Poslové bohů (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Poslové bohů

Pán Jeskyně:

Hayate

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Píše se rok 2054. Svět je na pokraji kolapsu. Již 4 roky zuří více lokálních válek v různých krajinách. Boje jsou jak na úrovni mezinárodní, tak často i občanské. Suroviny se tímto vyčerpávají nezměrnou rychlostí a je jisté, že ačkoliv lidstvo možná přežije, bude se z toho vzpamatovávat ještě hodně dlouho. Existuje spousta společností. Některé se snaží vyždímat poslední zbytky, jiné se zkoumají možnosti obyvatelnosti vesmíru. Je zde však jedna, která se rozhodla zachránit svět. ChronoCorp je společností, která se na venek zabývá studiem Tachyonů pro cestování nadsvětelnou rychlostí ve vesmíru. Ve skutečnosti se však zabívají jiným využitím tachyonů a tím je cestování časem. Vy jste členové speciálních týmů, které jsou zapojené do těchto projektů. Sami vlastně ještě nevíte, o co pude, ale víte, že tím můžete vše napravit a uvést svět zpět do pořádku.

Klíčová slova:

cestování časem, zánik světa

Jaké hráče:

aktivní, co umí psát, s kreativitou a chutí hrát... víc si asi přát nemůžu

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (1/6) lapras

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Sai - 11. listopadu 2019 17:10
Sai

"Modifikace? Takhle rovnou..?" pronesla překvapeně a oblek prozkoumala hmatem. Dotkla se jeho super odolného povrchu a několika kovových, chladných doplňků z kterých bylo patrné jak drahý kus oděvu to je. Pak se od něj prudce odvrátila s jasnou myšlenkou.
"Chci nůž. Klidně ať vypadá na ňákej dobovej výrobek, ale ať je vyváženej a pevnej. Zbytek mi je u zadku. Třeba tu hůl, kdybych nechtěla zabíjet. Má různý funkce, je užitečná...
A prvotřídní, kvalitně vykovanej meč jako dar Leonidovi by taky nebyl špatnej nápad."
- pronesla prakticky směrem k Evansovi a okusovala si nevědomky spodní ret.
"Pane."

*A jak dlouho vlastně zůstanu? Co bych mohla použít, sakra...? Jak se odliším v jejich očích od domácí puťky?*

"Co takhle nějaký dost dobrý kovářský náčiní nebo know-how? Aby pozdvihli úroveň zbrojení...?" -pronese nakonec.


*Mám zkusit říct že s sebou chci kabelku?*

Pán Jeskyně - 10. listopadu 2019 15:53
Pán jeskyně Hayate

// Tohle šeptat nemusíš... a vyber si vybevení. Zbraně, vybavení atd. Zbraně můžeš 2 + nějáký menší nůž nebo štít. Takže třeba kopí, meč + nůž nebo štít. Můžeš mít kopí, hůl, meč, kladivo, sekeru a dál nevím :D + dodatečné vybevaní co tě třeba napadne a schválím :D

Pán Jeskyně - 28. září 2019 14:56
Pán jeskyně Hayate

Už je to několik měsíců, co se nacházíte v komplexu. Nevíte, kde je umístěn, nevíte ani proč tu vlastně jste. Jediné, co víte je, že jste byli vybráni jako nejlepší z nejlepších a následně jste byli i cvičeni. Historie, Herbalismus, Nové jazyky. Všechno možné, co vlastně dohromady nedávalo smysl.

Vaše pokoje byly strohé, vybavené vždy jen základním nábitkem. Každý jste měli k dispozici tablet a notebook, ale přístup k internetu byl silně omezen. Víceméně jste mohli jen číst a hledat věci na internetu, ale jakákoliv zpráva či text, co jste napsali byl monitorován a v případě nesrovnalostí i smazán. Občas zde byly i společenské večery, kdy se všichni sešli, společně jedli, pili, bavili se, hráli hry jak videohry, tak i deskové. Prý to bylo pro utužení morálky a semknutí skupiny.

