Tichý tlukot srdce (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Tichý tlukot srdce

Pán Jeskyně:

Lucylle

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Svět se na prahu dvaadvacátého století moc nezměnil. Co jsme očekávali i nastalo. Auta létají kousíček nad zemí, kola jsou přežitkem, lidé se spíš baví, než pracují.
V jisté pokusné laboratoři někde v centru technicky nejvyspělejšího Japonska týmy vědců vytvořili rasu Neko. Až na kočičí uši a špičaté zuby mají převážně lidský vzhled. Dokáží rozumět každému jazyku, kterým se na ně promluví a jejich primárním posláním je být lidskými pomocníky.
Lidé, jak je známo, však často zneužívají moc, kterou nad jinými mají, a tak někteří své služebníky trápí a neváží si jejich schopnosti. Proto se vytvořila frakce lidí, která se stará o práva rasy Neko a chce jim pomoci. Vy jste členy této frakce se sídlem v Londýně.
Hraje se jen na fóru a jen šeptem.

Klíčová slova:

morálka neko rasismus gmo genetika

Jaké hráče:

Hledám pokročilé a kreativní hráče se schopností se hezky vyjádřit. Můžete být člověk nebo Neko.
Pokud chcete být na opačné straně barikády, budu potřebovat, aby jste mi dali předem vědět poštlkou.
Pokud chcete, abych kvůli vám rozšířila počet hráčů, není to nemožné, ale potřebuju dobrý důvod.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Tohle je hlavní nadpis
Tohle je postava 1
Tohle je popisek postavy 1
Tohle je postava 2
Tohle je popisek postavy 2
Hráči: (3/8) Jindra, Lin81, Nibe

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 13 z celkem 13 příspěvků1

Pán Jeskyně - 4. srpna 2021 00:14
Pán jeskyně Lucylle

OZNÁMENÍ

Tato jeskyně bude smazána.
Byla přesunuta na jiný server, tak mi nepište poštolku, jestli chcete pokračovat.

Pán Jeskyně - 17. června 2021 19:24
Pán jeskyně Lucylle

PRO NEKO:

Chci požádat hráče, co hrají za NEKO, aby mi do atributů napsali krevní skupinu.
P +/-
Q +/-
PQ +/-
(Funguje to stejně jako lidské AB +/-)

PRO LIDI:

Taky mi ji tam napište, protože proč ne.

Heliko - 15. června 2021 15:30
Heliko

Položím ruce, kam je Sean umístí a plná zvědavosti se na něj dívám a poslouchám instrukce. V prvním okamžiku si nejsem jistá, co myslel tím "levou doleva", ale jak vykročí, pohyb mě automaticky nutí pohnout levou nohou a já pochopím. Snažím se neškobrtat a kráčet tak, jak mě vede. Přitom se na něj dívám nahoru, jak se nade mnou tyčí a obloha se míhá v pozadí jeho tváře. Se zakloněnou hlavou a hvězdami vířícími v kruzích se mi svět začíná motat. Zavřu tedy oči a opřu se tváří o Seana.
Zaposlouchám se do srdečního rytmu, který mně uklidňuje a dál se nechávám vézt, vláčná jako hedvábný šátek. Na tváři se mi rozleje klidný úsměv. "Tanec je nádherný." Plně se ponořím do toho pohybu, rytmu Seanova srdce a jeho vůně, která mne obklopuje.

Heliko - 10. června 2021 21:08
Heliko

Usmívám se na Seana, když mluví o mém pocitu bezpečí. Sice se ten úsměv malinko zmenší při zmínce o realitě, že ne všichni jsou takoví hodní, ale tak nějak uvnitř cítím, že je to prostě fakt, se kterým se budu muset smířit a počítat s ním. Má však pravdu, že nemá smysl si tím teď zatěžovat hlavu. Ostatně je už tak dost vytížená vstřebáváním toho všeho poznávání a učení se. Jako třeba zrovna teď, když přede mnou stojí s nataženou rukou a žádá mě o "tanec". Co to je? Nějak si nemůžu vzpomenout, jestli se o tom mezi těmi všemi věcmi, co mě dnes Hazel učil, zmiňoval. Zmateně těkám pohledem po talíři od jídla a příboru, což jsou jediné věci, které držím v rukou a které znám. Oblečení mi také popisoval, jak se co jmenuje a ničemu z toho se "tanec" neříká. Z rychlé prohlídky a sumarizace všeho, co mám u sebe, kouknu na nataženou ruku a pak na Seana vrhnu zoufalý tázavý pohled. "Nevím, co to je, ale asi to u sebe nemám."

