Smrt, Převozník, Věštkyně a Hr (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Smrt, Převozník, Věštkyně a Hr

Pán Jeskyně:

Wilhelm22

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Strážci existence se usadili ke stolu. Byly to všechno omnipotentní bytosti a i tak nyní řešili věc, která je mohla ohrozit. Jinou omnipotentní bytost.
„Kodde. Musíš si uvědomit, že Mefistofeles má prakticky moc Prvního stvořitele. Nesmíš mu dát sebemenší šanci, aby tou hrou ovlivnil tebe.” řekla Slepá dáma.
„Kdyby cokoliv...“ dodal Král řeky Času. „Jsme tu od toho, abychom ti s tím pomohli.“
Několik dalších omnipotentních bytostí v místnosti kývlo. Lord, Poutník existencí a Smrt jen kývl. „Nesnáším jeho hry. Ale chápu, že se budu muset držet jeho pravidel. Jen je mi líto těch smrtelníků, kteří budou figurkami...“
Hra bude relativně Dark fantasy s klidnějším startem. Budete mít časem patrony, kteří vás na vaší pouti budou nasměrovávat tak, abyste změnili osud celého světa... Možná nejen jednoho... Systém bude podobný klasickému DrD jen s pár úpravami, vesměs pro zjednodušení. Hrát se bude přes chat, ale i naživo, pokud bude možnost, čas a ochota.

Klíčová slova:

Roleplay, DarkFantasy, Věštby, OpenWorld

Jaké hráče:

Hra převážně 1on1 (PJ+hráč), v systému založeném na DrD. Hráče již mám domluveného, pokud by se někdo rozhodl přidat, nejspíš mu nebudu přímo bránit, ale budu chtít někoho, kdo do toho jde hlavně kvůli RP a kdo se mi bude zamlouvat. Vaše postava může být z jakéhokoliv světa a jakékoliv rasy, přechod do světa, na kterém se bude příběh nacházet, probereme individuálně. Ale můžete mít i postavu, která je na světě, na kterém probíhá hra, od narození.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (1/3) swreck

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 28. října 2019 14:21
Pán jeskyně Wilhelm22

Z knihy Tekuard zjistil, že pravé artefakty obsahují duši. A že mají svou moc věčně a jsou prakticky nezničitelné. Vytváří je bohové, nebo velmi mocní alchymisté, ale smrtelní alchymisté na to musí objetovat část své duše. Nepravé artefakty, nebo také poloartefakty se dají vytvořit za pomoci speciálního kovu, nebo krystalu. Oktagen, který se vyskytuje jak v kovové tak kristalické formě, je nejmagičtější substance světa, ale je velmi těžké s ní pracovat. S Oktagenovými krystaly kdysi pracovali alchymisté celého světa, ale nyní dokáží magické vylepšení z oktagenu vytvářet jen samarkanďané. Dalším typem poloartefaktu jsou rom oktagenových zbraní prokleté artefakty, které obsahují kletbu, která má funkci uškodit uživateli, ale zároveň ho tím i posiluje. Dále Zbraně od bohů, které téměř vždycky vykazují artefaktové kvality. Poslední variantou jsou Dary, zbraně, které posvětily přírodní síly, většinou skrze hvozd.
Poloartefakty jsou vždy, až na Dary a Zbraně od bohů, slabší než alchymistické artefakty. Jejich schopnosti však stále jsou mnohem silnější, než je tomu u obyčejných magických předmětů.

Tekuard k večeru vyjel z hor. Z ničeho nic byl v lese. Podíval se pro jistotu za sebe a viděl tam velehory. Před sebou hluboký lužní les s jedinou cestou. Za sebou hory. Připadalo mu to skoro jako magická hranice.
Jel pak jen chvilku, aby dorazil k ceduli "Eleanay". Za ní byly stromy. Obrovské široké duby. S dveřmi a okny. Tekuardovi to přišlo skutečně jako z pohádky.
Zdravím příteli. ozval se najednou muž se špičatýma ušima a stříbrobílími vlasy, který vyrazil k tobě. Vy jste posel?

Pán Jeskyně - 11. října 2019 12:01
Pán jeskyně Wilhelm22

Ráno bylo Tekuardovi uvítáním Krang levitující uprostřed místnosti na barevném obláčku. Vypadalo to jako z pohádky. Jen se na tebbe otočil a na tvoji otázku odpověděl. Experimenty? Tóó nebývá úplně trpaslickým zvymen na něčem experimentovat. Ale ldyby už tu nějaký byly, tak bych se zašel zpýtat mistra Grisaliho. Je to městský alchymista.

