THE WITCHER (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

THE WITCHER

Pán Jeskyně:

Arya.Stark

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Jaskyňa inšpirovaná ságami Zaklínač a Zaklínačka Lota. Hra sa odohráva v kráľovstve Arcachon. Arcachonský kráľ Regis sa rozhodol usporiadať turnaj medzi školami, v ktorých sa cvičia Zaklínači. Každá škola má za úlohu poslať jedného zástupcu, ktorý bude jeho školu zastupovať v turnaji. Zaklínač, ktorý turnaj vyhrá, získa pre svoju školu právo posielať do Arcachonu Zaklínačov a loviť netvorov na územiach kráľa Regisa a tým pádom v celom Arcachonskom kráľovstve.
Zaklínači potulní lovci a zabijaci netvorov. Nechávajú sa najímať na zabíjanie a lovenie netvorov, odklínanie ľudí a artefaktov, pátranie po relikviách. Ich výzbroj tvoria dva meče (oceľový a strieborný), elixíry a rôzne zaklínadlá. Sú cvičení na boj bez zbrane a zo zbraňou. Vedia používať znamenia (Aard, Quen, Yrden, Iqni, Axie). Používajú aj rôzne druhy pascí. Niektorý Zaklínači používajú aj vrhacie dýky a petardy.
Renegáti: Zaklínači, ktorí porušili svoju prísahu. Zradili zaklínačské remeslo a dali sa na dráhu nájomných vrahov. Na rozdiel od bežných Zaklínačských zbraní zvyknú používať aj luk, kušu alebo kopiju.
Zaklínačské školy: Vlk, Mačka, Gryf (známa aj ako škola Orla), Medveď, Mantigora, Had a Líška (škola vytvorená pre účeli hry).

Klíčová slova:

Zaklínač, netvor, násilie, sex, brutalita, 18+

Jaké hráče:

Aktívnych hráčov schopných písať aspoň 3 príspevky týždenne. Hráčov schopných písať zaujímavé a minimálne 15 riadkov dlhé príspevky. Hráčov, ktorým nevadí, že PJ vystupuje ako hráč. Voľné postavy: Elf, Trpaslík, Zaklínač (treba napísať z akej je školy), Človek, Čarodej (treba napísať na čo sa špecializuje, nechcem všemocných čarodejov)

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (1/3) Wilhelm22

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Wilhelm de Aqinar - 5. srpna 2019 13:09
Wilhelm de Aqinar

Wilhelm mlčel a na strážného kývl. Pak se jen naklonil k Vickery a zašeptal tak tiše, aby jí i ona slyšela jen když napne sluch: Hele... Kdyby něco, dokážu z vody vyčíst něco z budoucnosti a tak. Kdyby zde nebyl nikdo úplně sdílný.

Osoba která vyšla tažné že starostovi kanceláře jo pobavila. Lidé jsou tady očividně v koncích. Výborně. Vypadá to, že tady bude velká ryba. Když vešli, tak se jen starostovi lehce poklonil. Neměl v plánu to moc přehánět. Pane starosto, jsme zde abychom vyřešili problémy. Čím více budete spolupracovat, tím rychleji bude celá krize zažehnána. Nyní bychom si například rádi poslechli o všem co víte. Koneckonců, špatně se řeší něco, o čem se nesmí mluvit. Wilhelm to řekl lehce chladným tónem. Zakázat mluvit o problému znamená horší tok informací. První chyba ze strany starosty, která mu napověděla, že je tu opravdu čeká spousta práce.

Wilhelm de Aqinar - 27. července 2019 20:25
Wilhelm de Aqinar

Wilhelm se usmál. Ta představa země zamrzlé a zasněžené hory fascinovala.
Řekněme, že pokud bysme chtěli opravdu vytáhnout naše nejlepší výkony, můžeme se pokusit najít nějaké šílené ohnivé efreety a podobná monstra. Pak přišla osobnější otázka. Wilhelm se usmál. Z vesnice... Úsměv se začal vytrácet Vesnice...
Už to byla dlouhá léta. Už si ani nevzpomínal, kolik mu tenkrát bylo. Vlastně když se nad tím teď zamyslel, nepamatoval si ani jméno té vesnice. Jen Zaklínače, který ho tenkrát zachránil. A samozřejmě své rodiče...
Nedaleko Koviru. Je to malá vesnička a není důležitá! Odvětil o dost podrážděnějším tónem, než měl původně v plánu. Ostatně... Teď jsou cesty můj domov. Dodal trochu smírněji.

Wilhelm de Aqinar - 27. července 2019 19:34
Wilhelm de Aqinar

Wilhelm se posadil na koně dosti nejistě. Byl zvyklý cestovat spíše pěšky, než koňmo a když už se potřeboval nutně přesunout rychle, riskoval teleportaci. Zatím jo to kouzlo nezklamali a věděl, že je nadaný, ale na druhou stranu... Stále to bylo kouzlo, které neměl v plánu podcenit.
Vickery. Pěkné jméno. Jsem Wilhelm. Celý můj titul je zbytečný, dostal jsem ji na univerzitě za zásluhy, a ve výsledku nic neznamená. Pronesl a podíval se po vojácích. Věděl, že si ho prohlížejí. Elfové a trpaslíci byli sice oficiálně uznávanou rasou, ale spousta lidí je stále neměla ráda. Opatrně se rozhlédl, jestli mezi nimi neuvidí nějakého jiného elfa, nebo třeba trpaslíka.
Omluvte kdyžtak mé tempo. Sice na koni jezdit umím, ale rozhodně nejsem nijak zvlášť zdatný jezdec. Navíc si myslím, že tato práce bude stejně spíše kvalitativní a rychlost cesty nebude nejdůležitějším faktorem. Pokračoval poté. Pravdou bylo, že by se na koni v trisku neudržel a kvůli své důstojnosti to nechtěl přiznat. Ovšem... Pokud ho zaklínačka alespoň trochu pozorovala, tak to nejspíše mohla poznat. A odkud že jste, že bych tam oslepl při západu slunce? To mi zní téměř jako nějaká jiná pláň existence. Zasmál se lehce nervózně.

1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)