Pán Jeskyně - 6. května 2021 18:35
Pán jeskyně Lucylle

// Víc lidí má problém po mně luštit překlepy, omlouvám se! Stačí se zeptat, jsem ochotná přízpěvek i celý přeposlat tak, aby byl čitelný!
Další věc je, když nepochopím já vás a nezeptám se, stačí mi napsat, že jsem to nepochopila a hned to napravím.

EDIT: Mám taky slovenskou klávesnici, kde není ř, ě a ů, takže je musím psát nadvakrát a u háčku mám %, takže se občas stane, že mi tam jednoduše skočí.

Pán Jeskyně - 3. května 2021 21:10
Pán jeskyně Lucylle

// Dobrá otázka od Nibe, tak na ni odpovím pro všechny.
Neko neví, kolik jim je. Věk v jejich hlavě by teoreticky měl odpovídat jejich fyzickému věku, takže pokud je Neko stvořený jako 20 letý, bude tak i přemýšlet (byť je přípustná taková ta naivita nového života) a také bude podle toho reagovat jeho tělo, byť to nemusí chápat.
Pak je tu případ, kdy se nechá intelekt mladšího zaostat, to by se pak mohl chovat víc jako dítě, když ho nikdo neučil, nebo naopak moc rychle dospět, což je oboje symptom vyrůstání ve špatném prostředí.

Sia - 11. dubna 2021 01:36
Sia

Časť z toho vedela, ale že až takto, to nie. Teda, čo sa týka Hazela, lebo o Nadi zatiaľ nevedela nič. A preto sa rozhodla... "Môžem sa pozrieť?" Prejavy predošlej konzumácie alkoholu sa znížili na pomerné minimum a predtým sa dobre najedla, plus teraz bezpečne sedí, tak by to nemuselo byť tak zlé. Okrem toho zistila, že takto spoznávať osoby a ich minulosť má niečo do seba. Je to niečo, čo je pre ňu špecifické.

Dala si dole rukavicu a počkala na odpoveď. Pokiaľ jej to povolila, v hlave mala tie jej posledné slová, že i ona zabila človeka, ktorý jej chcel ublížiť. Sústredila sa na túto tému a myšlienku, aby vytiahla čo najviac informácii. Brala to aj ako formu tréningu.

Pán Jeskyně - 4. dubna 2021 12:09
Pán jeskyně Lucylle

// Ne, to neumí

Heliko - 4. dubna 2021 04:36
Heliko

//Můžou Neko příst/vrnět jako kočky?

Pán Jeskyně - 27. března 2021 14:02
Pán jeskyně Lucylle

// začínáme tu mít trend, kde lidi kolem čtvrté ráno vypotěji ty nejlepší a nejdelší posty. :-D

Pán Jeskyně - 23. března 2021 17:47
Pán jeskyně Lucylle

// Technická: V kolonce "Finance" máte náhodně vygenerované číslo, které má být obnos peněz, se kterým začínáte. Nibe může tuhle kolonku vzhledem k historii své postavy ignorovat a Jindra to může brát jako "ranec buchet," co Jasmína dostala, než byla poslána do světa.

Pán Jeskyně - 19. března 2021 23:25
Pán jeskyně Lucylle

// Mají srst na uších a inteligenci jako lidi

Pán Jeskyně - 12. března 2021 23:22
Pán jeskyně Lucylle

Pro Neko:

Víš, že tě vyrobili. Tvou první vzpomínkou je tma, tma a spousta zvuků, přetěžující se mozek. Nejvíc ze všeho však vnímáš to, co se později naučíš znát jako tlukot srdce.
Přicházíš na tento svět ne jako malé mimino, ale už jako starší, myslící bytost, nejmladším tvého druhu je fyzicky deset let. Jediné, co víš je, že chceš milovat a sloužit. Sníš o tom, že ti pán sundá pásku z očí a ty budeš jen jeho, jeho jediné štěstí a on nebo ona tvé. Nemáš v srdci zlo, nenávist, ty se pěstují.

Atributy Neko, které jsou všeobecné: Automaticky rozumí každému jazyku včetně morseovky a znakové řeči. Tato schopnost je daná genetickou modifikací předního mozkového laloku, která má také za následek, že se u některých Neko vyvinuly jisté ESP (mimosmyslové) schopnosti. Neko mají přirozeně hudební sluch a umí zpívat, až na výjimky.
Vzhled: Kočičí uši a zuby (ne, nemají ocásky!), barva uší zpravidla ladí s barvou vlasů a nepřipouští se vady zraku ani tělesné postižení (je to jiné, pokud k němu přijdou po čas života), luxusní Neko se vyrábějí na zakázku a jsou mnohem dražší, vynikají snědou pokožkou.

Vypisuje se 13 z celkem 13 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)