Jednoho dne si vás všechny zavolali do zasedačky. KDyž jstetam došli, viděli jste na stojanu jakýsi oblek a na stole rozložené zbraně. Už to napovídal otomu ,že se bude dít něco zajímavého. V čele stolu již stál Plukovník Evans. Postarší muž s mírnými šedinami a vždy dohladka oholenou, ale vrásčitou tváří. Mírně se na vás usmál na přivítanou a následně počkal, až se posadíte.
,, Jste tu už přes půl roku. Trénujete, učíte se, cvičíte. Nikdy jsme vám neřekli proč. Mělo to jednoduchý důvod. Kdyby někdo z vás trénink nezvládl nebo odešel, nechtěli jsme, aby o této operaci cokoliv věděl. Nyní jste dodělali váš výcvik a je načase vám říci vše."
pousmál a všechny si vás prohlédl. Plukovník Evans vás všechny trénoval v taktickém boji a infiltraci. Učil vás, jak neumřít při prvním střetu a jak se chovat uprostřed boje.

Zapl projektor, kde vidíte obrovský nápis 480 př. n. l. Thermopyly - Leonidas.
,, Tohle... bude váš úkol. Celý projekt ChromoCorpu spočívá v cestování čase a ovlivňování důležitých událostí. Tyto události, časy a místa jsou pečlivě vybrána našimi odborníky. Myslíme si totiž, že změnou pár takových událostí můžeme pozměnit i nynější svět. Samozřejmě k lepšímu. Náš svět umírá. Bouře se stupňují, jídla ubývá, lidí přibývá, zdroje se ztenčují. Do pár let naše civilizace zahyne. Nebo se při nejlepším značně změní. Tohle vše se může však změnit. Může se to změnit právě změnou daných událostí. Když je pozměníme ve správné posloupnosti a chirurgickou přesností, náš svět přežije."
Plukovník přepne na projektoru na další obrázek. Známý obraz povražděných a zrazených SparŤanů u Thermopyl.
,, Tomuto vy musíte předejít. Pošleme vás přibližně měsíc před začátek bitvy. Vaším úkolem bude infiltrovat Spatrskou armádu a dostat se k Leonidovi a přesvědčit jej o vaší důvěryhodnosti. A následně mu pomoct vyhrát a přežít tuto bitvu. Domníváme se, že pokud Leonidas bitvu přežije a Perské vojsko se zastaví, upevní se pozice Sparty a semkne to Řecké městské státy. Jakmile se tak stane, vyšleme na místo naše agenty, kteří budou stát po boku Leonida a dohlížet na správnost věcí, aby se to nezvrtlo. To ale už není vaše starost."

Plukovník přejde k Obleku a položí na něj ruku.
,, Tohle panstvo a damstvo je Propher MK. III. Nejmodernější oblek, co můžete najít. Je schopen odrazit střely od většiny zbraní menšího kalibru, všechny chladné zbraně a spoustu dalšího. Je tvořen z uhlíkových vláken a spoustou elektroniky, která je chárněna proti EMP pulsům. Napájen je z několika nanobaterií. Energie by vám dojít neměla. Jedna tahle Baterka by zvládla napájet Tokyo celej týden. Tento oblek to zvládne napájet i několik let a dá se snadno nabít ze slunce, když je potřeba. V obleku jsou solární panely, které stačí na den rozložit a baterka je zase nabitá.

Tento oblek je víceméně exoskeleton. Umožní vám uzvednout až 400 kg, dokážete s ním běžet téměř 100 km/h a všechny vaše tělesné vlastnosti se vám zlepší. Stimuluje i nervový systém ,takže vaše reflexy se znásobí. Zároveň se stará o vaše zdraví a je schopen vyléčit jakékoliv zranění. Víceméně s tímto oblekem se stáváte bohy. A to je právě to, co potřebujeme. Takto si získáte přízeň Leonida. Budete se vydávat za posly bohů, kteří mu mají pomoci proti Perské armádě. To, ja kto uděláte je na vás, ale asi bych nedoporučoval tam nakráčet a říct, že vás poslali bohů. I když ukážete svojí sílu, nemusí vám věřit. Sparťané k cizincům nebyli příliš důvěřiví."

ukáže vám celý oblek. Má speciální kapuci, dýchací masku, brýle. Počítač na předloktí, který mse vše řídí a spoustu dalšího.
,, Oblek jde velmi těžko sundat. Má vlatní cirkulaci vzduchu a tekutin. Je schopen vám z potu a moči dělat pitnou vodu. Víceméně s ním budete schopni přežít na poušti i týden či dva. Nejde to však do nekonečna. Pomůže vám však přežít. Nemusíte se bát ,že by jste smrděli či by jste zanedbali hygienu, o vše se oblek stará. Na zápěstí je počítač, kterým vše ovládáte. Vidění, různé interakce a hlavně... čestování časem. To je pr ovás nejdůležitější. Cestovat můžete dvěmi způsoby. Buď musíte stát naprosto v klidu, několik vteřin, při čemž budete ostupně nastavovat lokalitu ,čas a podobně. A nebo se musíte pohybovat rychlostí nad 200 km/h... takže třeba pád z útesu... jinak tu rychlsot nejspíš nenaberete... i tak to trvá ,takže riskujete nepříjemný pád.

