Polygamie | 18+ (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Polygamie | 18+

Pán Jeskyně:

greck

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Mám nápady jak pro fantasy svět, tak pro moderní dobu, prostředí je tedy na domluvě. Má ale jít o nějaký vztah jednoho muže a více žen. Může to být nevěra, polyamorie, svět, ve kterém je polygamie běžná nebo kombinace předchozího. Může například jít o lorda, který má kromě své ženy i jiné "bokovky" více či méně známé, o chlápka, jehož partnerka mu toleruje jinou přítelkyni, nebo o prachsprostou nevěru. Očekávám propracované postavy, promyšlené motivace, realistické myšlenkové pochody a podobně.
Součástí budou erotické scény.

Klíčová slova:

příběh, vztah, erotika, napětí, fantazie

Jaké hráče:

Inteligentní dívka nebo dívky, které mají fantazii, cit pro detail a umí psát na úrovni.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (0/3)

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 28. prosince 2017 11:22
Pán jeskyně greck

Stále hledám, ozvěte se kdyžtak sem nebo do pošty :)

Pán Jeskyně - 5. prosince 2017 12:04
Pán jeskyně greck

Zkusím ukázat na třech příkladech to, o čem by děj mohl být.

1) Pátý syn šlechtice či dokonce krále ví, že šance, aby jednou nastoupil na otcovo místo, prakticky neexistuje a ani mu to vlastně nevadí. U dvora se necítí dobře, nemá rád intriky a politiku. Raději loví nebo trénuje s otcovými vojáky. Proto se jednoho dne vydá do světa získat zkušenosti a svůj budoucí život. Kromě cizích kultur a zemí na cestách pozná také lásku a dokonce přemýšlí, že se usadí. Po nějaké době se ale dozví, že jeho otec i bratři všichni zemřeli. Může jít o nehodu, cílený útok, nemoc či bitvu. Každopádně z rodiny žije jen on a jeho matka. Vydá se k domovu i se svou láskou, aby zjistil, že se od něj očekává, že bude vládnout a dokonce matka domluvila sňatek s dcerou sousedního panovníka, aby posílila pozici svého již jediného syna a jeho země. Jak se s tímto nový panovník vyrovná? Sžije se s vládnutím a dvorními intrikami? A co jeho nyní dvě partnerky? Svou lásku nebude chtít odvrhnout a ona může například být ze země, kde je polygamie běžná, ale co nastávající královna? Smíří se s tím, že její muž má ještě jinou ženu? Nebo jeho láska zůstane jako utajená milenka?

2) Rockový zpěvák žije velmi bohémským životem. Má desítky, ne-li stovky milenek, čas od času pořádá party ve své vile, kde se mimo jiné sejde spousta spoře oděných dívek a oddávají se všemožné zábavě a vůbec žije heslem Sex, Drogy a Rock n' Roll. Vztahy mu obvykle dlouho nevydrží, ale příliš ho to netrápí, protože je idolem tisíců žen a dívek. O lásku (a sex) rozhodně nemá nouzi. Pochopitelně se ho také týká několik skandálů a jeho kapela je přinejmenším stejně divoká jako on, takže mají u některých lidí dokonce pověst nezodpovědných bláznů. Přesto mají své nespočetné zástupy fanoušků.
Co se ale stane poté, co se v novinách objeví jeho fotka s jinou celebritou? Jedná se o nevinné společenské objetí na jedné charitativní akci. Ve skutečnosti se ti dva poprvé viděli právě tam, ale média z té jedné fotky vykonstruují příběh o tom, že si náš rocker našel novou lásku a že začíná nový vztah. On i ona chtějí novinku popřít a žít si dál svými životy, ale co když je jejích publicisté přesvědčí o tom, že by se mohlo vyplatit nějakou dobu předstírat, že jsou opravdu spolu? Jemu neuškodí její dobrá pověst, jí zase pomůže jeho publicita například k prodeji nové módní kolekce nebo sledovanosti jejích filmů. Jejich životní styl je ale dosti odlišný. Dokáže se ona vyrovnat s jeho divokostí a neutuchajícím chtíčem? Dokáže on držet svou osobnost na uzdě aspoň do té míry, aby ji úplně neodpuzoval a nepokazil iluzi o jejich vztahu?

3) Úspěšný mladý podnikatel působí takřka dokonale a jeho dosavadní život zní jako neuvěřitelná pohádka. Začal podnikat už na vysoké, přišel úspěch a jeho firma prosperuje. K tomu má doma krásnou ženu/přítelkyni a upřímně se milují. Jsou mladí, úspěšní, mají peníze a chuť do života. Ideální, ne?
Co když ale on potká dívku, které nedokáže odolat? Možná půjde o zkrat, možná v opilosti, možná se do ní bezhlavě zamiluje a možná to bude ještě jinak. Nicméně dosud svou přítelkyni/ženu nikdy nepodvedl a teď se s tím neumí vyrovnat. Stále ji miluje, ale zároveň ho nesmírně přitahuje i druhá dívka. Jak naloží s tím, že si nemůže pomoct? Bude svou ženu se sebezapřením a výčitkami podvádět? A co když na to ona přijde? Nebo se jí rovnou svěří a pokusí se s ní najít řešení, které bude přijatelné pro všechny?

Lákalo by tě si psát podobný přiběh? Cítíš se na to?

Pán Jeskyně - 11. listopadu 2017 18:53
Pán jeskyně greck

Nikdo nemá zájem?

1


↑ navigace

Záložková navigace