Traumatem ke společnému štěstí (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

Traumatem ke společnému štěstí

Pán Jeskyně:

Neera

Systém:

ORP

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Stacy!
Je dost divné tohle psát, ale chápu, že číst tohle může být ještě o něco horší. Nikdy by mě nenapadlo, že budu psát dopis sama sobě, ale může se stát, že až ten dopis budu číst, už si nebudu pamatovat pár hodně důležitých věcí, o které nechci nikdy přijít.
Takže.
Pokud si nepamatuješ, kdy a proč jsi tohle psala, zeptej se Derryho, co se stalo v létě.
To, co ti řekne, nebude dávat smysl. Bude to šílené, bude to vypadat, že si z tebe dělá legraci. ALE VŠECHNO JE TO PRAVDA.
Nebudeš mu věřit. Taky jsem mu poprvé nevěřila. Ale můžeš věřit mě – vlastně sobě. Je to pravda. Těžko bych se snažila nachytat sama sebe, ne?
Pokud by náhodou vyprávěl něco, co DÁVÁ smysl, řekni mu, ať laskavě přestane rozhodovat, co je pro mě nejlepší, zvládnu to zhodnotit sama, děkuju pěkně.

Klíčová slova

Tato jeskyně nemá nastavena klíčová slova.

Jaké hráče:

Nehledám, domluveno.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Nástěnka jeskyně je prázdná.
Hráči: (1/1) Maus

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

Pán Jeskyně - 14. ledna 2020 20:26
Pán jeskyně Neera

19. září

Ahoj Derry.
Takže já tu skoro dva týdny sedím u okna a marně koukám, kde co lítá, a můžou za to dvojčata? No to jim teda pěkně děkuju. Ale já si je ještě podám. 3:-) Měli bychom na ně něco vymyslet. Nějaký kvalitní kanadský žertík mezi přáteli nemůže uškodit, ať taky vidí, že na to nejsi sám.

Táta do mě poslední dny pořád hučí, jestli nejsem nemocná nebo tak. Nevím, o co mu jde. Normálně by si nevšiml, ani kdybych si natřikrát přerazila nohu, ještě by po mě chtěl, ať posekám zahradu. Teď vynechám jednu-dvě rodinné návštěvy a radši si zalezu k sobě a hned je oheň na střeše. Mamka naštěstí většinou stojí za mnou, ale ty významné pohledy a narážky bych si taky odpustila. Jestli sis dělal naděje, že z toho dvojčata brzo vyrostou... mám pro tebe blbou zprávu, vypadá to, že se to ještě tak rok, dva nebo dvacet nestane.

Ale s tím asi nic nenaděláme. Jenom abych se vrátila k těm magikvarkům, nemyslím si, že by se dala najít nějaká jejich přímá obdoba v naší vědě a s atomy vzduchu už vůbec ne. Spíš si říkám, že elektřina existovala už dávno předtím, než jsme ji objevili. Tak s magikvarky by to mohlo být podobné. Částice mají náboj, ať už o tom víme nebo ne...

Měj se hezky, myslím na tebe. 😊
Stacy

PS: Co mi vadí na soví poště? Spousta věcí. Ale ta chlupama pokrytá myší kostřička, na kterou jsem ráno šlápla, když jsem lezla z postele, dost vede!

Derry Stewart - 15. září 2019 22:00
Derry Stewart

13. září
co je modře psané, to je škrtnuté

Milá Stacey,

moc se Ti omlouvám, že jsem Ti až doteď nenapsal, ale už cestou ve vlaku do školy jsem uzavřel s dvojčaty sázku - že vydržím nenapsat aspoň jedenáct dní, jinak že musím na koštěti obletět famfrpálový hřiště jenom v trenýrkách. Jsem rád, že jsem vyhrál, protože si asi dovedeš představit, jak by to bylo trapný. Holky mají obecně trapný úkoly za prohry v sázce.

Už teď si ze mě dělají srandu, protože viděly, jak při snídani čtu Tvůj dopis, a utahují si ze mě, že ho tahám všude s sebou. Snažím se jim namluvit, že ne, ale ve skutečnosti ho čtu pokaždý, když mě výklad profáka při hodině zas až tak nezajímá.

Nějakou teoretickou knížku ti půjčím, až se zas vrátím na vánoční prázdniny domů. Je to zajímavá věc, tohle magikvarkový pole, ale nevím, s čím bys ho chtěla srovnávat ve světě mudlů. S atomy vzduchu? To by asi možná šlo, ale ty asi nejsou v nějaké pravidelné síti, ne?

S tamtím si vůbec nelam hlavu. Čtu noviny a sleduju úplně všechno, co se kde šustne, takže

Vím, že se bojíš, a já se taky trochu bojím, ale víš přece, jak jsme odjeli z toho tábora. Tak snad to bude dobrý. V novinách koukám po všem, co by pro nás mohlo bejt zajímavý.

Jo, to s tím kick-boxem je dobrej nápad. Rozhodně je fajn naučit se bránit, lepší něco než nic (i když proti kvalifikovanýmu kouzelníkovi by Ti ani to moc nepomohlo, ale nechci Tě děsit).

Jinak, škytavku jsem měl skoro celý pondělí, ale to bylo proto, že mi Danny dal napít škytacího lektvaru na konci hodiny, aby zjistil, jestli fakt funguje. Na ošetřovně mi pak proti tomu něco dali, ale stejně jsem měl chuť ho uškrtit.

Budu muset jít na přeměňování, skončila mi pauza na oběd, tak pozdravuj rodiče a měj se.

Derry

P. S.: Nevím, co přesně Ti vadí na soví poště, ale můžu Tě ujistit, že je to ten nejrychlejší prostředek, který tady funguje.

Pán Jeskyně - 13. září 2019 14:15
Pán jeskyně Neera

10. září

Ahoj Derry.

Když nad tím tak přemýšlím, asi mě nikdy ani nenapadlo, že jednou budu muset používat takhle příšerný způsob komunikace. Během dne mě napadne deset věcí, které bych ti chtěla říct. Nebo klidně napsat, ale vědět, co si o nich myslíš. Řeknu ti, magie je dobrá věc, ale v tomhle máte vážně mezery. 😊

Stejně je to teď trochu divné, sedět ve škole a učit se chemii, atomku a tohle všechno, když už vím, že je to celé tak nějak jinak. Ale čím víc nad tím přemýšlím, tím jsem si jistější, že se to možná ani nevylučuje, jenom ještě nechápeme souvislosti, které mezi sebou ty světy mají. Někdy mi budeš muset půjčit nějakou knížku o magikvarkovém poli.

Chybíš mi tady. Někdy se zase začínám trochu bát. Vím, že kdyby na mě přišli, nebo kdyby to někoho vůbec zajímalo, tak už se něco stalo dávno... nebo spíš vlastně vůbec nevím, že by se něco stalo, ale to bych ani nepsala tenhle dopis... Jo. Vím, že se nic neděje, jenom začínám trochu bláznit.

Asi se přihlásím na kick-box nebo něco takového. Třeba budu dost unavená, budu spát a nebudu myslet na blbosti. Ale to je asi dost šílený nápad, co?

Pozdravuj dvojčata. A zbytek týmu taky, jestli je někde potkáš.

Měj se. Až budeš škytat, je to moje vina. :*
Stacy

1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)