Tichý dol (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Tichý dol

Pán Jeskyně:

Damrok

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Družina dobrodruhů se pokusí projít skrze důlní šachty a spletité podzemní cesty do trpasličí říše za důležitým posláním...

Klíčová slova:

jeskyně, podzemí

Jaké hráče:

Nehledám

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (2/4) Ričrd97, Wolfsong1349

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 20 z celkem 225 příspěvků1 2 3 4 ... 12 ⇒|

Pán Jeskyně - 6. prosince 2022 09:50
Pán jeskyně Damrok

Slogz si prohlíží mapu a nakonec pokývá hlavou. "Žádnej lepší nápad nemam. Pudu ten komejn nejdřív vočíhnout, aby sem lano nemotal zbytečně, že jo. Rovnou to pak zkusim vzít i přes ty druhý ubikace, a přitáhnu votamtaď další hadry, jestli se tam ňáký budou válet." Když domluví, posbírá po místnosti šipky, které během boje vystřílel, hodí si pytel s věcmi přes rameno a odsunuje stranou stůl, kterým zapřel dveře. Za několik okamžiků mizí v temnotě chodby.

Agrrav Vares z Krákorce - 6. prosince 2022 09:36
Agrrav Vares z Krákorce

No kam,my dva na latrínu a Slogz tvořit lano a střílet. Nebo vám do snů přišel jiný osvícený nápad,jak se odtud dostat?

Bjorn Černý - 6. prosince 2022 09:31
Bjorn Černý

Bjorn si promne oči, rozhlédne se po místnosti jaká je situace a jde se protáhnout. Po lehké rozcvičce zkontroluje své rány a cítí se mnohem lépe. Prohlédne co vše má při sobě, mimo věci které nepoužil, si schiva deku a výzbrojí se mečem který našel na stojanu u zbrojí. Rovnou mečem udělal pár nových cárů na pochodeň a omotal ji aby neuhasla. Nyní je po své aktivitě již zcela probuzen a bere si hlídku než ostatní opět vstanou. Po několika hodinách vzbudí své druhy a rozkládá mapu na jedné z postelí. "Tak co tedy, kam máme v plánu jít??"

Agrrav Vares z Krákorce - 5. prosince 2022 23:41
Agrrav Vares z Krákorce

Po uplynutí hlídky, která byla stejně tichá a nudná, Agrrav probouzí Bjorna a také ulehá na pryčnu, aby se dospal.

Pán Jeskyně - 4. prosince 2022 21:45
Pán jeskyně Damrok

Slogz nemarní čas určený ke spánku a jakmile se Agrrav probere, uléhá s mečem na dosah ruky na jedno z volných lůžek. Za okamžik už dýchá hlubokými nádechy, proloženými občasným zachrápáním.

Agrrav Vares z Krákorce - 4. prosince 2022 21:37
Agrrav Vares z Krákorce

Vytržen ze sna jen odmávl skřeta a zvedá se. Agrrav přebírá hlídku. Je odpočatý a cítí se svěže, i přes čerstvě zhojené rány. Odpočinek potřeboval. Nejprve se trochu prošel po místnosti, lehce se protáhl a cvičně si dal deset dřepů a klilků. Další bezcílné zkoumání místnosti, a potom přebírá Slogzovo místo, dál ponořen do svých myšlenek a filosofických disputací sám se sebou.

Pán Jeskyně - 4. prosince 2022 21:07
Pán jeskyně Damrok

Po několika hodinách Slogz jemně zatřese Agrravovým ramenem. "Stávejte pane, ste na řade s hlídkou." Zatímco se Agrrav probírá, podá mu Slogz zběžné hlášení o tom, že se během jeho hlídky nestalo nic zvláštního.

Bjorn Černý - 4. prosince 2022 20:56
Bjorn Černý

Bjorn se podíval po svých druzích a pravil. "Výborně, kdyby cokoli tak to snad nějak zvládneme." Pokynul Bjorn a ulehl ke spánku na Slogzem ohledané lůžko.

Pán Jeskyně - 4. prosince 2022 20:50
Pán jeskyně Damrok

"Vo tom žádná, slovutnej pane." souhlasí skřet. Zavře dveře a založí je jednou z postelí. Krátce se zastaví u stojanu se zbraněmi a po jejich ohledání vytahuje jeden krátký meč. Z prostěradel trhá několik cárů hadrů na udržování pochodně a sedá naproti zataraseným dveřím s nabitou kuší v klíně.

Agrrav Vares z Krákorce - 4. prosince 2022 20:14
Agrrav Vares z Krákorce

Měl by Slogz, je nejméně zraněný a vydrží z nás nejdéle. Pak mohu hlídat já a ty, Bjorne, půjdeš jako poslední. Může být? Nadhodil Agrrav už jen do větru a bleskurychle vyhledal nejsympatičtější postel a zamířil k ní.

