Stříbro nebo zlato? (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Stříbro nebo zlato?

Pán Jeskyně:

Wolfsong1349

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Trpasličí bojovník Silgur hledá členy trpasličí bojové skupiny Stříbrná stráž. Jeho hledání je zatím bezvýsledné. První skupina, se kterou vyrazil, byla donucena se rozpustit pod tíhou svých činů. Odměnu za jejich hlavy mají na seznamu Zlaté Ratolesti, Černá křídla, Přísežné válečnice a dokonce i Rezaví bratři.
Silgurovo následné hledání na vlastní pěst také nepřineslo dobré výsledky, a co hůř, padl do léčky a je vězněn otrokáři, kteří ho vezou Kolos ví kam...

Klíčová slova:

Zapovězené Země, trpaslíci, otrokáři, válečník, boj

Jaké hráče:

nehledám

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (1/1) Damrok

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 20 z celkem 186 příspěvků1 2 3 4 ... 10 ⇒|

Silgur Kamenná pěst - 16. února 2024 11:17
Silgur Kamenná pěst

.

Pán Jeskyně - 31. srpna 2023 18:29
Pán jeskyně Wolfsong1349

V mrákotách padáš k zemi. Po chvilce tě někdo zvedá a jsi nesen a uložen na lavici. Cítíš, jak je ti sundáváno brnění. Najednou přichází silná ostrá bolest a omdlíváš úplně...

Silgur Kamenná pěst - 30. května 2023 14:59
Silgur Kamenná pěst

Dle rozhodnutí otrokářů se doširoka rozkročím a vší silou udeřím pokřivence kladivem do hlavy. Lebka praskne a v místě, kde před okamžikem ležela jeho hlava, zůstane jen krvavá břečka. Dav hlasitě jásá. Zdvihnu ze země přilbu a štít a kráčím zpět do tunelu. Z kýble naberu vodu a spláchnu prach arény, který mám v puse i krku. Opatrně sundám překážející pláty a přejdu ke stolu s mastmi a obvazy. Po chvilce, kterou věnuji ošetření ran, vztekle odhodím obvaz, který nejsem schopen sám zavázat tak, jak bych potřeboval. "Felčar! Je tu někde sakra felčar?" zkouším se dovolat nějaké pomoci...

Pán Jeskyně - 30. května 2023 13:18
Pán jeskyně Wolfsong1349

Hledíš do lóže, kde sedí honorace. Jednotliví zástupci škol a vůdci frakcí. Podle výrazů poznáš, kdo patří k jaké. Očekáváš verdikt. Lóže po sobě významně pokukuje, někteří se poradí. Pak postupně hlasují, ti s kyselým obličejem pro život, ostatní smrt. Dobij svého nepřítele.

Silgur Kamenná pěst - 30. května 2023 13:01
Silgur Kamenná pěst

Na zem upouštím štít. Strhávám z hlavy přilbu a s kladivem, které nyní držím oběma rukama přistupuji nad svého soupeře. S ostražitostí, pro případ, že by se některá z jeho paží pohnula k nečekanému úderu. Zdvihnu zrak a čekám na verdikt.

Pán Jeskyně - 30. května 2023 12:53
Pán jeskyně Wolfsong1349

Pokřivenec nestihl včas zareagovat, nečekal ránu toporem a tak ji chytil plnou silou do obličeje. Nos povolil a pár kůstek v obličeji také. Vytryskla krev a stvůra se zhroutila k zemi. Dav propukl v jásot a aréna se třásla pod oslavným duněním. Ochozy hřmí a jásají. Vás souboj byl tak napjatý a zdlouhavý, že emoce propukly naplno a davy chtějí pro poraženého smrt...

Silgur Kamenná pěst - 30. května 2023 12:14
Silgur Kamenná pěst

Po poslední výměně úderů jsem si jistý, že pokřivenec je jedním z mých nejsilnějších protivníků. Taky ale vidím jeho nepříčetnost a je zřejmé, že brzy musí udělat chybu. Jen potřebuji ještě chvilku ustát jeho údery. Okovaným toporem svého kladiva vyrážím vstříc jeho čelisti.

Pán Jeskyně - 30. května 2023 11:51
Pán jeskyně Wolfsong1349

Hrot odklonil první z pukléřů a ránu definitivně zastavil druhý. V ústrety ti letí další dvě zbraně, ve stejné kombinaci, tentokrát však řemdih míří na štítovou ruku a mečem bodá tam, kde máš mezi pláty u krku mezeru. Ale ani jedna rána netrefila svůj cíl. Tvůj soupeř už toho má dost a chce tě zabít, je vzteklý a z úst mu teče pěna. Ví, že jakákoliv chyba rozhodne o vítězství nebo porážce.
Aréna je stále v napětí, ale u některých diváků už převládá nechuť a bučí na vás oba, abyste už konečně souboj ukončili.

Silgur Kamenná pěst - 29. května 2023 14:34
Silgur Kamenná pěst

Pokřivencův meč sklouzne po plátové paži mé zbroje a řemdih se zaduněním naráží na obouchané dřevo štítu. Soupeř zůstal následkem sklouznutého meče nechráněn proti případnému útoku, čehož se snažím využít a nasměruji trn kladiva mezi dvě z jeho paží.

