Tichý tlukot srdce (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Tichý tlukot srdce

Pán Jeskyně:

Lucylle

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Svět se na prahu dvaadvacátého století moc nezměnil. Co jsme očekávali i nastalo. Auta létají kousíček nad zemí, kola jsou přežitkem, lidé se spíš baví, než pracují.
V jisté pokusné laboratoři někde v centru technicky nejvyspělejšího Japonska týmy vědců vytvořili rasu Neko. Až na kočičí uši a špičaté zuby mají převážně lidský vzhled. Dokáží rozumět každému jazyku, kterým se na ně promluví a jejich primárním posláním je být lidskými pomocníky.
Lidé, jak je známo, však často zneužívají moc, kterou nad jinými mají, a tak někteří své služebníky trápí a neváží si jejich schopnosti. Proto se vytvořila frakce lidí, která se stará o práva rasy Neko a chce jim pomoci. Vy jste členy této frakce se sídlem v Londýně.
Hraje se jen na fóru a jen šeptem.

Klíčová slova:

morálka neko rasismus gmo genetika

Jaké hráče:

Hledám pokročilé a kreativní hráče se schopností se hezky vyjádřit. Můžete být člověk nebo Neko.
Pokud chcete být na opačné straně barikády, budu potřebovat, aby jste mi dali předem vědět poštlkou.
Pokud chcete, abych kvůli vám rozšířila počet hráčů, není to nemožné, ale potřebuju dobrý důvod.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Tohle je hlavní nadpis
Tohle je postava 1
Tohle je popisek postavy 1
Tohle je postava 2
Tohle je popisek postavy 2
Hráči: (4/4) Jindra, Lin81, Loton, Nibe

Příspěvky ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

Vypisuje se 7 z celkem 7 příspěvků1

Zenika Naahy - 11. dubna 2021 01:36
Zenika Naahy

Časť z toho vedela, ale že až takto, to nie. Teda, čo sa týka Hazela, lebo o Nadi zatiaľ nevedela nič. A preto sa rozhodla... "Môžem sa pozrieť?" Prejavy predošlej konzumácie alkoholu sa znížili na pomerné minimum a predtým sa dobre najedla, plus teraz bezpečne sedí, tak by to nemuselo byť tak zlé. Okrem toho zistila, že takto spoznávať osoby a ich minulosť má niečo do seba. Je to niečo, čo je pre ňu špecifické.

Dala si dole rukavicu a počkala na odpoveď. Pokiaľ jej to povolila, v hlave mala tie jej posledné slová, že i ona zabila človeka, ktorý jej chcel ublížiť. Sústredila sa na túto tému a myšlienku, aby vytiahla čo najviac informácii. Brala to aj ako formu tréningu.

Pán Jeskyně - 4. dubna 2021 12:09
Pán jeskyně Lucylle

// Ne, to neumí

Heliko - 4. dubna 2021 04:36
Heliko

//Můžou Neko příst/vrnět jako kočky?

Pán Jeskyně - 27. března 2021 14:02
Pán jeskyně Lucylle

// začínáme tu mít trend, kde lidi kolem čtvrté ráno vypotěji ty nejlepší a nejdelší posty. :-D

Pán Jeskyně - 23. března 2021 17:47
Pán jeskyně Lucylle

// Technická: V kolonce "Finance" máte náhodně vygenerované číslo, které má být obnos peněz, se kterým začínáte. Nibe může tuhle kolonku vzhledem k historii své postavy ignorovat a Jindra to může brát jako "ranec buchet," co Jasmína dostala, než byla poslána do světa.

Pán Jeskyně - 19. března 2021 23:25
Pán jeskyně Lucylle

// Mají srst na uších a inteligenci jako lidi

Pán Jeskyně - 12. března 2021 23:22
Pán jeskyně Lucylle

Pro Neko:

Víš, že tě vyrobili. Tvou první vzpomínkou je tma, tma a spousta zvuků, přetěžující se mozek. Nejvíc ze všeho však vnímáš to, co se později naučíš znát jako tlukot srdce.
Přicházíš na tento svět ne jako malé mimino, ale už jako starší, myslící bytost, nejmladším tvého druhu je fyzicky deset let. Jediné, co víš je, že chceš milovat a sloužit. Sníš o tom, že ti pán sundá pásku z očí a ty budeš jen jeho, jeho jediné štěstí a on nebo ona tvé. Nemáš v srdci zlo, nenávist, ty se pěstují.

Atributy Neko, které jsou všeobecné: Automaticky rozumí každému jazyku včetně morseovky a znakové řeči. Tato schopnost je daná genetickou modifikací předního mozkového laloku, která má také za následek, že se u některých Neko vyvinuly jisté ESP (mimosmyslové) schopnosti. Neko mají přirozeně hudební sluch a umí zpívat, až na výjimky.
Vzhled: Kočičí uši a zuby (ne, nemají ocásky!), barva uší zpravidla ladí s barvou vlasů a nepřipouští se vady zraku ani tělesné postižení (je to jiné, pokud k němu přijdou po čas života), luxusní Neko se vyrábějí na zakázku a jsou mnohem dražší, vynikají snědou pokožkou.

Vypisuje se 7 z celkem 7 příspěvků1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)