WESTEROS (1. strana) | Herna - Aragorn.czHerna

WESTEROS

Pán Jeskyně:

Arya.Stark

Systém:

DrD

Nové příhlášky:

Přijímáme

Popis jeskyně:

Dej sa odohráva 10 rokov potom čo Daenerys Targaryen usadla na Železný Trón.
Westeros je však rozdelení na dve kráľovstvá.
Prvým je Kráľovstvo Severu, Riečnych Krajín a Údolia, kde vládne Sansa Stark.
Druhým kráľovstvom je Kráľovstvo Daenerys Targaryen, ktoré tvoria Železné Ostrovy, Kráľovské Zeme, Dragonstone, Búrlivé Krajiny, Rovina, Západné Krajiny a Dorne.
Vzťahy medzi kráľovstvami sú napäté a vzniká nová vojna. Dej hry začína v deň, keď sa vrahovia, ktorých najala Daenerys, pokúsia zabiť vodcov Kráľovstva Severu.
V prípade záujmu treba písať do pošty.

Klíčová slova:

Westeros, Hra o Tróny, Železný Trón, vojna

Jaké hráče:

Aktívnych hráčov, hráčov ktorí majú aspoň nejakú znalosť ságy Hra o Tróny (kníh/seriálu), hráčov ktorým nevadí hra 18+. Hráčov ktorí vedia tvoriť dej a písať normálne príspevky, na ktoré sa dá reagovať. Hráčov ktorým nevadí, že PJ vystupuje ako normálny hráč.

Nástěnka:Zobrazit/skrýt Nástěnku
Takže nejaké ďalšie informácie k jaskyni, hlavne čo sa týka histórie (je trochu upravená). Bran zomrel potom čo ho Jaime zhodil s tej veže. Železný nezaútočili na Sever, namiesto toho sa dočasne spoliji s Robbom Starkom. Nedošlo ku Krvavej Svatbe. Vojna Piatich Kráľov skončila patom (Údolie sa pridalo na stranu severu, prišla zima a severanom sa podarilo oslobodiť Sansu). Stannis Baratheon a jeho žena a dcéra umreli na Dragonstone, potom čo na nich zaútočila Daenerys drakmi. Robb a Rickon Stark a draky Rheagal a Viseryon padli v bitke proti WW. Joffrey, Tomem, Jaime, Margery, Tyrion, Varys, Tywin, Kevan a mnoho iných zahynuli pri Daenerysinom pálení KL. Jon Snow (skutočným menom Jeaherys Targaryen) sa pridal na stranu Daenerys a padol v boji, ktorým chcela Daenerys donútiť kráľovstvo severu pokľaknúť. Pritom boji padol aj drak Drogon, ktorý bol ranený s predošlých bojov. Arya nikdy nebola v Braavose. Vláda v Kráľovstve Severu, Riečnych Krajín a Údolia je pevná. Až na Boltonovu Rebéliu v treťom roku Sansinej vlády (Boltonovia v nej vymreli), neboli žiadne problémy. Sansa sa obklopila schopnými a múdrimi radcami, ktorých počúva. Vláda Daenerys Targaryen je však poznačená strachom a popravami ľudí, ktorí s ňou čo i len náznakom nesúhlasia. Pravidelne mení radcov a len málokedy dá na ich rady (však to je pre ňu normálne). Jej vláda je poznačená sériou menších rebélií, ale aj útekom desiatok tisíc ľudí na sever (neušli len normálny ľudia, roľníci a remeselníci, ale aj vojaci, majstri s Citadeli, rytieri a lordi).
Hráči: (1/2) halicek.99

Fórum ⇓

Pro přidání příspěvku je třeba se nejprve přihlásit a být registrovaný v této jeskyni.

1

cliff5 - 4. července 2019 21:32
cliff5

Večeře byla vydatná a pití teklo proudem.

Zítra vyrážíme na pochod a tak se s pitím mírním. Pořádně jsem se najedl masa a zapil to vínem. Arya se zvedla a jala se procházet mezi hosty s některými se zdravila na některé pokynula a usmála se. Také jsem se zvedl a jal se procházet mezi hosty.

Nikoho jsem tu neznal a tak sem pozoroval jak jsou oblečeni a ozbrojeni.
Náhle se ozvala slova "Nazdar Fešak". ohlédl jsem se a v hlavě mi zavířily myšlenky.

" Když sem kolem této postavičky procházel, byla ke mně zády a já si myslel, že je to syn nějakého šlechtice. Kožešinové oblečení a meč u pasu mne v tonto utvrzoval. Teď, ale vidím, mladičkou pohlednou dívku.

Bez ostychu mne oslovila. U všech bohů vzpamatuj se, ať si nemyslí, že jsi buran."


Rychle se dvorně ukloním a dávám pozor abych ji nepolil medovinou, kterou mi vtiskla do ruky.

"Mé jméno je Rytíř Angar Cousland z Hornoživ, zvaný Rudovous. Mohu se zeptat, kde vykvetl tak krásný kvítek severu? I ty se chystáš do boje nebo zůstaneš zde na Zimohradě.

Dovol, abych připil na tvou krásu a na vítězství našich vojsk. Rád bych ti pro tento večer dělal společnost."


Usmívám se a zpříma se jí dívám do očí. Čekám na její reakci, přichystán nabídnout ji rámě, přiťuknout si s pohárem, nebo udělat vše co si bude přát. Jsem zcela v jejímvlivu.

"Už vím co otec myslel tím když říkal, že muž se může kvůli ženě chovat pošetile, ba i hloupě."

cliff5 - 27. června 2019 00:58
cliff5

"Mrzí mně, že naše ukázka lady moc nepřesvědčila. nem+la za úkol ukázat útok na vojsko přichystané v postavení.
Právě naopak měla ukázat, jak bojovat proti nepříteli, který vyslal vpřed jen pěchotu. Považujíc nás jen za předvoj a slabé průzkumné vojsko.
Měla to být ukázka jak umí jednotlivé čádti reagovat na signály rohů a vlajek.
Musím ji dát za pravdu, že kušiníci jsou nejlepší schovaní za opevněním proto, že si mohou vybrat cíl a přesnou ranou jej zasáhnout, ale potom musí dlouho nabíjet.Jsou dobří na to, aby zabíjeli velitele nepřítel, proto, že prostřelí i pancíř či helmu a střílí velmi přesně. V poli pak po prvním výstřelu se z něj stává pěšák a musí přejít na boj s mečem či jinou zbraní.

No teď nemá cenu nad tím dumat. Musím se přichystat na večerní setkání."

Obléknu si kožené kalhoty a kabátec, přes ramena si přehodím plášť z vlčích kožešin. K pasu si pověsím rodový meč. Nasednu na koně a se svým panošem vyrazím na nádvoří, kde sesednu a koně nechám na starost svému panoši. Vystoupám po schodech do síně kde už je plno Lordů a pánů severu. Někteří mají sebou i ženy, syny a dcery.

Rozhlížím se a očekávám příchodu lady Aryi. Určitě tady budou zkušení muži a podle těch se budu řídit, abych neudělal ostudu svému učiteli dvorní etiky. za tím účelemsi tipuji podle chování a oblečení koho by bylo dobré pozorovat.

1


↑ navigace

Záložková navigace

Galéria (fantasy)
Resize (tmavý)
Light (světlý)