Pán Jeskyně - 29. května 2023 14:29
Pán jeskyně Wolfsong1349

Souboj je to tuhý. Úder střídá úder, rány provází rozličné zvuky podloží, do kterého se zbraně zakousnou. Hekání, funění a výkřiky zlosti i bolesti. To vše doplněno ohlušujícím tichem, které momentálně ovládlo arénu. Diváci už nefandí ani nehlučí. Občas se ozve osamocený výkřik podpory a či povzbuzení. Všichni napjatě pozorují, kdo dříve odpadne, na čí stranu se přikloní vrtkavá štěstěna. Kdo dnes bude bohy vyvolen nebo zavržen. Blíže k tomu má úděsný mnohoruký netvor, má příležitost a vycítil ji, ale i v něm již hlodá nejistota, protože jednoznačné příležitosti promrhal. Teď už se hraje o vše. Kdo zasáhne, vyhrál a tak se opět dvě ruce pokřivence blíží k trpaslíkovi ve zprohybané zbroji. Řemdih padá zhora jako meteor z nebes a meč tne na tvé předloktí s kladivem. (2 úspěchy)

Silgur Kamenná pěst - 29. května 2023 13:26
Silgur Kamenná pěst

Se štěstím vykryji jeden z blížících se řemdihů. Druhý mi udělá do kyrysu další hluboký důlek, a pod silou úderu couvnu o krok zpět.

Pán Jeskyně - 29. května 2023 13:21
Pán jeskyně Wolfsong1349

Pokřivenec se vítězoslavně zašklebil a vší silou udeřil oběma řemdihy najednou.(3 úspěchy)

Silgur Kamenná pěst - 29. května 2023 09:28
Silgur Kamenná pěst

Opět zopakuji svou předchozí chybu a spěšně vedená rána míjí můj cíl.

Pán Jeskyně - 28. května 2023 11:06
Pán jeskyně Wolfsong1349

Pokřivený válečník nastavil kladivu oba pukléře. Ránu však jen zbrzdily (-1) a rána přesto dopadla a způsobila malou tržnou ránu na spodní čelisti. Monstrum vztekle zavrčelo a zaútočilo meči. Jeden míří k tvému krku a druhý zadní stranu kolene. Naštěstí pro tebe jsi byl stále ještě v úhybu po ráně kladivem. První meč minul tvůj krk jen o pár milimetrů, druhý se odrazil od zbroje. Zřejmě jsi Pokřivence rozhodil natolik, že svůj výpad uspíšil a sám sebe odsoudil k brzké zkáze...

Silgur Kamenná pěst - 26. května 2023 11:02
Silgur Kamenná pěst

Jeden z řemdihů srážím štítem, druhý dopadá na ramenní plát. Prudkým švihem odspodu vymrštím kladivo k soupeřově čelisti.

Pán Jeskyně - 24. května 2023 18:31
Pán jeskyně Wolfsong1349

To už ti ale vstříc letí oba řemdihy.(2 úspěchy)

Silgur Kamenná pěst - 18. května 2023 19:10
Silgur Kamenná pěst

Štítem srazím meč, který mi směřuje na krk a lehkým vytočením zápěstí nastavím druhému plátovou rukavici, po které sjede pryč. Vykrytí obou útoků mi však neponechává dostazek prostoru pro odvetný úder a tak jen kladivem promáchnu a minu pokřivencovo stehno.

Pán Jeskyně - 18. května 2023 14:50
Pán jeskyně Wolfsong1349

Rána kladivem dopadla na polodémonův trup. Kůže byla tuhá, ale pro tvé uspokojení se ozvalo lehké křupnutí. Pokřivenec zařval a zaútočil. Tentokrát sekal oběma meči naráz a řemdihy si připravil na další ránu. Široké meče se blížili, jeden mířil na zápěstí se zbraní a shora na krk. (4 úspěchy)

Silgur Kamenná pěst - 17. května 2023 11:04
Silgur Kamenná pěst

Zaskočen soupeřovou rychlostí se mi podařilo srazit pouze jeden z jeho řemdihů. Druhý narazil do ramenního plátu, prohnul ho a v rameni mi luplo. Nehledě na bolest a slzu, která se mi vlila do oka vyrážím kladivem na jeho žebra.

Pán Jeskyně - 17. května 2023 10:57
Pán jeskyně Wolfsong1349

Ani jsi nestihl pořádně zaslechnout, co vyvolávač vyvolává. Občas ti před očima ještě proběhly mihnutí z minulého souboje a to tě zbrzdilo. Pokřivenec se za jásotu arény rozběhl k tobě. Když jsi ho stačil zaostřit, všiml sis kovových orezlých cingrlátek, náramků a nákrčníků. I přes svou výšku a tělesnou konstituci byl rychlý a z ničeho nic už byl u tebe a útočil. Na začátek zvolil techniku "rychle rozdrť", protože se na tebe řítí oba řemdihy. (5 úspěchů)

Vypisuje se 20 z celkem 186 příspěvků1 2 3 4 ... 10 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)