenost, ale užívá si ji. Společně vymanévrují Patricka ven, kde už čeká záchranka a opatrně ho uloží na lůžko ve vozu. Na nic se neptají – zatím. Candice jim vše vysvětlila.
„Až bude po vyšetření, můžete ho navštívit,“ slíbí lékař, který začne Patricka prohlížet.

J. J. - 11. června 2020 15:52
J. J.

„Určitě bude v pohodě, nejspíš jenom dal do toho útoku víc síly, než si mohl dovolit,“ broukne pořád takovým klidným, skoro zpěvavým tónem, který jí popravdě řečeno vůbec není podobný. Nejspíš spoléhá na to, že si toho Patrick ve svém stavu nevšimne.
„Ale neboj, taky se na něj potom zajdu podívat. Nebo jestli chceš, tak ho tady odneseme do pokécentra,“ nabídne dokonce, i když jí nikdo z přítomných asi neviděl jít ani kolem té budovy, kdyby se nad tím zamysleli.

„To maj trochu provozní problém, ne?“ zamračí se, když Candice upozorní, že se k nim záchranka nedostane. Přelétne nespokojeným pohledem po všech třech – Soulovi, který se stará o Samurotta, Heart, kterou by Patrickova váha přelomila vejpůl, a Candice, jejíž dekolt by raději neviděla tak blízko v Patrickově zorném poli...
„Pomůžeš mi?“ kývne pak na nově objevenou sestřenku. Společnými silami by se jim mělo podařit Patricka vyvést ven.

Vypisuje se 20 z celkem 608 příspěvků1 2 3 4 ... 31 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)