Tekuard Maanten - 5. srpna 2019 11:32
Tekuard Maanten

Tekuro jen skrytě doufal, že nejsou všechny v trpasličtině. Protože pokud ano, dostane se k železožroutovi tak za deset let. Při pohledu na Kranga, kterého si v jiné dimenzi tedy stále představoval jako velký mozek s obličejem, ho napadlo, jak moc mohou být trpaslíci ještě malí.
*Ale na to bude dost času později,* odložil identifikaci národnosti na neurčito a raději se věnoval seznamování.
"Dobrý den. Mé jméno je Tekuard. Mám za úkol sejmout železožrouta. Prosím vás o nějaké informace," shrnul během toho, co se zdvořile ukláněl. Musel stát trochu dál, aby se při uklánění nedíval přímo na Kranga, protože mluvit na něj tímhle způsobem by mohlo působit nepatřičně.

Pán Jeskyně - 1. srpna 2019 15:24
Pán jeskyně Wilhelm22

Ironbark tě vzal do budovy, která vypadala jako kasárny. Dokonce i byla plná stráží. Tou tě dovedl do knihovny. Ano, je tu spousta knih. Podívejte se po čem budete potřebovat. Támhle Krang vám kdyžtak pomůže. řekl a ukázal směrem k asi 40 centimetrů vysokému mužíčkovi. Jsi si jistý, že to není trpaslík, málo mohutný a až moc malý...

Tekuard Maanten - 28. července 2019 15:14
Tekuard Maanten

Tak v tomhle byl háček. Tekuardovi to ale bylo v tu chvíli jedno. Tohle představovalo jen překážku, ze které se navíc dalo i něco vytěžit. Třeba se mu dokonce povede tu potvoru i ochočit.
Vstal a nechal se vést

Pán Jeskyně - 27. července 2019 19:48
Pán jeskyně Wilhelm22

Ironbark lehce kývl. Provedu vás jedním z obraných kruhů a poskytnu vám knihy o těch bestiích, protože vypadáte, že o nich nic moc nevíte. Nevinním vás, žijí téměř výhradně v podzemí. pak jen lehce kývl a dodal: Můžeme se tedy takto domluvit?
Trpasličí výraz se velmi špatně určuje, když je většina trpasličího obličeje skryta pod vousy a vlasy, ale zde byl vidět celkem široký usmev.
//Poprosím o hod 1k6

Pán Jeskyně - 18. července 2019 22:11
Pán jeskyně Wilhelm22

Za stolem v malé pracovně seděl velmi vysoký trpaslík. Měřil odhadem 165 centimetrů a měl velmi mohutnou postavu. Jeho vlasy i vousy zářily zrzavou barvou. Takže co tu máme? Odkud jsi? zeptal se trpaslík bez jakéhokoliv obalu. Narozdíl od ostatních trpaslíků z 'Vnější stráže' měl na sobě jen bílou košili místo zbroje, kterou měl postavenou na figuríně kousek za sebou. Vypadal docela příjemně.

Tekuard Maanten - 17. července 2019 09:36
Tekuard Maanten

Tekuard byl na sebe hrdý. Nebyl v tomhle světě zase tak dlouho, ale už byl schopen alespoň hrubému významu věty v jazyce, o kterém by ještě před pár dny pochyboval, že ho používá víc lidí, než pár nerdů.

Počkal, až bude vyzván a potom pomalu vstoupil. Přitom poděkoval Gandirovi. Přecijen ho neseřezal někde v uličce, aby pak mohl říct, že to bylo v sebeobraně. Trpaslíci se mu líbili. Bylo na ně spolehnutí.

Pán Jeskyně - 13. července 2019 10:54
Pán jeskyně Wilhelm22

Gandir otevřel dveře. Ozvalo se jen něco velmi rychlého v trpasličím jazyce, z čeho Tekuard stihl pochytit něco ve smyslu otázky, co tu mladý voják chce, když má být na stanovišti. Gandir o krok couvl. Vedu člověka, který přišel (?) cestou. odpověděl Gandir taktéž v trpasličím jazyce. Tekuard opět nestihl pochytit jedno slovo, ale většinu věty si složil. Zevnitř se ozvalo zařvání, tentokrát v obecné řeči, ale s velmi silným přízvukem: Tak ať si to sere sem! Gandir na tebe znovu kývl: Máš jít dovnitř. pípl a ustoupil ti z cesty, aby jsi mohl jít do Torchwickovi pracovny.

Tekuard Maanten - 12. července 2019 13:53
Tekuard Maanten

Tekuard nejprve bral trpaslíkovu výzvu jako nemístnou rasistickou poznámku, ale pak si uvědomil, že čím déle bude pobývat v podzemí, tím víc bude riskovat poškození zraku.
Proto poslechl. Byl napjatý. Když vešli do místnosti, nic neřekl, jen všechny přelétl pohledem tak, aby s každým na chvilku navázal oční kontakt a pak se zdvořile uklonil.
*Tak co budeš zač, Torchwicku?* zauvažoval Tekuard. Nikam se nehrnul a počkal, než bude vyzván.