Bjorn Černý - 3. prosince 2022 15:48
Bjorn Černý

"Souhlasím, nic lepšího nám asi nezbývá. Buď ji můžeme zkusit vybourat a nebo zapálit. Z vesnic si pamatuji že je tk hořlavé. Popřípadě udusit to můžeme tou starou moukou co jsi vzal že skladiště. Nerad bych aby nám bourání latríny ublížilo jako otevírání truhlic." Řekl Bjorn a lehce se usmál." No nic, pojďme se prospat, kdo bude držet první hlídku??"

Agrrav Vares z Krákorce - 3. prosince 2022 15:05
Agrrav Vares z Krákorce

Agrrav se rozhlédne po svých společnících. No, tak se nejdřív vyléčíme, a potom smotáme lano. To bude Slogz zkoušet vystřelit komínem nahoru. Mezitím já a Bjorn zkusíme vybourat latrínu a uvidíme, co půjde. Nějaké úpravy, připomínky nebo námitky?

Bjorn Černý - 3. prosince 2022 12:14
Bjorn Černý

Bjorn se podívá do mapy, chvíli ji prohlíží a pak říká. "V šlechticově komnatě o které víme že je čistá a v kuchyni která je též vyčistěna, jsou krby. Je tu ještě možnost zkusit vyšplhat komínem pryč. Komíny by měli být dostatečně široké kvůli tomu že jsme v podzemí takže jistá šance na to abychom se tam vešli tu je. Ale jiná varianta už zde není. Buď sračky, vrata a nebo krby." Řekl a se zájmem čekal co navrhne nejmoudřejší z nich.

Agrrav Vares z Krákorce - 3. prosince 2022 11:56
Agrrav Vares z Krákorce

No, odpočinem si a zaléčíme utrpená poranění. Pak by zkusil probořit latrínu a uvidíme, jak moc hluboko to je. Riskovat další zbytečné souboje se mi nechce. odpověděl na skřetovy možnosti Agrrav. Co říká mapa, Bjorne? Není tam nějaká jiná cesta nebo slabina, kudy bychom mohli projít k vodě a pak napovrch?

Pán Jeskyně - 30. listopadu 2022 08:28
Pán jeskyně Damrok

Skřet rychle schová mince do kapsy a ujme se vysvětlování "Nooo, buď můžeme projít tou bránou v hlavní chodbě a vyjdeme na tom platě jak sou ty umrlcí. Nebo můžeme prolízt šlechticový hovna a spustit se po skále přímo k jezeru." když má volné ruce sehne se pro pergamen. List je z obou stran nepopsaný.

Agrrav Vares z Krákorce - 29. listopadu 2022 17:06
Agrrav Vares z Krákorce

No dobře, stříbro si nech za tu námahu. Dej mi pergamen, prohlédnu si ho.uznal Agrrav a natáhl ruku ke skřetovi. Ta voda by se hodila. Víš kudy jít? Že těch hadrů by šlo smotat nějaké lano.

Pán Jeskyně - 29. listopadu 2022 11:15
Pán jeskyně Damrok

"Tohle vod vás vubec neni spravedlivý, pane. Dyť věčinu sem votevřel. Některý zámky sou holt složitější než jiný. V těch truhlách toho stejně moc nebylo..." ukazuje v natažené ruce několik ošoupaných stříbrňáků "Kromě tohohle pár pásků a starý hadry, kus zavlhlýho pergamenu a jinak nic. Moje flaška už je taky prázná, ale pokud se hneme, mohli bysme zkusit sešplhat k tomu jezeru, co sem do něj žuchnul."

Agrrav Vares z Krákorce - 28. listopadu 2022 19:23
Agrrav Vares z Krákorce

Najdeme východ a táhneme pryč. Už ani vlastně nevím, proč jsme sem šli, mám z toho místa prázdnou hlavu, jako tihle blbečci. Rozdupnul Agrrav lebku jednoho z kostlivců. Koho všeho nasereme, když se jen tak vypaříme? Vlkeny nebo ještě nekoho?

Bjorn Černý - 28. listopadu 2022 18:30
Bjorn Černý

"Dobře, už nemám ani hlt vody ale kdyby bylo potřeba o jídlo se podělím. Ano, souhlasím s Tebou, odpočineme si a zmizíme. Budeš to tu chtít ještě nějak prohledávat nebo nejdřív najdeme cestu ven, někde doplníme zásoby a kdyžtak se vrátíme??" Zeptal se a ukládal se na nezavšivenou postel.

Agrrav Vares z Krákorce - 28. listopadu 2022 18:16
Agrrav Vares z Krákorce

Kdybys byl k něčemu, snago, tak otevřeš i ty dvě zbylé a nemuseli bychom tohle podstupovat. Ale už víme, že jsi zloděj amatér, tak od tebe příště nebudeme vyžadovat náročnější úkony. syknul čerstvě ošetřený Agrrav. Nevím, asi už nemám nic normálně poživatelného. Něco málo ale ještě mám. Musíme rychle odsud nebo najít jídlo. odvětil mírněji Bjornovi.

Vypisuje se 20 z celkem 225 příspěvků1 2 3 4 ... 12 ⇒|


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)