Semper Fidelis (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Semper Fidelis

Pán Jeskyně:

lone.frostwolf

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Píše se rok 2139 Terranská federace je největší vládnoucí celek v galaxii. Pro udržení míru na svém území využívá pravidelnou pozemní armádu. Ale když se to někdo hodně podělá, vysílá své nejlepší jednotky Mariňáky, říká se jim různě Řezníci, hrobaři, ztroskotanci. Tak kdo měli tu čest a poznali je blíže zjistili že mariňáci jsou hlavně profesionálové. Pojď se připojit do boje proti žluťákům, boji pro celistvost Federace.

Klíčová slova:

Mariňáci

Jaké hráče:

Hráč které hledám jednou týdně aktivní

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (1/3) Netopir

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 2. února 2019 05:12
Pán jeskyně lone.frostwolf

//jo a prosím ikonky budeme tu 4 jedinci tak abych v tom neměl tak veliký bordel

Pán Jeskyně - 2. února 2019 05:11
Pán jeskyně lone.frostwolf

Trocha omáčky že světa 2139 aby jste měli co do životopisu.

Terranská federace byla založena po velkém kolapsu demokracie v roce 2050. Federaci vládnou veteráni. V roce 2060 byl založen na Marsu Nový Portland. Město se velmi rychle stalo molochem. Teraformace planety probíhala celých deset let a díky tomu má Mars již fungující atmosféru ikdyž je to stále jen pouštní planetě. V roce 2100 je lidstvo již meziplanetární druh. Země je pouze pro vrchní 2 miliardy lidí. Z některých velkých měst se staly getta pro chudé obyvatelstvo. Svobodně se pohybovat může jen střední a vyšší třídy lidi. Hodně lidí žije na měsíci a jiných planetach. V roce 2120 se začali utvářet první vesmírné státy, které ale byli vždy pod správou federace. V roce 2139 vypukl konflikt na jedné planetě kde se obyvatelé chtěli osamostatnit, konflikt přešel do otevřeného boje na místo byly vyslány všechny vojenské jednotky a zde začíná náš příběh.

Přihláška aneb co budu chtit
Jméno: to je snad jasné pokud máte nějakou přezdívku jak vám vaši kolegové říkají tak ji prosím dejte do uvozovek do prostred jména.

Schopnosti: co umíte nepočítejte základní Vojenský a marinacky výcvik je to spíše něco navíc

atributy: Vaše povahové rysi

Team: tohle nechám na vás buď doplníte jména, příjmení a specializaci 4 vojákům kteří budou sloužit pod vámi nebo stačí doplnit jen 4 specializace daně jméno (obrázky prosím poslat pak jako veřejný přispěvek i s daným jménem.

Vybavení teamu: tohle nechte zatím volne zde bude napsáno co má vaš úderný oddíl k dispozici třeba jako podpora z orbity nebo 2 x railgunovy dron atd. Budu připisovat dle daně mise a situace.

Životopis: tak zde napíšete svůj příběh
Nerad bych tam viděl nějaké velké vstahove návaznosti na team. Jinak začínáte v hodností desátník povýšení se z 80 procent uděluje v boji když padne před chozi desátník zbylých 20 procent je na žádost apd.

Popis postavy: jak vypadáte zde je mi jedno jestli bude popis nebo obrázek je to jen na vás platí jedno malé pravidlo nic co by mohlo pohoršovat.

Inventář: tak je jednoduchý co si nesete sebou a kolik máte munice atd.
Předem upozorňuji že můžete používat jen předměty které máte ve svém inventáři. A taky že pokud si něco vezmete tak já to tam dopisovat nebudu zato ale budu mazat když to použijete. Jinak zásobníky jsou jen 20 rané 50 rané, 100 rané a poslední jsou bubny s 350 ranami pokud si je budete zapisovat tak napište zásobník a kolik jich máte kterých stačí to dát do závorky (já pak budu to číslo hezký snižovat jak bude střílet. ) Zde si dovolím ukázku

4 x zásobník (50/50)

To číslo za lomítkem je stav počtu munice v zásobníku. Standardně se zásobníky plní munici ve stylu AP,AP,AP, zapalovací, pokud to bude nějaká jiná tak do tam napsat jinak to budu přát jako standardní zásobník, uranové střely pouze po domluvě z výším nadřízeným, a tak berte v potaz že nejste Rambo vše něco váží takže z rozumem
***
Tak zde jsou vypsány zaměření vašich vojáků a další věci který se mohou hodit

Spojař - specialista na navádění palebné podpory, přivolání transportu, hackovani dveří. Nejvíce využívá karabinu nebo brokovnici díky jejím menším vaham

Obsluha těžké zbraně - Patří mezi ty nejsilnější a někdy se říká že patří i mezi ty nejšílenější. Na výsadkových člunech nebo letoutech slouží jako palubní střelci. Nesou velké množství munice a mezi jejich arzenál patří těžké kulomety, vrhače plazmy, a těžké antimaterialove pušky, v budově pak dávají přednost samopalům a brokovnici.

střelec - standartní typ mariňáka, nejraději využívá bojové pušky které díky úpravě mohou sloužit i jako odstřelovací puška. Střelci jsou nepřekonatelný v základních dovednostech a boji. V boji pomocí příkazů dokáží ovládat bojové drony které jim spojař zavolá. Jsou to také dobří řidiči

pyrotechnik - specialista když se potřebujete někam dostat nebo něco zničit přepadne deaktivovat past. Pyrotechnici nosí sebou raketomet a velké množství trhavin různých velikostí a druhů. Zbraní jim je většinou útočná puška nebo karabina.