Pán Jeskyně - 12. července 2019 13:17
Pán jeskyně Wilhelm22

Trpaslík, který se zřejmě jmenoval Gandir tě vedl kus nějakou celkem nízkou chodbou. Opravdu, toto bylo nízké i na Japonce. Zato široká byla dost, aby vedle sebe prošli dva silní trpaslíci. Po nějaké době jste vešli do místnosti s železnými dveřmi. Přivři oči. doporučil ti trpaslík a začal otáčet velkou pákou na stěně, která byla krom dveří a vás jedinou věcí v místnosti. Jak otáčel, rozsvítilo se na stropě slabé světélko, které postupně získávalo na síle, až úplně přebilo slabou červenou lucernu. Světlo šlo z jakéhosi krystalu.
Teď pojď. dodal a prošel s dveřmi. Za nimi byla velká místnost s asi deseti stoly, u kterých seděli jen tři trpaslíci. Všichni se zamyšleně podívali na tebe a Gandir jen nadhodil: Vedu ho za Torchwickem. Prý je něčí jednatel a přichází v míru. jeden z trpaslíků jen kývl a nadhodil: Torchwick je vzadu ve své pracovně. Gandir na tebe jen kývl a jde ke dveřím v zadní části místnosti.

Tekuard Maanten - 12. července 2019 12:07
Tekuard Maanten

Následoval nabušence a odolal pokušení, vyvolat bludičku na místě, kam trpaslíci sahali pro mechanismus.
"Machrovat můžeme až potom. Pomyslel si.
Když ho trpaslík oslovil funkcí, málem se otřásl. Od zástupce jiné rasy a navíc z jiného světa to prostě znělo zvláštně. Začal se soustředit. Čekala ho další fakta k zapamatování, problémy k vyřešení a on byl stále na cizím území bez jakékoliv podpory. Nemohl se příliš spoléhat na své známosti v Lirii.
Skrčil se a následoval trpaslíka. I přes všechno soustředění ho náhle napadlo, že až si zničí tenhle oblek, další tady nesežene. Už několikrát sice přemýšlel nad kouzlem, které by oblékání řešilo. Ale na to snad bude čas později.

Pán Jeskyně - 12. července 2019 11:44
Pán jeskyně Wilhelm22

Trpaslíci jen pokývali a vyrazili s Tekuardem chodbou. V jednom místě se postavili tak, aby Tekuard neviděl, kam šahají, ale spustili mechanismus, který otevřel tajnou chodbu. Víc nerudný trpaslík kývl na svého zvědavějšího kolegu: Vem toho Tekuarda na vnější základnu, ať si s ním pohovoří Torchwick. Pokud ho nechá jít dál do města, tak ať, ale Gandire, ne že se s tím člověkem budeš moc vykecávat! druhý trpaslík jen kývl: Rozkaz pane. pak se otočil na tebe a řekl: Pane Jednateli, pojďte za mnou. a vlezl do tajné vedlejší chodbičky. Světlo si vzal sebou, ale nevypadalo to, že by jeho nadřízeného trápilo, že zůstane ve tmě.

Tekuard Maanten - 12. července 2019 10:38
Tekuard Maanten

"Naší společnosti, samozřejmě. Můj pán je momentálně na cestách, takže mám na cestování čas i já." Nebyla to tak úplně lež. Při zmínění své zadnice mimoděk stáhl půlky.
"Pravda, že bych raději volil nenásilné řešení. Samozřejmě odpovím na cokoliv budete chtít," řekl přátelsky a následoval dvojici želez. Doufal, že i tady budou trpaslíci stejně přátelští, jako ve vedlejším městečku.

Pán Jeskyně - 9. července 2019 15:41
Pán jeskyně Wilhelm22

Trpaslíci se mezi sebou podívali. Pak ten víc nerudný kývl a nadhodil: A čí jsi jednatel? Ten druhý si tě prohlédl a nadhodil: Vypadá jako lidi ze Železných planin. První trpaslík si promnul jednou rukou oči a druhou zvedl lucernu trochu výše. Dobrá. Hele, jestli fakt nepřicházíš ve zlým, tak to možná můžeme vyřešit jinak, než rozkrájením tvého zadku, ale bacha! Jestli nám kecáš, tak špatně skončíš. A teď pojď za náma. Ještě budeš odpovídat na pár otázek kapitánovi Vnější hlídky.

Pán Jeskyně - 8. července 2019 22:56
Pán jeskyně Wilhelm22

Tmu prostoupilo měkčené červené světlo. Tekuard za něj mohl být docela rád, protože ho neoslnilo tolik, jako by to udělalo světlo normální. Stála tam hlídka dvou trpasličích vojáků v těžkých zbrojích.
Po vlastních nohou? Vždyť jsi musel projít deset mil podzemí! Nebo doleťet do Rokliny klidu. prohlásil jeden z nich nedůvěřivě. Podle tvého přízvuku usoudili, že bude lepší mluvit obecnou řečí. Druhý z nich jen kývl a dodal: A co to máš za magické světlo? Očividně myslel nefunkční mobilní telefon. První ho okřikl: To nás může zajímat, až se KURVA dozvíme, jak se tu vůbec objevil!

1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)