Shinobi Gaiden (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Shinobi Gaiden

Pán Jeskyně:

lapras

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Třetí kamenná hlava na Památníku Hokagů byla dokončena již před lety a svět ninjů zpustošený Velkou Válkou se opět postavil na nohy.
V Listové vesnici je ovšem moc roztříštěna a názory vlivných se různí.
*************************
Hráči se zapojí do dění v Listové dle svého postavení, svými volbami vytváří děj a do jisté míry si volí čemu se chtějí věnovat.
Většinou budeme hrát soukromě a podle Vašeho tempa.
Schopnosti, Váš původ i vše ostatní ke hře probereme poštou, tak prosím neváhejte poslat sokola... Nerad bych přišel kvůli nějaké jedné podmínce o možné hráče a proto budu tolerantní ke všemožným výstřelkům.

Klíčová slova:

Naruto, anime, rámen

Jaké hráče:

Hráče znalé anime či mangy Naruto s chutí k Role Play.
Vím že se tu schovává několik potenciálních ninjů, tak až se tu zase za půl roku objeví, snad si nás najdou. :)

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
:-) *Henge!* =]
Hráči: (5/6) CoolGuy, Deilen, Netopir, Sharkozis, uzumaki naruto

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Daiki Raizen - 3. ledna 2020 12:20
Daiki Raizen

// Snad se i dočkáme :)
Díky a nápodobně :)

Ichiro Uchiha - 1. ledna 2020 17:43
Ichiro Uchiha

//My čekáme. Mimochodem, Šťastný Nový rok všem! PF 2020! :)

Pán Jeskyně - 25. října 2019 01:55
Pán jeskyně lapras

Vítám Vás Shinobi a jsem rád že jste se do toho takhle s chutí opřeli. ;) Neboť každý si přejete začínat trochu jinak, obdržíte vlastní Úvodní příspěvek jakmile urovnáme věcné záležitosti.
Zatím Vám zkusím jen přiblížit některé skutečnosti s ohledem na Vaše postavení...


Bujarý život Listové vesničky odhalí její krvavou historii jen málokterému pozorovateli. Desítky obchodů, restaurací překypujících životem a bezpočet stánků hostící stovky nakupujících jako by ani nedávali prostor pro chmurné myšlenky.
Není divu, Mírovou dohodu se podařilo podepsat před zhruba tolika lety, jako trvala samotná, jí předcházející Válka.
Konflikt, v němž položil život nejen První, jež rozdělil Ocasé démony mezi Pět Velkých Zemí a vyjádřil tak svou touhu po spojenectví ale i Druhý Hokage, který za své vlády vtiskl Listové její současnou podobu.
Dospívající mohou z ranného dětství pamatovat, krom samotného Druhého i výstavbu téměř celé infrastruktury, včetně významných budov a institucí. Akademie, Chuuninské zkoušky, Policejní složky Listové či lépe střežené stezky v Zemi Ohně jsou jen malým příkladem efektivní vlády Tobiramy Senjuu, ačkoliv jeho vlastní klan prakticky vymizel.
Událost, při které byl Tobirama zabit stříbrným Kinkaku z Oblačné Vesnice nejen stála u zrodu současného Hokage, také byla rozhodujícím faktorem pro ukončení bojů s Oblačnou, potažmo všemi Vesnicemi.
Třetí Hokage se se svým nástupnictvím popasoval velmi dobře, na jiné vůdčí pozice dosadil své přátele a během dvaceti let nikdy nepřestal navazovat kontakty a to ani na obchodní úrovni.
Právě jeho přátelství s každým obyvatelem Konohy a zvláště s vůdci klanů je podle veřejného mínění hlavní zárukou bezpečí. Obecně se ví že některé klany mají své zájmy i mimo zdi Vesnice a pevně daná pozice Uchihů jakožto Policie ničemu neprospívá.
Ninjové mohou již dvacet let posílat svá dítka do Akademie s vidinou lepších zítřků nebo alespoň nějakých zítřků. Sami žádnou podobnou průpravu nedostali, mezi Shinobi proto nenajdete mnoho 20 až 40 letých.
Úloha Ninjů Země Ohně poslední roky tkví především v aktivním potírání různých povstalců doma a v okolních, menších zemičkách. Čas od času si nějaký klášter nebo město vyhlásí autonomii a je třeba navrátit jej do rukou Feudálního pána, jindy zase Ninjové utíkají do světa a formují nechvalně proslulé zločinecké bandy které je třeba zastavit. Vzniká Bingo kniha.
S rozvojem trhu se stává mezi boháči trendem pronájem Shinobi jako doprovodu či osobní ochranky.
Teprve několik dní společenstvím Listových Ninjů koluje zpráva z Kamenné Vesnice která se zmiňuje o pokusu o krádež jednoho z jejich Ocasých démonů, údajně Ninji s Písečnými čelenkami.

Zbytek každému osobně. :)

1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)