Ale tady se dostáváme k další části. Ochrana. Jak jsem již zmiňoval, tento oblek je z nanouhlíkových vláken, které jsou uspořádany do šupin a díky tomu vás ochrání před téměř jakoukoliv zbraní. Také vás ochrání i před kinetickou energií. Můžete skočit z až 10 metrové výšky nebo spadnout či být odhozeni a nemělo by se vám nci stát. Na hlavě mějte vždy kapucy. Funguje jako přilba, ale ta by v té době vypadala divně. Můžete si nasadit i dýchací přístroj a vydržet tak pod vodou či v toxické oblasti."

Dále se přesune ke zbraním na stole
,, No a zde můžete vidět vaše zbraně. Někdo by řekl, zbraně bohů. Nejsou to totiž obyčejné zbraně. Štíty umí vyslat tlakovou vlnu a měnit gravitaci. Pokdu na vás bude padat hora, zapnete štít a on by vás měl částečně ochránit. Je schopen odrážet kinetickou energii. Čím silnější do vás někdo praští, tím silněji mu to vrátíte. Zbraně jso uvybaveny povětšinou elektřinou. Můžou mít buť thermo mod, kdy se rozpálí doběla a projdou čímkoliv jak máslo a nebo Šokový mód, kdy funguje víceméně jako elektronický obušek."
Udělá si pár kroků kolem vás
,, Tohle vše vám umožní skutečně vypadat jako poslové bohů. Budete se vydávat za posly Area a Dia. Sice to nemusí vyjít, ale budete doufat, že ano. Nyní každý dostanete svůj oblek, který bude napojen přimo na vás. Pokud vám ho někdo bude chtít ukrást, zabije ho to. Pokud mu k tomu nedáte svolení. Vyberete si své zbraně a vybevaní. Před odletem vám dáme další informace..."
dořekne Plukovník Evans a za ním otevřou dveře kam postupně procházíte...

Zde je místo na dotazy, vybrání vybavení atd... A samozřejmě i nějáká reakce :D Ale příspěvek nemusí být tak ldouhý... :D

Pán Jeskyně - 5. července 2019 21:59
Pán jeskyně Hayate

Info k přihlášce a pozadí příběhu

Jméno: zde nechávám naprostou volnost, zatím jaké chcete, ale během hry se bude měnit. Klidně může být i i jen přezdívka.

Kouzla a schopnosti: to, co vaše psotava umí. Spíše specializace ve smyslu lékař, pyrotechnik, kvantový fyzik atd...

Atributy: nějáké základní charakteristiky vaší postavy ve smyslu zlozvyky, fobie, co máte rádi, co ne atd...

Popis: nemusí být bůh ví jak podrobný, ale apsoň aby každý věděl jaký máte účes, oči, nos, pusu a nějak zda je vaše hlava jak vejce nebo jako trojúhelník... + krátký popis těla

životopis: toto políčko nechám čistě na vás a vyjímečně jej nepožaduji. Můžete ho nechat prázdné, můžete se zde vypsat

Pozadí příběhu
Začnete již přímo v komplexu ChronoCorpu. Vaše postavy byly několik měsíců cvičeny v mnoha odvětvích. Především v bylinkářství (ve smyslu ,že pokud budete mít horečku ,víte jakými bylinkami ji stáhnout, víte, jak si v přírodě vyrobit penicilin atd... prostě polní medicína), různé způsoby boje, velmi náročné fyzické tréninky, špionáže, infiltrace a tichý boj, ale také jste se učili poměrně dost o řecké mytologii, římské, o napoleonovi a celkově vcelku dopodrobna o historii a důležitých údalostech téměř do nejmenších detailů. Nikdo nevíte, proč jste se to vše učili, ale neustále vám bylo vtloukáváno do hlavy, že vaše budoucí činy zachrání celý svět a zvrátí kolaps

1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)