Medic - je-li potřeba ošetřit vážná zranění, nebo snad provést polní operaci tak to máte toho pravého. Díky vypaveni na záchranu života využívá hlavně karabinu nebo samopal.

{color1}Základní výbava (aneb co máte zaručeně u sebe)
Vojenské maskáče dle prostředí

lehká nebo těžká neprůstřelná vesta - dle volby mariňáka případně potřeby mise

Bandalír na zásobníky možnost taktické vesty

Osobní zbraň - beznabojnicova pistole ráže 10mm dokáže nepříteli velmi znepříjemnit den

Osobní lékárnička - na drobná a střední zranění

Helma - vyrobena ze super hustých a silných materiálů velmi těžko prostrelitelna lehká na nošení a z bojovim hledím které vám umožňuje vidět v různých spektrech, Nocni vidění atd. Prostě jedinečný HUD sistem.

Detektor a rušička tahle dvojkombinace je pro vojáka asi to nejlepší dokáže určit napritele na 150m a zároveň ruší váš osobní signál.

Camelbak je dobré býti hydratovaný

1x polní dávka na 24h zaručeně vyrobena z kvalitního hovězího někdy se tam najde i příchuť krysí

Bojový nůž ne nadarmo je čepel dlouhá 20cm a dá se použít i jako bajonet

Omis - a nakonec to poslední omis je to věcička pro velitele říká jeslti jste živí a do vaší helmi vám posílá potřebná data.

Dva granáty - jakmile vytahnete pojistku tak už to není váš kamarád

Je zde možnost na delší operace vzít batoh s vybavením na tři až pět dní.

Další vybavení je nástavba a distak se domluvíme

Zbraně
Bojová puška - jedna se o velmi univerzální zbraň při správném nakonfigurování může sloužit i jako odstřelovací puška. Do podvěsu se může namontovat i 20 mm granátomet. Do granátometu se vejde buď 4 výbušné granáty s možností naprogramování kdy mají explodovat nebo se tam dají dat čtyři 20 mm brokové náboje různého typu. Účinna univerzální

Karabina - menší sestřička bojové pušky nedá se použít jako odstřelovací ale stále si uchovala možnost namontování dvouraneho granátometu. Účinná v budovách na krátké a střední zdalenosti.

Brokovnice - masivní 12 ranná brokovnice ráže 20mm do které muže mariňák nabít různé druhy munice od těžkých Flatchet, přes explozivní po průbojné. brokovnice je zbraň na krátkou vzdálenost

Samopal - krátká rychlopalná zbraň na krátké a střední vzdálenosti dá se sní střílet jednou rokou za cenu menší přesnosti.

těžký kulomet - jedná se o velmi těžkou zbraň na kterou střelec buď má na popruhu nebo využívá mohutný bipod zbraň střílí težké projektily na dlouhé vzdálnosti s ohromnou silou a dopadovou energii střelba po jednom náboji není možná.

vrhač plazmy - tuto podpůrnou zbraň musí přenášet dva lidé skládá se z vrhače a kondenzátoru zbraň musí být vždy upenvěna k povrchu střílí mohutné plazmou obaleé projektily které do dopadové oblasti přinášejí totální zkázu. Zbraň bohužel nepatří k nejpřesnějším.

těžká antimateriálová puška - Toto je zbraň která dokáže zničit vozidlo nebo nízkoletící letoun jedním výstřelem. Nabíjí se pouze uranovými náboji, zbraň i přes všechny možné vychytávky strašlivě kope její výhodou je pak obří dosah a síla náboje a v neposlední řadě přesnost

Raketomet - zde asi není co dodat ale asi jen toto raketomet je dodávám z několika druhy raket a také je dvojího provedení. rakety jsou taktické nukleární na dlouhé vzdálenosti, průbojné s termitovou vložkou proti obrněným sílů, vysoce explozivné. první provedení raketometu je raketomet na jedno použití nebo se dělá také na opakované použití kdy rakety jsou externě.

granáty - dělají se v několika provedení šrapnelové proti lidem, zápalné, flash pro oslnění protivníka a daní taktické výhody

UAV - podpůrná vozidla několika druhé které můžete povolat na bojiště když to situace dovolí, disponují omezenou umělou inteligencí. UAV jsou osazovány několika druhy zbraní

UAV plazma - jedná se o podpůrný dron z těžkým vrhačem plazmy na zádech je silný proti vozidlům a jako podpora postupujících vojsk

UAV anti-air - protivzdušný dron který ničí letící cíle pokud se nastavý mužou jeho težké railguny utočit i proti pěchotě.

UAV Railgun - dron z těžkým kolejnicovým dělem na zádech je nepřekonatelný v ničení pancéřovaných cílů také v ničení živých cílů má několik druhů munice

posloupnost velení
Team - má jednoho desátníka a 4 mariňáky
družstvo - tvoří 3 mariňácké teamy tedy 15 mariňáku dohromady
četa - četu tvoří tři mariňácká družstva spolu s jedním seržantem a plukovníkem

v neposlední řadě se zmíním o boji a jak to tady pocedem
Boj - standartní hod K% vše pod 50% je neuspěch
střelba
mířená střela - jeden náboj
3/4/5 ranná dávka - napsat jak vekou dávku střílíte lae minimálně jsou to 3 náboje a maximálně 5
dlouhá dávka - půlka zásobníku.

když budete mluvit tak prosím napsat to silným písmem
myšlenky a vaše pocity je na vás jestli je budete psát ale pokud ano tak kurzívou
mimoherní text prosím vždy označit dvěma lomenými čárami //

1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)